Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Συμφωνώ,ούτε εμένα με νοιάζει τι κάνουν στο κρεβάτι τους αλλά όταν προκαλούν όμως??;)

Όταν προκαλούν ποιον; Όταν φιλιούνται στο δρόμο ή στο πάρκο; Εσύ δεν το κάνεις με την κοπέλα σου; Θα μπορούσε να της πεις "τώρα βρισκόμαστε στο πάρκο αγάπη μου, περίμενε να πάμε σπίτι να κρυφτούμε για να μη φιλήσεις";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aidyl

Νεοφερμένος

Η aidyl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω με τον μοναχο και τη suspiria.
Εντάξει, το θεωρώ τουλάχιστον υποκριτικό να επιδεικνύουμε μηδενική ανοχή σε όποιον ομοφυλόφιλο είναι λίγο πιο εκδηλωτικός στο δρόμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν εχω προβλημα μαζι τους, τους σεβομαι οπως τον καθενα.

But i still like to make fun of some of them :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Επειδή έχω φίλο- γνωστό ομοφυλόφιλο δεν το κατακρίνω και δεν έχω αρνητική στάση...Το δέχομαι και το σέβομαι από την στιγμή που είναι επιλογή του άλλου!

Είναι επιλογή του ? Δεν είναι. Γεννήθηκε έτσι ο άνθρωπος. Ομοφυλόφιλος εκ παιδικής κλίνης, κοινώς πούστης από κούνια. Ο μόνος άνθρωπος που τοποθέτησε τους ομοφυλόφιλους με μια φράση του στην αξιοπρεπή θέση που τους αναλογεί στην κοινωνία, και που αναλογεί σε κάθε διαφορετικό ή αποκλίνοντα άνθρωπο, ήταν ο Τσαρούχης που είπε ''άλλο αδελφή, άλλο ομοφυλόφιλος''. Μ'αυτό ενοούσε πιθανόν ότι υπάρχουν πολλοί ομοφυλόφιλοι που φέρονται πούστικα κοινωνικά και πολλοί που είναι κύριοι. Υπάρχει και το σύνδρομο της υποκρισίας. Κάποιοι λένε ''μα δεν είναι ομοφυλόφιλος αν θέλει να είναι ενεργητικός στο σεξ με τον σύντροφό του ή αν έχει πάει μια δυο φορές με άντρες''. Εμείς είμαστε οι άντρες λένε, εφόσον κι εδώ εμείς πη...με. Μα τόσο ψεύτικοι ? Γιατί δεν παραδέχονται ότι τους αρέσει το αντρικό σώμα εξίσου ? 'Εγραφε ο μακαρίτης Κώστας Ταχτσής στο ''Από την χαμηλή σκοπιά'' :
Η νοοτροπία που χαρακτηρίζει τον νεοέλληνα : Ομοφυλόφιλος θεωρείται μόνον ο παθητικός εταίρος, αυτός που υφίσταται την ''ταπείνωση'', αυτός που γίνεται ''αντικείμενο'' ηδονής του ενεργητικού, χωρίς να λογαριάζεται ότι μπορεί και ο ενεργητικός να αποτελεί, από την πλευρά του παθητικού, ''όργανο'' της δικής του σεξουαλικής ικανοποίησης, ιδιαίτερα όταν η πρωτοβουλία της επαφής ανήκει στον δεύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν και συμφωνω με τα υπολοιπα που ειπες, το αν γεννιεσαι ή γινεσαι , και κατα ποσο, ειναι ακομα υπο ερευνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Η νοοτροπία που χαρακτηρίζει τον νεοέλληνα : Ομοφυλόφιλος θεωρείται μόνον ο παθητικός εταίρος, αυτός που υφίσταται την ''ταπείνωση'', αυτός που γίνεται ''αντικείμενο'' ηδονής του ενεργητικού, χωρίς να λογαριάζεται ότι μπορεί και ο ενεργητικός να αποτελεί, από την πλευρά του παθητικού, ''όργανο'' της δικής του σεξουαλικής ικανοποίησης, ιδιαίτερα όταν η πρωτοβουλία της επαφής ανήκει στον δεύτερο.
Είσαι σίγουρος γι' αυτό;
Γενικά δε νομίζω να το έχω παρατηρήσει :hmm: δλδ αντιλαμβάνομαι έναν παρόμοιο ρατσισμό σε κάποιον ομο αν ο άλλος γνωρίζει τις σεξ/κες του προτιμήσεις είτε πρόκειται top είτε για bottom.

edit: αν και πιστεύω πως αλλιώς θα αντιλαμβανόταν ένας γονέας το παιδί του αν ήταν gay ενεργητικός και αλλιώς αν ήταν παθητικός.




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
μα σοβαρά τώρα... όταν μαθαίνετε ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος καίγεστε να μάθετε αν είναι ενεργητικός ή παθητικός; Εγώ ποτέ μου δεν έκατσα να μάθω τι "είδους" ομοφυλόφιλοι είναι αυτοί που έτυχε να γνωρίσω. Big deal... Δεν κάνω διαφορά.

Εξάλλου αν το σκεφτείτε και μερικοί ετεροφυλόφιλοι γίνονται παθητικοί από την σύντροφό τους (με τα κατάλληλα σεξουαλικά παιχνίδια).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
But i still like to make fun of some of them :P

Είναι κάποιοι που το ζητάνε. Δηλαδή ντύνονται εξεζητημένα λες και βλέπεις βραζιλιάνες απο καρναβάλι! Ε αυτοί τη ζητάνε τη πλάκα και το "κράξιμο" όπως το ζητάει και μία κοπέλα που ντύνεται αναλόγως.

Όμως ένας ομοφυλόφιλος που θέλει απλά να βρίσκεται με το σύντροφο του σε κάποιο μέρος και να φιλιούνται δεν είναι άξιοι κραξίματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
μα σοβαρά τώρα... όταν μαθαίνετε ότι κάποιος είναι ομοφυλόφιλος καίγεστε να μάθετε αν είναι ενεργητικός ή παθητικός; Εγώ ποτέ μου δεν έκατσα να μάθω τι "είδους" ομοφυλόφιλοι είναι αυτοί που έτυχε να γνωρίσω. Big deal... Δεν κάνω διαφορά.

Εξάλλου αν το σκεφτείτε και μερικοί ετεροφυλόφιλοι γίνονται παθητικοί από την σύντροφό τους (με τα κατάλληλα σεξουαλικά παιχνίδια).

Δεν με κατάλαβες. Ο Ταχτσής έγραψε κάτι πολύ σωστό, που το ήξερε καλύτερα λόγω του ότι και ο ίδιος ήταν ομοφυλόφιλος, ότι δηλαδή πολύ μεγάλη μερίδα ομοφυλόφιλων στην Ελλάδα δεν θεωρούν τους εαυτούς τους ομοφυλόφιλους και προβάλλουν το επιχείρημα όταν επειδή είναι ενεργητικοί στο σεξ με έναν άντρα, δεν είναι ομοφυλόφιλοι ! Αυτή η άποψη επικρατεί σε πολλούς ακόμα και σήμερα απλά δεν βγαίνουν να το πουν δημόσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν με κατάλαβες. Ο Ταχτσής έγραψε κάτι πολύ σωστό, που το ήξερε καλύτερα λόγω του ότι και ο ίδιος ήταν ομοφυλόφιλος, ότι δηλαδή πολύ μεγάλη μερίδα ομοφυλόφιλων στην Ελλάδα δεν θεωρούν τους εαυτούς τους ομοφυλόφιλους και προβάλλουν το επιχείρημα όταν επειδή είναι ενεργητικοί στο σεξ με έναν άντρα, δεν είναι ομοφυλόφιλοι ! Αυτή η άποψη επικρατεί σε πολλούς ακόμα και σήμερα απλά δεν βγαίνουν να το πουν δημόσια.

A! Sorry Δόκτωρα! Νόμιζα ότι μιλούσαμε γενικά για την κοινωνία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crystal Creek

Νεοφερμένος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως είναι προσωπικό θέμα του καθενός η σεξουαλική του ζωη και δεν νομίζω πως αυτό θα πρέπει να αφορά τους άλλους. Το αν είναι κάποιος ομοφυλόφιλος με αφήνει αδιάφορη. Πιστεύω πως σ'έναν άνθρωπο άλλα πράγματα είναι σημαντικά, όπως η συμπεριφορά και ο χαρακτήρας. Αν κάποιος είναι μια χαρά άνθρωπος και μου συμπεριφέρεται άψογα ή κάνει καλά τη δουλειά του, νομίζω πως δεν μου πέφτει λόγος για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις. Αν πάλι έχει απαίσιο χαρκτήρα ή δεν κάνει σωστά τη δουλειά του, το πρόβλημα θα είναι η συμπεριφορά του και όχι οι σεξουαλικές του προτιμήσεις. Οπότε νομίζω πως δεν θα πρέπει κανείς να ενοχλείται απο τους ομοφυλόφιλους ή να ασχολείται τόσο με αυτούς. Στο κάτω κάτω νομίζω πως είναι πολυτέλεια να θεωρούμε πρόβλημα την ομοφυλοφυλία όταν υπάρχουν 1000 πιο σημαντικά ζητήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το είχα πεί και παλιότερα θα το πώ και τώρα, είμαι παρέα με ομοφυλόφυλους και έχω μάλιστα και κολητό ένα απο αυτούς που ντύνετε γυναίκα και βγαίνει, αγαπώ αυτούς τους ανθρώπους και για μένα είναι οι καλύτεροι, είναι καλά παιδιά και πολλύ τυρανιμενα απο τους στενόμιαλους, καλό είναι να μπορούμε να καταλάβουμε την ψυχολογία τους και όχι να τους πετάξουμε ή να τους κρίνουμε, το μόνο που χριάζετε είναι να τους καταλάβουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω δεν ετυχε να εχω παρεα με ομοφιλοφιλους...οχι γιατι δεν θελω απλα δεν ετυχε ρε παιδι μου...:worry:
απ την αλλη εχουμε και στο σοι εναν ξαδερφο μου ο οποιος μεγαλωσαμε μαζι και απο μικρος φαινοταν οτι ειχε τετοιες τασεις... ποτε δεν τον ειδα να παιζει με αυτοκινητακια η με αγορια...ολο με μας τα κοριτσια επαιζε λαστιχο και κουκλες. η μανα του τον ειχε παει σε παιδοψυχολογους κλπ για να μπορεσει να αλλαξει αυτην την κλιση του αλλα ματαιο...της ειχε πει οτι αυτα ειναι πραγματα που δεν αλλαζουν...γονιδια βλεπεις...αρα καταληγω στο συμπερασμα οτι γεννιεσαι με την κλιση προς το αντρικο η γυναικειο φυλλο και αναλογα μετα διαμορφωνεται μεχρι την ενηλικη ζωη σου. ο ξαδερφος αυτος τελικα εγινε δηλωμενος γκει και φυσικα ακολουθησε το επαγγελμα του στυλιστα(ολοι οι μοδιστροι-στυλιστες δεν ειναι γκει αλλωστε;:worry: ). απ την αλλη ο αδερφος του δεν εχει καμια σχεση με αυτον...αντρακλας σκετος ειναι..βαρβατος κιολας;) θα μπορουσα να πω οτι μπορει να φταιει το περιβαλλον που μεγαλωσε για να ειχε τετοια ερεθισματα και να εγινε ετσι...αλλα θα ειχε και στον αδερφο του επιπτωσεις πιστευω ετσι δεν ειναι;:worry: :worry: :worry:
αυτο που ειχε πει ο ειδικος οτι αυτα ειναι γονιδια...απλα ειναι το θεμα τι θα υπερισχυσει...νομιζω οτι εχει μια λογικη βαση...:worry:
ομως εχω μια απορια...αν μπορει κπ ας μου τη λυσει... ακουμε συνεχως αντρες να αλλαζουν φυλλο κλπ... νταξ εγω το δεχομαι οτι γεννηθηκαν με αυτην την ιδιαιτεροτητα... δεν ακουσαμε ποτε ομως γυναικες να αλλαζουν φυλλο... δεν συμβαινει στις γυναικες κατι αναλογο;:worry: γιατι ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ομως εχω μια απορια...αν μπορει κπ ας μου τη λυσει... ακουμε συνεχως αντρες να αλλαζουν φυλλο κλπ... νταξ εγω το δεχομαι οτι γεννηθηκαν με αυτην την ιδιαιτεροτητα... δεν ακουσαμε ποτε ομως γυναικες να αλλαζουν φυλλο... δεν συμβαινει στις γυναικες κατι αναλογο;:worry: γιατι ομως;

Ποιος σου το είπε αυτό; και βέβαια γίνετε άλλαγη φίλου απλά καθυστέρισε να γίνει η πλήρη πρόσθεση λόγο νέυρων του οργάνου, άλλα η έγχήρηση για άντρα ήταν ποιο διαδεδομένη, έξάλου, είναι επιλογή και ένας άντρας τα αφερεί καμια φορά και λόγο του το θεωρεί εμπόδειο:)

Αν δεν κατάλαβες πές μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ποιος σου το είπε αυτό; και βέβαια γίνετε άλλαγη φίλου απλά καθυστέρισε να γίνει η πλήρη πρόσθεση λόγο νέυρων του οργάνου, άλλα η έγχήρηση για άντρα ήταν ποιο διαδεδομένη, έξάλου, είναι επιλογή και ένας άντρας τα αφερεί καμια φορά και λόγο του το θεωρεί εμπόδειο:)

Αν δεν κατάλαβες πές μου:)

και που βρισκουν αντρικο οργανο για τις γυναικες που αλλαζουν φυλλο;:blink:
για πες τι γινεται σε αυτη την περιπτωση γιατι εχω μαυρα μεσανυχτα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
και που βρισκουν αντρικο οργανο για τις γυναικες που αλλαζουν φυλλο;:blink:
για πες τι γινεται σε αυτη την περιπτωση γιατι εχω μαυρα μεσανυχτα:confused:


Αυτό είναι ψιλοασχετο άλλα άν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορώ να σου βρώ πηγη για την αλλαγη φίλου, άν θές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Αυτό είναι ψιλοασχετο άλλα άν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορώ να σου βρώ πηγη για την αλλαγη φίλου, άν θές:)

ναι για δωσε λινκ να δω τπτ..:confused:
δεν σκοπευω να αλλαξω φυλλο καλε:P ετσι ρωταω για να δω τι παιζει... ε αν τυχω σε συζητηση να μη ξερω που παν τα τεσσερα;:worry: :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και που βρισκουν αντρικο οργανο για τις γυναικες που αλλαζουν φυλλο;:blink:
από τους άντρες που τα κόβουν για να γίνουν γυναίκες :P

στα σοβαρά τώρα... δεν ξέρω που τα βρίσκουν...
ίσως από πεθαμένους, ίσως όντως από άντρες με αλλαγή φύλου ίσως να είναι απλά τεχνητά .... η ουσία όμως είναι ότι ναι γίνεται η αντίστοιχη επέμβαση σε γυναίκες.

Με κάθε επιφύλαξη με τα λίγα που ξέρω, ενώ μπορούν να έχουν στύση, δεν έχουν εκσπερμάτιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
από τους άντρες που τα κόβουν για να γίνουν γυναίκες :P

στα σοβαρά τώρα... δεν ξέρω που τα βρίσκουν...
ίσως από πεθαμένους, ίσως όντως από άντρες με αλλαγή φύλου ίσως να είναι απλά τεχνητά .... η ουσία όμως είναι ότι ναι γίνεται η αντίστοιχη επέμβαση σε γυναίκες.

Με κάθε επιφύλαξη με τα λίγα που ξέρω, ενώ μπορούν να έχουν στύση, δεν έχουν εκσπερμάτιση

ελα...:confused: :confused: :confused: κοιτα τι μαθαινω σημερα η γυναικα....:confused: :confused:
να αυτα δεν τα ξερω καθολου μιλαμε... για πεστε κι αλλα να μαθω...:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν βρήκα το λίνκ άλλα ξέρω ότι οι μεγάλες κληνικές που κάνουν πέρνουν τα μοσχέυματα απο εκείνους που κάνουν αφέρεση, ή απο ανθρώπους εκτώς ζωης, η πρώτη γυναίκα με επιτηχή πρόσθεση άν δεν κάνω λάθος ήταν μέσα στο 90' τα΄νέυρα και ότι χρειάζετε ισχείουν και λειουργεί κανονικά:)

Μόλις το βρώ θα το βάλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top