Σκύλος ή γάτα;

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αχά. Μπορείς να περιγράψεις τώρα και τα βασανιστήρια της Γκεστάπο; Ο τρόπος που γράφεις είναι ιδιαίτερα λογοτεχνικός
χα χα χα χα χα χα!!! Συγνώμη, δεν το ήθελα να είμαι τόσο περιγραφική...:redface: Μού βγήκε χάριν του παραδείγματος πυροσβέστη μου... μην πάτε να ανάψετε φωτιές....:redface:
(Τί ακριβώς θέλεις να σου περιγράψω;;; Τα ψυχολογικά ή τα σωματικά βασανιστήρια;;;Eίναι μεγάλη η γκάμα...οριοθέτησέ μου το λίγο, και οκ! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Τα σωματικά. Είναι πιο πιασάρικα. Ιφ γιου νοου γουατ αι μιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Τα σωματικά. Είναι πιο πιασάρικα. Ιφ γιου νοου γουατ αι μιν
άι νόου ρε παιδί,και εμένα αυτά με διαγείρουν :devil: , αλλά έτσι να στα γράψω ξεροσφύρι μέσω ενός απρόσωπου pc χάνεται η ηδονή της περιγραφής....:hmm:
Είναι σαν να μασάς τσίχλα με το περιτύλιγμα...
Να σε είχα live να σου τα έλεγα με την ηδονή της Πετρούλας όταν λέει τον καιρό , να γουστάραμε...
δατς μάι πόιντ, αι χόουπ γιου αντερστέντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Φαντ , καιρός να ξεσκονίσεις το καλό σου κοστούμι

(και άσε τον ντέμον να παίζει με τα αυτοκινητάκια του)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Γάτα.
Μόνο και μόνο γιατί ένα σκυλί-τέρας δάγκωσε τον αδερφό μου και του έκοψε κομμάτι. :rant:
καλα του εκανε ....Ποιος ξερει τι του εκανε το παλιοπαιδο του αμοιρου ζωντανου...Ποτε ενας σκυλος δεν δαγκωνει ετσι για πλακα ....εκτος αν ειναι ασθενης ....ο ασθενης δεδικαιωται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
καλα του εκανε ....Ποιος ξερει τι του εκανε το παλιοπαιδο του αμοιρου ζωντανου...Ποτε ενας σκυλος δεν δαγκωνει ετσι για πλακα ....εκτος αν ειναι ασθενης ....ο ασθενης δεδικαιωται :P
Πώς εκφράζεσαι έτσι για τον αδερφό της κοπέλας χωρίς να τον γνωρίζεις;
Σκύλος δάγκωσε πριν μερικά χρόνια τη μάνα μου ενώ περνούσε αμέριμνη με μια φίλη της από μπροστά του. Λες η μάνα μου να του έκανε τίποτα, ή μήπως πιστεύεις πως το δάγκωμα του άρρωστου σκύλου πονάει λιγότερο; :confused:
Ο ασθενής σκύλος δεδικαίωται το δαγκωμένο παιδί τσου; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
καλα του εκανε ....Ποιος ξερει τι του εκανε το παλιοπαιδο του αμοιρου ζωντανου...Ποτε ενας σκυλος δεν δαγκωνει ετσι για πλακα ....εκτος αν ειναι ασθενης ....ο ασθενης δεδικαιωται :P

Ο αδερφός μου ήταν 4 χρονών.
Και το σκυλί ήταν Ποιμενικό Καυκάσου, αν ξέρεις τι εστί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Ο αδερφός μου ήταν 4 χρονών.
Και το σκυλί ήταν Ποιμενικό Καυκάσου, αν ξέρεις τι εστί.
Ωωωωχχχ... ελπίζω να μην του έχει μείνει φοβία από αυτή την τραυματική εμπειρία...:( δεν μπορέις πάντα να ερμηνεύσεις πώς και γιατί φέρονται έστι...
Όταν ήμουν μικρή- 5 χρ, είχα βάλει πάνω μου ένα τόνο μυρτώ ;) (κολώνια) και είχα βγεί έξω σαν την κοκόνα...
Μου την έπεσε ένας σκυλάκος, στην αρχή με μύριζε από πάνω ως κάτω (η καρδιά μου ταμπούρλο, το θυμάμαι έντονα) και μετά χρατς! δάγκα ο σκύλος... (δυνατή)
Δεν με επηρέασε ωστόσο- ευτυχώς-, τα λατρεύω τα σκυλιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ωωωωχχχ... ελπίζω να μην του έχει μείνει φοβία από αυτή την τραυματική εμπειρία...:( δεν μπορέις πάντα να ερμηνεύσεις πώς και γιατί φέρονται έστι...
Όταν ήμουν μικρή- 5 χρ, είχα βάλει πάνω μου ένα τόνο μυρτώ ;) (κολώνια) και είχα βγεί έξω σαν την κοκόνα...
Μου την έπεσε ένας σκυλάκος, στην αρχή με μύριζε από πάνω ως κάτω (η καρδιά μου ταμπούρλο, το θυμάμαι έντονα) και μετά χρατς! δάγκα ο σκύλος... (δυνατή)
Δεν με επηρέασε ωστόσο- ευτυχώς-, τα λατρεύω τα σκυλιά...

Aυτός έχει θέμα και τώρα με τα σκυλιά(τώρα είναι 10 χρονών).Με όλα τα σκυλιά εκτός της ξαδέρφης μου, που είναι πεκινουά.
Πάντως του έμεινε μεγάλο σημάδι, σαν τρύπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Aυτός έχει θέμα και τώρα με τα σκυλιά(τώρα είναι 10 χρονών).Με όλα τα σκυλιά εκτός της ξαδέρφης μου, που είναι πεκινουά.
Πάντως του έμεινε μεγάλο σημάδι, σαν τρύπα.
Δεν έχει και άδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πώς εκφράζεσαι έτσι για τον αδερφό της κοπέλας χωρίς να τον γνωρίζεις;
Σκύλος δάγκωσε πριν μερικά χρόνια τη μάνα μου ενώ περνούσε αμέριμνη με μια φίλη της από μπροστά του. Λες η μάνα μου να του έκανε τίποτα, ή μήπως πιστεύεις πως το δάγκωμα του άρρωστου σκύλου πονάει λιγότερο; :confused:
Ο ασθενής σκύλος δεδικαίωται το δαγκωμένο παιδί τσου; :mad:
ο αρρωστος σκυλος ,οπως και ο αρρωστος ανθρωπος ,δεν καταλαβαινει πως ενεργει(πχ αν εχει λυσσα)Οπως δεν καταδικαζουμε ποτε εναν ψυχασθενη 'η εναν τοξικομανη (εγω τουλαχιστον δεν το κανω) για τις ενεργειες τους ....ετσι δεν θα καταδικασω και ενα αρρωστο ζωο ...απλως η μανα σου ειχε την ατυχια να βρεθει μπροστα του ...Επισης υπαρχουν περιπτωσεις που ανθρωποι που φοβουνται τα ζωα εκλυουν μια ουσια (νομιζω ορμονη) η οποια ειναι ιδιαιτερα ανντιληπτη απο τα ζωα και τα κανει επιθετικα εναντι του ανθρωπου.Οταν εισαι ψυχραιμος ,φιλικος ή αδιαφορος εναντι του υγειους σκυλου ,δεν προκειται να σε πειραξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επισης υπαρχουν περιπτωσεις που ανθρωποι που φοβουνται τα ζωα εκλυουν μια ουσια (νομιζω ορμονη) η οποια ειναι ιδιαιτερα ανντιληπτη απο τα ζωα και τα κανει επιθετικα εναντι του ανθρωπου.Οταν εισαι ψυχραιμος ,φιλικος ή αδιαφορος εναντι του υγειους σκυλου ,δεν προκειται να σε πειραξει.
Το περίμενα αυτό το επιχείρημα. Και η μητέρα μου και εγώ μεγαλώσαμε με σκυλιά και καθόλου δεν τα φοβόμαστε. Δεν μπορείς φυσικά να απαιτείς το ίδιο από ένα παιδάκι 4ων ετών...
Με τον ίδιο τρόπο πάντως που δεν θα χαρακτήριζα έναν άρρωστο σκύλο ως "παλιόσκυλο" δεν θα χαρακτήριζα και ένα παιδί "παλιόπαιδο". ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Γατα φυσικα <3
Και τα σκυλια τα λατρευω, αλλα οχι ολες τις ρατσες! Αγαπημενα ειναι τα χασκι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
ο αρρωστος σκυλος ,οπως και ο αρρωστος ανθρωπος ,δεν καταλαβαινει πως ενεργει(πχ αν εχει λυσσα)Οπως δεν καταδικαζουμε ποτε εναν ψυχασθενη 'η εναν τοξικομανη (εγω τουλαχιστον δεν το κανω) για τις ενεργειες τους ....ετσι δεν θα καταδικασω και ενα αρρωστο ζωο ...απλως η μανα σου ειχε την ατυχια να βρεθει μπροστα του ...Επισης υπαρχουν περιπτωσεις που ανθρωποι που φοβουνται τα ζωα εκλυουν μια ουσια (νομιζω ορμονη) η οποια ειναι ιδιαιτερα ανντιληπτη απο τα ζωα και τα κανει επιθετικα εναντι του ανθρωπου.Οταν εισαι ψυχραιμος ,φιλικος ή αδιαφορος εναντι του υγειους σκυλου ,δεν προκειται να σε πειραξει.

Η απάντηση αυτή απέχει πολύ από την πρωταρχική σου αντίδραση <<καλά του έκανε, ποιος ξέρει τι του έκανε του άμοιρου ζωντανού το παλιόπαιδο>>

Θα συνιστούσα προσοχή στις εκφράσεις, κυρίως όταν αφορούν πρόσωπα και καταστάσεις που δε γνωρίζουμε.
(Η μία αρνητική δική μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ο αδερφός μου ήταν 4 χρονών.
Και το σκυλί ήταν Ποιμενικό Καυκάσου, αν ξέρεις τι εστί.
Ξερω...ειναι υπεροχα αγαπησιαρικα ...σε περνουν αγκαλιτσα και σε γλυφουν στο λαιμουδακι...:redface: πιθανον λογω ογκου και κεκτημενης ταχυτητας να σε ριξουν κατω....δεν συνηθιζουν να τρεφονται με τετραχρονα ,εκτος αν τα τετραχρονα -ξεφευγοντας απο την επιτηρηση των δικων τους - τα ενοχλησουν ...πχ τους μπηξουν κανα δαχτυλο στο ματι....,τους τραβηξουν δυνατα την ουρα κλπ...οποτε το ζωο θα αντιδρασει ....ειτε ειναι ποιμενικο ειτε πεκινουα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ξερω...ειναι υπεροχα αγαπησιαρικα ...σε περνουν αγκαλιτσα και σε γλυφουν στο λαιμουδακι...:redface: πιθανον λογω ογκου και κεκτημενης ταχυτητας να σε ριξουν κατω....δεν συνηθιζουν να τρεφονται με τετραχρονα ,εκτος αν τα τετραχρονα -ξεφευγοντας απο την επιτηρηση των δικων τους - τα ενοχλησουν ...πχ τους μπηξουν κανα δαχτυλο στο ματι....,τους τραβηξουν δυνατα την ουρα κλπ...οποτε το ζωο θα αντιδρασει ....ειτε ειναι ποιμενικο ειτε πεκινουα .

Πήδηξε φράχτη και δάγκωσε τον αδερφό μου.
Ήταν στο γειτονικό σπίτι και μπήκε στη δική μας αυλή.Ο αδερφός μου δεν έκανε τίποτα, ούτε φασαρία, ούτε τίποτα(το παλιόπαιδο...).Έπαιζε.That's all.Τον δάγκωσε ψηλά στο μηρό και του έκοψε κομμάτι (τα δόντια του ακόμα φαίνονται, είναι πολύ βαθύ το σημάδι).
Φυσικά θα μπορούσαμε να κάνουμε μήνυση και ακόμα και να "διώξουμε" το σκυλί.Αλλά δεν κάναμε τίποτα (ήταν και μέρες Πάσχα τότε, δε θέλαμε τέτοια).
Την επόμενη χρονιά το ίδιο σκυλί δάγκωσε την αφεντικίνα του.Μετά από δύο μήνες το έριξαν φόλα.

Νομίζω δεν χρειάζεται να πω τίποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Το περίμενα αυτό το επιχείρημα. Και η μητέρα μου και εγώ μεγαλώσαμε με σκυλιά και καθόλου δεν τα φοβόμαστε. Δεν μπορείς φυσικά να απαιτείς το ίδιο από ένα παιδάκι 4ων ετών...
Με τον ίδιο τρόπο πάντως που δεν θα χαρακτήριζα έναν άρρωστο σκύλο ως "παλιόσκυλο" δεν θα χαρακτήριζα και ένα παιδί "παλιόπαιδο". ;)
γιατι το παιδι ηταν αρρωστο ;:hmm:Να μην το συνεχισω και αναφερθω στην ''παιδεια'' που δινουν καποιοι γονεις στα παιδια τους του στυλ...κλωτσα το το βρωμοσκυλο....,ελα δω θα σε δαγκωσει το σκυλι ....κλπ ..,και κατι καλοπαιδα που βλεπουν και 10κιλο σκυλακι να περνα 20 μ. μακρυα τους και κανουν σαν υστερικα....Παρεπιπτοντως την ιδια ζωοφιλη συμπεριφορα εχω συναντησει και σε πολλες γηραιες κυριες .....Μακρυα απο μενα η ταση για γενικευση....Α και να μην ξεχασω την πλειονοτητα των Happy νεοελληνων γονεων που οταν βγαινουν με τα παιδια τους καθονται αμεριμνοι στην ταβερνα και ασχολουνται με τον εαυτο τους και ξαμολουν -συγγνωμη για την εκφραση- τα τεκνα τους τριγυρω ...βορα των σκυλιων και των γατιων ....και περα βρεχει....Τα σεβη μου .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ζωα ειναι,,θελουν προσοχη και σεβασμο,,αλλα αν επιτεθουν..αμεινομαστε οπως μπορουμε..

αυτα που δαγκωνουν ειναι κυριως σπιτιου περιορισμενα,δεμενα κλπ,,που λυνονται..

αδεσποτα ειναι πολυ απιθανο να δαγκωσει ποτέ γιατι ειναι τα πιο κοινωνικα σκυλια..

οποτε οι ιδιοκτητες φταινε για νευρικα δεμενα σκυλια που ξεφευγουν και δαγκωνουν κοσμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
γιατι το παιδι ηταν αρρωστο ;:hmm:Να μην το συνεχισω και αναφερθω στην ''παιδεια'' που δινουν καποιοι γονεις στα παιδια τους του στυλ...κλωτσα το το βρωμοσκυλο....,ελα δω θα σε δαγκωσει το σκυλι ....κλπ ..,και κατι καλοπαιδα που βλεπουν και 10κιλο σκυλακι να περνα 20 μ. μακρυα τους και κανουν σαν υστερικα....Παρεπιπτοντως την ιδια ζωοφιλη συμπεριφορα εχω συναντησει και σε πολλες γηραιες κυριες .....Μακρυα απο μενα η ταση για γενικευση....Α και να μην ξεχασω την πλειονοτητα των Happy νεοελληνων γονεων που οταν βγαινουν με τα παιδια τους καθονται αμεριμνοι στην ταβερνα και ασχολουνται με τον εαυτο τους και ξαμολουν -συγγνωμη για την εκφραση- τα τεκνα τους τριγυρω ...βορα των σκυλιων και των γατιων ....και περα βρεχει....
Μάλλον δεν έχεις ζήσει ούτε με παιδιά, ούτε με ζώα...
Απεχθάνομαι τους ανθρώπους που δεν ξέρουν να ζητούν συγγνώμη.

Τα σεβη μου .....
Και τα δικά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
άι νόου ρε παιδί,και εμένα αυτά με διαγείρουν :devil: , αλλά έτσι να στα γράψω ξεροσφύρι μέσω ενός απρόσωπου pc χάνεται η ηδονή της περιγραφής....:hmm:
Είναι σαν να μασάς τσίχλα με το περιτύλιγμα...
Να σε είχα live να σου τα έλεγα με την ηδονή της Πετρούλας όταν λέει τον καιρό , να γουστάραμε...
δατς μάι πόιντ, αι χόουπ γιου αντερστέντ...

αι νοου γουατ γιου μιν μπέιμπι, τραστ με είμαι ο ροδόλφο βαλεντίνο του steki.gr. Αι αντερστούντ γιορ ποιντ και σε καλώ σε ραντεβού σε ρομαντικό καφέ

Φαντ , καιρός να ξεσκονίσεις το καλό σου κοστούμι

(και άσε τον ντέμον να παίζει με τα αυτοκινητάκια του)

Το έβαλα ήδη κεφτεδάκι μου και πάω για ραντεβού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top