Τόσο δύσκολο είναι να κάνεις σχέση;

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
σωστα αλλα καμια φορα αξιζει τον κοπο:)...

Μα δεν ειπα πως δεν αξιζει τον κοπο!! Καθε αλλο μαλιστα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila8

Νεοφερμένος

Η lila8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εχετε δικιο σε αυτα που λετε απλα οταν βλεπεις οτι κατι αργει απογοητευεσαι και μετα σου γινεται εμμονη ιδεα και αυτο ειναι που φοβαμαι πιο πολυ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οσο δεν το κυνηγας τοσο πιο ευκολα ερχεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Σιγά μην είναι και το φαινόμενο Doppler. Αυτή η φράση είναι πολύ σχετική...

Ο κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός και κάποια πράγματα αν δεν τα ψάχνεις πάντα θα είσαι στο σημείο μηδέν. Χωρίς να θέλω να γίνω κακός τα χρόνια περνούν. Και στα 35 μια χαρά είναι, και στα 55 μια χαρά είναι να περιμένεις...αν δεν βιάζεσαι. Το θέμα είναι αν η ζωή σε περιμένει για να περιμένεις αυτό που θέλεις να περιμένεις.

Οι εξασφαλισμένοι τα λένε πολύ θεωρητικά και ωραία ;) Ας μην κρυβόμαστε άλλο. Κάποιοι άνθρωποι δεν το έχουν το θέμα σχέση και δυσκολεύονται και θα δυσκολεύονται. Όλοι οι άνθρωποι δυσκολεύονται σε διαφορετικά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τι θα πει δεν το χουν το θεμα σχεση... απλα δεν ετυχε στην κοπελα να γνωρισει καποιον ως τωρα. τι να αγχωνεται δηλ.? ας κανει τη ζωη της φυσιολογικα και καποια στιγμη θα γνωρισει καποιον.
και επισης ποιος ειπε οτι ειμαστε εξασφαλισμενοι και μιλαμε θεωριτικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
διότι πολύ απλά εκ του καναπέως όλοι μιλάμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
η μουν δεν κάθεται ποτέ σε καναπέ

γράφει πάντα ξαπλωμένη στην περίπτωση που πάθει εγκεφαλικό από την επότεια λογική που διέπει κάποια ποστ

το <<όσο το αποφεύγεις , έρχεται>> έχει μια δόση απολυτότητας όπως οποιαδήποτε ατάκα προσπαθεί να συμπυκνώσει την πραγματικότητα σε μια μόνο πρόταση

αλλά ακόμα και έτσι , το ότι για κάποιους η σύναψη σχέσης τους βγαίνει πιο φυσικά και σε κάποιους λιγότερο , δεν έχει να κάνει με το γεγονός ότι το να είσαι κατά το δυνατόν πιο χαλαρός διευκολύνει τα πράγματα

π.σ. ο αντωνάκης έρχεται - όποιος στενοχωρεί την μουν , είναι πολύ θαραλλέος τύπος :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
εκ του καναπεως μιλαμε ολοι τι να κανουμε? ο ενας λεει το ενα ο αλλος λεει το αλλο εκ του καναπεως παντα. ας διαλεξει η κοπελα τι θελει να κανει αφου σκοπος της φανταζομαι ηταν να ακουσει διαφορες γνωμες επι του θεματος. αν σηκωθω απ'τον καναπε δεν ξερω αν θα βοηθησει πουθενα. μη σου πω σηκωθηκα πολλες φορες αλλα και παλι απαντηση δεν εχω σωστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
οσο δεν το κυνηγας τοσο πιο ευκολα ερχεται..

Για την ακρίβεια όσο το αποφεύγεις τόσο σε κυνηγάει.. ρώτα και μένα που το αποφεύγω τι τραβάω...
Και μου έρχονται πολύ περισσότερες ευκαιρίες και δεν είμαι σε φάση να κάνω το οτιδήποτε... Τρις χειρότερη κατάσταση δλδ...
Σιγά μην είναι και το φαινόμενο Doppler. Αυτή η φράση είναι πολύ σχετική...
Φαινόμενο σχέση είναι παίκτη.. Όταν δεν το κυνηγάς είσαι άνετος και όταν είσαι άνετος τραβάς τα βλέμματα... Είναι πάρα πολύ απλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τι θα πει δεν το χουν το θεμα σχεση... απλα δεν ετυχε στην κοπελα να γνωρισει καποιον ως τωρα.
Θα πει "έκαστος στο είδος του". Άλλα άτομα είναι ικανά στο να βγάζουν λεφτά. Άλλα άτομα είναι ικανά στην έρευνα. Άλλα άτομα έχουν μεταδοτικές ικανότητες και είναι καλοί για δάσκαλοι / καθηγητές. Άλλα άτομα έχουν καλλιτεχνική φύση και είναι καλοί ζωγράφοι. Ε, κάποια άτομα είναι καλοί στον ... πόλεμο των φύλων και ξέρουν να κερδίζουν.

Πού το περίεργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οχι ρε γιωργη.. γιατι μπορει να εισαι καλος μεσα στις σχεσεις να ξερεις να χειριζεσαι τους ανθρωπους γενικοτερα αλλα να μην ετυχε να βρεθει το καταλληλο ατομο στην καταλληλη στιγμη για σενα. δεν σημαινει οτι εισαι καλος ή κακος στις σχεσεις. το να κανεις εφημερες σχεσεις και να λες οτι εισαι καλος στις σχεσεις εγω προσωπικα δεν το περνω ως αποδειξη αυτο. ετσι αμα ητανε πολλοι και πολλες θα ηταν μη σου πω δοκτορες αλλα καποιοι κοιταζουν να κανουν κατι πιο ουσιατικο και αν δεν το βρουν δεν σημαινει οτι ειναι κακοι σ'αυτο τον τομεα.

ανιγουει καθετι εχει δυο πλευρες οπως τα νομισματα και ο καθε ανθρωπος κανει τις επιλογες του..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Είμαι 20 και δεν εχω κάνει μια σχέση της προκοπής, εκτός από φλερτ και τα γλυκανάλατα του σχολείου..και μετά αναρωτιέσαι αν εχεις κατι εσυ.η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και η θεογκόμενα αλλα ουτε κανενα μπάζο.αν και πολύ συχνα βλέπω κατι πολυ ωραια αγόρια να τα έχουν με κατι τελειως χαλια κοπελες..δεν ξερω τι να πω εχω απογοητευτει..ουτε στην συμπεριφορα μου βλεπω κατι κακο..π.χ ενα παιδι εδειξε ενδιαφερον αλλα δεν βλεπομασταν συχνα και μετα τπτ..εσεις τι πιστευετε?

όταν είναι να έρθει θα έρθει,μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο,για να κάνεις μία σχέση πρεπει να εισαι και ετοιμη να κανεις καποιες υποχωρησεις και συμβιβασμούς (οχι πολλες),και επισης είναι κατι που έρχεται φυσικά,δεν βλέπεις ας πούμε κάποιον και λες α θα κανω σχεση μαζι του,βγαίνεις μαζί του,τον γνωρίζεις και εσύ αποφασίζεις αν αξίζει ή όχι.Παντως να μην προβληματίζεσαι για αυτό είσαι 20 και όχι 40,έχεις ολη τη ζωή μπροστά σου να κάνεις σοβαρές σχέσεις,αλλά δεν πρέπει να κρίνουμε καποιον απο την εξωτερική του εμφάνιση,μπορεί να μην είναι αυτό που λέμε κούκλος αλλά να σου δημιουργεί όμορφα αισθήματα και να νιώθεις οτι δεν θα τον αλλαζες ουτε με τον brand pitt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θα πει "έκαστος στο είδος του". Άλλα άτομα είναι ικανά στο να βγάζουν λεφτά. Άλλα άτομα είναι ικανά στην έρευνα. Άλλα άτομα έχουν μεταδοτικές ικανότητες και είναι καλοί για δάσκαλοι / καθηγητές. Άλλα άτομα έχουν καλλιτεχνική φύση και είναι καλοί ζωγράφοι. Ε, κάποια άτομα είναι καλοί στον ... πόλεμο των φύλων και ξέρουν να κερδίζουν.


Γιατί πρέπει αυτό το κομμάτι της ζωής να το εξετάζουμε και να το δεχόμαστε με έναν τέτοιο τρόπο που δείχνει έλλειψη ευαισθησίας. Πόλεμος, κέρδος- τα συνάπτεις με το πυρήνα της ζωής, δηλαδή της ερωτικές σχέσεις, έτσι όμως μετά θα πρέπει να τα δεχτούμε και σε όλους τους άλλους τομείς της ζωής δηλαδή φιλία, επάγγελμα κλπ.
Το περίεργο είναι ότι η λογική δεν είναι (ή δεν πρέπει να είναι;) εξ΄ορισμού κάτι ψυχρό και απόλυτο αλλά στην ουσία της ΠΡΕΠΕΙ να περιλαμβάνει ανθρώπινα στοιχεία. Είδαμε που μας οδήγησε ο ανταγωνισμός σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
μην αγχώνεσαι..καλά σου λένε, δε σε πήραν και τα χρόνια..καλύτερα να κάνεις κάτι που να αξίζει ακόμα και ας αργήσει, παρά να αναλώνεσαι σε περιπετειούλες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί πρέπει αυτό το κομμάτι της ζωής να το εξετάζουμε και να το δεχόμαστε με έναν τέτοιο τρόπο που δείχνει έλλειψη ευαισθησίας.
Γιατί σε αναγκάζουν οι συνθήκες. Όσο δεν σε αντιμετωπίζουν με τον τρόπο που σου αξίζει, δεν αξίζουν να τους δείξεις την αντίστοιχη "ευαισθησία", αλλιώς θα είσαι ο ... μακάκας της υπόθεσης.

Δεν λέω εξ' αρχής να είσαι με τα όπλα στο χέρι σε φάση first you shoot, then you shake hands, αλλά καλό είναι να είσαι προετοιμασμένος για τα πάντα. Anyone can play you, so better safe that sorry. :)

Εάν η υπόθεση πάλι βγάλει κάποιο συναισθηματισμό, τότε σαφώς και μπορείς να απαντήσεις με τον αντίστοιχο ... ρομαντισμό.

μην αγχώνεσαι..καλά σου λένε, δε σε πήραν και τα χρόνια..καλύτερα να κάνεις κάτι που να αξίζει ακόμα και ας αργήσει, παρά να αναλώνεσαι σε περιπετειούλες. :)
Ahm, και πώς ξέρεις από πριν άμα αξίζει ή όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ahm, και πώς ξέρεις από πριν άμα αξίζει ή όχι;
Έλα ρε Γιώργο, είναι το ανάλογο φαινόμενο που συμβαίνει με το χρηματιστήριο π.χ., όταν πολλοί πιστεύουν ότι θα πέσει μια μετοχή, ε πράγματι θα πέσει αφού, αυτοί, οι πολλοί θα πωλήσουν. Σκέψου ότι αυτό είναι πιο εύκολο να συμβαίνει στην σχέση, αφού είναι υπερ αρκετό να το πιστέψουν μόλις δύο άτομα. Και αν προσθέσουμε ότι η κοινή λογική στην ουσία μας προστάζει την έννοια της "σοβαρής" σχέσης, πόσο πιθανό είναι κάποιος να έχει την προδιάθεση κάθε ξεκίνημα ερωτικής συναναστροφής να το θεωρούν "μη-σοβαρό";

(Κόβω το κεφάλι μου ότι 78,97% των γυναικών που θα διαβάσουν το μήνυμα αυτό, όπως και το 63,21% των ανδρών, θα θεωρήσουν ότι είμαι κατά των σοβαρών σχέσεων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamRider

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Είμαι 20 και δεν εχω κάνει μια σχέση της προκοπής, εκτός από φλερτ και τα γλυκανάλατα του σχολείου..και μετά αναρωτιέσαι αν εχεις κατι εσυ.η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι και η θεογκόμενα αλλα ουτε κανενα μπάζο.αν και πολύ συχνα βλέπω κατι πολυ ωραια αγόρια να τα έχουν με κατι τελειως χαλια κοπελες..δεν ξερω τι να πω εχω απογοητευτει..ουτε στην συμπεριφορα μου βλεπω κατι κακο..π.χ ενα παιδι εδειξε ενδιαφερον αλλα δεν βλεπομασταν συχνα και μετα τπτ..εσεις τι πιστευετε?

Κι εγω αργησα αρκετα να κανω σοβαρη σχεση.
Υπηρχαν σχεσεις οι οποιες ηταν τελειως "παιδικες" χωρις νοημα δλδ και ουσια. Σκεφτομουν πολλες φορες οπως εσυ οτι δλδ γιατι ενω δεν εχω κατι αποκρουστικο ειμαι ατυχος στις σχεσεις μου. Παρ'ολα αυτα εκανα υπομονη και μετα απο λιγο καιρο ηρθε αυτο που περιμενα και να σου την αληθεια πιστεψα στη φραση πως "τα καλα πραγματα αργουν να γινουν" και σε μια αλλη που λεει οτι "τα καλυτερα ερχονται εκει που δεν το περιμενεις". Αρα μην απελπιζεσαι ! Ολοι βρισκουμε τον ανθρωπο μας καποια στιγμη αρκει να εχουμε λιγη υπομονη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Γιατί σε αναγκάζουν οι συνθήκες. Όσο δεν σε αντιμετωπίζουν με τον τρόπο που σου αξίζει, δεν αξίζουν να τους δείξεις την αντίστοιχη "ευαισθησία", αλλιώς θα είσαι ο ... μακάκας της υπόθεσης.

Εάν η υπόθεση πάλι βγάλει κάποιο συναισθηματισμό, τότε σαφώς και μπορείς να απαντήσεις με τον αντίστοιχο ... ρομαντισμό


εισαι μεσα στο μυαλο μου ετσι ακριβως σκεφτομαι!!!!!!(απο σημερα δηλαδη γιατι το ειχα χασει λιγο τωρα τελευταια!)
γιατι να εχεις τον αλλο σαν ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ενω αυτος σε εχει σαν ΕΠΙΛΟΓΗ...........


ποτε ειπαμε οτι θα γνωριστουμε?????:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Γιατί σε αναγκάζουν οι συνθήκες. Όσο δεν σε αντιμετωπίζουν με τον τρόπο που σου αξίζει, δεν αξίζουν να τους δείξεις την αντίστοιχη "ευαισθησία", αλλιώς θα είσαι ο ... μακάκας της υπόθεσης.

Δεν λέω εξ' αρχής να είσαι με τα όπλα στο χέρι σε φάση first you shoot, then you shake hands, αλλά καλό είναι να είσαι προετοιμασμένος για τα πάντα. Anyone can play you, so better safe that sorry. :)

Εάν η υπόθεση πάλι βγάλει κάποιο συναισθηματισμό, τότε σαφώς και μπορείς να απαντήσεις με τον αντίστοιχο ... ρομαντισμό.

Πως το πάω αυτό το παιδί...!:P:P:P

Είναι ακριβώς ο τρόπος με τον οποίο λειτουργώ και με κατηγορούν οι φίλοι μου ότι έτσι δεν πρόκειται ποτέ να κάνω σοβαρή σχέση.. Η δική μου απάντηση είναι ότι μόνο έτσι θα κάνω κάποια στιγμή μια σωστή σχέση...

Υ.Γ. Δυστιχώς μέχρι τώρα επιβεβαιώνονται πανιγυρικά πάντως..:mad::mad: Αλλά θα γυρίσει ο τροχός κάποια στιγμή...

Αν δεν δω αυτά που περιμένω τελειώνω στεγνά.. Δεν περιμένω.. Δεν κρατάω ποτέ μια σχέση στην οποία γουστάρω περισσότερο απο την άλλη.. Δεν δίνω ποτέ κάτι περισσότερο αν δεν δω να λαμβάνω ότι δίνω.. Για τον πολύ απλό λόγο ότι όταν εγώ γουστάρω, ΓΟΥΣΤΑΡΩ και δεν θα αφήσω με τπτ να χαλάσει αυτή η σχέση...

Γενικά στις σχέσεις είμαι χαμελαίωντας και όχι μόνο στα ερωτικά.. Όπως μου φερθείς έτσι θα σου φερθώ... Και για την ακρίβεια αν μου φερθείς καλά θα γίνω χαλί να με πατήσεις, στην αντίθετη περίπτωση βρες τρύπα να κρυφτείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Για να καταφέρεις να κάνεις σοβαρή σχέση θέλει και λίγο πονηριά. Σε καμμία περίπτωση δεν πρέπει να δείξεις ότι το έχεις ανάγκη πάρα πολύ. Αυτό ισχύει και για τους άντρες και για τις γυναίκες. Θέλει προσεκτικές κινήσεις, χαλαρότητα, αυτοπεποίθηση και κάποια δόση τόλμης σε ορισμένες κρίσιμες στιγμές. Αυτό που λένε ότι έρχεται εκεί που δεν το περιμένεις είναι από τα μεγαλύτερα ψέμματα που κυκλοφορούν. Είναι πολύ σπάνιο η άλλη/ή ο άλλος να σε "ερωτευτεί" που λέμε με την πρώτη ματιά, ειδικά όταν μιλάμε και για ενήλικες, δυστυχώς ο κόσμος είναι πολύ φοβισμένος στην εποχή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top