Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και μποτάκι, και λουστρίνι, και μυτερό και τακουνάκι... Οκ νομίζω πως είναι από τα χειρότερα αντρικά παπουτσάκια πoυ έχω δει ποτέ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Με έχετε κάνει ράκος δηλαδή σε ότι αφορά ειδικά τις επιλογές μου στα υποδήματα.Αμάν! :P Τέσπα πολύ αργά ήδη τα περιμένω σπιτάκι και θα τα σπάσουν ότι και να λέτε.Απαξιώ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Και μποτάκι, και λουστρίνι, και μυτερό και τακουνάκι... Οκ νομίζω πως είναι από τα χειρότερα αντρικά παπουτσάκια πoυ έχω δει ποτέ. :P

Γιατί είχα την εντύπωση πως αύτο που περιγράφεις φοριόνταν πολύ στα 80s-mid 90s??

Ούτε εμένα μου αρέσει η μπότα...Πολύ πομπώδης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
...Πολύ πομπώδης...

Σα το βαρκάρη του ένα πράγμα :P Πάντως για αυτό τα γουστάρω ή το κάνεις το statement ή μένεις μέσος όρος :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
έστι όπως το είδα ούτε εμένα μου άρεσε το παπούτσι.

Sorry Panos.

Βέβαια φορεμένο μπορεί να δείχνει αλλιώς και κυρίως αν φοριέται με αυτοπεποίθηση ;)

Οπότε keep walking

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σα το βαρκάρη του ένα πράγμα :P Πάντως για αυτό τα γουστάρω ή το κάνεις το statement ή μένεις μέσος όρος :redface::P

Μωρέ να ήταν μόνο το παπούτσι θα έλεγα εντάξει.
Αλλά κάτι μου λέει μέσα μου πως η μπότα δεν είναι το μόνο που θα κάνει το statement πάνω σου:P

Αν και εγώ προσωπικά σνομπάρω πολύ τα παπούτσια...Δεν πα να είναι τα πιό ωραία του κόσμου...Αν είναι άβολα δεν τα βάζω!!!
φορ δε ρεκορντ:Έχω βάλει ασημί αθλητικό asics σε πρωτοχρονιάτικο ρεβεγιον που φόραγα κοστούμι(βέβαια δούλευα παραλληλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν έχει πολύ σεξι χέρια? Έτσι όπως πετάνε οι φλέβες πάνω τους. Α πα πα μας κολάζεις μεσημεριάτικο. :P
Καλά τα κόκκαλα που πετάνε εκεί στη λεκάνη απλά ασχολίαστα... :redface:

πσ: ε θα έσκαγα αν δεν το έκανα το σχόλιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αλλά κάτι μου λέει μέσα μου πως η μπότα δεν είναι το μόνο που θα κάνει το statement πάνω σου:P

Ε,wishful thinking mate,ψάξε αλλού για τέτοιου είδους statement .Εκτός αν μιλάς για την περιοχή του καβάλου,εκεί μάλλον το βρήκες το statement σου :P

Πάντως δείτε γενικά τι παίζει.Ένα εντυπωσιακό παπούτσι πάνω μου γενικά δε με φοράει αλλά το φοράω.Έχω μια τάση να δαμάζω και τα πιο οφφ κομμάτια.Επιμένω ότι το ζευγάρι πάντως θα κλέψει την προσοχή γιατί αφενός θα ταιριάξει πολύ με το καλό μαύρο παντελόνι μου και το ακόμα πιο εντυπωσιακό sweater!

Δεν έχει πολύ σεξι χέρια?

Σιγά!Τον έχω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάντως...να ξέρετε ότι το παπούτσι χαρακτηρίζει τον άντρα. Γι'αυτό όλοι σας να το θυμάστε αυτό... ;)

Πάνο δεν μιλάω για σένα..γενικά μιλάω :redface:


Λοβακι....πόσο δίκιο έχεις...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Eμένα μ' αρέσουν τα παπούτσια... Έχουν μια ιδιαίτερη πνοή. Θυμίζουν άλλη εποχή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν έχει πολύ σεξι χέρια? Έτσι όπως πετάνε οι φλέβες πάνω τους. Α πα πα μας κολάζεις μεσημεριάτικο. :P
Καλά τα κόκκαλα που πετάνε εκεί στη λεκάνη απλά ασχολίαστα... :redface:

πσ: ε θα έσκαγα αν δεν το έκανα το σχόλιο. :P

Πού τα είδες τα κόκκαλα;;
Γιατί εγώ μιά γραμμή βλέπω απο τους κοιλιακούς του:redface::/:

Και αφού το ρίξαμε στα παπούτσια:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
χειρότερα αντρικά παπουτσάκια πoυ έχω δει ποτέ. :P
εγω μολις τα ειδα νομιζα οτι ειναι γυναικεια..:worry:

τετοια γυαλαδα σε παπουτσι ,,μονο σε τετοιο το δεχομαι..
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Mercury, καλύτερα να βάλεις ασημί asics πάλι.

Λοιπόν, για βάφτιση με γαλάζιο pinup φόρεμα, τι να βάλω από τα παρακάτω?
Εννοείται πως το χρώμα του παπουτσιού θα είναι και το χρώμα τσάντας/κραγιόν/εσάρπας ή κάποιου αξεσουάρ τέλως πάντων, έχω σετάκι για όλα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ε άμα βάλεις γαλάζιο φόρεμα μη βάλεις και μπλε παπουτσάκια. Θα σου πρότεινα κάτι σε λευκό ή ασημί.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ασημί δεν έχω, μόνο κάτι λευκές πλατφόρμες με ένα στρας (δεν έχω φωτογραφία προχειρη). Αλλά το φορεματάκι είναι γαλάζιο-άσπρο και έλεγα να κάνω τριχρωμία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.








 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ασημί δεν έχω, μόνο κάτι λευκές πλατφόρμες με ένα στρας (δεν έχω φωτογραφία προχειρη). Αλλά το φορεματάκι είναι γαλάζιο-άσπρο και έλεγα να κάνω τριχρωμία.

Δε μπορώ να σκεφτώ άλλο χρώμα που να πηγαίνει από αυτά που' πε η λοβ.
Μετά μπορείς να κάνεις πείραμα και να βάλεις κανένα φούξια ξέρω γω παπούτσι, αλλά το φόρεμα είπες είναι γαλάζιο-άσπρο και όχι μονόχρωμο.
Δε ξέρω αν θα ταιριάζει κάποιο χρώμα, και το γαλάζιο σαν χρώμα είναι τόσο δύσκολο στον συνδυασμό.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ολα ειναι κορυφαια!






Mελλοντικα θελω αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top