Survivor

Survivor

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 55)
  • Μαχητές

    Ψήφοι: 25 45.5%
  • Διάσημοι

    Ψήφοι: 30 54.5%

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Ναι οκ, δεν είχα καταλάβει ότι συζητούσατε για τα κουίζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Όχι σαν τους άλλους που έπιαναν πουλιά στον αέρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
O μισθοφόρος, που κατηγορούσε τον αρχηγό που έβγαλε τον Αγγελόπουλο έξω από την ομάδα, συμφώνησε με τον εξωστρακισμό του.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
O μισθοφόρος, που κατηγορούσε τον αρχηγό που έβγαλε τον Αγγελόπουλο έξω από την ομάδα, συμφώνησε με τον εξωστρακισμό του.:D

κάνεις κάποιο λάθος ο μισθοφόρος ήθελε να τον διώξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Τσάνγκ είπε ότι δεν τον έπιασε ο Πάνος να του πει κάτι τέτοιο. Αυτό ήταν ένα κόλπο του μισθοφόρου για να κατηγορήσει τον Πάνο. Ξέρουμε ότι ο μισθοφόρος με την κλίκα του ψήφισαν όλοι τον Αγγελόπουλο.

Ούτε καν η κλίκα του μισθοφόρου δε βγήκε να πει ότι «ναι με έπιασε ο Πάνος» συνεπώς μάλλον κόλπο του μισθοφόρου είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Επειδή δεν είχα χρόνο να το δω αλλά ακούω διάφορα αριστερά και δεξιά, είχε παιχτεί κάτι με Βαλαβάνη-Ντάνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ναι, η Ευριδίκη κέρδισε την ατομική ασυλία και τον έβαλε υποψήφιο προς αποχώρηση λέγοντας ότι δεν έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη του μεγαλύτερου ποσοστού της ομάδας! Ο καημένος στεναχωρήθηκε πάρα πολύ. Εννοείται ότι από τότε τρώει ΤΡΕΛΌ hate για αυτό που έκανε και έγινε η πιο μισητή παίκτρια..

Παρεπιπτόντως, με τα τελευταία γεγονότα και δεδομένου ότι οι διάσημοι κρατάνε τον Ντάνο στην απ'έξω, αλλάζω πλεύση και υποστηρίζω πλέον μεμονωμένα τον Αγγελόπουλο χωρίς να ανήκω σε κάποια ομάδα, μιας και η Σόφη κατά 90% θα φύγει αύριο. Θέλω να νικάνε οι διάσημοι στα αγωνίσματα ίσα-ίσα για τον Ντάνο που φέρει και τις περισσότερες νίκες, μέχρι να διαλυθούν οι ομάδες και να παίζει ατομικά! Ναι, είναι απόμακρος, οξύθυμος και δύσκολος, αλλά η διπροσωπία είναι μακράν χειρότερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Νομίζω ο Σπαλιάρας και ο Χρανιώτης είναι με το μέρος του. Μόνο κάποιοι από τους διάσημους είναι εναντίον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Νομίζω ο Σπαλιάρας και ο Χρανιώτης είναι με το μέρος του. Μόνο κάποιοι από τους διάσημους είναι εναντίον.
Ακόμα τους συμπαθώ πολύ...δλδ Κοκκινάκης, Λάουρα, Μπο πολύ καλά παιδιά! Η Ευριδίκη είναι τέλεια και φαίνεται ότι την κατευθύνουν. Τον Χρανιώτη δεν τον συμπαθώ αλλά δεν έχει να κάνει τόσο με όσα έγιναν..ανέκαθεν μου ήταν αδιάφορος. Τον χανταμπάκη όμως τον σιχαίνομαι και δυστυχώς παίρνει στο λαιμό του και τον Λάμπρο.

Δεν θέλω εννοείται να φύγει κανένας από τους 3, αλλά λυπάμαι που θα φύγει η Σόφη:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ακόμα τους συμπαθώ πολύ...δλδ Κοκκινάκης, Λάουρα, Μπο πολύ καλά παιδιά! Η Ευριδίκη είναι τέλεια και φαίνεται ότι την κατευθύνουν. Τον Χρανιώτη δεν τον συμπαθώ αλλά δεν έχει να κάνει τόσο με όσα έγιναν..ανέκαθεν μου ήταν αδιάφορος. Τον χανταμπάκη όμως τον σιχαίνομαι και δυστυχώς παίρνει στο λαιμό του και τον Λάμπρο.

Πω..γιατί να φύγει η Σόφη;:(
Πάντως με τρελαίνει ότι βγήκε σωστός ο Σπαλιάρας. Είχε δίκαιο στο ότι η ομάδα του (χαντα και χούτος) σαμπόταραν το παιχνίδι ασυλίας. Δεν γίνεται να λέει τη μια μέρα ο χαντα χτύπησα δεν μπορώ ο χούτος δεν είμαι καλά και την επόμενη για να το καλύψουν να λένε εμείς δεν αναφέραμε κάτι για τραυματισμό. Ρίξαν το φταίξιμο της ήττας στον Σπαλιάρα για να τον ψηφίσουν όλοι και όταν ο χαντα πήγε να ζαλίσει τον χαρνιώτη μπας και δώσει τον ντάνο και δεν τον βγήκε πήγε στο ζώο την βαλαβάνη και πέτυχε. Πιο αποτυχημένο σχέδιο πεθαίνεις. Καταλαβαίνω να βλέπει ανταγωνιστικά τον ντάνο λόγω του ότι είναι από τους καλύτερους παίκτες αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις εφόσον είναι 11 άτομα πρώτα θα διώξεις τους 4-5 αδύναμους και μετά που θα γίνει ατομικό θα το πας αλλού. Δηλαδή ο χαντα τι περιμένει να πάει τελικό με μπο, λάουρα και ελισάβετ; Επίσης τώρα που μάλλον θα φύγει η Σόφη πρέπει αναγκαστικά να παίζει η Λάουρα. Και όποιος κατάλαβε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ακριβώς! Ο Χανταμπάκης είναι υπερβολικά αχώνευτος! Δεν έχει καθόλου παιδεία. Ακόμη και με τον Γουίλι (που ήταν αγαθούλης κάπως) είχε φερθεί πολύ άσχημα "τον Χανταμπάκη δεν θα τον πιάνεις στο στόμα σου". Αυτά τα λένε κάτι χαζά καγκούρια. Αυτοί που έχουν παιδεία φαίνονται. Θα συζητήσουν με τρόπο και ακόμη κι αν πειραχτούν λίγο περισσότερο -που ανθρώπινο είναι- δε θα πουλάνε μαγκιές. Εδώ μπαίνει και ο Αγγελόπουλος. Ναι, είναι λαϊκός, όπως τον χαρακτηρίζουν, αλλά έχει μια ηθική ανωτερότητα, θα το έλεγα, και είναι αυθεντικός, δεν πουλάει μαγκιές -κάτι που κάνει συνέχεια ο Χανταμπάκης. Ψευτόμαγκας, εντελώς και να πουλάει ειρωνεία, μόνο αυτό κάνει!

edit: Ναι, είναι ύπουλος ο Χανταμπάκης. Ποντικομαμή! Πω πω καθόλου δεν τον χωνεύω.. μιλάει και ενοχλητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επίσης ο Σπαλιάρας αποδείχθηκε πολύ καθαρός και ντόμπρος σε αυτά που λέει άσχετα αν τον έχουν όλοι στο δούλεμα και στην πλάκα. Τουλάχιστον ότι σκέφτεται το λέει δεν κάνει μαλακίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Πάντως με τρελαίνει ότι βγήκε σωστός ο Σπαλιάρας. Είχε δίκαιο στο ότι η ομάδα του (χαντα και χούτος) σαμπόταραν το παιχνίδι ασυλίας. Δεν γίνεται να λέει τη μια μέρα ο χαντα χτύπησα δεν μπορώ ο χούτος δεν είμαι καλά και την επόμενη για να το καλύψουν να λένε εμείς δεν αναφέραμε κάτι για τραυματισμό. Ρίξαν το φταίξιμο της ήττας στον Σπαλιάρα για να τον ψηφίσουν όλοι και όταν ο χαντα πήγε να ζαλίσει τον χαρνιώτη μπας και δώσει τον ντάνο και δεν τον βγήκε πήγε στο ζώο την βαλαβάνη και πέτυχε. Πιο αποτυχημένο σχέδιο πεθαίνεις. Καταλαβαίνω να βλέπει ανταγωνιστικά τον ντάνο λόγω του ότι είναι από τους καλύτερους παίκτες αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις εφόσον είναι 11 άτομα πρώτα θα διώξεις τους 4-5 αδύναμους και μετά που θα γίνει ατομικό θα το πας αλλού. Δηλαδή ο χαντα τι περιμένει να πάει τελικό με μπο, λάουρα και ελισάβετ; Επίσης τώρα που μάλλον θα φύγει η Σόφη πρέπει αναγκαστικά να παίζει η Λάουρα. Και όποιος κατάλαβε.. :P
Βασικά όλοι θεωρούν την Σόφη αδύναμο κρίκο, όμως αν το καλοσκεφτούμε θα είναι μεγάλο πλήγμα για τα κορίτσια των διασήμων.
Αρχικά, όπως είπες αν φύγει τα κορίτσια θα είναι 3, οπότε αναγκαστικά η Λάουρα θα πρέπει να παίζει καθημερινά...πράγμα που σημαίνει μία σίγουρη νίκη για τους μαχητές! Επίσης, παρά τη διαφορά ηλικιακά, η Σόφη φαίνεται να έχει την μεγαλύτερη αντοχή από τις συμπαίκτριές της αφού ΚΑΘΕ φορά παίζει τα δικά της παιχνίδια ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ και πληρώνει και τα καπρίτσια της Λάουρας αφού φορτώνεται και τα δικά της παιχνίδια! Σαν παίκτρια είναι αργή, σταθερή με μέτριο ίσως καλό στόχο αν το πιστέψει πολύ. Έχει άνετα την Ελισάβετ, μπορεί να νικήσει τη Σάρα και ΙΣΩΣ με τύχη νικήσει και την Ειρήνη. Η Λάουρα ΊΣΩΣ κερδίσει την Ελισάβετ και δεν έχει ΚΑΜΊΑ ΆΛΛΗ.
Όσο για τις άλλες, η Ευριδίκη είναι πολύ καλή και γρήγορη αλλά δυστυχώς πολύ άστοχη. Η Ειρήνη, ξεκίνησε δυναμικά αλλά όσο πάει πέφτει...καθώς μετά το πρώτο της παιχνίδι είναι dead και απ'ότι βλέπουμε τις τελευταίες μέρες...ΕΝΑ παιχνίδι παίζει ΤΡΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ότι είναι άρρωστη και δεν μπορεί. Επομένως, είχε σημαντικό ρόλο η Σόφη στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ο ανάπηρος ξερόλας τι φάση? Σκοπεύει να κάνει τον άρρωστο για να μην παίζει για πολύ ακόμα? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ο ανάπηρος ξερόλας τι φάση? Σκοπεύει να κάνει τον άρρωστο για να μην παίζει για πολύ ακόμα? :whistle:
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ΠΑΝΤΑ κάτι θα γίνει και εν τέλει ο Πρίαμος θα παίξει 3 και 4 φορές αντί για 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι ΠΑΝΤΑ κάτι θα γίνει και εν τέλει ο Πρίαμος θα παίξει 3 και 4 φορές αντί για 2.

Οντως? Ε νταξει ας πει καποιος στη Λαουρα να χτυπησει λιγο και να φροντισει να το κανει χειροτερο για να μην παιζει κανονικα και με το νομο να συνεχισει να ειναι κ αυτη off the radar να πληρωνεται τουλαχιστον η κοπελα λιγο ακομα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuspiciousMinds

Νεοφερμένος

Η SuspiciousMinds αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλά, νομίζω είναι προφανές ότι σήμερα θα αποχωρήσει η Σόφη!Από τους 3 υποψήφιους είναι η πιο αδύναμη στα αγωνίσματα...Βέβαια κατά τη γνώμη μου, η Λάουρα είναι πολύ πιο αδύναμη...Εντάξει πολύ γλυκιά κοπέλα, δεν λέω, αλλά σε όλα τα αγωνίσματα πάει λες και φοβάται μην σπάσει τα αυγά! :P
Anyway, οι μαχητές μετά τις απανωτές τους νίκες νομίζω οτι έχουν ένα υφάκι λιγάκι εκνευριστικό και είναι πολύ πιο ανταγωνιστικοί από τους διάσημους...Πετάνε κακιούλες, μπιχτές, κράζουν...Δεν μου πολυαρέσει η στάση τους. Γελάω άπειρα με τον μάνατζερ ράγκμπι που από την στιγμή που πάτησε το πόδι του στο νησί είναι τραυματίας, έχει παίξει ελάχιστες φορές και παρ'όλα αυτά δίνει συμβουλές στους συμπαίκτες του για το πως πρέπει να παίξουν...Και φυσικά δεν έφυγε την προηγούμενη εβδομάδα επειδή λογικά τον ψήφισε ο κόσμος για το χαβαλέ.

Υ.Γ. Έχω ερωτευτεί τον Κοκκινάκη!:inlove: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Καλά, νομίζω είναι προφανές ότι σήμερα θα αποχωρήσει η Σόφη!Από τους 3 υποψήφιους είναι η πιο αδύναμη στα αγωνίσματα...Βέβαια κατά τη γνώμη μου, η Λάουρα είναι πολύ πιο αδύναμη...Εντάξει πολύ γλυκιά κοπέλα, δεν λέω, αλλά σε όλα τα αγωνίσματα πάει λες και φοβάται μην σπάσει τα αυγά! :P
Anyway, οι μαχητές μετά τις απανωτές τους νίκες νομίζω οτι έχουν ένα υφάκι λιγάκι εκνευριστικό και είναι πολύ πιο ανταγωνιστικοί από τους διάσημους...Πετάνε κακιούλες, μπιχτές, κράζουν...Δεν μου πολυαρέσει η στάση τους. Γελάω άπειρα με τον μάνατζερ ράγκμπι που από την στιγμή που πάτησε το πόδι του στο νησί είναι τραυματίας, έχει παίξει ελάχιστες φορές και παρ'όλα αυτά δίνει συμβουλές στους συμπαίκτες του για το πως πρέπει να παίξουν...Και φυσικά δεν έφυγε την προηγούμενη εβδομάδα επειδή λογικά τον ψήφισε ο κόσμος για το χαβαλέ.


Οbjection, o Σπαλιάρας είναι πιο αδύναμος η Σόφη έχει φέρει περισσότερες νίκες από εκείνον.
Η Σόφη δυστυχώς θα φύγει και όταν ο Χρανιώτης καταλάβει το λάθος του θα είναι αργά.

Υ.Γ. Έχω ερωτευτεί τον Κοκκινάκη!:inlove: :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top