Up in the air (2009)

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eίδα σήμερα την εν λόγω ταινία και πραγματικά μου άρεσε πάρα πολύ.Έχω ακούσει επίσης ότι πάει για πολλά βραβεία.

Θετικά ήταν για μένα τα εξής: 1)Ο Clooney φοβερός όπως πάντα
2)Το σενάριο σε κρατούσε σε εκγρήγορση μέχρι το τέλος
3) Περνούσε πολύ καλά μηνύματα ειδικά στο τέλος με πολύ καλά πλάνα:)

Ας ακούσω τη γνώμη σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Τρομερή ταινία και από τις πιο ενδιαφέρουσες που έχω δει. Καταπληκτικός Clooney και μπορώ να πω πως βρήκα το επάγγελμα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
λετε για κεινη την ταινια με τον παππου που ταξιδεψε με το σπιτι-αεροστατο? ηταν τοσο συγκινητικη! στην αρχη βαριομουνα αλλα μετα ηταν τελεια! πολυ ομορφο τελος....αφηστε τα συγκινηθηκα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όχι αυτό ήταν το up με το αερόστατο
Το up in the air είναι άλλη ταινία με τον Clooney. Πολύ ωραία και πρωτότυπη ταινία. :)
___________________

Όσο αφορά το up και εμένα μου άρεσε. Ήταν ένα πολύ ωραίο animation που σίγουρα σε κέρδιζε από το πρώτο πεντάλεπτο, ωραία γραφικά και πολύ ωραία μηνύματα συνεχίζοντας την παράδοση που θέλει την pixar βασιλισσα των animation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top