Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά θα πάω σίγουρα να ρωτήσω.:P
Τα δικά μου είναι πετρόλ και ειλικρινά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν όταν τα αγόραζα!:( Τα χειμωνιάτικα παπούτσια μου είναι ΌΛΑ μαύρα, την άνοιξη φοράω και κανά μπλε και κανά γκρι, που και αυτό υπέρβαση είναι για μένα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά θα πάω σίγουρα να ρωτήσω.:P
Τα δικά μου είναι πετρόλ και ειλικρινά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν όταν τα αγόραζα!:( Τα χειμωνιάτικα παπούτσια μου είναι ΌΛΑ μαύρα, την άνοιξη φοράω και κανά μπλε και κανά γκρι, που και αυτό υπέρβαση είναι για μένα. :redface:
Εμένα χειμώνα καλοκαίρι όλα τα παπούτσια μου είναι μαύρα. Και αυτά τα λαχανί μια ξαδέρφη μου με τα έδωσε δεν τα πήρα. Κοίτα άνοιξη καλοκαίρι τα φόρεσα αλλά χίλιες φορές θα τα προτιμούσα μαύρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Στα Vans γενικά τι παίζει με τα νούμερα;Σκέφτομαι να αγοράσω από το ιντερνετ και νιώθω λίγο κάπως που δεν θα τα δοκιμάσω πριν τα πάρω.:P
Κανονικά φοράω 38 και μου είναι και άνετο.Στα σταράκια ας πούμε, είμαι στο 37,5.Είναι μεγάλη η φόρμα τους;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Στα Vans γενικά τι παίζει με τα νούμερα;Σκέφτομαι να αγοράσω από το ιντερνετ και νιώθω λίγο κάπως που δεν θα τα δοκιμάσω πριν τα πάρω.:P
Κανονικά φοράω 38 και μου είναι και άνετο.Στα σταράκια ας πούμε, είμαι στο 37,5.Είναι μεγάλη η φόρμα τους;:hmm:

Να πάρεις στο νούμερο που φοράς κανονικά. Εγώ μια φορά είχα παραγγείλει ένα νούμερο μεγαλύτερο και τελικά που ήταν μεγάλα. Οποτε την επόμενη φορά πήρα στο νούμερο μου και μου ήταν μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Oι καινούριες μου αγορές :P Το άσπρο μπλουζάκι,το σορτσάκι και το τζιν (πολύ άνετο)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Στα Vans γενικά τι παίζει με τα νούμερα;Σκέφτομαι να αγοράσω από το ιντερνετ και νιώθω λίγο κάπως που δεν θα τα δοκιμάσω πριν τα πάρω.:P
Κανονικά φοράω 38 και μου είναι και άνετο.Στα σταράκια ας πούμε, είμαι στο 37,5.Είναι μεγάλη η φόρμα τους;:hmm:

Ανάλογα το μαγαζί.
Εγώ φοράω 37.5 στα all star και στο internet παρήγγειλα 38,επειδή φοβόμουν,και μου ήταν μικρό. Yay! :D
Από τότε σταμάτησα να παραγγέλνω παπούτσια και πράγματα άνω των 20 ευρώ ονλάιν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Γίνεται να τα πας να στα βάψουν τα σταράκια;
φυσικά, όλα τα είδη υποδημάτων βάφονται.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Α ωραία θα το δω το θέμα τότε. :D

Γίνεται και με όλα τα ρούχα. Αν όμως σου ζητήσει πολλά χρήματα, είναι καλύτερα χίλιες φορές να αγοράσεις ένα καινούριο ζευγάρι παπούτσια στο χρώμα που επιθυμείς.

Εγώ πάλι έχω τον εξής προβληματισμό: θέλω να αγοράσω ένα παντελόνι σε γραμμή stretch από σούπερ μάρκετ γερμανικής επωνυμίας (δεν αναφέρω το όνομα φοβούμενη μήπως διολισθήσω σε διαφήμιση, που απ' ό,τι ξέρω απαγορεύεται). Ενώ η τιμή είναι πολύ καλή (8,9 ευρώ), το κακό είναι ότι εκεί δεν δοκιμάζονται τα ρούχα. Υπάρχει τρόπος να βρω το νούμερό μου χωρίς να αστοχήσω και πάνε τα λεφτά χαμένα; Το είδος αυτό (stretch παντελόνι) διατίθεται σε διάφορα χρώματα και έχω αναζητήσει ένα χρωματιστό παντελόνι (λ.χ. ένα κόκκινο). Έχω όλο μαύρα ή σκούρα μπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Γίνεται και με όλα τα ρούχα. Αν όμως σου ζητήσει πολλά χρήματα, είναι καλύτερα χίλιες φορές να αγοράσεις ένα καινούριο ζευγάρι παπούτσια στο χρώμα που επιθυμείς.

Εγώ πάλι έχω τον εξής προβληματισμό: θέλω να αγοράσω ένα παντελόνι σε γραμμή stretch από σούπερ μάρκετ γερμανικής επωνυμίας (δεν αναφέρω το όνομα φοβούμενη μήπως διολισθήσω σε διαφήμιση, που απ' ό,τι ξέρω απαγορεύεται). Ενώ η τιμή είναι πολύ καλή (8,9 ευρώ), το κακό είναι ότι εκεί δεν δοκιμάζονται τα ρούχα. Υπάρχει τρόπος να βρω το νούμερό μου χωρίς να αστοχήσω και πάνε τα λεφτά χαμένα; Το είδος αυτό (stretch παντελόνι) διατίθεται σε διάφορα χρώματα και έχω αναζητήσει ένα χρωματιστό παντελόνι (λ.χ. ένα κόκκινο). Έχω όλο μαύρα ή σκούρα μπλε.
Μετρας με την μεζούρα ένα παρόμοιο παντελόνι που έχεις ήδη (μάκρος, μέση) και τα σημειώνεις σε ενα χαρτάκι. Πας στο σούπερ εφοδιασμένη με την μεζούρα και το χαρτάκι και κάνεις την σύγκριση. Άσε που αφού θα το δεις το παντελόνι μπορείς να καταλάβεις πάνω κάτω αν σου μπαίνει ή όχι δηλ αν έχει μεγάλη απόκλιση ή όχι.
Επίσης, αλλαγές δεν γίνονται; :worry:



Mιας και είπατε για βάψιμο σταρακίων, πριν χρόνια είχα πάρει αυτά (πραγματικά δεν ξέρω τι είχα στο νου μου όταν τα αγόραζα) και δεν τα έχω βάλει ποτέ. Είναι Α-ΠΑΙ-ΣΙ-Α. Τουλάχιστον αν τα έβαφα ολο μάυρο να σωζόταν η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μετρας με την μεζούρα ένα παρόμοιο παντελόνι που έχεις ήδη (μάκρος, μέση) και τα σημειώνεις σε ενα χαρτάκι. Πας στο σούπερ εφοδιασμένη με την μεζούρα και το χαρτάκι και κάνεις την σύγκριση. Άσε που αφού θα το δεις το παντελόνι μπορείς να καταλάβεις πάνω κάτω αν σου μπαίνει ή όχι δηλ αν έχει μεγάλη απόκλιση ή όχι.
Επίσης, αλλαγές δεν γίνονται; :worry:
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τον χρόνο που διέθεσες.:). Αλλαγές νομίζω ότι δεν γίνονται.


(πραγματικά δεν ξέρω τι είχα στο νου μου όταν τα αγόραζα)
Όλοι/ες το έχουμε πάθει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Alma Libre, πολύ ωραία τα ψώνια σου. Το τζιν ειδικά είναι άπαιχτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δυστυχώς δεν είναι τα ψώνια μου. :P Αλλά δεν παύουν να είναι τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maro4ever

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Αστυνομικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
τελειαα

βεβαια υπαρχουν και καλυτερα

παρολα αυτα ωραια ιδεα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
η φωτογραφία δεν είναι και πολύ αντιπροσωπευτική, από κοντά είναι πιο ωραία :D
5820309702_w_2_1_2.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θέλω και εγώ μια παρόμοια τσάντα αλλά νομίζω θα με κάνει μικρομέγαλο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Alma δεν είναι απλή τσάντα χειρός, την περνάς κι από τον ώμο :P στην φωτογραφία μοιάζει λίιγο γριίστικη αλλά είναι τέλεια! πήγαινε δες την κι από κοντά, θα τη λατρέψεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Συνήθως όλες αυτές οι τσάντες έχουν ένα επιπρόσθετο λουράκι για τον ώμο ή τουλάχιστον όσες έχω δει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
b35832-1.jpg
τιμή: 94,95€ :'( :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top