Τα τραγούδια που σιχαίνεστε αυτήν την περίοδο!

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.

Όσο το σιχαίνομαι, άλλο τόσο το λατρεύω!!!

tralalalalalalalalalalaaaaaaaa!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Δεν αντεχω άλλο τα τραγούδια του Justin Bieber
:angry::mpliaks::mpliaks::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μισώ όλα τα τραγούδια που στο κουπλέ (και καλά) ραπάρουν κάτι τυπάδες με τατουάζ,αλυσίδες και μαύρα γυαλιά ηλίου και στο ρεφρέν (και καλά) τραγουδάνε κάτι άφωνες,άγνωστες και κουκλαρες γκόμενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=_1ByUpD42hc

Και μη χειρότερα:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Θέλω να εξαφανιστούν όλα τα τύπου House ελληνικά τραγούδια που βγαίνουν όλο και περισσότερα κάθε καλοκαίρι κ όχι μόνο..είναι πράγματι πολύ κουραστικά..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.


Οι στίχοι είναι λίιιγο άκυροι :mad:
Τώρα που η ερτ δείχνει και τους Ο.Α., το βάζουν κάθε 3 και λίγο :mad:
Ακολουθεί μια γκιγκα απορία:
Πώς με τέτοια διαφήμιση το παιδάκι θα πει ''Μαμά,μπαμπά, θέλω να μου πάρετε αυτό το παριζάκι'' :worry:
Δεν του κόβεται η όρεξη; βλέποντας αυτό το πράσινο,στραβομάτη,ημίγυμνο τρολολολολο αρκούδι; :worry:


αν είναι δυναΜόν :tongue:



...και το μπικίνι, τέλειο κορίτσια :confused:
:vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=rs6aikO_KCI

-.-' Και γενικά δεν με αρέσει κανένα τραγούδι του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ανθρωπέ μου!!! Ουτε εμένα... :D
Απορώ πως υπάρχουν άτομα που τους αρέσει τρελά!
Είχα ακούσει στο ραδιόφωνο ένα τραγούδι του που άρχιζε <<δεν ήξερες τι έλεγες όταν αντίο έλεγες>> στιχάρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Δεν αντεχω άλλο τα τραγούδια του Justin Bieber
Χρωστάω τη ζωή μoy στον Justin Bieber.
Ήμουν σε κώμα για 2 χρόνια, μέχρι που η νοσοκόμα έβαλε ένα τραγούδι του
κ χρειάστηκε να σηκωθώ να το κλείσω.

:look:


edid merfid:
❒ Vegas ❒ Χατζηγιάννης ✔ mute
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χρωστάω τη ζωή μoy στον Justin Bieber.
Ήμουν σε κώμα για 2 χρόνια, μέχρι που η νοσοκόμα έβαλε ένα τραγούδι του
κ χρειάστηκε να σηκωθώ να το κλείσω.

:look:


:lol::rofl::rofl::laugh:

Άξιος :worship: :P

ontopic: Το Εμμονή-Κατερίνα Στικούδη (αν και ευτυχώς δεν το ακούω πολύ συχνά.... :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
τον tus!οτι και αν βγαλει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
του παντελιδη γενικα
δεν τα σιχαινομαι ακριβως αλλα γκετ ε λαιφ
νταξ θα φαω ενα τονο αρνητικες αλλα...
ολοι εχουν σκαλωσει και δεν μου φαινεται τιποτα ιδιαιτερο, ολα του τα τραγουδια μου φαινονται τελειως ιδια.
γιατι τετοιο κολλημα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
ετσι για να χαρεις: https://www.lifo.gr/team/thecurlysue/32434
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
"αυτιστικό κούνημα κεφαλιού και ανασήκωμα φρυδιού για να αποτυπωθεί ο πόνος του καλλιτέχνη και στιχουργική που ο άνθρωπος σκαρφίζεται μόνο στο peak της πρωινής του δυσκοιλιότητας"

ποοοοσο με νιωθει ομως:P
καλα το αλλο με την παντοφλα που την χτυπαει συνεχεια στο πατωμα ειναι το πιο φειλ αλλα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
του παντελιδη γενικα
δεν τα σιχαινομαι ακριβως αλλα γκετ ε λαιφ
νταξ θα φαω ενα τονο αρνητικες αλλα...
ολοι εχουν σκαλωσει και δεν μου φαινεται τιποτα ιδιαιτερο, ολα του τα τραγουδια μου φαινονται τελειως ιδια.
γιατι τετοιο κολλημα?:confused:
Μόδα έχει γίνει ο παντελίδης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top