Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;

Έχετε κάνει ποτέ σχέση με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 235)
  • Ναι, και θα το έκανα ξανά!

  • Μια φορά, αλλά δεν θα το έκανα ξανά!

  • Κάποτε το σκεφτόμουν, αλλά...

  • Όχι, ποτέ μου!

  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πιστεύω ότι την κάθε σχέση, από τη αρχή μέχρι και το τέλος της πρέπει να τη ζεις in real life. Οπότε δεν πρόκειται να κάνω (και ούτε έχω κάνει τέτοιου είδους σχέση). Εννοείται ότι το παραπάνω ισχύει για ερωτική σχέση, αφού έχω κάνει φιλίες με πολλά άτομα μέσω chatting και μέσα από online games και εχώ γνωρισεί αρκετά από αυτά τα άτομα από κοντά και κρατάμε επαφή μέσώ τηλεφώνου ή με συναντήσεις που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos_

Νεοφερμένος

Ο aggelos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ μιλάω εδώ και 5 μήνες με μια κοπέλα από Ρόδο. Το πιο πολύ που κάνουμε είναι να διαφωνούμε. Έχουμε συμφωνήσει ότι θα θέλαμε να γνωριστούμε όμως αυτή, λόγω μίας άτυχης συνάντησης από net, δεν θέλει να ξανα-ατυχήσει (όπως μου είπε, το άτομο που συνάντησε, και μέσω net τα λέγανε μια χαρά και τα ταιριάζανε, ήταν ένα άτομο που δεν είχε καμία σχέση με την εποχή, ένα άτομο αποκλεισμένο). Έτσι φοβάται πολύ αν και θέλει να βρεθούμε γιατί είναι αλήθεια ότι όταν μιλάμε, υπάρχει κάτι. Αυτό είναι σίγουρο. Επιπλέον η κοπέλα αναζητεί έναν έρωτα με τον οποίο θα παντρευτούνε κιόλας. Να πάω Ρόδο και να την ειδοποιήσω κατόπιν εορτής; Διότι αποκλείεται να συμφωνήσει ποτέ για να πάω. Μόνο έτσι υπάρχει πιθανότητα να την δω. Άλλωστε της έχω πει ότι δεν ήθελα να μείνω με την απορία αλλά ούτε και να χάσω την ευκαιρία αν (λέω, Αν) είναι αυτή η γυναίκα της ζωής μου. Τώρα θα μου πει κάποιος: Είναι δυνατόν τη γυναίκα της ζωής σου να την βρεις έτσι, από το net? Το ίδιο έλεγαν και για το αεροπλάνο: ότι δεν πρόκειται να πετάξει πάνω από 5 μέτρα. Όσον αφορά τα υπόλοιπα και για να μη μένει καμία απορία, σχέσεις δεν κάνω καθόλου συχνά (αν και έχω ευκαιρίες) γιατί πολύ απλά δεν μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση. Άσε που το φλερτ πάντα με αηδίαζε.

Αυτά και ευχαριστώ

Άγγελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
σχεση οχι..αλλα πιστευω αν είσαστε ιδια πολη ,μιλατε συχνα..γιατι οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beauty4life

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμένα μου έχει συμβεί 2 φορές.Η τελευταία ήτανε μ ένα παιδί κούκλο 19χρονο τώρα πρόσφατα που έμενε 10 λεπτά από το σπίτι μου και απλά είχα ακούσει γ αυτόν!Οπότε μου στέλνει κάποια κολακευτικά λογάκια στ hi5 κ ανταλλασουμε msn μιλαμε για κάποιες μέρες ώσπου περνάει απ το λύκειο για να πάμε για καφέ..ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ τα παιξα πραγματικα!!ε τα φτιαξαμε όχι για πολύ όμως γιατί δεν ταιριάζανε οι ρυθμοί μας :/:

Βέβαια...και σεξ έτσι έχω κάνει μ ένα παιδί από μακριά το χειμώνα...και ακόμα συνεχίζεται μέχρι πριν καμια βδομαδα πάλι μ αυτόν αλλά όπως λένε κ πιο πάνω καλύτερα όχι γιατί τον σκέφτεσαι μετά..εννοείται ότι δεν είχε γίνει τίποτα την περίοδο που ήμουν μ αυτόν τον 19χρονο π λέω από πάνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aggelos_

Νεοφερμένος

Ο aggelos_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ναταλία, ερώτηση 1η) τι πρόβλημα υπάρχει άμα "τον σκέφτεσαι μετά" ? δεν θες μία σχέση; 2η) πρέπει ο άλλος να είναι από ωραίος και πάνω; αν δηλαδή είναι ούτε 'ασχημος ούτε όμορφος, αποκλείεται; εκτός αν εννοείς κούκλος με τα δικά σου μάτια (αυτό το δεύτερο αφορά εμένα επειδή είμαι μάλλον ασχημούλης και θέλω να δω αν οι άσχημοι είναι αποκλεισμένοι από το ερωτικό παιχνίδι / νταλαβέρι - για 6 χρόνια, λόγω άλλων θεμάτων/προβλημάτων, ήμουν εκτός από το παιχνίδι, τώρα όμως που το ξανακοιτάζω το πράμα, τέτοιες πληροφορίες χρησιμεύουν).

thanxx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Χμ. Γεια σας. Ειμαι νεο μελος και ειπα να ξεκινησω απο αυτο το θεμα.

Πριν εναν ακριβως χρονο εκανα εγγραφη σε ενα σαητ οπου ηταν αντμιν ενας καλος μου φιλος. Ανοιγω τοπικ για Doors, και βλεπω ενα μελος να αρχισει να λεει κοκακια, πρεζακια και που$τη τον Μορισον. Αρχισε μια διαμαχη. Σε ενα αλλο τοπικ του ιδιου σαητ, εγραψα στο ''introduce yourself''. Και εκει μου ζητησε το μσν μου. Και αυτη ηταν η αρχη :)

Αρχισαμε φιλικη κουβεντα. Βρηκαμε πολλα κοινα και αντιληψεις, ιδιες ιδεολογιες και τετοια ομορφα. Μετα μου αποκαλυψε οτι ειχε καποια αισθηματα για μενα κι ας μην με ειχε δει ποτε.. Επισης, αυτο το ατομο ηταν ο λογος που σημερα το αγαπημενο μου γκρουπ ειναι οι Helloween. Και γενικα μου εχει μαθει παρα πολλα.

Ανταλλαξαμε κινητα. Επι 3 μηνες μιλουσαμε στο τηλ και στελναμε μηνυματα με ομορφο περιεχομενο :)

(Μενω σε ενα νησι κι εκεινος στην Αθηνα.)

Πηγα εκει λογω προφισιενσυ, και μια μερα πριν τα γραπτα ειχαμε κανονισει να συναντηθουμε. Συναντηθηκαμε, μειναμε για λιγο μονοι μας και τσουπ! Ηρθε η συζητηση γυρω απο τον Μορισον. Κατι καυστικο πεταξε και του εχωσα ενα ψευτοσκαμπιλο. 4 δευτερολεπτα μετα, δωσαμε το πρωτο μας φιλι. (το προφισιενσυ το πηρα τελικα, κι ας ειχα τα μυαλα στα καγκελα).

Σημερα, εκεινος εχει τελειωσει το σχολειο, εγω θα παω δευτερα λυκειου, και εχουμε μια 9μηνη σχεση, που την χαρακτηριζω ως την πιο ομορφη και πιο σοβαρη που μου εχει τυχει ποτε. Βλεπομαστε συχνα, παω αθηνα, ερχεται εδω, και καθε φορα περναμε πολυ ομορφα.



Σορρυ για την πολυλογια, θα μπορουσα να γραψω περισσοτερα γι'αυτο το ατομο ομως:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

__Ntepi__

Νεοφερμένος

Η __Ntepi__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
i-miss-you-in-petals-greek-1.jpgη σχεση που εχω τωρα ειναι απο ιντερνετ........ειναι η πιο σοβαρη που εχω κανει.....ειμαι ευτυχισμενη πραγματικα ειμαι!!!!!!!μπορει καποιες φορες να με τρελενει αλλα τα παντα μαζι του ειναι τοσο τελεια!!!δοκιμαστε δεν θα χασετε οσο παραξενο σας φενεται!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Groovy

Νεοφερμένος

Η Groovy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας...η δικη μου περιπτωση δεν κατεληξε σε σχεση καλως η' κακως αλλα ηταν κατι δυνατο...μιλουσαμε μεσω του νετ για 3-4 χρονια...βρεθηκαμε στους 3 μηνες,οταν ημουν 15 χρονων κ απο τοτε ημουν τρελα κολλημενη:PΣταματησαμε να μιλαμε πριν λιγες βδομαδες γιατι συνεχεια τσακωνομασταν...Αν κ ειναι δυσκολο να τον ξεχασω,οχι μονο μου αρεσε αλλα πλεον ειχαμε μαθει ο ενας τον αλλο καλυτερα κ απο τους εαυτους μας,οσο απιθανο κ αν φαινεται:)

πολυ καλο το site σας btw:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν ήταν απόλυτα άγνωστος... Ήταν από φόρουμ της σχολής, Μηχανολόγος- γνωριστήκαμε από κοντά σε ένα πάρτυ και την επόμενη φορά που βρεθήκαμε (ενώ μιλούσαμε μέσω νετ στο μεταξύ) τα φτιάξαμε. :redface: Το περίεργο ήταν ότι ήταν αυτό ακριβώς που φαινόταν στο ίντερνετ και πολλά παραπάνω- όσοι άλλοι έχω γνωρίσει, είτε κορίτσια είτε αγόρια, τις περισσότερες φορές είναι άλλο από αυτό που αφήνουν να φανεί, κρυμμένοι πίσω από την ανωνυμία που προσφέρει το διαδίκτυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WalkerYannis

Νεοφερμένος

Ο WalkerYannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Οι σχέσεις που έχουν γίνει από διαδύκτυο έιναι ελάχιστες και απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Οι υπόλοιποι απλά έχασαν το σπουδαιότερο αγαθό, το χρόνο τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalhs_1980

Νεοφερμένος

Ο Mixalhs_1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πρωσοπικη μου γνωμη βεβαια.. ποιο παλια ειχα κανει καποιες προσπαθηες για γνωρημηα μεσω intenet αλλα μαλον ολλες αποτιχημενες... ο λογος ειναι οτι απο την μια οι καλες κοπελες ειναι πολυ- εως παρα πολυ επιφηλακτικες στο να γνωρισουν ενα αγορι απο το internet, και σε κουραζουν με αποτελεσμα να της αφησεις, και στην αντιπερα οχθη αυτες που ξεσαλονουνε ειναι αυτες που δεν λενε και πολλα σαν χαρακτιρες και αυτες που δεν βλεποντε με τιποτα... για μενα η πετιχημενη γνωριμηα μεσω internet ειναι σ-π-α-ν-ι-α.... το πολυ πολυ να βγεις με καμια παντεμενη-απελπισμενη για ενα-δυο βραδια και τερμα!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πρωσοπικη μου γνωμη βεβαια.. ποιο παλια ειχα κανει καποιες προσπαθηες για γνωρημηα μεσω intenet αλλα μαλον ολλες αποτιχημενες... ο λογος ειναι οτι απο την μια οι καλες κοπελες ειναι πολυ- εως παρα πολυ επιφηλακτικες στο να γνωρισουν ενα αγορι απο το internet, και σε κουραζουν με αποτελεσμα να της αφησεις, και στην αντιπερα οχθη αυτες που ξεσαλονουνε ειναι αυτες που δεν λενε και πολλα σαν χαρακτιρες και αυτες που δεν βλεποντε με τιποτα... για μενα η πετιχημενη γνωριμηα μεσω internet ειναι σ-π-α-ν-ι-α.... το πολυ πολυ να βγεις με καμια παντεμενη-απελπισμενη για ενα-δυο βραδια και τερμα!! ;)
Αν μπαίνεις στο διαδίκτυο με κύριο σκοπό να γνωρίσεις γυναίκες για σχέση/σεξ, προφανώς και αυτό θα συμβαίνει. Οι γυναίκες το μυρίζονται και τρέχουν μακριά.
Προσωπικά, όσες επιτυχημένες σχέσεις γνωρίζω που ξεκίνησαν από το διαδίκτυο (και γνωρίζω πολλές), ξεκίνησαν ως φιλίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Κατά κάποιον τρόπο, ίσως εξ'αιτίας του νεαρού του τρόπου αυτού επικοινωνίας (νετ), υπάρχει ένα κοινωνικό μούδιασμα σχετικά με τις γνωριμίες που ξεκινούν απ'αυτόν. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WalkerYannis

Νεοφερμένος

Ο WalkerYannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αν μπαίνεις στο διαδίκτυο με κύριο σκοπό να γνωρίσεις γυναίκες για σχέση/σεξ, προφανώς και αυτό θα συμβαίνει. Οι γυναίκες το μυρίζονται και τρέχουν μακριά.
Προσωπικά, όσες επιτυχημένες σχέσεις γνωρίζω που ξεκίνησαν από το διαδίκτυο (και γνωρίζω πολλές), ξεκίνησαν ως φιλίες.
Δε συμφωνώ. Οι περισσότερες εξ αρχής δηλώνουν τον τύπο σχέσης που προτιμούν και συνήθως σοβαρή σχέση ή σεξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε συμφωνώ. Οι περισσότερες εξ αρχής δηλώνουν τον τύπο σχέσης που προτιμούν και συνήθως σοβαρή σχέση ή σεξ!
Τότε προφανώς ψάχνεις σε λάθος μέρη. Πού τις γνωρίζεις αυτές, σε dating sites?
Συνήθως όποιος ψάχνεται τόσο ώστε να δηλώσει σε κάποιον που δεν έχει δει ποτέ ότι θέλει "σοβαρή σχέση ή σεξ" (ειδικά όταν πρόκειται για σεξ, όπου η εμφάνιση παίζει πολύ μεγαλύτερο ρόλο) είναι και απελπισμένος/η, οπότε λογικό να υπάρχει τέτοια έκβαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Αν μπαίνεις στο διαδίκτυο με κύριο σκοπό να γνωρίσεις γυναίκες για σχέση/σεξ, προφανώς και αυτό θα συμβαίνει. Οι γυναίκες το μυρίζονται και τρέχουν μακριά.
Προσωπικά, όσες επιτυχημένες σχέσεις γνωρίζω που ξεκίνησαν από το διαδίκτυο (και γνωρίζω πολλές), ξεκίνησαν ως φιλίες.

Κάπως έτσι ξεκίνησε και η σχέση στην οποία είμαι τους τελευταίους 5 περίπου μήνες:redface:!!

Με κάποιους φίλους είχαμε φτιάξει μια χιουμοριστική σελίδα και βγάζαμε τα αποθυμένα μας σε βλακεία και αστεία εκεί, και με το αμορεμίο μιλούσαμε ήδη 8 μήνες πριν μπει στη σελίδα μας, οπότε από εκεί που κάναμε χαλαρή κουβεντούλα μπήκε και το αμορεμίο στη σελίδα και αρχίσαμε να μιλάμε όλο και πιο συχνά.
Όσες φορές ήταν να βρεθούμε οι δυο μας, είτε για κάποια συναυλία ή για βόλτα τύχαινε κάτι κ το αναβάλλαμε χαχα!
Όταν κανονίσαμε συνάντηση με τα υπόλοιπα παιδιά της σελίδας γνωριστήκαμε κ από κοντά, ανταλλάξαμε και κινητά, μιλούσαμε επί ΩΩΩΡΕΕΕΣ και για έναν μήνα βγαίναμε σε μεταλάδικα, το headbanging και η μπύρα μας ένωσε χαχαχα!! Μετά από πολλές εξόδους και συζητήσεις ατελείωτων ωρών, βόλτες που κρατούσαν ως τα ξημερώματα και συζητήσεις για ό,τι μπορεί κανείς να φανταστει...ΤΣΟΥΠ έπεσε το πρώτο φιλί μετά από το απαραίητο -ώστε να έχεισ συνείδηση- αλκοόλ σε ήχους της αγαπημένης μας μουσικής :clapup:

Ξεκίνησε ως φιλία -και καλά- αφού αποδείχτηκε ότι και οι δύο είχαμε μια ανεξήγητη περιέργεια ο ένας για τον άλλο, χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

powerania

Νεοφερμένος

Η powerania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ομορφα πραγματα.

Τωρα σχετικα με το αλλο θεμα περι σοβαρων σχεσεων κλπ. Εγω ημουν μαλλον αθωα στα 15 μου ωστε να αρχισω να σκεφτομαι σεξ με το που τα φτιαξαμε. Εκεινος λογικοτατο, μιας και με περναει 2 χρονια.. σιγα σιγα αρχισα να του ανοιγομαι και να συζηταμε γι αυτο. Τωρα πια δεν τον ντρεπομαι για τιποτα, πχ υπο αλλες συνθηκες θα απεφευγα να αλλαξω/γδυθω μπροστα του.

Την πρωτη φορα που βρεθηκαμε πιο ''ιδιαιτερα'' ειχα κομπλαρει η αληθεια ειναι. Αλλα δεν μετανιωνω για τιποτα. Σταθηκε διπλα μου σε ολα, υπενθυμιζοντας μου οτι ειναι εκει. Φοβοταν για μενα, προσφερθηκε αμετρητες φορες να πληρωσει για γυναικολογο.. ειχε κανει εξετασεις πριν την πρωτη 'συνουσια' και διαφορα αλλα τετοια. Στην πρωτη μου καθυστερηση αγωνιουσε οπως κι εγω. (μην πω οτι αγχωνοταν περισσοτερο απο μενα)..
και δεν ξεχναω ποτε μια μερα στο τηλεφωνο που του ειπα:
-Θυμασαι που σου ειχα πει οτι ειχα καθυστερηση;
-Ναι.
-Ε λοιπον σου εχω ενα δυσαρεστο πανω σε αυτο..
-ξσαηξησσαδξσδΞΣΔΔΣΔΣΑΔΣΑΗΚΔΑΞΣΗΔΚΑΞΣΗΚΞΔΑΗ!!!!!!!
-Δεν θα γινεις πατερας.
-...
-χαχαχ.
-Εισαι τυχερη που εισαι μακρια, αλλιως θα σε ειχα κανει χαλκομανια στον τοιχο, βλαμμενη.

Τον αγαπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Εισαι τυχερη που εισαι μακρια, αλλιως θα σε ειχα κανει χαλκομανια στον τοιχο, βλαμμενη"

Τον αγαπω


Eμμμ, πως να μην τον αγαπάς,
τόσο τρυφερά που τα λέει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bou

Νεοφερμένος

Η bou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγώ είμαι 3 χρόνια με το συντροφό μου και γνωριστήκαμε μέσω internet.Το καλοκαίρι λέμε να παντρευτούμε ...στη δική μου περίπτωση έχει ευτυχή κατάληξη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jetry

Νεοφερμένος

Ο Αναστασία Τζέτρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εγώ πάλι γνώρισα έναν τύπο ο οποίος απλά σου πουλούσε φρου φρου κ αρώματα μέχρι να σε ρίξει στο κρεβάτι κ απο κει κ πέρα μην τον είδατε...
μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top