Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,038 μέλη και 2,416,887 μηνύματα σε 75,379 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 531 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το φαινόμενο Salvador Dali

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H swamps έγραψε: στις 21:41, 02-06-09:

Τέλος για το θέμα S.Dali τουλάχιστον για το καλοκαίρι.Τον επόμενο χειμώνα παλι.
Ας το απoχαιρετίσουμε με αυτό το υπέροχο video. Μουσική, Leonard Cohen.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

swamps

Πολύ δραστήριο μέλος

H swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 534 μηνύματα.

H swamps έγραψε: στις 13:16, 10-06-09:

Θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι.
Τέλος στο θέμα Dali σημαίνει τέλος της δικής μου παρουσίασης στο θέμα αυτό.(τουλάχιστον για το καλοκαίρι).
Θα ήθελα παρα πολύ να το συνεχίσουν άλλοι φίλοι οι οποίοι θα δώσουν μια άλλη νότα στο θέμα και δεν θα υπάρχει μονοτονία.
Αποχαιρετούμε λοιπόν την προσπάθεια την δική μου για ερμηνεία και περιγραφή των έργων του μεγάλου αυτού καλλιτέχνη και καλωσορίζουμε την προσπάθεια άλλων φίλων που ενδιαφέρονται για το θέμα.
Μετά απο 6 μήνες παρουσίασης και περιγραφής, θέλω να παρακολουθήσω το θέμα σαν απλός θεατής και να μην συμμετέχω σε αυτό.
Όποιος φίλος χρειάζεται βοήθεια για ιστοτοπους που θα βρεί πληροφορίες για τον dali θα του τις δώσω σε pm.
Μην αφήσετε το θέμα dali να πεθάνει διότι S.Dali σημαίνει ζωή και μάλιστα αιώνια...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια