Σχέσεις με διαφορά ηλικίας

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
christinelle,
κι εμένα δεν με ενοχλεί η διαφορά ηλικίας. Να σου πω την αλήθεια μου αρέσουν οι μεγαλύτεροι άντρες, τουλάχιστον κατά 10 χρόνια. Οι 45+ έχουν κι αυτοί τη δική τους γοητεία. Θαυμάζω, βέβαια, δύο πολύ καλές μου φίλες που υποστηρίζουν σχέση με νεότερους άντρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Η μεγαλύτερη διαφορά που θα ανεχόμουν θα ήταν 3-5 χρόνια μεγαλύτερο ή μικρότερο. Πολύ μεγάλη διαφορά δεν θέλω. Η δεκαετία+ μου φαίνεται υπερβολική! Τι κοινό ναχω με έναν τόσο μεγάλο άνθρωπο? Θα κινούμαστε σε άλλο μήκος κύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aniohaseo

Νεοφερμένος

Ο Aniohaseo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 62 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Βιολογικό πρόβλημα δεν υφίσταται. Ασχετα αν αστειευόμενοι τραγικοποιουμε τα πράγματα.
Οταν στα 22μου και στο καπνιστήριο (πλοίου), άκουσα Γ' Μηχανικό 45άρη να λέει σε λιμάνι
της Βραζιλίας "...την ξέσκισα", είπα μέσα μου " Τι λέει ο άνθρωπος ρε, αν είναι δυνατόν να του σηκώνετα
σ'αυτην την ηλικία!"
Διαπίστωσα αργότερα, όταν έφθασα στα 45, οτι όλα πάνε απο καλά έως τέλεια.
Ούτε κι εγώ θα ήθελα σχέση με 22άρα, άλλωστε έκανα το λάθος κάποτε και γλύτωσα στο παρατσάκ
το διαζύγιο, αφού η μπέμπα απειλούσε με στοιχεία οτι θα ενημέρωνε την γυναίκα μου.
Που να το κουμαντάρεις το κορίτσι αυτό? δεν τρώω καλύτερα ένα μαγκάλι κάρβουνα !
Πολλοί το έκαναν το λάθος κι ακόμα τρέχουν.
Εχασα τον λογαριασμό απο τα μυνήματα και τις κλήσεις που έλαβα σε μια μέρα.
πέταξα το κινητο στο λιμάνι (!) και ηρέμησα προσωρινά.
"Πού είσαι?"
"Γιατι δεν θές να βγαίνουμε μαζί?"
Μα εκεί που πάω, άλλη μουσική, other people...
"Δεν μ'αγαπάς...και το ξέρω!"
Κατάφερα και την σκαπουλάρησα ευτυχώς, με πολύ ελάχιστες παράπλευρες
απώλειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
christinelle,
κι εμένα δεν με ενοχλεί η διαφορά ηλικίας. Να σου πω την αλήθεια μου αρέσουν οι μεγαλύτεροι άντρες, τουλάχιστον κατά 10 χρόνια. Οι 45+ έχουν κι αυτοί τη δική τους γοητεία. Θαυμάζω, βέβαια, δύο πολύ καλές μου φίλες που υποστηρίζουν σχέση με νεότερους άντρες.
Ναι τα γκριζα μαλλια... Αλλα σκεψου τι κοινα μπορεις να εχεις με καποιον 10 και 20 χρονια μεγαλυτερο σου;

Η μεγαλύτερη διαφορά που θα ανεχόμουν θα ήταν 3-5 χρόνια μεγαλύτερο ή μικρότερο. Πολύ μεγάλη διαφορά δεν θέλω. Η δεκαετία+ μου φαίνεται υπερβολική! Τι κοινό ναχω με έναν τόσο μεγάλο άνθρωπο? Θα κινούμαστε σε άλλο μήκος κύματος.
Ναι σε αυτο εχεις δικαιο συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
δεν νομιζω πως ειπαρχουν ορισμοι στον ερωτα.
αν καποιος ειναι ερωτευμενος....
βεβαια σε μια τετεια περιπτωση δεν πιστευω πως η σχεση αυτη (10+ χρονια) θα αντεχε πολυ καιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δεν νομιζω πως ειπαρχουν ορισμοι στον ερωτα.
αν καποιος ειανι ερωτευμενος....
βεβαια σε μια τετεια περιπτωση δεν πιστευω πως η σχεση αυτη (10+ χρονια) θα αντεχε πολυ καιρο.

Στον ερωτα δεν παιζει ρολο η ηλικια....
Αλλα δεν νομιζω να κρατησει πανω απο 1-2 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.

Στον ερωτα δεν παιζει ρολο η ηλικια....
Αλλα δεν νομιζω να κρατησει πανω απο 1-2 χρονια

το μονο προβλημα ειναι οτι αν ο ερωτας παει περιπατο (μετα απο μακροχρωνια σχεση συμβενει αυτο) εμφανιζονται τα προβληματα της διαφορας ηλικειας.και ενω ενα ζευγαρι με περισσοτερα κοινα ισως αντεχε περοσσοτερο, ενα ζευγαρι με διαφορα ηλικιας δεν θα αντεχε (παντα μιλαμε για 10+)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
το μονο προβλημα ειναι οτι αν ο ερωτας παει περιπατο (μετα απο μακροχρωνια σχεση συμβενει αυτο) εμφανιζονται τα προβληματα της διαφορας ηλικειας.και ενω ενα ζευγαρι με περισσοτερα κοινα ισως αντεχε περοσσοτερο, ενα ζευγαρι με διαφορα ηλικιας δεν θα αντεχε (παντα μιλαμε για 10+)

Εχεις δικαιο δεν πιστευω να κραταει... Ουτε λιγα χρονια... Θα ερωτευτεις αλλα με τον καιρο θα καταλαβεις πως δεν ηταν για εσενα ή οτι εκανες λαθος που ερωτευτηκες εναν μεγαλυτερο... Θα μου πεις δεν καθοριζεις εσυ ποιον θα ερωτευτεις αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Όπως είπα σε προηγούμενο ποστ, αυτές οι σχέσεις πιο πολύ αποσκοπούν στο να "ανανεωθεί" ο μεγάλος και να "μάθει" ο μικρός....
Μπορεί να υπάρχει αγάπη, αφοσίωση, εμπιστοσύνη, αλλά κάποια στιγμή αυτά ξεθωριάζουν μπροστά στις ανάγκες της ηλικίας (και όταν λέω κάποια στιγμή δεν εννοώ σε μια βδομάδα -,-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Όπως είπα σε προηγούμενο ποστ, αυτές οι σχέσεις πιο πολύ αποσκοπούν στο να "ανανεωθεί" ο μεγάλος και να "μάθει" ο μικρός....
Μπορεί να υπάρχει αγάπη, αφοσίωση, εμπιστοσύνη, αλλά κάποια στιγμή αυτά ξεθωριάζουν μπροστά στις ανάγκες της ηλικίας (και όταν λέω κάποια στιγμή δεν εννοώ σε μια βδομάδα -,-)

... Ασε που καποιος απο του 2 μπορει να πληγωθει πολυ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ε, καλά αυτό σε όλες τις σχέσεις μπορεί να συμβεί/συμβαίνει όχι μόνο σε αυτές με διαφορά ηλικίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν υπάρχει κανόνας. Όσο εύκολα μπορεί να βαρεθούν δύο συνομίληκοι, το ίδιο συμβαίνει και σε μια σχέση με διαφορά ηλικίας. Αυτό που έχει σημασία είναι ο άνθρωπος. Πως νιώθει, τι έχει όρεξη να κάνει. Έχω φίλες που είναι 10+ χρόνια μικρότερες απ τους συντρόφους τους, και είναι απόλυτα ευτυχισμένες εδώ και πολλά χρόνια. Και αλλες που τα έφτιαξαν με ένα παιδί που ήταν στο +/- 2 και ενώ στην αρχή είχαν τα ίδια ενδιαφέροντα, στη συνέχεια πάτωσε η σχέση.
Μπορεί να είμαι πολύ ρομαντική, όμως πιστεύω πως αν υπάρχουν κοινοί κώδικες αγάπης και επικοινωνίας στο ζευγάρι, όλα καλά πάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν υπάρχει κανόνας. Όσο εύκολα μπορεί να βαρεθούν δύο συνομίληκοι, το ίδιο συμβαίνει και σε μια σχέση με διαφορά ηλικίας. Αυτό που έχει σημασία είναι ο άνθρωπος. Πως νιώθει, τι έχει όρεξη να κάνει. Έχω φίλες που είναι 10+ χρόνια μικρότερες απ τους συντρόφους τους, και είναι απόλυτα ευτυχισμένες εδώ και πολλά χρόνια. Και αλλες που τα έφτιαξαν με ένα παιδί που ήταν στο +/- 2 και ενώ στην αρχή είχαν τα ίδια ενδιαφέροντα, στη συνέχεια πάτωσε η σχέση.
Μπορεί να είμαι πολύ ρομαντική, όμως πιστεύω πως αν υπάρχουν κοινοί κώδικες αγάπης και επικοινωνίας στο ζευγάρι, όλα καλά πάνε.
Ναι δεν λεω... Αλλα κοιτα αυτο... αν αυτη ειναι 20 και αυτος 40 σε 20 χρονια αυτη θα ειναι 40 και αυτος 60 τι κοινο μπορει να εχει μια 40αρα με εναν 60αρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ναι δεν λεω... Αλλα κοιτα αυτο... αν αυτη ειναι 20 και αυτος 40 σε 20 χρονια αυτη θα ειναι 40 και αυτος 60 τι κοινο μπορει να εχει μια 40αρα με εναν 60αρη;

Τα πάντα μπορεί να έχει κοινά μια γυναίκα στα 40 με ενα άντρα στα 60.
Αρχικά αυτό που πρέπει να βγάλεις απ το μυαλό σου, και είσαι απόλυτα δικαιολογημένη γιατί είσαι πολύ μικρή, είναι ότι όλες οι γυναίκες στα 40 τους θέλουν τα ίδια πράγματα, και όλοι οι άντρες στα 60 επίσης τα ίδια. Μπορεί να τους αρέσει να βλέπουν τις ίδιες ταινίες, τις ίδιες παραστάσεις, να κάνουν μαζί περιπάτους, να πηγαινουν στα ίδια μέρη διακοπές, κτλ.
Δεν σημαίνει ότι πρέπει να βάλουμε ταμπέλες σε όλους. Ότι δηλαδή αν είσαι 40άρα θα σου αρέσει να τρέχεις για μπότοξ ενώ αν είσαι εξήντα θα σου αρέσει να πηγαίνεις στα ΚΑΠΗ. Έχει να κάνει με τον άνθρωπο, όχι με την ηλικία του. Η ηλικία είναι ένας αριθμός, δεν δείχνει τα γούστα μας, την τρέλλα μας, τις εμπειρίες μας.

Αν δύο άνθρωποι αγαπιούνται, θαυμάζουν ο ένας τον άλλο, και έχουν κοινά ενδιαφέροντα, τίποτα δεν αποκλείεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα πάντα μπορεί να έχει κοινά μια γυναίκα στα 40 με ενα άντρα στα 60.
Αρχικά αυτό που πρέπει να βγάλεις απ το μυαλό σου, και είσαι απόλυτα δικαιολογημένη γιατί είσαι πολύ μικρή, είναι ότι όλες οι γυναίκες στα 40 τους θέλουν τα ίδια πράγματα, και όλοι οι άντρες στα 60 επίσης τα ίδια. Μπορεί να τους αρέσει να βλέπουν τις ίδιες ταινίες, τις ίδιες παραστάσεις, να κάνουν μαζί περιπάτους, να πηγαινουν στα ίδια μέρη διακοπές, κτλ.
Δεν σημαίνει ότι πρέπει να βάλουμε ταμπέλες σε όλους. Ότι δηλαδή αν είσαι 40άρα θα σου αρέσει να τρέχεις για μπότοξ ενώ αν είσαι εξήντα θα σου αρέσει να πηγαίνεις στα ΚΑΠΗ. Έχει να κάνει με τον άνθρωπο, όχι με την ηλικία του. Η ηλικία είναι ένας αριθμός, δεν δείχνει τα γούστα μας, την τρέλλα μας, τις εμπειρίες μας.

Αν δύο άνθρωποι αγαπιούνται, θαυμάζουν ο ένας τον άλλο, και έχουν κοινά ενδιαφέροντα, τίποτα δεν αποκλείεται.

Μου αρεσει ο τροπος εκφασης σου... Ναι συμφωνω οτι στον ερωτα δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα οσες φορες εχω ακουσει για μια τετοια σχεση μετα απο λιγο καιρο ακουω οτι τελειωσε... Και ειναι κριμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Μου αρεσει ο τροπος εκφασης σου... Ναι συμφωνω οτι στον ερωτα δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα οσες φορες εχω ακουσει για μια τετοια σχεση μετα απο λιγο καιρο ακουω οτι τελειωσε... Και ειναι κριμα

Εγώ πάλι είμαι στα 32. Και οι μεγαλύτεροι έρωτες που έχω ακούσει (από συγγενείς, φίλους κτλ) ήταν από ανθρώπους που ταίριαζαν πάρα πολύ. Άσχετα απ την ηλικία. Απ όλα είχε ο μπαξές. Και ζευγάρια συνομιληκα έχω ακούσει να χωρίζουν για ασυμφωνία χαρακτήρων και με διαφορά ηλικίας. Η μητέρα μου με τον πατριό μου έχουν πολλά χρόνια διαφορά. Είναι μαζί πολλά χρόνια, πάρα πολλά, και ταιριάζουν σε όλα. Δεν έχω δει πολλά συνομίληκα ζευγάρια να περνάνε τόσο καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΥΝΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΦΑΥΝΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αν αυτη ειναι 2 και αυτος 40 σε 20 χρονια αυτη θα ειναι 22 και αυτος 60 τι κοινο μπορει να εχει μια 22αρα με εναν 60αρη;



Γιατί ρε όταν αναφέρεστε στο θέμα κατά 99.99% σκέφτεστε κοριτσάκια με μεγάλους άντρες, ψυχανώμαλοι! :mad:

Ο great Αθίγγανος πχ δεν θα μπορούσε να συνάψει σχέση με την 70χρονη πλέον γύφτισα από τον Δενδροπόταμο που είναι και οι ρίζες του?????????? ;)
Εκείνη τη βυζαρού που χαλβάδιαζε κρυφά από το απέναντι τσαντίρι όταν ήταν μικρός και έπαιζε το πουλάκι του κρατώντας το με τον δείκτη και τον αντίχειρα ενώ εκείνη έσκυβε στο ρέμα για την μπουγάδα?????? :whatever:
Επειδή τώρα έγινε γουεμπμαστερ νομίζετε πως εκείνες οι έντονες στιγμές στα μύχια της ψυχή του ξεπεράστηκαν? :worry:

Το βιωματικό υλικό οδηγεί τις σχέσεις των ανθρώπων βασικά πέρα από ηλικίες !!!! :whistle:

Η γκαβangel πχ, κόρη....στρατιωτικού με κρίσεις μανιοκατάθλιψης και μια...καθήλωση στο πρωκτικό στάδιο (με τάσεις ανόδου) γνωστός κλώνος, (ο κόσμος το'χει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι) γουστάρει ανάπηρους σε καροτσάκια!!!
Καρφί (γύφτικο) δεν της καίγεται αν είναι σαν τον Σόϊμπλε τον Χώκινς τον Δημητράκη της Vodafone (Έλα Ντίνα....)


Αρκεί να είναι σε καροτσάκι..... :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsoglanos

Νεοφερμένος

Ο tsoglanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το ξαναλέω το θέμα δεν είναι η ηλικία είναι ο τρόπος ζωής. Απλά έχουμε τα στερεότυπα ότι με κάθε ηλικία αντιστοιχούν και συγκεκριμένα ενδιαφέροντα. Αυτό όμως δεν είναι απόλυτο. Εγώ είχα μια σχέση με μια κόπέλα 19 χρονών και ταιριάζαμε μια χαρά σε όλα. Μπορώ μάλιστα να πω ότι ήταν πολύ πιο ώριμη από μια κοπέλα 4 χρόνια μεγαλύτερή μου που τα είχα παλιότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τώρα, εν αναφορά με τη διαφορά ηλικίας έχω να πω ότι αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό: σ' άλλους/ες αρέσουν οι μικρότεροι/ες, σ' άλλους/ες οι μεγαλύτεροι/ες και σ' άλλους/ες οι συνομήλικοι /ες).
Φιλικά,
Λυσιστράτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

acpi

Νεοφερμένος

Η acpi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
κι εγω παντα πιστευα πως τα νουμερα δεν παιζουν ρολο αν υπαρχει συναίσθημα μονο που δεν ειναι ετσι...
δυστυχώς στην κοινωνια που ζουμε ολα μπορουν να συμβούν....κυριως να σε αρνηθουν τα ατομα που πολυ αγαπησες για αυτον που ερωτευτητες.... ειναι αδικο καποιες φορες... μακαρη να ηταν διαφορετικα τα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top