Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μέχρι τις 13 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με το που αρχίζουν τα σχολεία επιστρέφει;:confused:
Τι καλά μωρέ -.-'
Ωραία θα περάσουμε και φέτος. -.-''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.


Δηλαδη τα υπολοιπα ζωδια απεναντι σε ποιους ειναι ευαισθητα...και τι πρεπει να τους αγγιξουν? Το ποδι?!
Με το σχολιο μου ηθελα να πω πως η ευαισθησια τους δεν εκδηλωνεται ευκολα οπως π.χ στους καρκινους...και ας εχουν την ιδια φημη.
Χαιρομαι παντως που με επιβεβαιωσες! :)


Όποιος είπε πως οι Καρκίνοι είναι ευαίσθητοι πρέπει να κοιταχτεί. Εκτός αν εννοούσε πως η ευαισθησία αφορά μόνο το να προσέξουν τον εαυτό τους μην τυχόν και έστω και για ένα δευτερόλεπτο νοιαστεί για κάποιον άλλον! Άντε μη τρελαθώ! :mad:

Τι λένε λοιπόν οι ειδικοί του φόρουμ για μια σχέση μεταξύ ενός ιχθύ με ωροσκόπο λέων και ενός ταύρου με ωροσκόπο δίδυμο;

Πες ημερομηνίες γέννησης ή μπες στο www.astrofree.com, πάτα συναστρίες και βάλε πάνω την δική σου και κάτω την δική του για να δεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
οχι καλε! μεχρι τις 13 θα ναι αναδρομος! μετα επιστρεφει στη ορθη του πορεια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όποιος είπε πως οι Καρκίνοι είναι ευαίσθητοι πρέπει να κοιταχτεί. Εκτός αν εννοούσε πως η ευαισθησία αφορά μόνο το να προσέξουν τον εαυτό τους μην τυχόν και έστω και για ένα δευτερόλεπτο νοιαστεί για κάποιον άλλον! Άντε μη τρελαθώ! :mad:

:mad::mad:Μας συκοφαντείς!!!! Είμαστε τα πιο ευαίσθητα ζώδια του ζωδιακού απλά φροντίζουμε να το κρύβουμε πολύ καλά...για να μην μας κάνετε ότι θέλετε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λοιπον μια δικη μου στατιστικη: πολυ της μοδας εχεις γινει κριαρακια με παρθενους! συνεχως μπροστα μου συναντω τετοια ζευγαρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
λοιπον μια δικη μου στατιστικη: πολυ της μοδας εχεις γινει κριαρακια με παρθενους! συνεχως μπροστα μου συναντω τετοια ζευγαρια!
...ναι, είναι πετυχημένος συνδυασμός... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:mad::mad:Μας συκοφαντείς!!!! Είμαστε τα πιο ευαίσθητα ζώδια του ζωδιακού απλά φροντίζουμε να το κρύβουμε πολύ καλά...για να μην μας κάνετε ότι θέλετε! :P
Βασικά έχω πλέον αποφασίσει πως δεν θέλω να σας κάνω τίποτα γενικώς. Ακούω Καρκίνο και στρίβω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πες ημερομηνίες γέννησης ή μπες στο www.astrofree.com, πάτα συναστρίες και βάλε πάνω την δική σου και κάτω την δική του για να δεις. ;)

Eμμμ ναι οοοοοκ.:D
Μόλις συνειδητοποίησα ότι με τον συμβίο μου όχι μόνο έχω μια δύσκολη σχέση, αλλά είμαστε και στο -221! Έχουμε πιάσει πάτο δηλαδή. :hehe:


Συμπέρασμα
Οι ερωτικές σχέσεις είναι πολύ πιο πολύπλοκες από μια απλή καταγραφή κάποιων χαρακτηριστικών και αναλύσεις γενεθλίων χαρτών.. έχουν τη χημεία, έχουν το σεξ που κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάντως συνήθως πέφτει μέσα. Σίγουρα όμως δεν είναι κι ο φωτεινός παντογνώστης. Όψεις έχετε πολλές κοινές; Όσο πιο πολλές είναι, αν είναι και θετικές, τόσο καλύτερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εμένα πάντως συνήθως πέφτει μέσα. Σίγουρα όμως δεν είναι κι ο φωτεινός παντογνώστης. Όψεις έχετε πολλές κοινές; Όσο πιο πολλές είναι, αν είναι και θετικές, τόσο καλύτερα :)

Μία όλη κι όλη!
Και είναι αρνητική!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
...ναι, είναι πετυχημένος συνδυασμός... :whistle:
ναι?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μία όλη κι όλη!
Και είναι αρνητική!! :P
Ε τώρα τι να σου πω.. για τις δικές μου περιπτώσεις πάντως και όσες τσέκαρα από τον κύκλο μου, έχει πέσει μέσα. Μάλλον αποτελείς την εξαιρέση που επιβεβαιώνει τον κανόνα! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μόνο αν ο Παρθένος μοιάζει με Κριό
δηλαδη αν εχει κέρατα?:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δηλαδη αν εχει κέρατα?:worry::P

Αν ο Παρθένος είναι leader, και η Κριός follower (disciple), δηλαδή τα αντίθετα απ'οτι γράφουν τα βιβλία, πράγμα σπάνιο να συμβεί, τότε ταιριάζουν αυτοί οι δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα πάντως συνήθως πέφτει μέσα. Σίγουρα όμως δεν είναι κι ο φωτεινός παντογνώστης. Όψεις έχετε πολλές κοινές; Όσο πιο πολλές είναι, αν είναι και θετικές, τόσο καλύτερα :)

Όταν λες κοινή όψη;:confused:
:/:

Αυτό που λέει

131 Τρίγωνο Ήλιος-Ερμής

Θετική όψη:
108 Τρίγωνο Ήλιος-Άρης

Θετική όψη:

κτλ;;;:hmm:

Εξήγησέ μου αν μπορείς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι αυτό. Μπορεί και να μη σου βγάζει καμία (μου έχει τύχει), να σου βγάζει μόνο θετικές ή μόνο αρνητικές. Στους περισσότερους βγάζει και θετικές και αρνητικές, οπότε εκεί έχει σημασία αν είναι πιο πολλές οι θετικές ή οι αρνητικές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
λοιπον μια δικη μου στατιστικη: πολυ της μοδας εχεις γινει κριαρακια με παρθενους! συνεχως μπροστα μου συναντω τετοια ζευγαρια!


Εεεεεπ, ασε τους κριους, με εμας ταιριαζουν ειπαμε!!:P


μέχρι τις 13 :(

:/:
Οποτε εχει πανσεληνο δεν επηρρεαζομαι, οταν αλλοι δρακουλιαζουν.:P
Ενω οταν ειναι αναδρομος πραγματικα νομιζω πως μου ασκειται μια επιρροη και δεν ειμαι προκατελειμμενη σε φαση ναμαι προιδεασμενη και να επηρρεαστω επειδη θα ξερω οτι θαναι αναδρομος.

Διαβασα πως οσοι γεννιουνται Νοεμβρη ειναι ο μηνας αυξησης των πνευματων:confused:


Εγω νομιζω ως οι καρκινοι αντρες εχουν μεγαλες διαφορες απο τις γυναικες.
Δε θα μπορουσα να ταιριαξω με καρκινο, περα απο... το σεξουαλικο κομματι θεωρω, μου θυμιζουν αιγοκερους, δεν εχουν το επαναστατικο και το κατα στερεοτυπων που εχουν οι υδροχοοι, οι διδυμοι, οι παρθενοι κι αλλοι που μου διαφευγουν και που φυσικα μου αρεσουν πολυ αυτοι οι τυποι ανθρωπων, οι εκτος τοπου και χρονου (αλλα σε φυσιολογικα πλαισια:P)

Πολλοι μου χουν πει να παντρευτω(ημαρτον) ταυρο αλλα πολυ φοβαμαι πως δε θα γλιτωσω το κερατο κι αυτος τον ταφο.
Τι λετε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Εεεεεπ, ασε τους κριους, με εμας ταιριαζουν ειπαμε!!:P
και εσεις τι ζωδιο ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top