Το νεο μου keyboard!

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
https://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

πως σας φαίνεται ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ωραίο desing είναι αρκετά ιδιαίτερο

ΜΕΓΙΑ!!!!!!  :jumpy: :jumpy: :jumpy: άντε καλοτάξιδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χμμμ πολύ ωραίο ....
πόσο το πήρες ? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
bone... αραξε κολλητε... ποτέ δεν θα έδεινα πάνω απο 5-10€ για keyboard...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κορυφαίο!!!! Τέλειο!!! Το καλύτερο που έχω δει απο απόψεως λειτουργικότητας! (απο design προτιμω το δικό μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολυ ωραιο αλλα δεν τα εβγαζα ποτε περα με ενα τετιο... Εχω συνιθεισει εδω και 4 χρονια με τα πληκτρολογια της Microsoft και δεν μπορω με αλλα... Μονο με ενα Futzitsu- Siemens του ξαδερφου μου μπορεσα να εξικιωθω γρηγορα (με την μια) και μου αρεσε κιολας, τωρα σκευτομαι να το παρω. Αυτο δεν θα με βολευει με το ΕΝΤΕR και γενικοτερα η δεξια πλευρα στα γραματα (οι αριθμοι και τα μεσεα ειναι ΟΚ οπως και τα κουμπια που εχει πανω εμενα δεν θα με εξιπιρετισουν, ενα για τον Browser θελω και ενα απο αυτα τα κλασικα για τον WMP που εχει vol +/- κτλ. Αλλα για καπιον που τα χρηαζεται και μπορει να εξικιοθει αυτο φενετε τελιο. Και πρεπει να ειναι και ανετο ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλό είναι αλλά πολύ "φαντασμαγορικό" για μένα. Προτιμάω κάτι τέτοιο. Απλό και βολικό.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν αντέχω αυτά τα κλασσικά πληκτρολόγια που τα κουμπιά έχουν πολύ μεγάλο ώψος. Δεν με βολεύουν καθόλου! Γι'αυτό και τώρα έχω ένα που μοιάζει αρκετά με πληκτρολόγιο φορητού (τα πλήκτρα είναι ακριβώς ίδια και έχουν την ίδια διάταξη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Εγώ πάντως δεν αντέχω αυτά τα κλασσικά πληκτρολόγια που τα κουμπιά έχουν πολύ μεγάλο ώψος. Δεν με βολεύουν καθόλου! Γι'αυτό και τώρα έχω ένα που μοιάζει αρκετά με πληκτρολόγιο φορητού (τα πλήκτρα είναι ακριβώς ίδια και έχουν την ίδια διάταξη)
εγω τα προτειμω τα κλασσικα keyboard τον Χεομωνα που χρησιμοποιω laptop ζω ενα δραμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρήκα και μια φωτό του πληκτρολογίου που έχω τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Βρήκα και μια φωτό του πληκτρολογίου που έχω τώρα...

Όμορφο, αλλά εγώ προτιμώ τα κλασσικά πληκτρολόγια, όπως η gilie.

MHN ΤΡΟΜΑΞΕΙΣ ΜICHELLE! (αυτό είναι για sun :P)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Founes τι νεο πληκτρολόγιο ρε μάστορα; Θα βγεί στην παραγωγή -καλώς εχόντων των πραγμάτων- το 2006!:whistle: Άντε ξέρω γιατί το έκανες τώρα.... για να ζηλέψω εγω που εχω της Μ$ ενα γκουμουτσοειδές σπαστό κει πέρα να ουμε...:D Αντε μη σε μαστιγώσω!:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top