Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
Ai se tu pego (και το χορευτικό του)
Μη ρωτας πως περναω
Flo-Rida - Good Feeling (γιατι αν δεν εβγαζε ο Avicii το Levels, δεν θα ειχε βγει καν, και γιατι στα ραδιοφωνα παιζεται περισσοτερο απο το Levels!)
David Guetta feat. Nicki Minaj - Turn Me On (γιατι δεν με ενθουσιαζει, και δεν τους πολυπαω και τους δυο)
Trackstars - Ανεβηκες στο μπαρ (γιατι τους εχω δει να παιζουν live και τους σιχαθηκα, και γιατι προσκαλουσαν όλα τα ξεπεταγμενα 12-15χρονα να ανεβουν στο μπαρ και οντως αυτα το κανουν!)
Αυτα μου 'ρχονται τωρα..

Edit:
Και οτι εχει να κανει με One Direction!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
David Guetta feat. Nicki Minaj - Turn Me On (γιατι δεν με ενθουσιαζει, και δεν τους πολυπαω και τους δυο)

Αυτό είναι ωραίο! :pfff:

ον τοπικ:https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

Έχω βαρεθεί να το ακούω παντού και με εκνευρίζει η φάτσα του τραγουδιστή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,103 μηνύματα.
Αυτό είναι ωραίο! :pfff:

ον τοπικ:https://www.youtube.com/watch?v=8UVNT4wvIGY

Έχω βαρεθεί να το ακούω παντού και με εκνευρίζει η φάτσα του τραγουδιστή!:P

Αφου εισαι mainstreamου, τι να περιμενα απο εσενα;!:P
...
Αυτου του Gotye το ειχα σιχαθει και εγω στην αρχη, αλλα για καποιο λογο υστερα δεθηκα με το κομματι και πλεον το "εκτιμω" ας πουμε..
Επισης υπαρχουν καποια ωραια remixes του και mash-ups που το περιεχουν, οπότε δεν εχω θεμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Όχι, δεν το πιστεύω, δεν μπορώ. Ο Justin Bieber κλωνοποιήθηκε επί πέντε. Δεν θα το αντέξω θεούλη μου...:stunned:
https://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb46M:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ε οχι και αισχος η demy:(:P

ωραιο ειναι,,οχι σπουδαιο,αλλα καλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχαχαχα!! γέλασα πολύ με τους one direction!! τι "χαριτωμένα" αγγλάκια! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεε! Μα γιατί;
Αυτό είναι πολύ ωραίο, γλυκούλι και κεφάτο και μου κολλάει αν τύχει να το ακούσω. Δεν έχω ακούσει άλλα κομμάτια τους. :redface:

Υπάρχει και πιο κυριλέ βερζιον : Boyce Avenue cover και μπορείς να πεις ότι είναι καλύτερο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εεεεεεεεεεεεε! Μα γιατί;
Αυτό είναι πολύ ωραίο, γλυκούλι και κεφάτο και μου κολλάει αν τύχει να το ακούσω. Δεν έχω ακούσει άλλα κομμάτια τους. :redface:

Υπάρχει και πιο κυριλέ βερζιον : Boyce Avenue cover και μπορείς να πεις ότι είναι καλύτερο. :redface:

Πέστα! Αν και μισώ τον Justin Bieber, αυτοί είναι πολύ όμορφα και χαριτωμένα παιδάκια, σου φτιάχνουν την διάθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.



αυτα τα δυο τα σιχαινομαι!!!:rant: :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
μια φόρα βγήκα μετά από καιρό και δεν άντεχαν μου το χάλασαν, την έβαλαν την αηδία
https://www.youtube.com/watch?v=WlAvc2ujJgA γιατί να υπάρχει;:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Συνειδητοποιείτε ότι με το να βάζετε έτσι τα links προσθέτετε views και δωρεάν διαφήμιση στα τραγούδια που μισείτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Συνειδητοποιείτε ότι με το να βάζετε έτσι τα links προσθέτετε views και δωρεάν διαφήμιση στα τραγούδια που μισείτε; :P

Αν δεν κάνω λάθος...η θέαση βίντεο στο youtube σε incognito mode,δεν προσθέτει views.;)

On topic:
Justin Bieber:sick:
Burn mothafraker....burn:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Όλα του Justin Bieber και της Lady Gaga!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top