Ποιοτικά ακουστικά

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είμαι λάτρης του ποιοτικού ήχου αλλά πολλές φόρες δεν είναι εφικτό να χρησιμοποιώ τα σχετικά μέτρια 5.1 ηχεία του υπολογιστή μου, πχ όταν θέλω να δω κάποια ταινία το βράδυ. Έτσι αναγκάζομαι να χρησιμοποιοώ κάποια απαίσια ακουστικά της Philips.

Έχω προσέξει ότι υπάρχουν και ακουστικά με 5.1 ήχο ... αξίζει κάτι τέτοιο; Γενικά τι θα μπορούσα να αγοράσω για ποιοτικό ήχο :)

Τιμή: Ανοιχτή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Λοιπόν φίλε μου... επειδή κόλλησε το μάτι μου σε αυτό το "Τιμή: Ανοιχτή" θα σου προτήνω τα ακουστικά SONY για DJs Αυτη τη στιγμή δεν θυμάμε το μοντέλο, θα το κοιτάξω όμως και θα σου πώ!
Επίσεις πολύ καλη λύση είναι και τα Sheicheizer (αν τα γραφω σωστά) ΠΟΙΟΤΗΤΑ & ΤΙΜΗ πολύ καλή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οταν βρεις χρόνο πες μου περισσότερα, στο Αγρίνιο κάτι αηδίες βρίσκω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top