• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Δυσοσμία ποδιών

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Ενα είναι το κόλπο! Του ανάβεις 8 σπίρτα! Ενα σε κάθε κενό ανάμεσα στα δάχτυλα των ποδιών καθώς κοιμάται! Αμα δε φτάσει στη θάλασσα σε χρόνο dt εμένα να με λένε κουρούμπελο!

ΥΓ: Έτσι με λένε στην ΑΣΟΕΕ στα πάρτυ όταν είμαι στη ζειμπεκια με ουίσκυ στα χέρια. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Γιατί πρέπει να ασχοληθείς εσύ με την ποδαρίλα του Γαλανού? Υπάρχει μαι καινούργια ανακάλυψη για την ποδαρίλα λέγεται σαπούνι. Αν τα πλένει τακτικά και αλλάζει συχνά κάλτσες θα φύγει. Ο γαλανός ποιός είναι ρε παιδιά?

ο αδερφός του ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
σίγουρα όλοι θα έχετε βρεθεί στη δυσάρεστη θέση να είστε καπου ( π.χ. στο σπιτι ενός φίλου) και να σας μυρίζουν τα πόδια του κολλητού σας , του συγκατοικού σας , του ερωτικού σας συντρόφου.... καποιού γνωστου σας.
επίσης δεν είναι αναγκαιο να μυριζουν ντε και καλά τα πόδια αλλά μπορεί να μυρίζει η μασχάλη ή το στόμα.....

ΕΡΩΤΗΣΗ

Πως του λέτε για το πρόβλημα ,π.χ. των ποδιών του,να πάει να τα πλύνει χωρίς να προσβληθεί???:redface:

για το στόμα του προσφέρεις μια τσίχλα και λυνεται λίγο το προβλημα.....
τα πόδια όμως???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
εχμ...

αν γενικος ειναι καθαρος, οποτε τα ποδια του δεν μυριζουν κατα κανονα θα το καταλαβει μονος του και θα κανει κατι για αυτο. Αν δεν το καταλαβει, δωσε του το benifit of doupt, μπορει ο ανθρωπος να ειναι κομματια απο τη κουραση, να δουλευε η οτιδηποτε αλλο ολη τη μερα, να τον πετυχες σε ασχημη στιγμη κτλ κτλ.

αν ομως ειναι κατι συστηματικο...εχμ συγνωμη, αλλα δεν του λες τιποτα, πας για αλλα. Η καθαριοτητα ειναι το πρωτο, ΤΟ ΠΡΩΤΟ πραγμα που κοιταω σε ενα αλλο ανθρωπο. Αν βρομανε τα ποδια του σκεψου την υγειηνη αλλων τμηματων του σωματος του!

αν ειναι φιλος/φιλη απλα του το λες με χιουμορ, χωρις να σταζεις με εκεινο το φρικιαστικο "σε κρινω αυτη τη στιγμη" υφος. Other than that δεν μπορεις να κανεις και πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ευχαριστώ για την απάντηση... αν μου συμβεί ξανα κάτι ανάλογο δε θα κατσω σα χαζή να τα μυρίζω...... θα της πω "αι πλυσου μωρή" ......... πλάκα κάνω... μάλλον τα παπουτσια της φταίνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
λολ ναι, μπορει, προσεφερε της ενα ζευγαρι παπουτσια χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αν πρόκειται για φίλη σου μπορείς πάααααααρα πολύ εύκολα να της το πεις χωρις να την κάνεις να νοιώσει άσχημα....


"κοριτσάκι νομίζω μυρίζουν τα ποδαράκια σου? έχεις μύκητες βρε? ξέρω ότι κυκλοφορούν στο εμπόριο κάτι ειδικά ταλκ.. τα έχεις δοκιμάσει?"

με αυτό τον τρόπο, δεν εστιάζεις στο ότι σε ενοχλεί αλλά στο προβλημα αυτου καθ αυτου και τελικώς, και τα πόδια της θα πάει να πλύνει μιας και θα καταλάβει οτι μυρίζουν αλλά και θα το κοιτάξει γενικότερα...
Για σκέψου να βγαλει τα παπουτσια με κανένα αγόρι και....
ω παναγία μου... δε θες να σκεφτεί άσχημα για τη φίλη σου... έτσι δεν είναι? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ποπο ναι φρικη! μου εχει τυχει κιολας, μπλιαχ, μια κοπελια ακουμπησε τα ποδια της πανω μου και καλα ψιλοναζιαρικα η τι διαολο και δεν ηξερα που να κρυφτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ποπο ναι φρικη! μου εχει τυχει κιολας, μπλιαχ, μια κοπελια ακουμπησε τα ποδια της πανω μου και καλα ψιλοναζιαρικα η τι διαολο και δεν ηξερα που να κρυφτω

χαχαχα:clapup::clapup::clapup::clapping::clapping::clapping::rofl::rofl::hehe::hehe:
ποιά ήταν η αντίδρασή σου? τί της είπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
τιποτα δεν ειπα, πηγα και καλα να πιω νερο και εκατσα σε ενα απομακρυσμενο καναπε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΛ!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
:offtopic: Σκέψου να' σαι κακόμοιρος φοιτητής οδοντιατρικής, με ασθενή έναν παππού που κάθε πρωϊ τρώει σκόρδο για να του πέφτει η πίεση????????????:D :D :D :offtopic:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
lol οδοντίατρος θα γίνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις το εξής: Να της πεις "ωραία αυτά τα παπούτσια αλλά έχω ακούσει οτι μυρίζουν". Μάλλον θα το σκεφτεί μόνη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
σίγουρα όλοι θα έχετε βρεθεί στη δυσάρεστη θέση να είστε καπου ( π.χ. στο σπιτι ενός φίλου) και να σας μυρίζουν τα πόδια του κολλητού σας , του συγκατοικού σας , του ερωτικού σας συντρόφου.... καποιού γνωστου σας.
επίσης δεν είναι αναγκαιο να μυριζουν ντε και καλά τα πόδια αλλά μπορεί να μυρίζει η μασχάλη ή το στόμα.....

ΕΡΩΤΗΣΗ

Πως του λέτε για το πρόβλημα ,π.χ. των ποδιών του,να πάει να τα πλύνει χωρίς να προσβληθεί???:redface:

για το στόμα του προσφέρεις μια τσίχλα και λυνεται λίγο το προβλημα.....
τα πόδια όμως???

Πρώτη κίνηση στον φίλο του το λέω σε στίλ αστείο όσο μπορώ τελως πάντον, δέυτερον την επόμενη φορά μην βγάλεις τα παπούτσια σου για να μην τα βγαλει και εκείνος, μπορείς να του πείς ότι είναι βρόμικό το πάτωμα και είναι κρίμα να μαζέυει την βρόμα(προσβάλεσε για να μην προσβάλεις)

Για την μασχάλη ανίγεις συζήτηση για αποσμητικά και ρωτάς ποιο χρησιμοποιει και με τρόπο κάνε πώς βλέπεις άν κρατάει το δικό σου, έτσι θα κάνει και εκείνος την κίνηση να δεί άν κρατάει το δικό του:D

΄τώρα για το στόμα δεν είναι απαρέτητο εγώ δεν μασάω π.χ. τσίκλα ή καραμέλες με φρικάρουν:D

Τώρα στον σύντροφο του το λέω ευθέως καλύτερα να του το πώ για να μου πεί και εκείνος άν κάτι παρόμοιο μου συμβένει παρά να του το πώ με τρόπο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πρώτη κίνηση στον φίλο του το λέω σε στίλ αστείο όσο μπορώ τελως πάντον, δέυτερον την επόμενη φορά μην βγάλεις τα παπούτσια σου για να μην τα βγαλει και εκείνος, μπορείς να του πείς ότι είναι βρόμικό το πάτωμα και είναι κρίμα να μαζέυει την βρόμα(προσβάλεσε για να μην προσβάλεις)

Για την μασχάλη ανίγεις συζήτηση για αποσμητικά και ρωτάς ποιο χρησιμοποιει και με τρόπο κάνε πώς βλέπεις άν κρατάει το δικό σου, έτσι θα κάνει και εκείνος την κίνηση να δεί άν κρατάει το δικό του:D

΄τώρα για το στόμα δεν είναι απαρέτητο εγώ δεν μασάω π.χ. τσίκλα ή καραμέλες με φρικάρουν:D

Τώρα στον σύντροφο του το λέω ευθέως καλύτερα να του το πώ για να μου πεί και εκείνος άν κάτι παρόμοιο μου συμβένει παρά να του το πώ με τρόπο:)

μανια εισαι απιστευτη μιλαμε....:D :D :D :D :D
για ολα εχεις λυση:P :P
εγω το λεω παντως ανετα αν καποιος αναδυει μια μυρωδια με οσο πιο ευγενικο τροπο μπορω... εχω αυτο το κακο οτι σκεφτομαι το λεω... καλο κακο... τι να κανω ετσι ειμαι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανια εισαι απιστευτη μιλαμε....:D :D :D :D :D
για ολα εχεις λυση:P :P
εγω το λεω παντως ανετα αν καποιος αναδυει μια μυρωδια με οσο πιο ευγενικο τροπο μπορω... εχω αυτο το κακο οτι σκεφτομαι το λεω... καλο κακο... τι να κανω ετσι ειμαι...:P

έχω βάλει φίλη μου στο σπίτι μου να πλήνει τα πόδια της επιδή βρομούσαν χωρίς να καταλάβει ότι την έβαλα μέσα για αυτό, δεν μπορείς να πιστέψεις τι ταλέντο έχω στις πονηριές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
έχω βάλει φίλη μου στο σπίτι μου να πλήνει τα πόδια της επιδή βρομούσαν χωρίς να καταλάβει ότι την έβαλα μέσα για αυτό, δεν μπορείς να πιστέψεις τι ταλέντο έχω στις πονηριές:D

και πως την εβαλες καλε να πλυνει τα ποδια της χωρις να παρεξηγηθει;:worry:
για πες και μας να ξερουμε...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
και πως την εβαλες καλε να πλυνει τα ποδια της χωρις να παρεξηγηθει;:worry:
για πες και μας να ξερουμε...:confused:

Της είπα ότι πάω να πληθώ και είπα να έρθει να γελάσουμε, μετά όλα έρχοντε;)

Το θέμα είναι να είσαι γάτα, να πιάνεις έυκολα φωτιά στο κάθε πιθανό πρόβλημα μικρό και μεγάλο, εδώ έπέζησα απο την φυλακή του πατέρα μου και δεν πήρε χαμπάρι για 3 χρόνια ένα ποδαράκι βρομερό δεν θα πλήνω;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top