Λογισμικό για ενσωμάτωση υποτίτλων

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ψάχνω πρόγραμμα που να ενσωματώνει υπότιτλους σε .mpg αρχεία. Θέλω να βάλω την ταινία σε φλασάκι και να την δω στην τηλεόραση αλλά η τηλεόραση υποστηρίζει μόνο .mpg αρχεία.
Ποια τηλεόραση έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
sony bravia kdl-40w5740k

Τι σημασία έχει αυτό?

Σε ρώτησα γιατί και εγώ για τη δική μου τηλεόραση νόμιζα ότι υποστηρίζει μόνο .mpg αρχεία και παιδευόμουν κάθε φορά για να δω μια ταινία, στη τελική μια μέρα έκανα το πείραμα και πέταξα μέσα στο φλασάκι και τους υπότιτλους με το ίδιο όνομα που είχε η ταινία (το αρχείο .mpg ) και μαγικά δούλεψε. :P

Αλλά νταξ γκάφα μου, δεν είναι όλοι μπούφοι σαν εμένα, προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει ή ξέρεις σίγουρα ότι η τηλεόραση σου δεν υποστηρίζει .srt, οπότε άσκοπη η ερώτηση μου. :redface:
Στις πίσω σελίδες προτείνουν κάποια προγράμματα, τα έριξες μια ματιά; (σε ρωτάω γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι, μη μπω σε τζάμπα κόπο να ψάξω αν δεν δουλεύουν πλέον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Αλλά νταξ γκάφα μου, δεν είναι όλοι μπούφοι σαν εμένα, προφανώς θα το έχεις δοκιμάσει ή ξέρεις σίγουρα ότι η τηλεόραση σου δεν υποστηρίζει .srt, οπότε άσκοπη η ερώτηση μου. :redface:
Στις πίσω σελίδες προτείνουν κάποια προγράμματα, τα έριξες μια ματιά; (σε ρωτάω γιατί και εγώ ενδιαφέρομαι, μη μπω σε τζάμπα κόπο να ψάξω αν δεν δουλεύουν πλέον)

τα λινκ παραπάνω είναι για προγράμματα που αφορούν κατά κύριο λόγο .avi αρχεία.
Μέχρι στιγμής έχω βρει το Free Video Converter αλλά είναι πολύ χρονοβόρο και δεν δουλεύει με ελληνικούς υπότιτλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top