Lost

Σας άρεσε το φινάλε του Lost;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 23)
  • Ήταν ό,τι ακριβώς περίμενα!

    Ψήφοι: 3 13.0%
  • Καλό ήταν, μπορούσε να είναι και καλύτερο.

    Ψήφοι: 15 65.2%
  • Δεν μου άρεσε καθόλου.

    Ψήφοι: 5 21.7%

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Μα πρέπει να το έχει δει:hmm: Όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Δεν το είδα, αλλά πρέπει να έχουν κάτι κακό, οπότε θα αφαιρέσω την ψήφο μου, αλλά θα παραμείνω ουδέτερος μέχρι νεοτέρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εδώ και εγώ που είδα τι κάνανε, δεν είμαι σίγουρος αν είμαι υπερ τους ή κατά τους γιατί φαίνεται ότι πολλά θα ανατραπούν. Ψήφισα ότι είμαι με αυτούς, αλλά όπως καταλαβαίνετε θα αλλάξω στάση αν τελικά η αλήθεια είναι άλλη!

Και εγώ το βράδυ θα δω το νέο επεισόδιο!!! flashbacks με τον Ben, ε; ΟΥΑΟΥ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και εγώ που το είδα τι κατάλαβα!!!

Πολύ καλό επεισόδιο αλλά ...κι άλλα ερωτήματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρόσθεσα Δημοσκόπηση την οποία μπορούμε να αλλάζουμε κατά καιρούς αν θέλετε.
Για αυτή την εβδομάδα απαντήστε στο ανωτέρω ερώτημα. :P
Πολύ σωστή κίνηση...:)
News: Βγήκε το νέο επεισόδιο LOST!!!
Ναι αμέ, και είναι και εκπληκτικό...:clapup::clapup::clapup:

Επί του θέματος τώρα, από Lostpedia:

ABC GIVES VIEWERS 48 MORE ORIGINAL EPISODES OF THE HIT DRAMA "LOST,"
CULMINATING IN AN EXCITING SERIES CONCLUSION Episodes Will Air Uninterrupted Over Three Seasons Starting with the 2007-08 season, ABC will begin airing the 48 remaining original episodes of the hit drama "Lost," it was announced today by Stephen McPherson, president, ABC Entertainment. The episodes will air uninterrupted over three seasons (16 episodes each season), with the series concluding in 2009-10 with a highly anticipated and shocking finale.

"In considering the powerful storytelling of 'Lost,' we felt this was the only way to give it a proper creative conclusion," said McPherson. "I always said that we would allow the series to grow and give viewers the most compelling hour possible. And, due to the unique nature of the series, we knew it would require an end date to keep the integrity and strength of the show consistent throughout, and to give the audience the payoff they deserve. "

"Additionally," said McPherson, "having Damon Lindelof and Carlton Cuse signed on to complete the journey of this show was critical to me and the network. Damon and Carlton have tremendous talent, and we're thrilled that they'll be with the show throughout its run."

"This is a bold and unprecedented move for ABC," said Lindelof and Cuse, executive producers. "The show would not be what it is without the vision and support we've received from Steve McPherson, Mark Pedowitz and everyone at ABC and ABC TV Studios. We always envisioned 'Lost' as a show with a beginning, middle and end. By officially announcing exactly when that ending will be, the audience will now have the security of knowing that the story will play out as we've intended."

"Lost" premiered September 22, 2004 and soon became the most talked-about new show of the season, with a never-before-seen storyline that spawned water-cooler talk and blogs galore. In its premiere season "Lost" was the No. 1 scripted series on Wednesday night with Total Viewers and Adults 18-49. On average "Lost" delivered the highest Adult 18-49 rating for any 8:00 p.m. drama on any network in seven years.

For the second season in a row, "Lost" stood as the No. 1 scripted TV program on Wednesday night during the season in Total Viewers and Adults 18-49. It also ranked No.1 in its hour among Total Viewers and Adults 18-49 (tied w/Fox), regularly competing with Fox's "American Idol" results show during its first half-hour. Despite the "Idol" competition, "Lost" retained nearly all of its overall viewers from the same point the previous season, and actually grew 11% with Adults 18-49. The sophomore ABC drama was the No.1 scripted program on the evening among Adults 18-49 in all 22 of its original telecasts, and qualified as ABC's most-watched series in the time period in nine years.

"Lost" has ranked No. 1 in its time period with Adults 18-49 for the third season in a row, and is the No. 1 10:00 p.m. series on any network with Adults 18-49. It is the most recorded show on TV, gaining 18% more Total Viewers through "time-shifted" (TiVo/DVR) viewing. On average in its

10 o'clock time period, Nielsen reports 2.1 million additional viewers watch the show after its live broadcast. On top of Nielsen's reported numbers, millions more viewers watch "Lost" episodes through "place-shifted" viewing via streaming replays on ABC.com, iPod downloads and DVDs.

"Lost" has garnered numerous awards, including six Emmy Awards, a Golden Globe, a Screen Actors Guild Award, a Writers Guild of America Award, a Producers Guild Award, an NAACP Image Award, a Prism Award and two ALMA Awards, just to name a few.


υγ: Εγώ πάντως είμαι με τη Τζούλιετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Με μπέρδεψε πάντως το τελευταίο επεισόδιο...
Ευτυχώς είχε και τις αποκαλύψεις του όσον αφορά την προέλευση των "άλλων" αλλά το περιστατικό με τον Λοκ δημιουργεί πολλά νέα ερωτήματα :-S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
βρε μοναχέ!!!! Αν αυτά που λες δεν ειναι spoiler τότε τι είναι????:mad: :P


εγώ πάντως έμεινα με ένα μεγάλο ερωτηματικό με το που τελείωσε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Με μπέρδεψε πάντως το τελευταίο επεισόδιο... Ευτυχώς είχε και τις αποκαλύψεις του όσον αφορά την προέλευση των "άλλων" αλλά το περιστατικό με τον Λοκ δημιουργεί πολλά νέα ερωτήματα :-S

Να ρωτήσω κάτι?
κατά τον Μπεν ο Λοκ ήταν κακός και για αυτό τον σκότωσε ή είναι ο Μπεν κακός και ο Λοκ καλός και για αυτό τον σκότωσε?
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
βρε μοναχέ!!!! Αν αυτά που λες δεν ειναι spoiler τότε τι είναι????:mad: :P

Λες, ε; :P Επίτηδες δεν έβαλα spoiler tag γιατί νόμιζα ότι δεν αποκάλυψα και τίποτα... αλλά αφού το λες, καλού κακού θα βάλω spoil tags :)

Να ρωτήσω κάτι?
κατά τον Μπεν ο Λοκ ήταν κακός και για αυτό τον σκότωσε ή είναι ο Μπεν κακός και ο Λοκ καλός και για αυτό τον σκότωσε?
:whistle:

Ουφ! :hmm:
Καταρχήν όμως δεν τον σκότωσε, έτσι; ;). Τώρα., σε αυτό που λες, νομίζω ότι ο Ben είναι ο κακός γιατί από αυτό που έγινε φάνηκε ότι o Jacob ζητούσε βοήθεια, πράγμα που σημαίνει ότι είναι "αιχμάλωτος" του Μπεν κ δεν θέλει να τον ελευθερώσουν. Αλλά από την άλλη όμως, παίζει και το ενδεχόμενο ο Jacob να είναι ο κακός και ο Μπεν να φοβάται μη τυχόν και ο Λοκ τον βοηθήσει και έτσι γίνουν πιο χάλια τα πράγματα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Όσοι έχουν δει το Σεζόν 3/Επεισόδιο 20 ας δουν και αυτό...

Είναι ένα βίντεο στο οποίο φαίνεται ο Jacob!!!! Υπάρχει!!!
:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θέμα για εμένα και μάλιστα σημαντικό, είναι και η ιστορία με τον Richard.
:hmm:
Αυτός (να με θυμάστε που το λέω ;) ) είναι μεγάλη λέρα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Όσοι έχουν δει το Σεζόν 3/Επεισόδιο 20 ας δουν και αυτό...

Είναι ένα βίντεο στο οποίο φαίνεται ο Jacob!!!! Υπάρχει!!!
:confused::hmm:

και στην αρχή γιατί δεν φαινόταν ρε σεις? μία φαίνεται μία εξαφανίζεται? τι σκατά παίζειιι?

άαα και κάτι άλλο, πόσα επεισόδια μας έχουν μείνει για φέτος? 1 ή 2?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
και στην αρχή γιατί δεν φαινόταν ρε σεις? μία φαίνεται μία εξαφανίζεται? τι σκατά παίζειιι?

άαα και κάτι άλλο, πόσα επεισόδια μας έχουν μείνει για φέτος? 1 ή 2?:hmm:
Για το spoiler, έλα μου ντε...:P
Για τα επεισοδια, νομίζω αλλά τρία! Αλλά αν θυμάμαι καλά το ένα ειναι κάτι τύπου the best. Μη σε πάρω και στο λαιμό μου πάντως...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
και στην αρχή γιατί δεν φαινόταν ρε σεις? μία φαίνεται μία εξαφανίζεται? τι σκατά παίζειιι?

Και καλά ο Λοκ τότε άρχισε να έχει επαφή μαζί του και να τον "βλέπει" κάπως, αλλά όχι κανονικά, όπως ο Μπεν. Σας το λέω, στα επόμενα επεισόδια ο Λοκ (θα ζήσει) και θα πάει κ θα γίνει κολλητάρι με το Jacob...


άαα και κάτι άλλο, πόσα επεισόδια μας έχουν μείνει για φέτος? 1 ή 2?:hmm:

3 νομίζω. Το ένα είναι extra big :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το τελευταίο είναι διπλό έτσι ξέρω κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Όσοι έχουν δει το Σεζόν 3/Επεισόδιο 20 ας δουν και αυτό...
Και καλά αυτό φαίνεται και στο επεισόδιο;
Γιατί εγώ δε βλέπω κάτι.:(
Σας το λέω, στα επόμενα επεισόδια ο Λοκ (θα ζήσει) και θα πάει κ θα γίνει κολλητάρι με το Jacob...
Και εγώ έτσι πιστεύω.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Φανταστικό επεισόδιο:clapup:
Πάντως το πρόσωπο - κλειδί πιστεύω ότι είναι
ο Ρίτσαρντ, ο οποίος νομίζω είναι αυτός που κρύβεται πίσω απ'όλα. Άλλωστε το σχέδιο για την δολοφονία της Darma φαίνεται να είναι δικό του, και ο Μπεν ήταν απλά ο "μαθητευόμενός" του. Για τον Τζέικομπ δεν έχω ιδέα, αλλά κι εγώ πιστεύω ότι θα σώσει τον Λοκ. Επίσης, γιατί λέτε ότι δείχνει από πού προήλθαν οι άλλοι? Εγώ δεν είδα να εξηγεί:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Φανταστικό επεισόδιο:clapup:
Πάντως το πρόσωπο - κλειδί πιστεύω ότι είναι
ο Ρίτσαρντ, ο οποίος νομίζω είναι αυτός που κρύβεται πίσω απ'όλα. Άλλωστε το σχέδιο για την δολοφονία της Darma φαίνεται να είναι δικό του, και ο Μπεν ήταν απλά ο "μαθητευόμενός" του. Για τον Τζέικομπ δεν έχω ιδέα, αλλά κι εγώ πιστεύω ότι θα σώσει τον Λοκ. Επίσης, γιατί λέτε ότι δείχνει από πού προήλθαν οι άλλοι? Εγώ δεν είδα να εξηγεί:confused:


και αν όντως είναι έτσι σε σχέση με το Ρίτσαρντ(που εγώ ακόμα δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μπορεί να ήταν ο μπαμπάς του εκείνος ο μακρυμάλλης, γιατί έχουν δώσει την "εξουσία" στον Μπεν και δεν την κράταγε ο Ρίτσαρντ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λέω να ρίξω σήμερα το poll, και να ανεβάσουμε κανένα καινούργιο.

Αρχική Δημοσίευση από Πρώτη Δημοσκόπηση:
Με αυτούς είναι:
Bill_Slayer, io-io, Isiliel, Kakerlak, MonaXoS, Palladin, violetta, XRZ

Με τους άλλους είναι:
borat

Όποιος έχει καμιά καλή ιδέα για poll, PM me please!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Φανταστικό επεισόδιο:clapup:
Πάντως το πρόσωπο - κλειδί πιστεύω ότι είναι
ο Ρίτσαρντ, ο οποίος νομίζω είναι αυτός που κρύβεται πίσω απ'όλα. Άλλωστε το σχέδιο για την δολοφονία της Darma φαίνεται να είναι δικό του, και ο Μπεν ήταν απλά ο "μαθητευόμενός" του. Για τον Τζέικομπ δεν έχω ιδέα, αλλά κι εγώ πιστεύω ότι θα σώσει τον Λοκ. Επίσης, γιατί λέτε ότι δείχνει από πού προήλθαν οι άλλοι? Εγώ δεν είδα να εξηγεί:confused:

Εξηγεί πως ήρθαν αυτοί της Darma.... Αυτούς λέμε "άλλους". Είναι μάλλον ένα επιστημονικό group σε στυλ μικρής κοινότητας που με τα πειράματά τους ήθελαν να κάνουν τον κόσμο καλύτερο.

Οι "άλλοι" του Ρίτσαρντ (κοίτα να δεις που ο άσχετος φλώρος θα γίνει και πρωταγωνιστής :P) είναι οι "ντόπιοι". Αυτοί δεν μας εξήγσαν ακόμη πως έφτασαν στον νησί.

Παντως, είδα μια συνέντευξη της "Κέιτ" και λέει ότι στο τελευταίο επεισόδιο γίνονται απίστευτες αποκαλύψεις για την υπόθεση!!! :clapup:

A!!! Επίσης διάβασα ότι
3 χαρακτήρες πεθαίνουν ως το τέλος του 3ου κύκλου , αλλά δεν διάβασα ποιοι... Ήταν πειρασμός να δω το spoiler, αλλά αντιστάθηκα για να έχω την έκπληξη! Ποιοι λέτε εσείς ότι θα πεθάνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top