Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όταν λένε ότι οι θεατές θα αρχίσουν να κλαίνε μετά το επόμενο γκολ, ε συγνώμη αλλα εκνευρίζομαι.
Επίσης μπορεί να μην ήταν πέναλντυ αλλα είναι κόκκινη.

Δεν μπορώ να εξηγήσω πως πέρασε η Βραζιλία απο Χιλή και Κολομβία... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξεφτίλα της Βραζιλίας... 3:0... Νταξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άντε τελικός σήμερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
που θα δειτε τον αγωνα?:D(οσοι τον δειτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ έβαλα μπύρες στο ψυγείο και θα παραγγείλω πίτσες λογικά. :P Παραδοσιακά πράγματα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Εγώ έβαλα μπύρες στο ψυγείο και θα παραγγείλω πίτσες λογικά. :P Παραδοσιακά πράγματα. :hehe:

και εγω τα ιδια ακριβως! :P:D ποδοσφαιρο χωρις μπυρες και πιτσες δεν γινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
και εγω τα ιδια ακριβως! :P:D ποδοσφαιρο χωρις μπυρες και πιτσες δεν γινεται:P
Χωρίς πίτσες δεν πειράζει αλλά χωρίς μπύρες δεν γίνεται! Αγώνας και μπύρα ήμουν φέτος αλκοολική θα καταντήσω. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χωρίς πίτσες δεν πειράζει αλλά χωρίς μπύρες δεν γίνεται! Αγώνας και μπύρα ήμουν φέτος αλκοολική θα καταντήσω. :hehe:

Γερμανια τελικό χωρίς μπύρα δεν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ρε συ η Γερμανια ειναι ομαδαρα,αξιζε να παει στον τελικο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ αλλά για μένα είναι σιχαμένη ομάδα και δεν θέλω να το πάρει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
πιτόγυρα > πίτσα. για πλάκα κιόλας.
επίσης δεν γίνεται να μην υποστηρίζεις αυτούς εδω. απλά ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ -->

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Θα είναι γαμάτη φάση να το πάρει η Αργεντινή μέσα στην Βραζιλία. Πάμε ρε Μέσι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Θα είναι γαμάτη φάση να το πάρει η Αργεντινή μέσα στην Βραζιλία. Πάμε ρε Μέσι! :clapup:

... και μπροστά στη Μερκελ και τις λοιπές παγοκολόνες της :jumpy::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

#LoveMaths

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Και 'γω η Αργεντινή θέλω να το σηκώσει...
Είπαμε να υποστηρίξουμε τις ομάδες της Ευρώπης αλλά όχι και την Γερμανία...

Η Μέρκελ πάει Ρίο. Λέτε να τους το χαλάσει το αήττητο σερί και να χάσουν σήμερα από την Αργεντινή; :P

Καλή μπάλα πρώτα από όλα να δούμε!! :D :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
... και μπροστά στη Μερκελ και τις λοιπές παγοκολόνες της :jumpy::vroum:
Να της το πετάξει και στα μούτρα να γίνει χειρότερα από ότι είναι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να της το πετάξει και στα μούτρα να γίνει χειρότερα από ότι είναι. :redface:

Αχ ναι! :D

Forza Argentina λεμεεεε :clapup::clapup::clapup:

Θα τραγουδήσει και η Shakira απόψε. :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχ ναι! :D

Forza Argentina λεμεεεε :clapup::clapup::clapup:

Θα τραγουδήσει και η Shakira απόψε. :vroum:
Έτσι! :clapup: Έχω μπει σε φουλ κλίμα αργεντινής γαλάζια ρούχα γαλάζιο βραχιόλι ακόμα και τα νύχια μου γαλάζια τα έβαψα! :clapup:
Όσο για τον τραγούδι σοφή επιλογή. Είδαν τι πάτο έπιασε αυτό που προτίμησαν (We Are One) και είπαν να έχουν ωραία τελετή λήξης τουλάχιστον με την απόλυτη θεά Shakira! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Έτσι! :clapup: Έχω μπει σε φουλ κλίμα αργεντινής γαλάζια ρούχα γαλάζιο βραχιόλι ακόμα και τα νύχια μου γαλάζια τα έβαψα! :clapup:
Όσο για τον τραγούδι σοφή επιλογή. Είδαν τι πάτο έπιασε αυτό που προτίμησαν (We Are One) και είπαν να έχουν ωραία τελετή λήξης τουλάχιστον με την απόλυτη θεά Shakira! :D

Αυτά είναι :clapup:

Το We are one θα μπορούσε να είναι ωραίο τραγούδι αν τραγουδούσαν οι γυναίκες πιο πολύ από τον Pitbull. Καλός για κλαμποτράγουδα και support σε επιτυχίες αλλά όχι και να πάρει πάνω του το World Cup song.

H Shakira είναι θεά!!! Στο youtuβε είχα διαβάσει σε ένα σχόλιο να μη ψάχνουν τραγουδιστές κάθε 4 χρόνια. Όλα τα τραγούδια να τα λένε η Shakira και ο Ricky Martin που είχε πει το The cup of life μαζί με ντόπιους καλλιτέχνες για τα επόμενα 20 χρόνια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top