Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν μπορώ το ψέμα και την υποκρισία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η κατινια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη01

Νεοφερμένος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Η υποκρισία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Η υποκρισία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
την αρνητική ''αυρα'', την απαισιοδοξια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να μην αντιλαμβάνεται τα όρια όταν με πειράζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Να μην εχει καθολου χιουμορ
Να μην ειναι ειλικρινής και να υποκρινεται
Να ειναι γκρινιαρης και να σχολιαζει τα παντα και τους παντες.
(Το τελευταιο νομίζω είναι το χειρότερο.)
Α και αυτοι που νομίζουν πως εχουν παααντα δικιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορώ καθόλου τους σνομπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Το ψέμα.Αλλο ενα αθωο ψεματακι του κώλου και άλλο τα ασυστολα ψευδη,δε τα μπορώ.
Η υποκρισία.Δεν μπορω οταν καποιος υποκρινεται για το οτιδηποτε, ή θα είσαι ο εαυτος σου ή οχι,τελος.
Η αλαζονεια.Αυτην η υπερφίαλη συμπεριφορά ορισμένων με ξενερωνει απιστευτα.
Όταν καποιος δεν εκφερει ποτέ γνώμη για το οτιδηποτε και οι αλλοι τον μεταχειροζονται.
Οι ανθρωποι που σχηματιζουν γνωμη για καποιον - και ειναι πεπεισμενοι πως ετσι ειναι και οχι αλλιως- χωρις να τον ξερουν προσωπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
-Η υποκρισία και προσπάθεια για εξαπάτηση.
-Το να σε θυμάται μόνο όταν σε έχει ανάγκη.
-Η προδοσία σε δύσκολες στιγμές.
-Το να κάνει πάντα το δικό του χωρίς να ρωτάει κανέναν, ακόμα και αν οι αποφάσεις επηρεάζουν άλλους.
Και το χειρότερο μάλλον είναι η αχαριστία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Το να πιστεύει καποιος οτι ειναι πανεξυπνος ενω στην πραγματικότητα ειναι χαζός..να νομίζει πως οτι λεει στους αλλους τα πιστεύουν. Να κανεις το χαζό και οτι ταχα τους πιστευεις και αυτοι να χαίρονται οτι εισαι βλάκας και αυτοι έξυπνοι. Δεν υπαρχει αυτο! Νομίζουν οτι η εξυπνάδα τους αγγίζει τα συννεφα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Πολλά μου '' τη δίνουν '' , αλλά προσπάθω να κατανοώ οτι κανένας δεν είναι τέλειος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Πολλά μου '' τη δίνουν '' , αλλά προσπάθω να κατανοώ οτι κανένας δεν είναι τέλειος ...


Αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιοι άνθρωποι δεν θα επρεπε να βελτιώσουν την συμπεριφορά τους! Επισης μου την δινουν αυτοι που σε ξεχνάνε μολις γνωρίσουν αλλά άτομα/παρέες ή σε αγνοούν χωρίς να σου λενε τι έκανες λαθος. Και οπως ειπε και η niek,μου την δινει και η αχαριστία,να εχεις κανει τόσα για καποιον και αυτος να σε γράφει :confused: Σορυ κιόλας, μάλλον δεν έπρεπε να ασχοληθώ καν. Με εκνευρίζει επισης και η τσιγκουνιά και αυτοι που θελουν να την βγάζουν τζαμπα παντα,χωρίς να τους λείπουν τα λεφτα. μεγαλο ελάττωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dr Someone

Νεοφερμένος

Ο Dr Someone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου ο υπουλος ανθρωπος (και κυριως φιλος) ειναι ο,τι χειροτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Οι "εξυπνάκηδες", οι αλλαζόνες, οι μυθομανείς, οι ισυχρογνώμονες, οι ανταγωνιστικοί, οι τσιγκούνηδες και γενικά τα άτομα που στερούναι "ενσυναίσθησης".
Κι εκείνοι που δεν αγαπούν (ή τουλάχιστον δεν σέβονται) τα ζώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν πραγματικά αυτοί που είναι "δήθεν".Μπορεί να το παίζουν καλοί με όλους, να γελάνε με ότι πουν, και στο τέλος μόλις γυρίσουν την πλάτη, αρχίζει το θάψιμο!:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Με εκνευριζει που μερικοι δειχουν οτι ξερουν τα παντα (κοινως ξερολες),ενω στην πραγματικοτητα δεν γνωριζουν τα βασικα.Επισης οι μιζεροι και οι απαισιοδοξοι ανθρωποι που ο,τι και να πεις θα σου βρουν κατι αρνητικο(ετσι για να μην εισαι ονειροπολος παντα).Δεν μπορω ακομα τους υποκριτες και τους ισχυρογνωμονες.Απλα μακρια...Ετσι και ερθεις σε αντιπαραθεση μαζι τους ακρη δεν θα βγαλεις,οσο και ικανα επιχεκρηματα να εχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Πάααρα πολλά πράγματα...
1. Ξεροκεφαλιά
2. Ζήλια (κυρίως με διασκεδάζει.. :P)
3. Ξερόλες και παντογνώστες
4. Φιλοσοφία
5. Οι αδιάκριτοι
6. Οι στενόμυαλοι
7. Οι μαλθακοί
8. Διπροσωπία
9. Η τεμπελιά
10. Ανευθυνότητα, ανωριμότητα, χαζοχαρούμενοι, ανοργάνωση
κλπ κλπ κλπ :P:P;):P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Con_Boo

Νεοφερμένος

Η Con_Boo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Γεια και από εμένα,

Είναι το πρώτο ποστ που γράφω :redface: .. Δυστυχώς υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορεί να με εκνευρίζουν σε κάποιον αν και τα έχω περιορίσει σε μεγάλο βαθμό για καλό της ψυχικής μου υγείας.

Αυτά όμως που πάντα θα μου την "δίνουν" είναι τα εξής:

1. Αχαριστία (πρώτο και "καλύτερο")..

2. Η έπαρση ενός ατόμου (με ότι αυτή συνεπάγεται - περιφρόνηση και υποτίμηση προς τους άλλους, να μιλάει συνέχεια για τα "κατορθώματα" του και γενικά να θέλει να περιστρέφονται όλοι και όλα γύρω από τον εαυτό του κλπ)

3. Η μιζέρια/μίρλα/γκρίνια για το οτιδήποτε και τον οποιοδήποτε (κοινώς να μην αφήνει τίποτα ασχολίαστο - με την κακή έννοια, και να τον ενοχλούν όλα)

4. Η ασυνέπεια - αν και μόνο όταν προκαλείται από αχαριστία. (αν και μπορεί να με ενοχλεί κάπως να μου λένε άλλα και άλλα να κάνουν, έχω αποδεχτεί πλέον ότι κάποιες φορές είναι απλά στον χαρακτήρα του άλλου και δεν το κάνει από "κακία")

Αυτά νομίζω... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Πεντε πραγματα με εκνευριζουν σε εναν ανθρωπο
- Η υποκρισια
- Η επαρση
- Το ψεμα
- Η ειρωνια
- Η αδιαφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top