[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εγώ βάζω πριν κοιμηθώ σόδα με λίγο νερό πάνω στα σπυράκια μου για να ξεραίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
το κοκκινο λετε να ειναι πολυ εντονο;

Μπα δε νομίζω πάντως έχει 5 χρώματα το κλασσικό το ροζ το ροδακινί ενα μωβομπορντό και το κόκκινο...δεν ξέρω αν μου διαφεύγει κανένα πάντως μπορείς να πας σε ένα φαρμακείο να τα δεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εννοείς λιποζάν σε βαζάκι; Ή του Κορρέ;
Όλα τα λιποζάν αφήνουν χρώμα εκτός απο τα δύο που ανέφερα που γυαλίζουν μόνο.
Αυτό σε βαζάκι.
Αυτό με χρώμα το βάζω το χειμώνα όποτε και αν βγω έξω και θέλω κάτι με χρώμα.:redface:

Το λιπμπάλμ της apivita,που προαναφέρθηκε,το είχα λατρέψει. Έπαιρνα το ροζ σκούρο,που έδινε και μία απόχρωση στα χείλη.
Και,αν θυμάμαι καλά,συγκριτικά με τα υπόλοιπα lipbalm από άλλες εταιρείες,έχει το μεγαλυτέρο ποσοστό φυτικών συστατικών. Για μένα μετράει αυτό ως κριτήριο,μιάς και το "τρώω" όλη την ώρα. :P
Το liposan πάλι,μόνο για απόχρωση το παίρνω για κάνα πρωί,που με τρώει απίστευτα η βαρεμάρα να βάφομαι.Από ενυδάτωση,μηδέν.
Εγώ μικρή έπαιρνα αυτό με το κεράσι και το έτρωγα.:hehe:
Της Propoline χρησιμοποιούσα φέτος το χειμώνα εγώ αυτό:
Εξίσου φυτικό. Αν και πλέον φτιάχνει η μαμά μου lip balm και έχω σταματήσει να αγοράζω.

το κοκκινο λετε να ειναι πολυ εντονο;
Πήγαινε να το δεις σε κάποιο φαρμακείο μην την πάθεις όπως εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μανταρίνι? Δαμάσκηνο? Τι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Εγώ βάζω πριν κοιμηθώ σόδα με λίγο νερό πάνω στα σπυράκια μου για να ξεραίνονται.

και ''δουλεύει'' δηλαδή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το πιο συχνό λάθος των γυναικών είναι τα φρύδια τους. Σιχαίνομαι τις τύπισσες που έχουν βγαλμένο λεπτό φρύδι, πάρτε χαμπάρι ότι είναι τέρμα αντιαισθητικό, μοιάζει φτηνιάρικο, τσουλίστικο και δε κολακεύει ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ.

Άσχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ταδε εφη _ _ _?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι δεν λέω τέτοιο.
Κάτι τέτοιο εννοώ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
ναι ακόμα το ότι βγάζουν τα φρύδια τους και μετά τα ''ζωγραφίζουν'' με μολύβια φρυδιών αλλά υπερβλικά πολύ είναι αντιαισθητικό! Τελευταία είναι πολύ στη μόδα τα πυκνά φρύδια κάτι που το έχουν υιοθετήσει και γνωστά μοντέλα =]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χάλι μαύρο είναι το τελείως λεπτό φρύδι. Ούτε εμένα μ'αρέσει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Το σωστότερο πιστεύω είναι απλά να υιοθετήσεις ένα σχήμα που κολακεύει περισσότερο την κατασκευή του προσώπου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
καλα και το φρυδι ''δασος'' εμενα δεν με τρελαινει:P..προτιμω σ εμενα τουλαχιστον μια ενδιαμεση κατασταση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
ναι ακόμα το ότι βγάζουν τα φρύδια τους και μετά τα ''ζωγραφίζουν'' με μολύβια φρυδιών αλλά υπερβλικά πολύ είναι αντιαισθητικό! Τελευταία είναι πολύ στη μόδα τα πυκνά φρύδια κάτι που το έχουν υιοθετήσει και γνωστά μοντέλα =]
Εγώ το μόνο μοντέλο που έχω δει με κάπως πυκνό φρύδι είναι η Ντελαβίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Tα φρύδια είναι η κορνίζα των ματιών!!
Ακόμα και το ωραιότερο μακιγιάζ στο κόσμο να κάνεις το φρύδι είναι εκείνο που θα δώσει το κατάλληλο ''τόνο''..
Προσωπικά προτιμώ τα σχετικά έντονα φρύδια (κάτι λιγότερο απ τα φρύδια της Σολωμού)
Η ιδέα του να ζωγραφίζεις το φρύδι μου φαίνεται λίγο αποκρουστική.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

juicy02

Νεοφερμένος

Η juicy02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
θελω μια καλη κεριερα μπορει καποια να μου προτεινει μια απο τα χοντο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
θελω μια καλη κεριερα μπορει καποια να μου προτεινει μια απο τα χοντο?

Simoun. Βέβαια μπορείς να βρεις με πολύ λιγότερα χρήματα και μία στα Jumbo. Δεν έχει κάποια διαφορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Kοριτσάρες μου,γνωρίζετε κανένα καλό βίντεο για την τοποθέτηση eyeliner στο μάτι πέρα όμως απ το κλασσικό ''γατίσιο΄'' σχέδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Kοριτσάρες μου,γνωρίζετε κανένα καλό βίντεο για την τοποθέτηση eyeliner στο μάτι πέρα όμως απ το κλασσικό ''γατίσιο΄'' σχέδιο;
Ελληνικό ή αγγλικό προτιμάς να σου στείλω;:P
Εγώ όσα και να δω δεεεεν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top