Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.








attrativo-spring-summer-2013_6.jpg

look+book+final25_203ad56da0798c14dcc78e6a580b5043.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.








Όπως καταλαβαίνετε έχω να πάω σε μία πολύ επίσημη εκδήλωση ενός πολύ αγαπημένου προσώπου και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για τα παραπάνω φορέματα ή/και να μου προτείνετε άλλα...
Το τρίτο είναι πολύ ωραίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Aloha :)
Θέλω τη γνώμη σας για κάποια μαγιό που βρήκα. Ξέρετε το νεανικότερο κτλ.
Δεν βάζω τριγωνάκια όμως καθώς έχω και μεγάλο για την ηλικία μου στήθος, αλλά ούτε και με βολεύουν.
Σκεφτόμουν κάτι τέτοιο
μονόχρωμο, μιας και έχω ήδη ένα καφέ.. Σε κάτι φωτεινό-αλλά δεν ξέρω πως θα μου είναι επειδή είμαι ολίγον τι κιτρινιάρα. :P
Η μάνα μου ήθελε να μου πάρει μονοκίνι, εγώ πάλι εξακολουθώ να είμαι εντελώς κάθετη σε αυτή τη πρόταση. :P
Περιμένω και δικές σας προτάσεις-μπας και καταλήξω πουθενά. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Εμμ :redface:... γιατί κοιτάς αντρικά παπούτσια; :P

ωραία είναι πάντως :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Τα είδα κάπου και μου άρεσαν πολύ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Aloha :)
Θέλω τη γνώμη σας για κάποια μαγιό που βρήκα. Ξέρετε το νεανικότερο κτλ.
Δεν βάζω τριγωνάκια όμως καθώς έχω και μεγάλο για την ηλικία μου στήθος, αλλά ούτε και με βολεύουν.
Σκεφτόμουν κάτι τέτοιο
μονόχρωμο, μιας και έχω ήδη ένα καφέ.. Σε κάτι φωτεινό-αλλά δεν ξέρω πως θα μου είναι επειδή είμαι ολίγον τι κιτρινιάρα. :P
Η μάνα μου ήθελε να μου πάρει μονοκίνι, εγώ πάλι εξακολουθώ να είμαι εντελώς κάθετη σε αυτή τη πρόταση. :P
Περιμένω και δικές σας προτάσεις-μπας και καταλήξω πουθενά. ^^

βασικα μ αρεσει πολυ το χρωμα σαν αυτο στην φωτογραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και μένα μ'αρέσει. Απλά είναι το θέμα που είμαι κίτρινη. :P
Το συγκεκριμένο το βρήκα στα h&m, έχει και ένα πορτοκαλί ξέρεις που πάει απ'τον σκούρο τόνο στον πιο ανοιχτό.. Πολύ ωραίο. Σκεφτόμουν να πάρω ή αυτό ή ένα άλλο σχέδιο-παρόμοιο- με μαύρο σλιπ απο κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Και αυτό είναι ωραίο:
(όχι για μένα :P)


Και νομίζω πως δε λερώνεται και τόσο εύκολα όσο με αυτό που ανέβασες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Aloha :)
Θέλω τη γνώμη σας για κάποια μαγιό που βρήκα. Ξέρετε το νεανικότερο κτλ.
Δεν βάζω τριγωνάκια όμως καθώς έχω και μεγάλο για την ηλικία μου στήθος, αλλά ούτε και με βολεύουν.
Σκεφτόμουν κάτι τέτοιο
μονόχρωμο, μιας και έχω ήδη ένα καφέ.. Σε κάτι φωτεινό-αλλά δεν ξέρω πως θα μου είναι επειδή είμαι ολίγον τι κιτρινιάρα. :P
Η μάνα μου ήθελε να μου πάρει μονοκίνι, εγώ πάλι εξακολουθώ να είμαι εντελώς κάθετη σε αυτή τη πρόταση. :P
Περιμένω και δικές σας προτάσεις-μπας και καταλήξω πουθενά. ^^

Αν έχεις μεγάλο στήθος για την ηλικία σου, αυτό το σχήμα προσφέρει ακόμη λιγότερη στήριξη από το τριγωνάκι. Μέχρι B cup το τριγωνάκι είναι η καλύτερη επιλογή. Από πλευράς στήριξης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Και αυτό είναι ωραίο:
(όχι για μένα :P)


Και νομίζω πως δε λερώνεται και τόσο εύκολα όσο με αυτό που ανέβασες. :)

Παραμένω στο πρώτο! Είπαμε, τα είδα(φορεμένα) και τα λάτρεψα!:redface::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Και μένα μ'αρέσει. Απλά είναι το θέμα που είμαι κίτρινη. :P
Το συγκεκριμένο το βρήκα στα h&m, έχει και ένα πορτοκαλί ξέρεις που πάει απ'τον σκούρο τόνο στον πιο ανοιχτό.. Πολύ ωραίο. Σκεφτόμουν να πάρω ή αυτό ή ένα άλλο σχέδιο-παρόμοιο- με μαύρο σλιπ απο κάτω.

παντως αυτο το χρωμα το εγκρινω:P για το πορτοκαλι δεν ξερω αλλα για να το λες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν έχεις μεγάλο στήθος για την ηλικία σου, αυτό το σχήμα προσφέρει ακόμη λιγότερη στήριξη από το τριγωνάκι. Μέχρι B cup το τριγωνάκι είναι η καλύτερη επιλογή. Από πλευράς στήριξης.

Τι να σου πω.. Εμένα αυτό που πήρα πέρσι μου ήταν πιο βολικό απ'το τριγωνάκι.. :P Γι'αυτό σκέφτηκα κάτι τέτοιο..
Λύνονται συνέχεια τα κορδόνια και με παιδεύει, πέρσι μου είχε φέρει και η γιαγιά μου ένα ακόμη σε στυλ τριγωνάκι που έπιανε μόνο στον λαιμό και στην πλάτη ήταν κανονικό.. Με βόλευε περισσότερο απο το κλασσικό τριγωνάκι, αλλά και πάλι, το στράπλες μου καθόταν πιο βολικό. :/:
παντως αυτο το χρωμα το εγκρινω:P για το πορτοκαλι δεν ξερω αλλα για να το λες..

Είναι με ράντες βέβαια.. Αλλά δες και εδώ. Παρόμοιο το σχέδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1845187.jpg
    1845187.jpg
    282.4 KB · Εμφανίσεις: 142
  • 1845195.JPG
    1845195.JPG
    220.3 KB · Εμφανίσεις: 123

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Είναι με ράντες βέβαια.. Αλλά δες και εδώ. Παρόμοιο το σχέδιο.

οκκ και το πορτοκαλι το εγκρινω τελικα:P
απλα επδ ελεγες πριν με μαυρο σλιπακι
δεν ξερω με το πορτοκαλι δεν με κολλαει ιδιαιτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
οκκ και το πορτοκαλι το εγκρινω τελικα:P
απλα επδ ελεγες πριν με μαυρο σλιπακι
δεν ξερω με το πορτοκαλι δεν με κολλαει ιδιαιτερα

Κάτι τέτοιο σκεφτόμουν-μονόχρωμο με μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.



Mango Ladies :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top