Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσουν οι τσάντες που έχουν πάνω τη μάρκα τους.:redface:
Όσο ωραία τσάντα και αν είναι. Δε θέλω, δε μ' αρέσει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
_j4f5071-copyjpg-zoom.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και μιας και εδώ, λέτε για το "κλασσικό μικρό μαύρο φόρεμα" που αποτελεί must-have στην ντουλάπα μας (εγώ κάτι τέτοιο διαθέτω, που δεν το λες και φόρεμα :P). Ιδού! :D

Το τις clubbers
View attachment 45564

Για τις κοπέλες με μεγάλο στήθος
View attachment 45565

Για τις πολύ αδύνατες
View attachment 45566

Για τις πιο νέες
View attachment 45568.View attachment 45570

Για αυτές που προτιμούν το english-style
View attachment 45567.View attachment 45569
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλησπέρα!! Δεν ήθελα να ανοίξω καινούριο θέμα,γι αυτό το γράφω εδώ :)
Έχετε δει πουθενά Αθήνα,Πειραιά ή εκεί γύρω κανένα τέτοιο μαγιώ σορτσάκι;Εννοώ παρόμοιο σε κόψιμο και όχι σε χρώμα κλπ.. https://shop.bodytalk.gr/files/big/121-908005_00200-01.jpg
Αυτό υπάρχει και ξέρω που θα το βρω ,αλλά είναι πανάκριβο 32 ευρώ .
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
μαρία, έχω ένα τέτοιο, αλλά δεν είναι μαγιό,είναι απλό σορτσάκι..
απο την λαϊκή το πήρα πέρυσι με 5ευρώ :whistle: :P
το κόψιμο όμως είναι ακριβώς το ίδιο! η ποιότητα μάλλον όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Τέλειο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΣΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΑΣΧΗΜΕΣ


ΜΑΙ ΓΚΟΔ



(μοιάζει σαν φάτσα που κοιτάζει προς τα πάνω ενώ της τρέχουν τα σάλια)





ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΣΑΝ ΦΑΤΣΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μπέιμπιζ επανήλθα!

Θυμάστε για το φόρεμα που σας είχα πει ότι είχα δει;
Αυτό είναι:
DSC00271.jpgDSC00272.jpg

Αλλά το Small μου είναι μεγάλο κι όχι εφαρμοστό όπως θα' πρεπε και ψιλοξενέρωσα. Άσε που η πλάτη είναι πολύ ανοιχτή τελικά και ειδικό σουτιέν να πάρω, επειδή είναι δαντέλα θα φαίνεται από μέσα. :/
Και δε ξέρω τι θα κάνω θα κοιτάξω για άλλο.

Μετά είδα κι αυτό
DSC00273.jpg
αλλά ούτε αυτό μου γεμίζει το μάτι.
Με βλέπω να πηγαίνω με τζιν.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ούτε κι εμένα μου γεμίζει το μάτι. Σκάλωσες τόσο πολύ και θες ντε και καλά δαντέλα σε όλο το φόρεμα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι ρε συ, απλά έτυχε και είναι δαντέλα.
Αλλά έτσι κι αλλιώς αν βγεις και δεις τα μισά από τα ρούχα είναι από δαντέλα, τα άλλα μισά δε μ' αρέσουν, οπότε δε φταίω γω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει καλύτερα το 2ο το λευκό...πιστεύω είναι πιο κοριτσίστικο και με τα κατάλληλα αξεσουάρ θα είσαι κούκλα!

ΥΓ.Το ξέρω πως είχες κολλήσει...αλλά από την φωτο...δεν μου αρέσει καθόλου το χρώμα και τα σχέδια της δαντέλας...Sorry! :redface:

ΥΓ.2. Σήμερα πήγα και γω για ψώνια και πήρα ένα ίσιο μακρύ μαύρο φόρεμα... :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τώρα που το λες, τα σχέδια της δαντέλας είναι λίγο γελοία, δε τα' χα προσέξει, αλλά μαλακία ρε συ έτσι κι αλλιώς, ούτε το λευκό παίζει να πάρω όμως.
Επίσης, η μάνα μου, ειδική σ' αυτά, μου' πε ότι εκεί στο στήθος έπρεπε να' χε σφουγγαράκι για να φαίνεται ωραίο, κι όχι απλό ύφασμα >.<
Τεςπα, καλά που δε το πήρα.

-γι' αυτό δοκιμάζουμε ΠΑΝΤΑ πριν αγοράσουμε. Την έχω πάθει πολλές φορές έτσι, να πάρω κάτι χωρίς να το φορέσω και τελικά φορεμένο να μη μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ και να κάθεται άδικα στη ντουλάπα :mad:-

Μεγειές Μάρω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Σαν έμπειρη άβυζη σου λέω πως το ιδανικό είναι να έχει σφουγγαράκι αλλά αυτό από μόνο του δεν φτάνει. Το καλύτερο για τέτοια ρούχα είναι τα σουτιέν σιλικόνης με το ζελέ που κολλάνε πάνω, στα μαζεύουν και δεν φαίνονται καθόλου. Είναι λες και πας με τον αέρα "α, δεν φοράω καν σουτιεν τώρα, οπότε κοίτα: έχω λίγο βυζί και είναι και τέλειο από μόνο του"
Για ειδικές περιπτώσεις που ο χώρος του φορέματος δεν γεμίζει ούτε με αυτόν τον τρόπο, βάζουμε δεύτερο λίγο μεγαλύτερο ζευγάρι από πάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Μπέιμπιζ επανήλθα!

Θυμάστε για το φόρεμα που σας είχα πει ότι είχα δει;
Αυτό είναι:
View attachment 45673View attachment 45674

Αλλά το Small μου είναι μεγάλο κι όχι εφαρμοστό όπως θα' πρεπε και ψιλοξενέρωσα. Άσε που η πλάτη είναι πολύ ανοιχτή τελικά και ειδικό σουτιέν να πάρω, επειδή είναι δαντέλα θα φαίνεται από μέσα. :/
Και δε ξέρω τι θα κάνω θα κοιτάξω για άλλο.

Μετά είδα κι αυτό
View attachment 45675
αλλά ούτε αυτό μου γεμίζει το μάτι.
Με βλέπω να πηγαίνω με τζιν.:redface:


Kαι τα δυο μαρέσουν αλλά το δεύτερο είναι... <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Και μιας και εδώ, λέτε για το "κλασσικό μικρό μαύρο φόρεμα" που αποτελεί must-have στην ντουλάπα μας (εγώ κάτι τέτοιο διαθέτω, που δεν το λες και φόρεμα :P). Ιδού! :D

Το τις clubbers
View attachment 45564

Για τις κοπέλες με μεγάλο στήθος
View attachment 45565

Για τις πολύ αδύνατες
View attachment 45566

Για τις πιο νέες
View attachment 45568.View attachment 45570

Για αυτές που προτιμούν το english-style
View attachment 45567.View attachment 45569
Πού μπορούμε να τα βρούμε αυτά?:redface: (4ο και τελευταίο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πού μπορούμε να τα βρούμε αυτά?:redface: (4ο και τελευταίο)

Εδώ και εδώ. Αλλά θα χρειαστεί να ψάξεις λίγο. :)

Πολύ ωραία παπούτσια Χαρουλίνι. Δες και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kαμιά ιδέα από μαγαζιά με βραδινά μέχρι 50 ευρώ? Παλιότερα έπαιρνα από το Lynne αλλά χάλασε πολύ την τελευταία 5ετία. Ολα τα άλλα τύπου Paranoia, Toi & Moi, κλπ το έχουν παραχέσει και πουλάνε υφάσματα με δυό ραφές για 2-3 μεροκάματα. Επίσης είμαι κι εγώ απαιτητική, δεν το θέλω τσουλέ αλλά δεν το θέλω και του κατηχητικού. Για να καταλάβετε το στιλ, δεν θέλω παγιέτες και λαμέ αλλά ούτε αυτά που βάζουν τα κοριτσάκια από την Εκάλη για να το παιξουν κυρίες. Κάτι μέχρι το γόνατο (μαξι=μπλιεξ) σε γραμμή Α ας πούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top