Παρασκευή 13

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Απλά υπάρχει αρνητική διάθεση κάποιες ημέρες και λογικό είναι τα αρνητικά να τα προσέχουμε περισσότερο από τα θετικά και έτσι να μας βγαίνει αυτή η «γκαντεμιά»

Ps. H σημερινή μέρα πάντως (αν και ούτε εγώ βρήκα κίνηση σήμερα Γιάννη ;) ) δεν εξελίσσεται και τόσο καλά...

Τελικά η μέρα δεν εξελίχθηκε καθόλου καλά! και ευτυχώς τελείωσε... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ μια χαρά την έβγαλα, ο συνάδελφος μου έχασε την μπανάνα του (πορτοφόλι) και το βράδυ έσκασε η μπαταρία απο το ασύρματο ποντίκι του.
Βρε λες να ισχύει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Φιλαράκι... δεν ξέρω, αλλά οταν μερικά πράγματα επαναλαμβάνονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η Παρασκευή και 13 θεωρείται άτυχη μέρα, γιατί την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου του 1307 ο Πάπας, σε συνεννόηση με τον βασιλιά της Γαλλίας, εξέδωσε μυστική διαταγή θανάτωσης των Ναϊτών Ιπποτών.
;) :)
Ήταν και Οκτωβρίου!
ναι.... είδα σήμερα και το έργο και το ξαναέλεγε....

Έλεος...άν και το είχα διαβάσει νωρίτερα σε ένα βιβλίο..δεν θυμάμαι τώρα τίτλο...
μήπως ήταν ο κώδικας Ντα Βίντσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
μήπως ήταν ο κώδικας Ντα Βίντσι? :P

Το έχω διαβάσει τόσες φορές αυτό το βίβλιο και δεν το χορταίνω ποτέ:D
ήταν η θρησκευτική μου αφύπνιση:)

[και πριν αρχίσετε...ΞΕΡΩ ότι ένα μεγάλο μέρος είναι μυθιστόρημα]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρέυω παρασκευή και 13 και Τρίτη και 13 κάθε μέρα σιμβένουν περίεργα πράγματα σιγά τη μέρα, πάντως μου αρέσουν τα θέματα με προλίψης:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Η Παρασκευή και 13 θεωρείται άτυχη μέρα, γιατί την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου του 1307 ο Πάπας, σε συνεννόηση με τον βασιλιά της Γαλλίας, εξέδωσε μυστική διαταγή θανάτωσης των Ναϊτών Ιπποτών.
;) :)
Ήταν και Οκτωβρίου!

Πάντως το όλο θέμα με τους Ναίτες είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον :)



τελειο!!!!!
+1000!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
πιστεύω στην παρασκευή και 13..αν και δεν μου έχει τύχει τίποτα παράξενο και συνήθως μου τυχαίνουν πολύ καλά πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top