Τι σημαίνει για εσάς ποιοτική μουσική;

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι ; Τραγουδιστές είναι

Εκπροσωπούν κάποιο είδος μουσικής, τέχνης; Από όσο γνωρίζω ο Σταν εκπροσωπεί την ποπ μουσική..

Εφόσον υπάρχουν άτομα που ακούνε Σταν ή τον κάθε Σταν τέλος πάντων καλό θα ήταν να υπάρχει κάποιος σεβασμούς προς αυτούς αλλά και προς τους ίδιους τους τραγουδιστές. Μπορεί συγκεκριμένα εσύ να μην ακούς και δικαίωμα σου αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάψει ο κάθε Σταν να είναι καλλιτέχνης..

Σε κάποιους αρέσει,σε κάποιους όχι..

Αλίμονο αν είχε μόνο φαν ή μόνο haters.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pkat876

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pkat876 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
Από τη στιγμή που ο σημερινός έφηβος αρέσκεται στο να ακούει τραγούδια με ανόητους στίχους και πρόχειρη μουσική επένδυση, δεν μπορώ να σκεφτώ κανέναν άλλο λόγο εκτός από την έλλειψη παιδείας και κριτικής ικανότητας. Προσωπικά, δεν είμαι ρατσίστρια απέναντι σε κάποιο είδος μουσικής, εκτός βέβαια από τα σκυλάδικα:P Όταν υπάρχουν όμως τόσοι αξιόλογοι καλλιτέχνες και οι νέοι ακούνε Παντελίδη και Φουρέιρα και κρεμάνε την αφίσα του Stan και του Αργυρού στη ντουλάπα τους, γιατί ακούσανε την Καινούριου ή τη Μελέτη να πλέκει το εγκώμιο τους, το Μουτσινά να τους δίνει "τζίτζι" και τους είδανε στα βραβεία Mad, τι άλλο θα μπορούσε να συμβαίνει; Εκτός κι αν δεν μπορούν να σηκώσουν το "βάρος" των ποιοτικών τραγουδιών. Η μελοποιημένη ποίηση του Καββαδία, δεν συγκρίνεται με το σουξεδάκι του Λε Πα με το βαθυστόχαστο στίχο και την τσιγκανοτουρκογύφτικη μουσικούλα του που μας πληροφορεί ότι το "όπλο" που μπήκε στο μπαρ είναι για κόλπα πολλά και για τις τελευταίες επιτυχίες της ηρωίδας Φουρέιρα, σε σχέση με το μαχαίρι του Καβαδία, από τον Παπακωνσταντίνου ή το εν λευκώ της Μποφίλιου. Τι να μας πει τώρα ο Χαρούλης για το λουλουδάκι του όταν υπάρχει ολόκληρος Παντελίδης, που βρίζει τη γκόμενα - φίδι που είχε, η οποία αντιπροσωπεύει το γυναικείο πλυθησμό που χυλοπήτιασε ή απάτησε και επομένως πρέπει να βριστεί, ανάλογα .Ο Θηβαίος, ο Κότσιρας, η Γαλάνη, η Αρβανιτάκη, ο Πασχαλίδης και τόσοι άλλοι δεν πουλάνε τόσο. Πώς να το κάνουμε; Ούτε στα mad τραγούδησαν, ούτε το video clip τους παίχτηκε στο mtv, ούτε six pack έχουνε, άρα περνάνε στα αζήτητα αυτομάτως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ΣΤΑΝ...ενας αμορφωτος ανθρωπος που βγαζει τα τριπλασια χρηματα απο εναν πτυχιουχοο

ΠΑΡΑΚΜΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Εμενα παντως μια φιλη μου μονδελο για 3 ωρες φωτογραφηση ρουχων, πηρε 1000 ευρωπουλα. Που να ειχε προλαβει την καλη εποχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Από τη στιγμή που ο σημερινός έφηβος αρέσκεται στο να ακούει τραγούδια με ανόητους στίχους και πρόχειρη μουσική επένδυση, δεν μπορώ να σκεφτώ κανέναν άλλο λόγο εκτός από την έλλειψη παιδείας και κριτικής ικανότητας. Προσωπικά, δεν είμαι ρατσίστρια απέναντι σε κάποιο είδος μουσικής, εκτός βέβαια από τα σκυλάδικα:P Όταν υπάρχουν όμως τόσοι αξιόλογοι καλλιτέχνες και οι νέοι ακούνε Παντελίδη και Φουρέιρα και κρεμάνε την αφίσα του Stan και του Αργυρού στη ντουλάπα τους, γιατί ακούσανε την Καινούριου ή τη Μελέτη να πλέκει το εγκώμιο τους, το Μουτσινά να τους δίνει "τζίτζι" και τους είδανε στα βραβεία Mad, τι άλλο θα μπορούσε να συμβαίνει; Εκτός κι αν δεν μπορούν να σηκώσουν το "βάρος" των ποιοτικών τραγουδιών. Η μελοποιημένη ποίηση του Καββαδία, δεν συγκρίνεται με το σουξεδάκι του Λε Πα με το βαθυστόχαστο στίχο και την τσιγκανοτουρκογύφτικη μουσικούλα του που μας πληροφορεί ότι το "όπλο" που μπήκε στο μπαρ είναι για κόλπα πολλά και για τις τελευταίες επιτυχίες της ηρωίδας Φουρέιρα, σε σχέση με το μαχαίρι του Καβαδία, από τον Παπακωνσταντίνου ή το εν λευκώ της Μποφίλιου. Τι να μας πει τώρα ο Χαρούλης για το λουλουδάκι του όταν υπάρχει ολόκληρος Παντελίδης, που βρίζει τη γκόμενα - φίδι που είχε, η οποία αντιπροσωπεύει το γυναικείο πλυθησμό που χυλοπήτιασε ή απάτησε και επομένως πρέπει να βριστεί, ανάλογα .Ο Θηβαίος, ο Κότσιρας, η Γαλάνη, η Αρβανιτάκη, ο Πασχαλίδης και τόσοι άλλοι δεν πουλάνε τόσο. Πώς να το κάνουμε; Ούτε στα mad τραγούδησαν, ούτε το video clip τους παίχτηκε στο mtv, ούτε six pack έχουνε, άρα περνάνε στα αζήτητα αυτομάτως!

Kλαίω με τις περιγραφές. Ο Hephaestus έδωσε έναν καλό ορισμό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τι ακριβώς είναι ; Τραγουδιστές είναι

Εκπροσωπούν κάποιο είδος μουσικής, τέχνης; Από όσο γνωρίζω ο Σταν εκπροσωπεί την ποπ μουσική..

Εφόσον υπάρχουν άτομα που ακούνε Σταν ή τον κάθε Σταν τέλος πάντων καλό θα ήταν να υπάρχει κάποιος σεβασμούς προς αυτούς αλλά και προς τους ίδιους τους τραγουδιστές. Μπορεί συγκεκριμένα εσύ να μην ακούς και δικαίωμα σου αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάψει ο κάθε Σταν να είναι καλλιτέχνης..

Σε κάποιους αρέσει,σε κάποιους όχι..

Αλίμονο αν είχε μόνο φαν ή μόνο haters..

Καλλιτεχνης?? με τι κριτηρια οριζεις τον συγκεκριμενο καλλιτεχνη? Σιγουρα με βαση τη φωνη (που δεν εχει) ο Σταν, το (κατεστραμενο) ρεπερτοριο του και το... παρουσιαστικο? Ευτυχως το κοινο του ειναι 13χρονα κοριτσοπουλα που στα 16 τους θα χτυπανε το κεφαλι τους για την επιλογη τους αυτη :P (οπως συμβαινει και με τον Justin Bieber...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Πώς γίνεται στα 16 τα κοριτσόπουλα να αναθεωρούν μουσικές επιλογές των 13; Φαντάζομαι για τα Ζουζούνια ή τους Mazoo τι λέτε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ανόητα 14χρονα κορίτσια που καταναλώνουν ο,τι προϊόν τους πλασαρεται απο την τηλεόραση και τα λοιπά μεσα κυρίως λόγω της εμφάνισης των τραγουδιστών (ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το γούστο τους).Αυτοι οι "καλλιτέχνες" και άλλες τραγουδίστριες τύπου Στικουδη, Φουρειρα ειναι τα "πρότυπα" της εποχής μας, ή μαλλον αυτα που προωθουνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Εσύ Βάσια στα 13 σου με τι έκοβες φλέβα; Με Βαμβακάρη ή με Μούσχουρη; Σκέφτομαι να αρχίσω να stan-ιάρω μπας και δω προκοπή. Να κόψουν καμία φλέβα για πάρτη μου, να μην μπορώ να βγω από το σπίτι μου λόγω των «σκύλες της λύσσας» Ρουβίτσων....κλπ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Chris Mastoras τι ειναι αυτο?? :confused::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

Μήπως ο Έλληνας Μπομπ ο Μάστορας; :P
:D
καλε τον γκουγκλαρα κ ειναι αυτοσ απο τησ μελισσεσ(εστι που ειχεσ μονο του το ονομα που να τον καταλαβαινα:P) οκ αυτοσ μια χαρα τραγουδαει :redface: τουλαχιστον εμενα μου αρεσουν 2-3 τραγουδια τουσ :D για τον σταν παλι δεν τρελενομαι αλλα ντα3ει αμα εχεισ βγει κανα βραδυ ακουγεται :P

https://el.wikipedia.org/wiki/Stan_(τραγουδιστής)
δε3ια στα σημαντικα εργα λεει εγνατια οδοσ-γεφυρα ριου-αντιρριου τι να εννοει???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Πώς γίνεται στα 16 τα κοριτσόπουλα να αναθεωρούν μουσικές επιλογές των 13; Φαντάζομαι για τα Ζουζούνια ή τους Mazoo τι λέτε...:P

Γινεται, και ζωντανο παραδειγμα ειμαι εγω που μου αρεσε ο Μπιμπερ στα 13 :ermm: οταν εφτασα στα 16 ελεγα "τι χαζη που ημουν" και τωρα στα 18 γελαω με τον εαυτο μου :P Εεε ολοι κανουμε λαθη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Γινεται, και ζωντανο παραδειγμα ειμαι εγω που μου αρεσε ο Μπιμπερ στα 13 :ermm: οταν εφτασα στα 16 ελεγα "τι χαζη που ημουν" και τωρα στα 18 γελαω με τον εαυτο μου :P Εεε ολοι κανουμε λαθη!!!
ποτε μου δεν μου αρεσε :P ουτε οι one direction,boys+noise που αρεσουν σε πολλεσ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ποτε μου δεν μου αρεσε :P ουτε οι one direction,boys+noise που αρεσουν σε πολλεσ :redface:

αααα ναι, αλλο φαινομενο και τουτοι εδω... και να δεις πως κανουνε κατι θαυμαστριες ετσι και τους θιξεις τα ειδωλα.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
:D
καλε τον γκουγκλαρα κ ειναι αυτοσ απο τησ μελισσεσ(εστι που ειχεσ μονο του το ονομα που να τον καταλαβαινα:P) οκ αυτοσ μια χαρα τραγουδαει :redface: τουλαχιστον εμενα μου αρεσουν 2-3 τραγουδια τουσ :D για τον σταν παλι δεν τρελενομαι αλλα ντα3ει αμα εχεισ βγει κανα βραδυ ακουγεται :P

https://el.wikipedia.org/wiki/Stan_(τραγουδιστής)
δε3ια στα σημαντικα εργα λεει εγνατια οδοσ-γεφυρα ριου-αντιρριου τι να εννοει???:hmm:

Σημαντικά έργα του Stan:

"Ό,τι πιο όμορφο έχω δει"
"ΣΕ ΘΕΛΩ ΕΔΩ"
ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟΣ
Γέφυρα Ρίου-Αντίρριου

δεν ξέρω μήπως έχει πει τίποτα για την Λεωφόρο Κατεχάκη, την Δουκίσσης-Πλακεντίας..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν είναι σημερινά φαινόμενα . Πάντα υπήρχαν τέτοια "ποπ είδωλα" : Χατζηγιάννης (ποτέ δεν κατάλαβα σε ποιο είδος ήθελε να ανήκει) , Ρουβάς, Μαρτάκης, ....πάντοτε υπήρχαν 13χρονα κοριτσάκια που ούρλιαζαν υστερικά σε κάθε εμφάνιση τέτοιων "καλλιτεχνών" . και δεν είμαι σίγουρη αν θα σταματήσουν να υπάρχουν ποτέ, γιατί δε συμφέρει οικονομικά τη βιομηχανία που έχει στηθεί πίσω από όλους αυτούς. Μακάρι να είχε να κάνει απλά με τη μουσική που θέλει να ακούει ο καθένας κι όχι με την προώθηση ενός τρόπου ζωής και συγκεκριμένων ιδεών . Προσωπικά χαίρομαι που "μυήθηκα" από μικρή σε άλλα είδη μουσικής και ήξερα να βλέπω (ή μάλλον να ακούω) πίσω από τους κοιλιακούς και τα γαλάζια μάτια...;) Πάντως είναι αστείο να κατατάσσονται στο ίδιο είδος με αυτόυς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Μπραβο τους και μαγκια τους! Και μεις αν μπορουσαμε να τα κονομαμε πουλωντας αερα θα το καναμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν είναι σημερινά φαινόμενα . Πάντα υπήρχαν τέτοια "ποπ είδωλα" : Χατζηγιάννης (ποτέ δεν κατάλαβα σε ποιο είδος ήθελε να ανήκει) , Ρουβάς, Μαρτάκης, ....πάντοτε υπήρχαν 13χρονα κοριτσάκια που ούρλιαζαν υστερικά σε κάθε εμφάνιση τέτοιων "καλλιτεχνών" . και δεν είμαι σίγουρη αν θα σταματήσουν να υπάρχουν ποτέ, γιατί δε συμφέρει οικονομικά τη βιομηχανία που έχει στηθεί πίσω από όλους αυτούς. Μακάρι να είχε να κάνει απλά με τη μουσική που θέλει να ακούει ο καθένας κι όχι με την προώθηση ενός τρόπου ζωής και συγκεκριμένων ιδεών . Προσωπικά χαίρομαι που "μυήθηκα" από μικρή σε άλλα είδη μουσικής και ήξερα να βλέπω πίσω από τους κοιλιακούς και τα γαλάζια μάτια...;)

καλα τωρα τι συγκρινουμε :redface: ο χατζηγιαννησ εχει φωνη ασχετα με το οτι τα τελευταια χρονια εχει χαλασει κ ισωσ να μην μου αρεσουν τοσο τα καινουργια του τραγουδια αλλα οπωσ κ να εχει δεν ειναι το ιδιο με μαρτακη σταν κλπ...ανετα μπορει να υποστηρι3ει το ειδοσ του(ουτε εγω 3ερω ποιο ακριβωσ ειναι αλλα δεν 8α το ελεγα ποπ)...ο ρουβασ παλι 8εωρω οτι ειναι ο καλυτεροσ στο ειδοσ του (ποπ)...:) τωρα για τον μαρτακη το μονο που εχω να πω απο φωνη κορμαρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
καλα τωρα τι συγκρινουμε :redface: ο χατζηγιαννησ εχει φωνη ασχετα με το οτι τα τελευταια χρονια εχει χαλασει κ ισωσ να μην μου αρεσουν τοσο τα καινουργια του τραγουδια αλλα οπωσ κ να εχει δεν ειναι το ιδιο με μαρτακη σταν κλπ...ανετα μπορει να υποστηρι3ει το ειδοσ του(ουτε εγω 3ερω ποιο ακριβωσ ειναι αλλα δεν 8α το ελεγα ποπ)...ο ρουβασ παλι 8εωρω οτι ειναι ο καλυτεροσ στο ειδοσ του (ποπ)...:) τωρα για τον μαρτακη το μονο που εχω να πω απο φωνη κορμαρα :P

Καλά , ίσως η περίπτωση του χατζηγιάννη είναι λίγο off (αν και έκανε υπερβολικά μεγάλο χαμό ΄ ακόμα δεν είμαι σίγουρη για αυτόν σαν σύνολο) , αλλά όλη η καριέρα του ρουβά στηρίχτηκε στα "σόου" που έδινε , όχι στη φωνή του ....ακόμη βλέπω κάτι παλιά βίντεο που συνοδευόταν από 10 σωματοφύλακες , που ανεβαίναν κοριτσάκια στη σκηνή και τον κατασπάραζαν ...και γελάω . Τα τελευταία χρόνια έχει κάπως φτιάξει η φωνή του (τόσα χρόνια μαθήματα φωνητικής, τι σκ@@α) ....Θέλω να πω δηλαδή ότι το φαινόμενο φρενίτιδας δεν είναι κάτι καινούριο, που μας έσκασε σαν βόμβα από το πουθενά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top