• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Οι επιπτώσεις του καπνίσματος στην υγεία

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
εγραψες: "Το αστείο είναι ότι είσαι η μόνη καπνίστρια εδώ μέσα που προσπαθείς να "απολογηθείς" λιγάκι, σε αντίθεση με όλους τους άλλους που "κράζουν"... Ήθελα απλά να το πω γιατί μου κάνει εντύπωσηηη"
Σε ολους τους αλλους που αυθαιρετως υποστηριζεις οτι κραζουν, προφανως συμπεριλαμβανομαι.
Η ουσια της σημειωσης/παρατηρησης σου δηλαδη ποια ειναι? Ποιο ειναι το αστειο? Τι σου κανει εντυπωση?
[/FONT]

Τι μου κάνει εντύπωση? Ότι η mindcircus είναι η μόνη που εξηγεί και δεν επιτίθεται. Όπως ακριβώς κάνεις εσύ τώρα λες και σου έκανα κάτι:redface: Δικαίωμα σου να καπνίζεις, εδώ απλά συζητάμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
αν το σταματησεις για μια ημερα ή μερικες πώς θα νιωσεις?γιατι εγω δεν εχω συνδρομο στερησης οταν δεν πινω κακαο πχ ή μια αλλη απλη απολαυση..
ειναι αστειο ο αιχμαλωτος να μιλαει για ελευθερια επιλογης...

Έχει τύχει να χρειαστεί να το κόψω μαχαίρι για 10 μέρες. Δεν έπαθα τίποτα, μου έλειπε κάποιες φορές αλλά τίποτα άλλο. Για μένα το τσιγάρο είναι σαν το αλάτι στο φαγητό: αν δεν έχει αλάτι τρως, χορταίνεις μεν αλλά δεν το έχεις απολαύσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι μου κάνει εντύπωση? Ότι η mindcircus είναι η μόνη που εξηγεί και δεν επιτίθεται. Όπως ακριβώς κάνεις εσύ τώρα λες και σου έκανα κάτι:redface: Δικαίωμα σου να καπνίζεις, εδώ απλά συζητάμε:)

Αληθεια? Εσυ κανεις απλη συζητηση υποστηριζοντας οτι ΟΛΟΙ αυτοι που εχουν αντιθετη αποψη απο σενα "κραζουν"?
Παρεμπιπτοντως στο εν λογω θεμα και στα πραπλησια βεβαιως αυτοι που ειναι στημενοι με τη μουρη τους στον τοιχο και το ενα ποδι ψηλα ειναι οι καπνιστες και οχι οι μη...Συνεπως, αυτος που δεν κραζει, αλλα προσπαθει να "αμυνθει" ειναι οι οι πρωτοι και οχι οι δευτεροι.
Διοτι μεχρι τωρα απο πολλους που εχουν γραψει μονο δικαιωμα μου δε θεωρειται το οτι γουσταρω να καπνιζω.

Και μια σημειωση: Το οτι ζητησα εξηγησεις επι των γραφομενων σου δεν χαρακτηριζεται επιθεση...Οι επεξηγησεις ζητουνται για να μη δημιουργουνται εσφαλμενες εντυπωσεις και παρεξηγησεις.
Οσον αφορα δε στις εξηγησεις που λες οτι δε δινονται...ισως θα ηταν πιο συνετονα διαβασεις καλυτερα το θεμα πριν τσουβαλιασεις ολους εκεινους που εχουν αντιθετη αποψη απο εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Τσουβάλιασα κανέναν επειδή έχει αντίθετη άποψη από εμένα? Πότε? Επειδή είπα ότι το τσιγάρο κάνει κακό?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Κανείς δε χρειάζεται να απολογηθεί για τίποτα. Ενήλικες είμαστε, εμείς επιλέγουμε το πώς θα ζήσουμε. Αν ενοχλεί κάποιον ο καπνός στην καφετέρια, μπαράκι, ταβέρνα κλπ όπου επιτρέπεται το κάπνισμα, η πόρτα ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μην τσακώνεστε καλέ .......χαλαρώστε, κάντε ένα τσιγαράκι και συνεχίζουμε!!!!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τσουβάλιασα κανέναν επειδή έχει αντίθετη άποψη από εμένα? Πότε? Επειδή είπα ότι το τσιγάρο κάνει κακό?:confused:


Eγραψες:
"Το αστείο είναι ότι είσαι η μόνη καπνίστρια εδώ μέσα που προσπαθείς να "απολογηθείς" λιγάκι, σε αντίθεση με όλους τους άλλους που "κράζουν"
.

Εσενα αυτο σαν τι ακριβως σου μοιαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.

Eγραψες:
"Το αστείο είναι ότι είσαι η μόνη καπνίστρια εδώ μέσα που προσπαθείς να "απολογηθείς" λιγάκι, σε αντίθεση με όλους τους άλλους που "κράζουν"
.

Εσενα αυτο σαν τι ακριβως σου μοιαζει?

Δεν είναι τσουβάλιασμα να παρατηρείς κάτι...
Και εγώ δεν μίλησα επιθετικά για τους καπνιστές, γι'αυτό και εσύ σε παρακαλώ μην μου μιλάς επιθετικά:) Αν σε πειράζει κάτι από αυτά που λέω, συγνώμη, απλά η άποψή μου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αταρχας, αρχισα να καπνιζω στα 19 μου, δυο χρονια μετα το λυκειο και ουδεποτε μεχρι σημερα δεν προσπαθησα οχι να το κοψω, αλλα ουτε και να το ελαττωσω. Μεχρι εδω σαφης?
γιατι το αρχισες?και για τους υπολοιπους που καπνιζουν..ας ακουσουμε.οταν πρωτοκαπνισατε το απολαυσατε ή βηχατε ?πότε ηρθε η απολαυση?
και θα μπορουσατε να βρειτε αλλου την απολαυση χωρις τον εθισμο?


Έχει τύχει να χρειαστεί να το κόψω μαχαίρι για 10 μέρες. Δεν έπαθα τίποτα, μου έλειπε κάποιες φορές αλλά τίποτα άλλο.
να σε πιστεψω?δεν εθιστηκε ο οργανισμος σου στην νικοτινη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν είναι τσουβάλιασμα να παρατηρείς κάτι...
Και εγώ δεν μίλησα επιθετικά για τους καπνιστές, γι'αυτό και εσύ σε παρακαλώ μην μου μιλάς επιθετικά:) Αν σε πειράζει κάτι από αυτά που λέω, συγνώμη, απλά η άποψή μου είναι.

Προφανως δε γνωριζεις τη μεταφορικη εννοια του "τσουβαλιαζω".
Θα σου την παραθεσω απο το ηλεκτρονικο λεξικο
"Τριανταφυλλίδης On-Line" :
"
τσουβαλιάζω [tsuva<l>ázo] -ομαι P2.1 : .....δ. (λαϊκ.) αντιμετωπίζω διαφορετικούς ανθρώπους, πράγματα ή καταστάσεις με τον ίδιο, αρνητικό κυρίως, τρόπο"

Εσυ εκανες ακριβως αυτο.
Μπορει μεν να ειναι η αποψη σου, αλλα κατα γενικη ομολογια το τσουβαλιασμα, οι γενικευσεις ειναι το λιγοτερο ατυχεις. Και οταν πιστευεις οτι ολοι οι καπνιστες κραζουν, τουλαχιστον δωσε τα στοιχεια εκεινα που σε εκαναν να καταληξεις σε αυτο το συμπερασμα, οταν σου το ζητουν.

Το υφος του γραπτου λογου μου δε ειναι το αυτο χρονια τωρα στο e-steki. Τις χαριτωμενιες και τις γλυκες τις εχω για αλλα θεματα. Δεν υπαρχει κανενας λογος να το εκλαβεις προσωπικα. Απλα δε γνωριζεις πως γραφω. Σε αντιμετωπιζω ομως οπως θα αντιμετωπιζα τον οποιονδηποτε αλλον με αναλογες θεσεις σε αυτο το θεμα (τουλαχιστον).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
να σε πιστεψω?δεν εθιστηκε ο οργανισμος σου στην νικοτινη?

Κι εγώ έχει χρειαστεί να το κόψω για 15 μέρες .... και δεν με ένοιαζε καθόλου! Ειλικρινά!!!

Φυσικά και βλάπτει το τσιγάρο .... αλλά δεν είναι το μόνο!
Πιο πολύ απ' όλα ... βλάπτει η μιζέρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
να σε πιστεψω?δεν εθιστηκε ο οργανισμος σου στην νικοτινη?

Δεν ξέρω τι συνέβη. Προφανώς να με πιστέψεις, γιατί να πω ψέματα; Απλά μου έλειπε όταν έπινα καφεδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θεωρώ πως είναι αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός να καπνίζει ή ακόμα και να αυτοκτονήσει, αν το θέλει.
Ακόμα κι εγώ καπνίζω που και που. Αλλά θεωρώ πως είναι φοβερά προκλητικό να υπονοείς πως "τι να πεθάνεις Σάββατο βράδυ, τι Κυριακή πρωί". Ειδικά με δεδομένο πως κατά πάσα πιθανότητα για να το λες αυτό, δεν έχεις ποτέ πραγματικά κινδυνεύσει να χάσεις την ζωή σου από κάτι, ώστε να μπορέσεις να αντιληφθείς πόσο πολύτιμη είναι και να μην τα ισοπεδώνεις όλα όχι για ένα τσιγάρο (ή δέκα), αλλά για ΤΙΠΟΤΑ και ΚΑΝΕΝΑΝ στον κόσμο όλο.

Από την άλλη όμως, ίσως είναι καλύτερα να είσαι έτσι μακάριος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
γιατι το αρχισες?και για τους υπολοιπους που καπνιζουν..ας ακουσουμε.οταν πρωτοκαπνισατε το απολαυσατε ή βηχατε ?πότε ηρθε η απολαυση?
και θα μπορουσατε να βρειτε αλλου την απολαυση χωρις τον εθισμο?

Εχω την εντυπωση πως εχω αναφερθει ξανα στο στορυ μου με το τσιγαρο...:hmm:

Μεχρι τη στιγμη που το δοκιμασα ημουν απο τις φανατικοτερες αντικαπνιστριες, σε σημειο να εχω απειλησει τη μητερα μου που καπνιζε χρονια πως εαν δεν το σταματησει, θα φυγω και θα με ψαχνουν...Βλεπεις στην εφηβεια τα βλεπεις ολα φλατ και ευκολα. Εφυγα μεν, με βρηκαν στην παραλια μετα απο καποιες ωρες δε και εννοειται πως μεχρι σημερα ακομα καπνιζει.
Καποια στιγμη μετα απο καποια χρονια δοκιμασα μια τζουρα απο τσιγαρο του φιλου μου. Ηταν καμελ και μπορει να μην πνιγηκα, αλλα η γευση που μου αφησε δε μου αρεσε καθολου.
Ενα χρονο μετα μια κοπελα της παρεας καπνιζε τα More Menthol (με αρωμα μεντας) και καλως ή κακως εκεινη τη στιγμη θελησα να το δοκιμασω λογω του αρωματος και δυστυχως ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ η γευση του συγκεκριμενου τσιγαρου, το οποιο ηταν και το μονο που καπνιζα μεχρι πριν 2 1/2 χρονια.
Δε μου αρεσε κανενα αλλο χωρις αρωμα. Ακομα και καπνο εκανα καμμια φορα μονο με χαρτακια γλυκοριζας.

Απο κει και περα το αν θα συνεχισω ή οχι να καπνιζω ειναι αποκλειστικα δικο μου θεμα και κανενος - μα κανενος - αλλου.

Ικανοποιηθηκε η περιεργεια σου τωρα Αγγελε...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι συνέβη. Προφανώς να με πιστέψεις, γιατί να πω ψέματα; Απλά μου έλειπε όταν έπινα καφεδάκι.

Χμμ.. Εμένα η μαμά μου που το έχει κόψει εδώ και 6 μήνες, λέει ότι πολλά πράγματα δεν τα απολαμβάνει το ίδιο.. Όταν πίνει καφέ πχ, ή όταν βγαίνει κλπ.. Εγώ πιστεύω ότι αν δεν έχεις γνωρίσει πως είναι ΜΕ το τσιγάρο, κάποια πράγματα τα απολαμβάνεις πάρα πολύ χωρίς να ξέρεις ότι θα μπορούσαν να είναι και αλλιώς! Γι' αυτό οι καπνιστές που το κόβουν, μετά τους λείπει:hmm:
Γι' αυτό καλύτερα να μην το αρχίσεις ποτέ ή να μην το κόψεις ποτέ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Αλλά θεωρώ πως είναι φοβερά προκλητικό να υπονοείς πως "τι να πεθάνεις Σάββατο βράδυ, τι Κυριακή πρωί".

Κι η καταστροφολογία προκλητική είναι. Απάντησα απλά στην πρόκληση. Εξάλλου μιλούσα μόνο για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι αυτή είναι μια καλή εξήγηση..
Μα εγώ ποτέ δεν κατηγόρησα εσένα.. Το αστείο είναι ότι είσαι η μόνη καπνίστρια εδώ μέσα που προσπαθείς να "απολογηθείς" λιγάκι, σε αντίθεση με όλους τους άλλους που "κράζουν"... Ήθελα απλά να το πω γιατί μου κάνει εντύπωσηηη...:kissing:

Καλε ναι δεν ειπα οτι με κατηγορησε κανεις, αλλα και να το κανει χεσμενο τον εχω κι αυτον.:P
Εγω γενικα προσπαθω να ειμαι λογικη και να βλεπω το δικαιο. Το οτι καπνιζω και μου κανει κακο ειναι δικαιωμα μου. Αν θα πρεπει να το καταλαβω, θα το κανω η απο μονη ή οταν καποιος μου δωσει τα σωστα κινητρα κι ερεθισματα(ω ναι, δυσκολος ανθρωπος:redface:) Το γεγονος οτι ενοχλει τους γυρω μου, το καταλαβαινω κι αυτο και προσπαθω να μην τους ενοχλω με τον καπνο μου. Οταν ομως με βαζεις κατω και μου δειχνεις το σωστο με το δαχτυλο, σου δειχνω την πορτα. Γενικα, οχι εσυ.:P
Θελω διαλογο, τωρα οσοι δε θελουν, τι να πω, προβλημα δικο τους, τι με νοιαζει εμενα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δυστυχώς σε αυτή τη ζωή, όλα τα ωραία πράγματα είναι είτε βλαβερά, είτε παχυντικά, είτε παράνομα!!! :(

Αυτό δε σημαίνει όμως ότι δεν είναι και πολύ ωραία!!!!
Μακάρι να υπήρχε βιταμινούχο τσιγάρο, να ντουμανιάζουμε και να το ευχαριστιόμαστε!
Ωστόσο μέχρι να βρεθεί ... καλό είναι να το κόψουμε ή να το ελαττώσουμε!
Από κει και πέρα ..... καλό είναι και οι μη καπνιστές να μην μας κάνετε τα συκώτια φουά γκρά ... γιατί στο τέλος θα αρπακώσουμε κανένα ... και όχι τίποτ΄άλλο η φυλακή χωρίς τσιγάρο θα ναι μαύρο χάλι!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Νεραιδακι μου, δεν εννοουσε εσενα(σα νεραιδα) το ιλιακι, ηθελε μαλλον να πει πως καποιοι αμυνονται(δικαιως) χωρις εξηγησεις και δε δειχνουν διαθεση να το κουβεντιασουν. Ισως και ο τροπος παιζει σημαντικο ρολο. Δεν κατηγορησες. Το μικρο μας εδω ηλιακι(16 ετων και να μας ζησει) δεν το εξεφρασε οπως εχουμε μαθει να κανουμε εμεις, να προσεχουμε και τον τονο (...) που ακομα κι εκει μας τη λενε :whistle:(γιαυτο γω δε βαζω τονους:P)
:)

Ιλιακι, η Νεραιδα σε οσα εγραψε ειχε απολυτο δικιο, απλως ο τροπος της ειναι εντονοτερος ή ψυχροτερος, δεν κατηγορησε. Παρολαυτα ειναι διαθεσιμη παντα για κουβεντα, απλως σπαζεται, οπως κι εγω με οσους μας κανουνε κηρυγματα, λες και δαυτοι ειναι καλυτεροι. Αμ δε:P Εκεινη το δειχνει με αυτο το τροπο, εγω απο την αλλη, γινομαι πιο ειρωνικη καμια φορα ή(εξαρταται) προσαρμοζομαι με καθεναν που απαντα.

Θα μαθετε η μια την αλλη, εγω σας εχω μαθει και ειδικα σε σας δινω ενα τεραστιο φιλι.:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
νεραιδα ,ενδιαφερουσα η ιστορια σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top