Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,336 εγγεγραμμένα μέλη και 3,093,640 μηνύματα σε 96,212 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 432 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Young me, now me!

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,802 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 11:13, 19-11-10:

O Ze Frank, για τον οποίο μπορείτε να διαβάσετε περισσότερα στη Wiki, κάλεσε τους επισκέπτες του blog του, να βρουν μια παλιά, παιδική φωτογραφία τους και να την αναπαραστήσουν... Το αποτέλεσμα είναι πολύ δυνατό και συγκινητικό:

Αν είστε αρκετά θαρραλέοι, μπορείτε να ανεβάσετε και τις δικές σας εδώ.

Περισσότερες από αυτό το project του Ze Frank, μπορείτε να δείτε εδώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

33 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 14:42, 19-11-10:

Είναι υπέροχη ιδέα και έχω κάνει μία τέτοια απόπειρα για την σχολή μου...

Όταν κάνω την φωτογραφία που θέλω θα την ανεβάσω σίγουρα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:32, 19-11-10:

Όλες οι παιδικές μου φωτογραφίες, βρίσκονται στην Αθήνα κι έτσι δεν μπορώ να παίξω μαζί τους αυτή τη στιγμή...
Πριν μερικά χρόνια όμως, είχα κάνει κάτι αντίστοιχο ...από την ανάποδη!

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  christmas-timeless.jpg
Εμφανίσεις:  307
Μέγεθος:  65,9 KB

Η κόρη μου... κι εγώ.

32 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,236 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:36, 19-11-10:

Πόσα χρόνια έχετε διαφορά;

(photoshop οσφρύζομαι )

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 17:52, 19-11-10:

23 χρόνια διαφορά έχουμε..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 20:31, 19-11-10:

ιδιες ειστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φώτης09

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φώτης09
Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υδραυλικός . Έχει γράψει 1,007 μηνύματα.

O Φώτης09 Πφφ έγραψε στις 10:43, 25-11-10:

ρε παιδια δεν ειναι πολυ γλυκο να βλεπεις εναν μπαμπα με το μικρο παιδακι να το κραταει απτο χερι στο δρομο?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,318 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 13:05, 25-11-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Όλες οι παιδικές μου φωτογραφίες, βρίσκονται στην Αθήνα κι έτσι δεν μπορώ να παίξω μαζί τους αυτή τη στιγμή...
Πριν μερικά χρόνια όμως, είχα κάνει κάτι αντίστοιχο ...από την ανάποδη!

Συνημμένο Αρχείο 34752

Η κόρη μου... κι εγώ.
Να μια φορά που το κοπλιμέντο "η κόρη σου είναι ή η μικρή σου αδερφή" αποκτά νόημα.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:08, 25-11-10:

Δεν μοιάζει με τον Eggleston?

Παράθεση

fly (Μαρια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη fly
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H fly έγραψε στις 23:10, 25-11-10:

πλεον υπαρχει τετοιο αφιερωμα και στην athens voice
ειναι τρομερα συγκινητικο!!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 21:23, 03-03-11:

Και η Irina Werning δοκιμάζει το ίδιο και το αποτέλεσμα...φοβερό!

Λατρεύω τις παλιές φωτογραφίες! Παραδέχομαι ότι είμαι μια αδιάκριτη φωτογράφος. Μόλις μπω στο σπίτι κάποιου, αρχίζω να ψάχνω γι’ αυτές.
Στους περισσότερους, αρέσει αυτή η παλιά, ρετρό τους εμφάνιση, αλλά για εμένα, είναι το πως φαντάζονται οι άνθρωποι ότι θα έμοιαζαν και θα αισθάνονταν αν το παρελθόν ερχόταν στο παρόν.
Πριν λίγους μήνες αποφάσισα να κάνω ακριβώς αυτό. Με τη κάμερά μου, άρχισα να προσκαλώ ανθρώπους να ταξιδέψουν πίσω στο μέλλον τους.
πηγή
Συνημμένο Αρχείο 36827
Συνημμένο Αρχείο 36828
Συνημμένο Αρχείο 36829
Συνημμένο Αρχείο 36830
Συνημμένο Αρχείο 36831
Συνημμένο Αρχείο 36832
Συνημμένο Αρχείο 36833

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Noisette : 06-11-12 στις 12:42.
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 15:01, 20-05-11:

Και η "πρωτοτυπία" συνεχίζεται...

Και ο φωτογράφος Κρις Πορσζ φωτογραφίζει τους ίδιους ανθρώπους στο ίδιο μέρος που τους είχε φωτογραφήσει και πριν από 30 χρόνια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 23:03, 07-11-13:

Εγγονή και γιαγιά μαζι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους