Διευθυνσιογράφος

elsa21573

Νεοφερμένος

Η elsa21573 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σε όλους!
Ψάχνω πρόγραμμα για να καταχωρήσω την τηλεφωνική μου ατζέντα, το οποίο να μου επιτρέπει να εισάγω επιπλέον πεδία κ.λπ., δωρεάν κατά προτίμηση. Προσπάθησα στο Access, αλλά δεν τα κατάφερα τελικά!
Έχετε κάτι να μου προτείνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Γεια σε όλους!
Ψάχνω πρόγραμμα για να καταχωρήσω την τηλεφωνική μου ατζέντα, το οποίο να μου επιτρέπει να εισάγω επιπλέον πεδία κ.λπ., δωρεάν κατά προτίμηση. Προσπάθησα στο Access, αλλά δεν τα κατάφερα τελικά!
Έχετε κάτι να μου προτείνετε;

To access αν και το πιο κατάλληλο για αυτή τη δουλειά είναι το πιο πολύπλοκο στη χρήση. Νομίζω το OneNote έχει τέτοια ιδιότητα, ακόμα και στο msn μπορείς να κρατήσεις τηλεφωνική ατζέντα πράγμα πολύ χρήσιμο. Εγώ προσωπικά μου έχω κάνει script. Επίσης σε ένα quick search στον γούγλη βρίκα αυτό : https://www.codesector.com/cuteorganizer.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το access μην το ψαχνεις...Ειναι ειδικευμενη βαση δεδομενων. Ισως το δυσκολοτερο των office.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa21573

Νεοφερμένος

Η elsa21573 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
To access αν και το πιο κατάλληλο για αυτή τη δουλειά είναι το πιο πολύπλοκο στη χρήση. Νομίζω το OneNote έχει τέτοια ιδιότητα, ακόμα και στο msn μπορείς να κρατήσεις τηλεφωνική ατζέντα πράγμα πολύ χρήσιμο. Εγώ προσωπικά μου έχω κάνει script. Επίσης σε ένα quick search στον γούγλη βρίκα αυτό : https://www.codesector.com/cuteorganizer.php

Καλημέρα Μιχάλη! Το OneNote δεν το έχω εγκατεστημένο. Στο msn δεν κατάφερα να βγάλω άκρη. Το cuteorganizer θα ήταν μια καλή κατάσταση, αλλά δεν γράφει ελληνικά. Τι εννοούσες ότι εσύ έχεις κάνει script;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top