Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ααααααααααααααααααααααααααααα !!!!!!!!!!



[καρα-οφ-τοπικ] Του Έλληνα ο τράχηλος ζυγόν δεν υπομένει ωρεεεεε ..................



....................................................................................................................................................







είπε και κατέβηκε από τη ζυγαριά :pfff: [ δι-εντ-οφ-του-τοπικ/]




υγ : μπράβο σε όλους/ες καλή συνέχεια με τα καλύτερα αποτελέσματα εύχομαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ένα άτομο με νορμάλ ΔΜΣ ίσως ναι να κανει αυτο που λες...Ενας ομως που εχει μεγαλυτερο απο το φυσιολογικο ΔΜΣ τοτε θα πρεπει να κανει και διατροφη και αυτο που λες.

ειμαι 1.81, 93 κιλα

το BMI ως εκ τουτου ειναι 28.4

χοντρο δεν με λες δεδομενου οτι ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΣ για αποστασεις κανω το χιλιομετρο σε λιγοτερο απο 4 λεπτα...

βασικα εχω γραμμωση στους κοιλιακους more often than not κτλ

το BMI ειναι ενας ηληθιος τροπος υπολογισμου του σωστου σωματικου βαρους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
ειμαι 1.81, 93 κιλα
χοντρο δεν με λες δεδομενου οτι ΑΠΡΟΠΟΝΗΤΟΣ για αποστασεις κανω το χιλιομετρο σε λιγοτερο απο 4 λεπτα...(ούτε λαγός να ήσουν)
βασικα εχω γραμμωση στους κοιλιακους more often than not κτλ

Οι ενδιαφερόμενες, στείλτε σύντομο βιογραφικό, με έμφαση στις....διαστάσεις των επιμέρους σημείων!
Υπ όψιν κυρίου epote....:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
daemon: εχω μικρο φιρφιρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
το BMI ειναι ενας ηληθιος τροπος υπολογισμου του σωστου σωματικου βαρους

Ούτε εμένα με πείθει, αλλά ποιός είναι ο σωστός ; Πες. Επείγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
daemon: εχω μικρο φιρφιρη
Σουτ βρε, μας διαβάζει (πλέον) το ischool...:worry: Εκτός κι αν εννοείς τον ερμηνευτή της βυζαντινής μουσικής!!!!!!:confused:

ΥΓ :hmm:Δευτερεύουσα δράση της δίαιτας να υποθέσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΥΓ :hmm:Δευτερεύουσα δράση της δίαιτας να υποθέσω;

χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μαρω ακομα τα 10 κιλα?
τα πας καλα τουλαχιστον?
καλη δυναμη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Ούτε εμένα με πείθει, αλλά ποιός είναι ο σωστός ; Πες. Επείγει.

το ποσοστο σωματικου λιπους ειναι πιο εγκυρο απο το bmi ή το βαρος μας. Ενας μπορει να ειναι 100kg με bmi 28 και υπερβαρος και αλλος μπορει να ειναι 100kg με bmi 28 και να ειναι κανονικος (λιγοτερο λιπος, μυωδης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ΥΓ Δευτερεύουσα δράση της δίαιτας να υποθέσω;

τσου μικραινει οσο φουσκονουν οι μυς.

μαζι με το iq που πεφτει

το σωματικο λιπος ειναι πολυ πιο καλος δεικτης.και σορρυ αλλα το *ματι* δεν αντικαθιστατε με τιποτα, ενας εμπειρος διαιτολογος/ενδοκρινολογος μπορει να σου πει αν εισαι υπερβαρος η οχι με το ματι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
[offtopic] Ο Διακο-Διονύσης Φιρφιρής υπήρξε ένας από τους μεγαλύτερους ερμηνευτές στην βυζαντινή μουσική και ο μεγαλύτερος ίσως εκπρόσωπος της Αγιορείτικης μουσικής παράδοσης του 20ου αιώνα. Αλήθεια Άγγελε, ασχολείσαι με την βυζαντινή μουσική και τον ξέρεις;[/offtopic]

Τέλος πάντων, εγώ δίνω περισσότερη σημασία στο αν είναι γυμνασμένος κάποιος και αν παίρνει όλα τα θρεπτικά στοιχεία από τις τροφές. Τώρα και μερικά κιλά παραπάνω δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τραγικά. Μην τρελαινόμαστε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
μαρω ακομα τα 10 κιλα?
τα πας καλα τουλαχιστον?
καλη δυναμη!!!


Δυσκολα φευγουν Θανο...με αγαπανε!ευχαριστω παντως!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εχασα 1 κιλο και γω:P.
χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι ξέρετε/ έχετε ζήσει, σε σχέση με ορμονικές (γυναικολογικές) θεραπείες, που προκαλούν αύξηση του βάρους;
Είναι μόνο θέμα κατακράτησης υγρών και αλλαγής της όρεξης, ή και μεταβολικό; Περνάει μετά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Kαι εγω θα ξεκινήσω διαιτα! Με θελετε στην παρεα σας???? Ειμαι 1.67, 70 κιλα. Στόχος : 65 κιλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Kαι εγω θα ξεκινήσω διαιτα! Με θελετε στην παρεα σας???? Ειμαι 1.67, 70 κιλα. Στόχος : 65 κιλα
χαχα εγώ είμαι 1,68 και 70 κιλά αλλά θέλω να φτάσω με το καλό τα 62 κιλά:)

καλή μας επιτυχία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Kαι εγω θα ξεκινήσω διαιτα! Με θελετε στην παρεα σας???? Ειμαι 1.67, 70 κιλα. Στόχος : 65 κιλα

αναφέρεσαι σε χρήση αντισυλληπτικών;


σόρυ ..... στο γίδι αναφερόμουν, που λέει για ορμονικές θεραπείες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
αναφέρεσαι σε χρήση αντισυλληπτικών;


σόρυ ..... στο γίδι αναφερόμουν, που λέει για ορμονικές θεραπείες.

Χμ, δεν το παίρνω για αντισυλληπτικούς λόγους και δεν νομίζω ότι ενδείκνυται, αλλά είναι προγεστερόνη (Medroxyprogesterone). :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
4 λεπτα το χιλιομετρο?! wow!!!
δλδ καθε Μαιο την αποσταση των 35χλμ που κανω περιπου σε 7 ωρες, εσυ την καλυπτεις περιπου σε 2?!
Κατι πινεις και δε μας δινεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χμ, δεν το παίρνω για αντισυλληπτικούς λόγους και δεν νομίζω ότι ενδείκνυται, αλλά είναι προγεστερόνη (Medroxyprogesterone). :hmm:

Για θεραπεία, ε; Εγώ είχα πάρει αντισυλληπτικά για θεραπεία (8 μήνες).
Κοίτα εγώ το έπαιρνα, κατόπιν συμβουλής του γιατρού μου, βράδυ, ώστε η μεγάλη πείνα να με πετυχαίνει στον ύπνο. Επίσης μου είχε πει να πίνω πολλά υγρά και τσαγάκια, που προκαλούν διούρηση, ώστε να κάνω λιγότερη κατακράτηση. Παρ' όλ' αυτά ένα "φουσκωματάκι" το έπαθα. Όχι πολλά πράγματα όμως.
Αυτά, δεν ξέρω αν σε βοηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top