Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
με ξενερωνει το οτι ειναι τελειως 90's.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Προφανως το οτι ειναι δεν ειναι στενο και χαμηλα...πραγμα που εμενα μου αρεσει, αρκει να ειναι το παντελονι χαμηλοκαβαλο και στενο ψηλα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τόσο ψηλά παπούτσια τι τα θέτε; Με την ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού θα βγείτε; :bleh:


Αν θέτε μια αντρική γνώμη, με άρεσε πολύ αυτό το στυλάκι:
...φαρδυ πανω, στενο κατω... και το αντιστροφο!
Αρκετά όμορφο.
Το ανάποδο - με το φαρδύ παντελόνι - δε με θα συγκλόνιζε. Ίσα-ίσα, φαίνεται σαν να παχαίνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το κιτρινο στη μοδα ε??

ολα μου τα καλοκαιρινα κιτρινα-ασπρα-πρασινα ειναι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
το κιτρινο στη μοδα ε??

ολα μου τα καλοκαιρινα κιτρινα-ασπρα-πρασινα ειναι. :D

Ωραίο το κίτρινο...Ειδικά σε μαυρισμένη επιδερμίδα!Μούρλια!

Εμένα πάλι όλα τα καλοκαιρινά πως τυχαίνουν και είναι μάυρα;;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιι μαυροοοοοοοοοο..... παλια ολα τα ρουχα μου ηταν μαυρα τωρα δεν μπορω να αγορασω μαυρα... ολο χρωματα :) ειδικα το καλοκαιρι να φορας χρωματα να δεις που θα αλλαξεις και διαθεση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιι μαυροοοοοοοοοο..... παλια ολα τα ρουχα μου ηταν μαυρα τωρα δεν μπορω να αγορασω μαυρα... ολο χρωματα :) ειδικα το καλοκαιρι να φορας χρωματα να δεις που θα αλλαξεις και διαθεση!!

Δεν το κάνω επίτηδες....Τυχαίνει απλά να μου αρέσουν μπλούζες κτλ σε μαύρο χρώμα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το κιτρινο στη μοδα ε??

ολα μου τα καλοκαιρινα κιτρινα-ασπρα-πρασινα ειναι. :D

Το κιτρινο πηγαινει πολυ σε ξανθες, ομως οχι το κιτρινο το καναρινε, αλλα το κροκι.
Δηλαδη να μη χαλα ο χρωματισμος των μαλλιων εξαιτιας του χρωματος του ρουχου. Αντιθετως τα μαλλια πρεπει να τα αστραφτει.
Επισης παει παρα πολυ σε εκεινες με τα χρωματα τα δικα σου, εισαι μελαχροινη και κανει φοβερη αντιθεση.
Δηλαδη, θα μου αρεσες με ενα φορεματακι σαυτο το χρωμα αλα Αλικη Βουγιουκλακη, ξασμενο μαλλακι και χαμηλα πεδιλακια με ελαχιστο τακουνακι. Ε?

Περυσι το φορεσα πολυ το κιτρινο και θα το ξαναφορεσω, αλλα οπως ειπα θελει προσοχη.
Για τις κοκκινομαλλες δε το συζητω, δε πιστευω να ηταν ωραιο, εξαρταται βεβαια αλλα σαν γενικη εικονα δεν...


Δεν το κάνω επίτηδες....Τυχαίνει απλά να μου αρέσουν μπλούζες κτλ σε μαύρο χρώμα...:whistle:

Θα σου περασει:P
Ολες μας σε μια φαση εχουμε περασει τη φαση της μαυριλας στα ρουχα.
Αλλωστε παντα οταν φρικαρεις με το ρουχο και δεν ξερεις τι να βαλεις, στανταρ επιλογη σου ειναι κατι σε μαυρο, συνηθως.

Το χρωμα αντικατοπτριζει τη διαθεση μας.
Κανε ενα πειραμα, οταν δεις κατι ''τελειο'' σε μαυρο, μην το παρεις. Ζητα το σε αλλο χρωμα, ηπιο αρχικα (μικρα βηματα και σταθερα κανουμε στις αλλαγες...) ενα καφε, ενα γκρι, ενα πρασικο σκουρο, ενα λαδι/χακι ετσι σιγα σιγα θα φυγει το πολυ μαυρο και το ματι σου θα πηγαινει ευκολοτερα στα χρωματα.

Φορατε χρωματα, δινουν ζωη!!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ολες μας σε μια φαση εχουμε περασει τη φαση της μαυριλας στα ρουχα.

Ελπιζω να μην την περασω αυτη τη φαση:P...ποτε δεν το συμπαθουσα.
Βεβαια το χειμωνα το φοραω, αλλα το αποφευγω επισης οσο μπορω...Τωρα που το σκεφτομαι την τελευταια 5ετια απεκτησα μαυρα ρουχα...:worry:

Λατρευω το χρωμα χειμωνα-καλοκαιρι...:redface:

Φορατε χρωματα, δινουν ζωη!!!!:):)


Αυτο πεστο ξανα! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Τα Μακριά Φορέματα είναι must!


Όλες οι celebrities έχουν αποκτήσει μία εμμονή με τα μακριά φορέματα και δεν έχουν καθόλου άδικο!
Άνετα, αέρινα, κομψά τα μακριά φορέματα είναι must have item για την Άνοιξη και το Καλοκαίρι! Σε χαλαρή γραμμή, αγκαλιάζουν ιδανικά το γυναικείο σώμα και μπορούν να κρύψουν όλες τις ατέλειες.


ξέχνα το κλασσικό μαύρο γιατί φέτος τα μακριά φορέματα αποκτούν χρώμα…πολύ χρώμα! Με τιράντες, strappless ή με δέσιμο στο λαιμό, θα τα δεις άλλοτε σε πανδαισία λουλουδιών και άλλοτε με prints, γεωμετρικά σχέδια, ruffles, λεπτομέρειες με στρας, με εντυπωσιακά κοψίματα, αλλά και σε μονοχρωμίες που όμως δεν στερούνται χρώματος!

















Style me Up | Πώς θα το φορέσω;
Ιδανικά θα το συνδυάσεις με flat σανδάλια, μακριά σκουλαρίκια και πολλά βραχιόλια για να δώσει μια πιο gypsy αίσθηση! Ακόμα και μία φαρδιά ζώνη μπορεί να δείξει ιδιαίτερα κομψή όταν φορεθεί πάνω από ένα maxi φόρεμα!
Οι pouch τσάντες (τσάντες που θυμίζουν πουγκί) είναι η καλύτερη επιλογή, ενώ αν κρυώνεις, ένα μεγάλο φωτεινό φουλάρι σε μία από τις αποχρώσεις του φορέματος ή ένα jeans jacket είναι ιδανικά.
Στυλιστική λεπτομέρεια: Με σανδάλια φροντίζουμε πάντα να έχουμε ένα όμορφο πεντικιούρ! Προτίμησε για φέτος μία από τις υπέροχες αποχρώσεις του χρυσού της άμμου, που είναι και από τα hot χρώματα της σεζόν στα βερνίκια νυχιών!




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Δεν μου αρεσουν τόσο τα μακρυα φορέματα.. Νομίζω πως με κοντένουν :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν μου αρεσουν τόσο τα μακρυα φορέματα.. Νομίζω πως με κοντένουν :worry:

Κοίτα...

Κυρίως τέτοια φοριούνται από ψηλές κοπέλες αλλιως δεν δειχνουν και τοσο ωραία...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα η μπουρου αν θυμαμαι καλα δεν εχει προβλημα υψους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Αυτά μ'αρέσουν στις πανύψηλες όμως..
Να το βάλει μια Καγιά να δείξει το ριμάδι το φόρεμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
επειδη δεν ειμαστε ολες καγια ομως ή ζυγουλη πιστευω οτι εξισου καλο δειχνει και σε μια κοπελα γυρω στο 1,70.:)

και αν υποθεσουμε οτι δε μπορω να κρινω αντικειμενικα για τον ευατο μου, οταν βλεπω τη μητερα μου, με την οποια ειμαστε στο ιδιο υψος (1,67) να φοραει κατι περεμφερες μαρεσει πολυ πανω της.

νομιζω οτι κοντη θεωρειται κυριως μια γυναικα γυρω στο 1,52-1,63 καπου εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
νομιζω οτι κοντη θεωρειται κυριως μια γυναικα γυρω στο 1,52-1,63 καπου εκει.

οι κατω του 1,52 τί είναι; :confused:

Εγώ θα προτιμήσω τα κοντα και φέτος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χει...το μαξι δινει υψος, δεν αφαιρει...μην μπερδευεστε!
Οι κατω του 1,70 να αποφευγετε το μιντι...αυτο το μακρος αφαιρει υψος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
επειδη δεν ειμαστε ολες καγια ομως ή ζυγουλη πιστευω οτι εξισου καλο δειχνει και σε μια κοπελα γυρω στο 1,70.:)

και αν υποθεσουμε οτι δε μπορω να κρινω αντικειμενικα για τον ευατο μου, οταν βλεπω τη μητερα μου, με την οποια ειμαστε στο ιδιο υψος (1,67) να φοραει κατι περεμφερες μαρεσει πολυ πανω της.

νομιζω οτι κοντη θεωρειται κυριως μια γυναικα γυρω στο 1,52-1,63 καπου εκει.

καλά πάμε να αυτοκτονήσουμε ομαδικώς οι υπόλοιπες :P

σε κάθε περίπτωση (μιας και μαζευτήκατε όλες οι 2 μέτρα εδώ μέσα :P) με μέσο όρο ύψους γυναικών στην Ελλάδα το 1.66 (μια γενιά πριν το 1.63] η που λίγες είναι (είστε) αυτές που θα τα φορέσετε ή κάτι άλλο παίζει. Btw, πριν από κάποια χρόνια είχα διαβάσει ότι κοντή (και όχι απλώς κάτω του μέσου όρου) θεωρείται η γυναίκα που είναι κάτω από το 1.50 (1.65 οι άνδρες νομίζω). Αν το βρω θα σας ποστάρω και την πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top