Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Λοιπον εγω παρουσιαζω τα νευρα μου σε διαφορα σταδια
Ενα συχνο μοτιβο ειναι το εξης:

1.Oλα καλα μωρε θα τα ξεχασω ολα και ειμαστε οκ.
2.Απλα δεν ειμαι καλα σημερα νταξει??
4.Οχι ουτε περιοδο εχω ρε
3.*αντιμιλαω σε οποιον κακομοιρο αποφασιζει να μου μιλησει ετσι γιατι μπορω*
4.οχι δεν εχω τιποτα τελος
5.ειναι απλα μια κακη μερα οκ
6.αυτο ελεγα και χθες ομως
7.βαζω τα κλαματα
8.νιωθω ηλιθια που κλαιω απο τα νευρα μου
9.εχω περισσοτερα νευρα
-επαναλαμβανεται μεχρι να κοιμηθω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

Η intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κι εγω οπως πολλοι απ'οτι ειδα, κραταω τα νευρα μεσα μου και οταν ειναι να ξεσπασω γινεται ο κακος χαμος..
Τις περισσοτερες φορες μου δινουν αφορμη οι δικοι μου και αρχιζουμε και φωναζουμε μεσα στο σπιτι. (οι καημενοι γονεις μου τι τραβανε επειδη εγω εχω τις μαυρες μου).
Αντιθετως, αλλες φορες ψαχνω τροπο εκφραστω δημιουργικα. Εχω προσπαθησει να γραψω αλλα δεν..
Φετος, ομως, και ιδιαιτερα στις αρχες που τα νευρα μου ηταν πιο ανεβασμενα ανακαλυψα οτι με χαλαρωνει το sketching (με μολυβι)
Βεβαια δεν ξερω αν ξεσπαω με αυτον τον τροπο ή απλα αποσπω την προσοχη μου αλλα ξερω οτι με χαλαρωνει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Βριζω απο μεσα μου

σπαω στυλο η μολυβια
πεταω τετραδια στον τοιχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Κι εγω οπως πολλοι απ'οτι ειδα, κραταω τα νευρα μεσα μου και οταν ειναι να ξεσπασω γινεται ο κακος χαμος..
Τις περισσοτερες φορες μου δινουν αφορμη οι δικοι μου και αρχιζουμε και φωναζουμε μεσα στο σπιτι. (οι καημενοι γονεις μου τι τραβανε επειδη εγω εχω τις μαυρες μου).
Αντιθετως, αλλες φορες ψαχνω τροπο εκφραστω δημιουργικα. Εχω προσπαθησει να γραψω αλλα δεν..
Φετος, ομως, και ιδιαιτερα στις αρχες που τα νευρα μου ηταν πιο ανεβασμενα ανακαλυψα οτι με χαλαρωνει το sketching (με μολυβι)
Βεβαια δεν ξερω αν ξεσπαω με αυτον τον τροπο ή απλα αποσπω την προσοχη μου αλλα ξερω οτι με χαλαρωνει :)

Περιεργο ε,εγω γενικα λατρευω τη ζωγραφικη κι ομως οταν εχω νευρα δεννν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ή βριζω οποιον βρω μπροστα μ,ή ξεσπαω σε κλαματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οταν εχω τα διαολια μου, εκτιμω απεριοριστα τον ιδιωτικο μου χωρο. Κι οποιος παει να εισβαλλει, την πατησε. Ξεσπαω. Ε μετα εχω τυψεις και παει λεγοντας. Παντως οταν εχω νευρα δεν πρεπει να μου μιλανε ή πρεπει να μου μιλανε πολυ ηρεμα και φυσικα να μη με ρωτουν "τι εχω". Αφου ηρεμησω, το λυνω. Παντως πανω στα νευρα μου λεω χοντραδες που μπορει να μην εννοω. Ψιλοβελτιωνομαι. Δηλαδη αν δεν μπορω να εχω τον χωρο μου εκεινη την ωρα, γιατι δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη την ζωη, καταπινω τον θυμο μου και με την πρωτη ευκαιρια την κανω με ελαφρα. Ξεσπαω στο περπατημα ή κοιτωντας το ταβανι ή βαζω τα κλαμματα ή κοιμαμαι ή κανω κατι τελοσπαντων μακρια απο τον κοσμο.
Θελω να μεινω μονη μου ρε αδερφε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Οι επιλογές μου είναι απλές:
Αρχικά όταν έχω νεύρα δεν θέλω να μου μιλάνε, θέλω να είμαι μόνη μου!!! Που συνήθως θέλω να κλάψω ή θα θέλω κάτι να φάω, ή θα βγω έξω στους δρόμους και θα περπατάω σαν να πηγαίνω για μαραθώνιο ένα πράγμα!!!;)
Και δεύτερον όταν είμαι χάλια ψυχολογικά δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από ένα μπολ παγωτό, και η κολλητή σου!!! ή κάτι από τα παραπάνω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πρίνσες Λέια

Νεοφερμένος

Η Πρίνσες Λέια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Βασικά, επειδή είμαι πολύ ευαίσθητη θα αρχίσω να ακούω μουσική και θα ζωγραφίζω και παράλληλα θα κλαίω... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ουισκάκι, ροκ μουσική να βαράει και ταβανοθεραπεία.
Test it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
run is the answer.. βρεξει - χιονισει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ όταν έχω τα νεύρα μου τα δίνω και στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Αερόβια άσκηση.

Ή σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flash1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Θα μπορουσα να πω οτι νευριαζω ευκολα.
Συνηθως ξεσπαω σε οτι βρω μπροστα μου,απλα θα το καταστρεψω.
ομως οταν νευριαζω με καποιο ατομο ξεσπαω απανω του λεκτικα η με χρωθιες...(τι να κανουμε αυτα εχω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
βαράω ένα θυμωμένο...αφρόγαλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adele

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 313 μηνύματα.
Μου περνάνε σχετικά γρήγορα. Δε μπορώ τα νεύρα καθόλου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ουισκάκι, ροκ μουσική να βαράει και ταβανοθεραπεία.
Test it!


Να σου πω... κι εμενα λιγο αλκοολ με χαλαρωνει πολλες φορες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Περπαταω.... Περπαταω μονη μου με τερμα την μουσικη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Πετάω στον τοίχο οτιδήποτε βρίσκεται πάνω στο γραφείο μου με μία δυνατή αγκωνιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
σκεφτομαι τι θα μπορουσα να καταστρεψω εκεινη την στιγμη...αλλα τελικα δεν κανω τιποτα εννοειται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top