[Γυναίκες] Πόσο σας ενδιαφέρει να σας θεωρεί ωραίες ο φίλος σας;

Διαβάστε παρακάτω.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το οποιο ομως δεν αποκλειει αυτο που ειπα εγω. Ναι οι αθλιοι βγαζουν ματι. Αλλα αν ΟΛΟΙ ειχαμε περιεργα γουστα, τοτε δε θα υπηρχαν ανθρωποι που θεωρουνται ομορφοι απο μια πλειοψηφια. Ομως υπαρχουν....

εσυ επιμενεις στην αντικειμενικη ομορφια....η οποια σου λεω ειναι παραδεκτη....και δεν εννοεις να καταλαβεις οτι αυτο που εχει σημασια ειναι το προσωπικο γουστο του καθενος...

εδω διαφωνουμε...και οχι καπου αλλου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρακτικα, δεν εχουν διαφορα αυτα τα 2. Αν εισαι ο τυπος του, ...εννοειται οτι θα σε βλεπει αλλιως (πιο ομορφη) απο καποιον αλλο. Αυτο ομως δε θα λεγα οτι αποκλειει το να μη σε θεωρει αντικειμενικα κουκλα. Οπου αντικειμενικα = κατα το μεσο ορο γουστων πολλων ανθρωπων. Για να μην μπερδευομαστε.
Πότε είπα άνθρωπε μου οτι θέλω να με θεωρεί αντικειμενικά κούκλα;;
Για τα γούστα του είπα (πολλάκις) οτι θέλω να με θεωρεί κούκλα, τι πιστεύει οτι είμαι αντικειμενικά ποσώς με ενδιαφέρει. Κι εγώ ξέρω απο αυτά που βλέπω οτι ο Brad Pitt θεωρείται αντικειμενικά ωραίος, αλλά εμένα μου φαίνεται χάλια!

A και κατι περι της αναλογιας αμαξιων :

Michelle...με το χερι στην καρδια...πες μου....








....
......
........







:P (και αυτη δε θεωρειται απο τις πιο ωραιες Φεραρι λενε)

Αν παλι διαλεγεις το σκαραβαιο, οκ το δεχομαι, αλλα πιθανως να εισαι ειτε μειοψηφια ειτε εξαιρεση. :P

....αν και τωρ απου το σκεφτομαι φιλε chaos δεν πρεπει να δινουμε παραδειγματα αυτοκινητων στις γυναικες. :P


ΕDIT : η εικονα δε γουσταρει να μικρυνει οσο κι αν προσπαθησα :(

Απο αυτά, το δεύτερο το θεωρώ το πιο ωραίο, τα υπόλοιπα μπλιάχ, ειδικά το τρίτο και το τέταρτο έχουν αυτό το "αεροδυναμικό" στυλ που μου φαίνεται απαίσιο. Το πρώτο δεν μου πολυαρέσει, πολύ παλιομοδίτικο. Το δεύτερο είναι και μοντέρνο, και γλυκούλι και όμορφο. :) Πάντως δεν μου αρέσει το κόκκινο χρώμα στα αυτοκίνητα, προτιμώ ένα λαχανί (ειδικά λαχανί Beetle που έχω δει είναι κουκλί).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
εσυ επιμενεις στην αντικειμενικη ομορφια....η οποια σου λεω ειναι παραδεκτη....και δεν εννοεις να καταλαβεις οτι αυτο που εχει σημασια ειναι το προσωπικο γουστο του καθενος...

εδω διαφωνουμε...και οχι καπου αλλου.....
Ποιος ειπε οτι δε το καταλαβαινω. Σαφως και το γουστο εχει τον 1ο λογο. Εγω διορθωσα την εκτιμηση σου οτι ΟΛΟΙ εχουμε περιεργα γουστα. :confused:
========================

Μichelle : μπλιαχ αυτα τα σεξυ αεροδυναμικα σχηματα ;;; ...... και λαχανννιιι σκαραβαιο ;;; :sick:
Οκ ΟΝΤΩΣ εισαι στην ακρη της καμπυλης gauss περι γουστων :P

Καποιος πρεπει να κανει μια ερευνα σε αυτο το θεμα, εχει ενδιαφερον !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να πω και εγω κατι σχετικο- ασχετο;;;:redface:

Και εμενα το δευτερο μου αρεσει:redface:. Σε κοκκινο :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Phoebe....δε βοηθας ! :P

Καλα το πα , κακο παραδειγμα τα αυτοκινητα. Θα παρομοιασουμε καμια απο σας με Φεραρι ...και θα μας χωρισετε !:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου αρέσει ο Σκαραβαίος, κλασσικό και συλλεκτικό κομμάτι.

Ακόμα και το αμάξι το επιλέγει κανείς με κριτήριο το λόγο για τον οποίο θέλει να το χρησιμοποιήσει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kατι μου λεει οτι αν παμε αντι για αυτοκιητα σε ....τσαντες, εμεις οι αντρες δε θα τα παμε καλυτερα :P Still, πιστευω οτι κρινοντας την ομορφια μονο, ακομα και στις γυναικες η πλειοψηφια θα διαλεξει ενα εντυπωσιακο αυτοκινητο απο ενα cute. (αν και δε τον κοβω κιολας :P )


Anyway, 2 σχετικα αρθρακια :

Hormones converge for couples in love

Men who were in love had lower levels of the male sex hormone testosterone - linked to aggression and sex drive - than the other men. Love-struck women, in contrast, had higher levels of testosterone than their counterparts, the team will report in Psychoneuroendocrinology."Men, in some way, had become more like women, and women had become like men,"
.....
Bartels's team has found that when people look at their lovers, the neural circuits that are normally associated with critical social assessment of other people are suppressed (Neuroimage, vol 21, p 1155).
READ IT HERE


Why I Hate Beauty
Men are barraged with images of extraordinarily beautiful and unobtainable women in the media, making it difficult for them to desire the ordinarily beautiful. READ IT HERE


Why do women care less about looks than men?

One answer : Here
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποιος ειπε οτι δε το καταλαβαινω. Σαφως και το γουστο εχει τον 1ο λογο. Εγω διορθωσα την εκτιμηση σου οτι ΟΛΟΙ εχουμε περιεργα γουστα.


χαιρομαι που επιτελους συμφωνησες...αυτο ηταν το θεμα μας αλλωστε...:)

...τωρα οσον αφορα στα περιεργα γουστα...αστο...ειναι αλλο θεμα!;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα πάρω την Φερράρι σε κόκκινο μάλιστα, ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Κι εγώ ξαναλέω, ποιός ορίζει το λάθος σε κάτι τόσο υποκειμενικό όσο το ποιος είναι ο σωστός σύντροφος για τον καθένα;
Όταν έγραψα "τα οποία μπορεί να είναι και λάθος στην τελική", εννοούσα για λάθος για κάποιον άλλον, ή ακόμα και για μένα σε διαφορετική φάση (πχ στα 60 μου μπορεί να έχω άλλα κριτήρια και να θεωρώ τα τωρινά λάθος).

Το λάθος το κρίνει το αποτέλεσμα. Εγώ κάνω μία υπόθεση, δεν σημαίνει ότι μπορώ να σου επιβάλω την άποψή μου. Με βάση τη δική μου εμπειρία, μερικές φορές το κακό αποτέλεσμα είναι προβλέψιμο, οπότε καλά θα είναι να προλαμβάνουμε παρά να θεραπεύουμε.


Το οτι θεωρώ κάτι αρκετά σημαντικό για να διαλέξω ένα σύντροφο, δεν σημαίνει οτι είναι και πρώτη μου προτεραιότητα.

Εδώ απάντησε ο Λόρυ, το αυτό θ' απαντούσα κι εγώ (με κάλυψε ο συνάδελφος κύριε πρόεδρε:P:D)

Προσωπικά, θεωρώ την ομορφιά αρκετά υποκειμενική, και αυτό μου το επιβεβαιώνουν όσες εμπειρίες είχα μέχρι τώρα. Δεν θέλω να βρω κάποιον που να με θεωρεί ομορφότερη απ'οτι είμαι, διότι δεν θεωρώ οτι υφίσταται γενικά τέτοια έννοια. Θέλω απλά να βρω κάποιον που το γούστο του, ο "τύπος του", συμπίπτει με το πως είμαι. Εξωτερικά και εσωτερικά.

Αυτό βάζει τα πράγματα σε πιο σωστή βάση και θα συμφωνήσω με το σκεπτικό σου.

Άρα σύμφωνα με τα λεγόμενα σου, ο σύντροφος μου επι 3 χρόνια με παραμυθιάζει :D Το έμαθα κι αυτό :P
Ανάγκη για επιβεβαίωση είναι να θέλω να βρω κάποιον που να ταιριάζουμε;

Μην προσωποποιείς λέμεεεεεε...:D


Ε ναι λοιπόν, ΔΕΝ μου αρέσει η Ferrari, ούτε τα περισσότερα αυτοκίνητα που αρέσουν στο μέσο όρο. Και ναι, θεωρώ το Beetle πιο ΟΜΟΡΦΟ. Σου είναι τόσο δύσκολο να δεχτείς οτι υπάρχουν άνθρωποι με διαφορετικά αισθητικά κριτήρια; Μάλλον γι'αυτό διαφωνείς τόσο μαζί μου.

Και κάποιου μπορεί να του φαίνεται άσχημος ο Παρθενώνας. Για τη συντριπτική όμως πλειοψηφία των μελετητών, η αρμονία και η συμμετρία του αντανακλά το ιδεατό της ομορφιάς. Το ίδιο νιώθει και η συντριπτική πλειοψηφία των απλών επισκεπτών. Κάτι ξέρει λοιπόν ο Λόρυ που είπε για την Γκαουσιανή καμπύλη και τα άκρα της.

Αν ήθελες να έχεις περάσει με πολύ καλή σειρά, θα ξανάδινες ή θα δήλωνες άλλη σχολή. Αυτό λέω, δεν μου αρκεί να με "δεχτεί" απλώς ο σύντροφος μου

Αν το είχα κάνει αυτό, θα είχα ξοδέψει ένα χρόνο από τη ζωή μου απλά από ματαιοδοξία. Μέχρι και η μάνα μου θα μ' έλεγε ψωνάρα (όχι ότι δε με λέει, απλά είναι το φυσιολογικό μας στην οικογένεια).
"Ας με λένε Σεραφίνα κι ας πεθαίνω από την πείνα" έλεγε η γιαγιά μου (μη με ρωτήσετε τι είναι η Σεραφίνα, κάποια μεγαλόσχημη κι αρχοντική απ' ότι κατάλαβα:P:D). Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ.

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση διαφωνία στο θέμα, εμένα μου φαίνεται πολύ απλό! Προφανώς δεν περιμένω ο άλλος να θεωρεί ότι ειμαι η πιο ωραία γυναίκα στον κοσμο (γιατί αν πιστεύει κατι τέτοιο είναι γκαβός!):hehe: αλλά δε με νοιάζει καθόλου αυτό αρκεί στοιχειωδώς να του αρέσω όπως είμαι (όπως είμαι κανονικά, όχι μετά από δύο ώρες σοβαντίσματος στον καθρέφτη, για να εξηγούμαστε!).

Ακριβώς όπως εγώ δεν κρίνω τον άλλο με βάση την εμφάνιση ελπίζω ότι και ο άλλος θα με κρίνει με βάση τα (όποια τελοσπάντων) άλλα καλά έχω - τα οποία στην τελική μάλλον θα τα έχω πάντα ενώ την ομορφιά ακόμα κι αν την είχα δε θα έμενε και για πολλά χρόνια ακόμα! Η εξωτερική ομορφιά είναι κάτι που ποτέ δεν θεωρούσα ιδιαίτερα σημαντικό, ούτε σε μένα ούτε στους άλλους και ποτέ δεν κατάλαβα αυτό το ατέλειωτο κηνύγι της λεπτομέρειας και το άγχος για το πώς θα διορθωθούν οι (συχνά ανύπαρκτες!) ατέλειες που έχουν τα περισσοτερα κορίτσια που ξέρω.:whistle:

Από την άλλη βέβαια εγώ πάντα ήμουν λίγο αγοροκόριτσο και έχω και μια τάση να υπεραπλουστεύω κάποια πράγματα. Ίσως το έχω πληρωσει το ότι δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα με την εμφάνισή μου αλλά σε καμιά περίπτωση δεν το μετανιώνω και όπως είπε και η θεά Γαλάνη - Σ'όποιον αρέσουμε! Πολύ περισσότερο άλλωστε σ'αυτόν που ισχυρίζεται ότι μας αγαπά!:)

Επιτέλους, αυτό που ήθελα να πω και δεν μου έβγαινε. Μπράβο αγαπητή μου, με ξελάσπωσες.:D Ευτυχώς που είσαι "αγοροκόριτσο", γιατί φαίνεται πως η ανδρική σκοπιά είναι διαφορετική και οι γυναίκες άδικα αυτομαστιγώνονται. Δεν είναι πάντα λάθος οι άνδρες σε όλα.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα δεν λέμε κάτι διαφορετικό. Φαντάζομαι οτι όσο πιο όμορφη αντικειμενικά είναι κάποια, τόσο πιο μακριά απο τα άκρα της καμπύλης του Gauss θα είναι αυτοί που τη θεωρούν κουκλάρα. Όμως πάντα θα υπάρχουν, ακόμα κι αν αντικειμενικά είναι χάλια.
Οπότε I guess, αν κάποια θέλει να τη θεωρεί κουκλάρα ο σύντροφος της, όσο πιο αντικειμενικά ωραία είναι, τόσο μεγαλύτερο το πλήθος ανδρών απο τους οποίους μπορεί να επιλέξει. Πάντα υπάρχουν όμως, οπότε ακόμα κι αν ήμουν σαν τη Μόμα στο Nip/Tuck δεν νομίζω να είναι ουτοπικό αυτό που θέλω -μεταξύ άλλων- απο ένα σύντροφο :) Αν μη τι άλλο, δεν είμαι σαν τη Μόμα :D
Δεν είναι πάντα λάθος οι άνδρες σε όλα.:clapup:
Που είπα οτι είναι λάθος οι άντρες σε κάτι; (εκτός απο τις επιλογές αυτοκινήτων τους :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έχει γίνει έρευνα και βγήκε ότι το αυτοκίνητο στην οικογένεια το διαλέγει κατ' ουσίαν η γυναίκα. Μάλλον ή εμείς έχουμε κακές επιλογές, ή εσείς έχετε πολύ βαριά παντόφλα... εεε πειστικά επιχειρήματα ήθελα να πω:D:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κριτηρια αγορας αυτοκινητου ανδρα :

ομορφια,
να ειναι σεξυ,
κινητηρας,
αξιοπιστια,
επιδοσεις,
να χωράει υπερσυμπιεστης μεσα :P

Κριτηρια αγορας αυτοκινητου γυναικας :

να ειναι ζουμπουλουνουλινι ( = cute )
να παιρνει καθισμα μωρου
να παρακαρεται ευκολα
:hehe:


Ε συγνωμη, αλλα χρειαζοταν


Να ρωτησω κατι : οι κοπελες απαντησαν οτι θα τις ενοχλουσε πολυ και ισως χωριζαν, τι ηλικιων ειναι ; Ετσι να δουμε τι δειγμα εχουμε δλδ.

Αν γινοταν το αντιστροφο, οι αντρες θα ενοχλουνταν τοσο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι : οι κοπελες απαντησαν οτι θα τις ενοχλουσε πολυ και ισως χωριζαν, τι ηλικιων ειναι ; Ετσι να δουμε τι δειγμα εχουμε δλδ.

Αν γινοταν το αντιστροφο, οι αντρες θα ενοχλουνταν τοσο ;

αν πατήσεις πάνω στο νούμερο των ψήφων κάποιας επιλογής θα σου ανοίξει παράθυρο και θα δεις ποιο μέλος ψήφισε ποια επιλογή καθότι είναι ορατή η ψηφοφορία... από κει θα δεις ότι δεν υπάρχει θέμα ηλικίας μιας που διαφόρων ηλικιών γυναίκες νοιώθουν το ίδιο πράγμα (κι εγώ μαζί)

αν γινόταν το αντίστροφο, όχι οι άντρες δεν θα ενοχλούνταν τόσο...
δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης όμως μιας που οι άντρες με τις γυναίκες σε πάρα πολλά ζητήματα (ευτυχώς για όλους μας) έχουν εντελώς διαφορετικό τρόπο λειτουργίας και σκέψης. Διαφορετικά ερεθίσματα δίνουν διαφορετικά συναισθήματα στα δύο φύλα..

ο άντρας θα ενοχλούνταν όμως πάρα πολύ και ίσως να χώριζε αν η κοπέλα του έκανε κάποια γρατζουνιά στο καλογυαλισμένο αμάξι του στην προσπάθεια της να το παρκάρει έξω απ το HONDO παρόλο που αυτός της είπε να μην το κουνήσει...(:P παράδειγμα φυσικά μην το πάρεις τοις μετρητοίς, απλά για να καταλάβεις τι θέλω να πω) ενώ η γυναίκα θα κοίταγε την γρατζουνιά στο πλάι του αυτοκινήτου της, αναρωτόμενη... so fu****g what?... με το σπινθιροβόλο βλέμμα ενός ροφού που αντικρίζει για πρώτη φορά ψαροντουφεκά :P και θα της ήταν φυσικά... παντελώς αδιάφορο.
(αυτό σε γενικές γραμμές οκ?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάντως, δεν πιστεύω πως γίνονται εύκολα τέτοιου τύπου ερωτήσεις μεταξύ συντρόφων.

Δε θυμάμαι να ρώτησα ποτέ:
-Αγάπη μου, είμαι ή δεν είμαι η ομορφότερη στον κόσμο?
(Καθρέφτη καθρεφτάκι μου ποιά είναι η ομορφότερη στη χώρα?)

Γι' αυτό τα μάτια λένε περισσότερα απ' τις λέξεις σε τέτοιες ανησυχίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
KE : οπως το λες ειναι. Γιατι πιστευεις οτι θα υπαρχει αυτη η διαφορα ομως ; Που οφειλεται ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
KE : οπως το λες ειναι. Γιατι πιστευεις οτι θα υπαρχει αυτη η διαφορα ομως ; Που οφειλεται ;

δεν είμαι σίγουρη... ικάζω όμως ότι έχει να κάνει με τους εγκεφαλικούς νευρώνες...
για τον ίδιο λόγο που οι (περισσότερες) γυναίκες σκέφτονται λιγότερες φορές μέσα στη μέρα το σεξ απ ότι "τα νύχια τους θέλουν πάλι μανικιούρ"
για τον ίδιο λόγο που οι (περισσότεροι) άντρες σκέφτονται λιγότερες φορές μέσα στη μέρα το πως θα κάνουν την γυναίκα/κοπέλα τους να χαμογελάσει απ ότι "τι θα κάνει ο ομάδα τους φέτος στο πρωτάθλημα"

δεν υπάρχουν απαντήσεις για όλα μωρέ...
είμαστε απλά διαφορετικά υπέρχοχα πλάσματα και οι μεν και οι δε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...every man and every woman is a star...




...πάντως δεν κάνω μανικούρ.. ;) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
...every man and every woman is a star...




...πάντως δεν κάνω μανικούρ.. ;) :whistle:

σταμάτα μαρή εσύ αμέσως :P
εγώ κάνω! κι όμως σκέφτομαι πιο συχνά το σεξ :redface:
παραδείγματα για να γίνω κατανοητή έδωσα η γυναίκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αποκλείεται πάντως να είναι οι νευρώνες, ή αλλιώς εγώ είμαι ερμαφρόδιτος...
Σκέφτομαι πάντα πώς να κάνω την εκάστοτε γυναίκα μου (γυναίκα είπα όχι σύζυγο μην χαίρεστε:devil:) να χαμογελάει και μάλιστα πολλές φορές τη μέρα. Αυτό είναι το μοτό μου: "Μωρό μου θέλω πάντα να γελάς". Όσο για την ομάδα μου...Το να πάρει ο Άρης πρωτάθλημα ούτε να το διανοηθώ ο σκώληξ δεν μπορώ. Άσε που έχω να πάω στο γήπεδο από το 1988!!!

Το αυτοκίνητό μου...Αν δεις πόσες γρατζουνιές έχει επάνω και πόσα so fucking what? έχω πει...Άκυρες αυτές οι διαφορές.


Όσο για τα νύχια σας... Καλύτερα να σκέφτονται οι γυναίκες συχνότερα το σεξ, όπως λέει η Κουέ, γιατί στο τέλος θα φτάσουν να τρώνε τα νύχια τους από τη στεναχώρια:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top