• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Amarilis 85

Νεοφερμένος

Η Amarilis 85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σου Amarilis!Exω την εντύπωση οτι δεν επιτρεπεται να γραψω ολοκληρο το όνομα του Κ.Κ (ειναι τα αρχικα του) και δεν πρεπει να εχει αναφερθει παλι ο συγκεκριμενος εδω γιατι δεν ειναι απο τους "διάσημους"
Μηπως μπορείς να με βοηθήσεις λιγο ακόμα??? :hmm:?σε ιδιωτικο νοσοκομειο χειρουργήθηκες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν ξερω αν το ειδες...σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα με το ονομα του γιατρου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
παρακαλώ πολύ όποιος ξέρει και είναι σίγουρος να μου πει. σε περίπτωση που είσαι στις πρώτες μέρες μετά το χειρουγείο και δεν έχεις βγάλει ακόμα ούτε νάρθηκα ούτε τίποτα και κλαις έντονα με ληγμό, μπορεί να χαλάσει η μύτη σου? πέρα απ΄το να βουλώσει που είναι δεδομένο. κάνει τίποτα ρυτίδες που παραμένουν, τίποτα αγγεία χαλάνε, γίνεται οτιδήποτε το κακό? συγνώμη αν είναι χαζη η ερώτησή μου, ίσως να μην επηρεάζει καθόλου το σχήμα της μύτης, αλλά επειδή πραγματικά σκέφτομαι κάθε ενδεχόμενο, ας μου απαντήσει κάποιος,ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μην ανησυχεις...δεν προκειται να παθει τιποτα η μυτη σου!!!την δευτερη μερα μετα το χειρουργειο γελαγα τοοοοσο εντονα που ενιωθα οτι η μυτη μου τραβιοταν!πηρα τον γιατροο να τον ρωτησω αν κανει να γελαω(οτι βλακεια μου ερχοταν στον μυαλο επαιρνα τηλεφωνο)μου ειπε να αποφευγω τα εντονα γελια και οταν νιωθω τραβηγμα να σταματω.αλλα εγω χαμπαρι...μια χαρα ειναι η μυτουλα μου!!!(εδω δεν χαλασε απο το χτυπημα της νοσοκομας μια ωρα αφου βγηκα απο το χειρουργειο σιγα μην επηρεαζοταν απο γελια και απο κλαματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
σίγουρα δεν εισαι υπερβολική? πολύ ρόδινα τα παρουσίαζεις! μη τα λες έτσι για να με καθησυχάσεις!! :( τη δεύτερη μέρα δεν μπορούσα καν να γελάσω γιατί το άνω χείλος μου ηταν πρησμένο, τι μου λες τώρα!.. μιας και το είπες, πέρα απτο κλάμα νιώθω πολύ συχνά τραβήγματα και γενικά μία πίεση, φοβάμαι μήπως χαλάσει κάτι απτη μύτη με αυτόν τον τρόπο! για να ηρεμίσω κανονικά δεν πρέπει να κουνιέμαι όλη μέρα, αλλά όλο το αντίθετο κάνω..αν τραβιέται τι μπορεί να γίνει δηλαδή ακριβώς στη μύτη????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilyn!

Νεοφερμένος

Η Marilyn! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μπράβο,συγχαρητήρια για την νέα σου μυτουλα! Εμένα έχουν περάσει σχεδόν 2 μήνες απο την επεμβάση και η μύτη μου έχει ξεπρηστει ναι μεν στην ράχη αλλα όχι στο ακρορινιο. Βέβαια έπεσε αρκετά η μύτη και δεν είναι πια τόσο ψηλά όσο ήταν αρχικά όπου μου φαινόταν και εμένα γουρουνισια. Μην ανησυχείς χρειάζεται χρονος αρκετός για να δεις το τελικό αποτέλεσμα και κάθε εβδομάδα απο δώσω και πέρα θα βλέπεις αλλαγές. Βγάζε φωτογραφιες για να καταλαβαίνεις τις διάφορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δεν θα εμπαινε στην διαδικασια να σου γραψω κατι για να σε καθησυχασω...η περιοχη γυρω απο τα ματια μου μπορει να ηταν τουμπανο απο το πρηξιμο αλλα τα χειλια μου ηταν μια χαρα.οταν γελουσα ενιωθα τραβηγμα και γι αυτο πηρα τον γιατρο και τον ρωτησα αν κανει να γελαω και οπως σου ειπα μου ειπε να ειμαι συγκρατημενη στα γελια και να σταματαω οταν νιωθω τραβηγμα(προσπαθουσα να γελαω με κλειστο το στομα:P) τωρα τι ακριβως μπορει να συμβει απο το τραβηγμα δεν ξερω...παντως την μερα που πηγα να βγαλω τον ναρθηκα ειπα στον γιατρο οτι ειχα αγχος μηπως και ειχα στραβωσει την μυτη απο τα γελια(αυτο φοβομουν εγω μηπως και την στραβωνα γελώντας) και ο γιατρος μου ειπε οτι δεν παίζει αυτο και οτι αν ηταν να στράβωνε η μυτη λόγω γελιου τοτε χαλάλι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
μαρη μαγδαλω σταματα τη γκρινια, θα πεσει η μυτη λεμε :tongue:

κ εσυ βρε mmmmm τι κλαις με λυγμους? ΒΡΕ ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!!!!!
αν ξερατε σε ποσο πρωιμο σταδιο ειστε ακομα, θα γελαγατε.
θα τα σκεφτεστε αυτα σε 2 μηνες κ θα λετε "τι χαζη που ημουν"

mmmmm το σωμα σε "ειδοποιει"..οταν νιωθεις τραβηγμα σταματας τα γελια, τα κλαματα, τις τσιριδες κ οτι αλλο μπορει να προκαλεσει τεντωμα των ιστων. οι κακομοιροι οι ιστοι σου ειναι κατατραυματισμενοι κ προσπαθουν να επουλωθουν, μη τους ζοριζεις, δωσε χρονο στο σωμα σου κ ασε τη μαμα Φυση να κανει τη δουλεια της! τωρα εχει αναλαβει αυτη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pigasus

Νεοφερμένος

Η pigasus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Θα πέσει και θα τις νοσταλγείς αυτές τις μέρες. Κι εγώ έτσι έκανα στην αρχή, τις επόμενες μέρες μου έγινε μια τέλεια χαριτωμένη γαλλική και τώρα έχει πέσει σε απλή ορθή γωνία. Στεναχωρήθηκα λίγο γιατί μου άρεσε το σήκωμα, κοίτα να το χαρείς τώρα που μπορείς.
Γεια σου christinelle!+εγώ στο γιατρό σου πήγα..να σε ρωτήσω σε πόσο καιρό έπεσε η μύτη σου -σε ορθή γωνία- που λες; επίσης θυμάμαι -πριν κάνω εγώ την επέμβαση- που έλεγες ότι η μύτη σου είναι πρησμένη ακόμα,πρόοδο βλέπεις; στο ανφάς+εγώ γενικά είμαι πρησμένη αλλά οκ είμαι ακόμα στον ένα μήνα.Να ξέρω τι να περιμένω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Πω πω, σας ζηλεύω! Αφού σκέφτομαι να κάνω κι εγώ τελικά την επέμβαση... Μου είπανε για ένα δημόσιο νοσοκομείο όπου γίνονται, το "Γεννηματάς".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
δεν θα εμπαινε στην διαδικασια να σου γραψω κατι για να σε καθησυχασω...η περιοχη γυρω απο τα ματια μου μπορει να ηταν τουμπανο απο το πρηξιμο αλλα τα χειλια μου ηταν μια χαρα.οταν γελουσα ενιωθα τραβηγμα και γι αυτο πηρα τον γιατρο και τον ρωτησα αν κανει να γελαω και οπως σου ειπα μου ειπε να ειμαι συγκρατημενη στα γελια και να σταματαω οταν νιωθω τραβηγμα(προσπαθουσα να γελαω με κλειστο το στομα:P) τωρα τι ακριβως μπορει να συμβει απο το τραβηγμα δεν ξερω...παντως την μερα που πηγα να βγαλω τον ναρθηκα ειπα στον γιατρο οτι ειχα αγχος μηπως και ειχα στραβωσει την μυτη απο τα γελια(αυτο φοβομουν εγω μηπως και την στραβωνα γελώντας) και ο γιατρος μου ειπε οτι δεν παίζει αυτο και οτι αν ηταν να στράβωνε η μυτη λόγω γελιου τοτε χαλάλι μου.
μάλιστα,ευχαριστώ! νομίζω η δική μου περίπτωση διαφέρει όμως...:(

μαρη μαγδαλω σταματα τη γκρινια, θα πεσει η μυτη λεμε :tongue:

κ εσυ βρε mmmmm τι κλαις με λυγμους? ΒΡΕ ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!!!!!
αν ξερατε σε ποσο πρωιμο σταδιο ειστε ακομα, θα γελαγατε.
θα τα σκεφτεστε αυτα σε 2 μηνες κ θα λετε "τι χαζη που ημουν"

mmmmm το σωμα σε "ειδοποιει"..οταν νιωθεις τραβηγμα σταματας τα γελια, τα κλαματα, τις τσιριδες κ οτι αλλο μπορει να προκαλεσει τεντωμα των ιστων. οι κακομοιροι οι ιστοι σου ειναι κατατραυματισμενοι κ προσπαθουν να επουλωθουν, μη τους ζοριζεις, δωσε χρονο στο σωμα σου κ ασε τη μαμα Φυση να κανει τη δουλεια της! τωρα εχει αναλαβει αυτη :P
brigitte μου γλυκιά, φοβάμαι αυτό που λες, ότι επειδή ακριβώς είμαστε σε πολύ πρώιμο στάδιο, κάθε κίνηση, τράβηγμα, χτύπημα κλπ θα επηρεάσουν πολύ την πορεία της εξέλιξης της μύτης! και εγώ τις πρώτες μέρες νιώθω ότι την έχω ζορίσει πολύ. αν και μέρα με τη μέρα υποχωρεί ο πόνος. στην αρχή και μόνο στο μάσημα μιας τροφής ένιωθα τράβηγμα. πλεον είναι αρκετά καλύτερη αυτή η αίσθηση. ελπίζω να μην έχει χαλάσει το σχήμα, εγώ αυτό φοβάμαι... μόλις την δω θα σας πω. μέχρι τότε θα προσπαθήσω να ξε-αγχωθώ και είμαι λίγο πιο ήρεμη! καλή δύναμη και υπομονή σε όλους! και ευχαριστώ πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Γεια σου christinelle!+εγώ στο γιατρό σου πήγα..να σε ρωτήσω σε πόσο καιρό έπεσε η μύτη σου -σε ορθή γωνία- που λες; επίσης θυμάμαι -πριν κάνω εγώ την επέμβαση- που έλεγες ότι η μύτη σου είναι πρησμένη ακόμα,πρόοδο βλέπεις; στο ανφάς+εγώ γενικά είμαι πρησμένη αλλά οκ είμαι ακόμα στον ένα μήνα.Να ξέρω τι να περιμένω...

Nα σου πω την αλήθεια δεν θυμάμαι, αλλά σίγουρα είχα σοκαριστεί στην αρχή και νόμιζα ότι είναι πολύ ψηλά, μετά για λίγο μου άρεσε και μετά έπεσε. Εγιναν γρήγορα αυτά.
Εγώ είμαι ακόμα πρησμένη, αλλά έχει μειωθεί η καταρροή. Εχω περάσει το χρόνο, αλλά από μια γνωστή μου που είχε μεγάλο πρόβλημα όπως εγώ, ξέρω ότι παίρνει παραπάνω και δεν ανησυχω πολύ.
Γενικά, αν δείτε ότι σε λίγους μήνες είστε ΟΚ και η ανάρρωση σας φαινεται ότι ακολουθεί το πρόγραμμα που δίνει ο γιατρός, δεν είχατε σχεδόν τίποτα ή ο οργανισμός σας είναι σούπερ. Αν η ανάρρωση είναι πολύ πιό αργή και δύσκολη, συγχαρητήρια, ανήκουμε στο ίδιο κλαμπ με το χοντρό πρόβλημα και το σκατένιο οργανισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
brigitte μου γλυκιά, φοβάμαι αυτό που λες, ότι επειδή ακριβώς είμαστε σε πολύ πρώιμο στάδιο, κάθε κίνηση, τράβηγμα, χτύπημα κλπ θα επηρεάσουν πολύ την πορεία της εξέλιξης της μύτης! και εγώ τις πρώτες μέρες νιώθω ότι την έχω ζορίσει πολύ. αν και μέρα με τη μέρα υποχωρεί ο πόνος. στην αρχή και μόνο στο μάσημα μιας τροφής ένιωθα τράβηγμα. πλεον είναι αρκετά καλύτερη αυτή η αίσθηση. ελπίζω να μην έχει χαλάσει το σχήμα, εγώ αυτό φοβάμαι... μόλις την δω θα σας πω. μέχρι τότε θα προσπαθήσω να ξε-αγχωθώ και είμαι λίγο πιο ήρεμη! καλή δύναμη και υπομονή σε όλους! και ευχαριστώ πολύ :)

αν το χειρουργικο αποτελεσμα χαλουσε επειδη γελασαμε, τοτε φανταζομαι θα ειχαμε πολυ χειροτερα πραγματα να φοβομαστε!!
δε νομιζω οτι χαλαει το αποτελεσμα απο αυτα τα τραβηγματα. τετοια τραβηγματα θα νιωθεις για καιρο. εγω τα πιο εντονα τα ενιωθα οταν χασμουριομουν...ιιιιχχ, το χασμουρητο ηταν δυσκολο για κανα μηνα :sick:

καλο ειναι να αποφευγεις τα τραβηγματα, οχι γιατι θα αλλαξει σχημα η μυτη, αλλα γιατι καταπονεις τους ιστους κ δε τους αφηνεις να ηρεμησουν κ να επουλουθωνουν. αν κοψεις το χερι σου σε ενα σημειο κ τραβας συνεχεια την πληγη, δε θα αλλαξει σχημα το χερι, απλα ισως να καθυστερεις την επουλωση. η μυτη σου εχει ΠΛΗΓΕΣ μεσα αυτη τη στιγμη, γι αυτο ειναι φυσικο κ να πονας κ να νιωθεις πιεσεις κ τραβηγματα...καταρχην εχεις ακομα ραμματα! ειναι δυνατον να μη νιωθεις τραβηγματα? :confused: κουλαρε, προσπαθησε να ξεκουραζεσαι κ να εισαι ηρεμη. εισαι σε αναρρωση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amarilis 85

Νεοφερμένος

Η Amarilis 85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δεν ξερω αν το ειδες...σου εχω στειλει προσωπικο μηνυμα με το ονομα του γιατρου!
Δεν μου εχω λαβει κανενα προσωπικο σου μνμ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmmm11

Νεοφερμένος

Η mmmm11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
άκυρο, αλλά τα δόντια σας πότε τα πλυνατε? μέχρι να βγάλετε το νάρθηκα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
την επομενη μερα που βγηκα απο το νοσοκομειο τα βουρτσισα κανονικα...αφαιρεσα ομωσ την γαζα που ειχα κατω απο την μυτη(αυτη που μου σου βαζει ο γιατρος για τυχον αιμα που μπορει να τρεξει) και μετα εβαλα αλλη (ετσι και αλλιιως εκανα κατι αλλαγες κατα διαστηματα τις 2 πρωτες μερες γιατι ετρεχε λιγο αιμα)

Δεν μου εχω λαβει κανενα προσωπικο σου μνμ :(
σου εστειλα παλι...ελπιζω να το παρεις ( το πρωτο δεν ξερω γιατι δεν το πηρες εγω το βλεπω στα εξερχομενα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

theGeneral

Νεοφερμένος

Ο theGeneral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους ,

Είμαι κκαινούργιος εδω (αν και έχω διαβάσει όλες τις σελίδες) και ψάχνομαι και γω για να κάνω ρινοπλαστικη . Απλά όπως έχω δει και σε άλλα σαιτς ,καλό θα ήταν κατα την γνώμη μου μετά από μια εμπειρία που καταθέτετε να απαντάτε και σε αυτο (αφορά τον εκάστοτε γιατρό) :

1) Πώς ήταν ο γιατρος ; Ποιος ο τρόπος προσεγγυσης και ποια η συμπεριφορά του ;
2) Απαντούσε στις ερωτήσεις μου ;
3) Πως ηταν η συνεργασια μας μετά την επεμβαση (κατα το follow-up) ;
4) Πόσο χρονο ξόδεψε μαζι μου ;
5) Απαντουσε στα τηλεφωνα 'η email ;
6) Ο επαγγελματισμός των βοηθών του γιατρου ;
7) Η διαδικασία πληρωμής ;

Το συγκεκριμενο το έχω παρει απο το realself.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Γεια και απο μένα παιδιά. το θέμα με απασχολεί χρονια καθώς νιώθω οτι η μύτη μου χαλαει λιγο την γενικη εικόνα του προσώπου μου.Ελα ομως που μονο και μονο στη σκέψη της αποτυχίας ζαλιζομαι . θΑ ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε οσους εχουν κάνει αποτυχιμένη επεμβαση . Η μύτη σας ειναι πολυ χειροτερη ? ελαφρώς χειρότερη?σε σχεση με πριν , η απλως δεν επυτιχατε το επυθυμητο αποτέλεσμα .Λοιπον για να μην γινομαι κουραστικος θα κανω τυχόν ερωτησεις μου ανα μερες . Αλλα ρε παιδια αφου σας αποσχολεί το θέμα γιατι δεν κάνετε και κανα real meeting , δημιουργήτε αλλου ειδους εμπιστοσύνη . Τωρα τελευταία ειδα μια κοπέλα πού είχε αρκετά μεγαλο πρόβλημα με τη μύτη και ειχε γίνει αλλος ανθρωπος, απλα δεν τη γνωριζω καλα . θα προσπαθησω να μάθω . . Χάρηκα που αρχησα να συμμετεχω στο θέμα και πιστευω να βρεθει λυσει για ολους ..

hi panos... επειδή είμαι "καμμένη" από το θέμα ρινοπλαστική, δύο φορές μάλιστα, απλά θα σου πω ότι η μύτη μου δεν είναι απλώς χάλια, είναι πλήρως παραμορφωμένη (σε σημείο που όλοι νόμιζαν ότι είχα πάθει τροχαίο!)....μακάρι να μην το χα κάνει ποτέ για να είμαι απολύτως ειλικρινής....περιττό να σου πω ότι αναπολώ την τεράστια μυτόγκα μου...χαχα....και υποτίθεται ότι πήγα σε δύο απ τους "καλύτερους".....είμαι τρελλό γουράκι, τι να πω!!! :P....πιστεύω ότι θέλει πάααααρα πολύ ψάξιμο, και συγχρόνως πολύ τύχη....100% σίγουρος δεν θα είσαι ποτέ....γτ όλοι οι γιατροί κάνουν λάθη....και βέβαια όταν γίνονται αυτά τα λάθη, το θέμα είναι πώς θα αντιδράσουν.....εγώ είχα άθλια αντιμετώπιση και απ τους δύο.....καθαρά προσωπική άποψη, πλέον, είναι ου μπλέξεις....όπως και να χει, φρόντισε να το ψάξεις πάρα πολύ πριν το κάνεις.....wish u the best of luck! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prwteas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Μέχρι να βγάλετε το νάρθηκα να υποθέσω ότι αναπνέετε από τη μύτη; Πώς τα καταφέρνετε μες στον ύπνο σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melinaki26

Νεοφερμένος

Η melinaki26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Για μενα οι 2 πρωτες μερες ηταν δυσκολες επειδη ειχα τις γαζες στην μυτη και μπορουσα να αναπνεω μονο απο το στομα...τη νυχτα ξυπνουσα συνεχεια για νερο γιατι στεγνωνε ο λαιμος μου!την τριτη μερα ομως που εβγαλα τις γαζες επαιρνα ανασα κανονικα απο την μυτη και δεν ειχα κανενα προβλημα στον υπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top