Καλοκαιρινοί ερωτικοί σύντροφοι

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Ενα θα πω και φυλαχτείτε.... Αυτό το καλοκαιρινοί έρωτες πολύ που...νίστικο που ακούγεται και στην ουσία θεωρώ οτι όποιοι έχουν θέσει αυτοσκοπό να ζήσουν φορτισμένες στιγμές έρωτα και μετά υποθέτουν οτι μπορούν να είναι σταθεροί στη ζωή τους με εναν μόνιμο σύντροφο είναι στην καλύτερη αιθεροβάμωνες. Εγω απλά τους αποκαλώ ασταθείς και δε τους εμπιστεύομαι...


Τα ρέστα μου! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Τα ρέστα μου! :devil:

Δεν μιλάω για αυτοσκοπό....μιλάω ότι σου έτυχε και θες να το ζήσεις...Ο καθένας κάνει τις επιλογές του!Και ναι αυτές οι φορτισμένες ερωτικές στιγμές-που προσωπικά με έχουν αφήσει έναν αθώο χαζορομαντισμό- άξιζαν!Και πέρισυ πήγα διακοπές με γυναικοπαρέα αν και είχα σχέση και δεν έζησα κάτι τέτοιο- τους λόγους δεν τους αναφέρω-Όπως αξίζουν οι εξίσου χαζές ρομαντικές στιγμές που ζώ τώρα και κάνω σαν ένα 16χρονο άβγαλτο κοριτσάκι.... 8)

Τα βλέπω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Όπως αξίζουν οι εξίσου χαζές ρομαντικές στιγμές που ζώ τώρα και κάνω σαν ένα 16χρονο άβγαλτο κοριτσάκι.... 8)


Μπράβο ο Θωμάς.... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Μπράβο ο Θωμάς.... :clapup:

Κώστας...Βαγγέλης...Δημήτρης...Μανώλης....Μάκης...Τόσα άλλα ωραία ονόματα και παιδιά υπάρχουν στην παρέα μου, μην κολλάς στον κολλητό μου βρεεεεεεε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ούτε εχω ξεχάσει τι θα πεί συντροφικότητα, ούτε θα έκανα μια σχέση τώρα για να μην κουράζω τη χείρα!
απλά αυτο το "ελέυθερος/η" σε αυτό το ποστ μου ακούγετε κάπως, υποτίθετε για να δείξουμε "καλό πρόσωπο", να με συγχωρήτε αν σας παρεξήγισα αλλά έτσι ένιωσα και ήθελα να το πώ! Επίσεις εχω την εντύπωση οτι είστε απόλυτοι... Δεν ήθελα να το πάω ούτε στο ανοίγω τα πόδια στον οποιονδήποτε, ούτε στο μεγάλο πουλί που ανέφερε ο φίλος exposed_bone παραπάνω, απλά πιστεύω οτι στην ζωή δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι και ανα πάσα στιγμή μπορεί να μας σημβεί οτιδήποτε!!!
Είναι τόσο μακριά απο την πραγματικότητα να πάς διακοπές με το ταίρι σου και εκεί να γνωρίσεις κάποιον/α άλλον/η που να σε κάνει να σκέφτεσαι μόνο αυτον/ην? Ναι οκ θα δεχθώ οτι ίσως με αυτόν/ην που πήγες διακοπές ίσως τελικά αυτό που να είχατε να ήταν βρούβα αλλά γνώμη μου είναι οτι δεν είναι καθόλου απίθανο και γνώμες και περιστατικά μπορείτε να βρείτε σε 2 άλλα ποστς σχετικά με το άν εχετε απατήσει ποτέ και διακοπές και χωρισμός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Κώστας...Βαγγέλης...Δημήτρης...Μανώλης....Μάκης...Τόσα άλλα ωραία ονόματα και παιδιά υπάρχουν στην παρέα μου, μην κολλάς στον κολλητό μου βρεεεεεεε 8)

Το δικό μου ξέχνα το όμως... :mad17: Δε στην ξαναχαρίζω.

ΥΓ: Να επιστρέψουμε στο θέμα μας παρακαλώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
, ούτε στο μεγάλο πουλί που ανέφερε ο φίλος exposed_bone παραπάνω
Μια μικρή διευκρίνηση, ο valder το ανέφερε πρώτος αλλά και εγώ συμφωνώ σε αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
ούτε εχω ξεχάσει τι θα πεί συντροφικότητα, ούτε θα έκανα μια σχέση τώρα για να μην κουράζω τη χείρα!
απλά αυτο το "ελέυθερος/η" σε αυτό το ποστ μου ακούγετε κάπως, υποτίθετε για να δείξουμε "καλό πρόσωπο", να με συγχωρήτε αν σας παρεξήγισα αλλά έτσι ένιωσα και ήθελα να το πώ! Επίσεις εχω την εντύπωση οτι είστε απόλυτοι... Δεν ήθελα να το πάω ούτε στο ανοίγω τα πόδια στον οποιονδήποτε, ούτε στο μεγάλο πουλί που ανέφερε ο φίλος exposed_bone παραπάνω, απλά πιστεύω οτι στην ζωή δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι και ανα πάσα στιγμή μπορεί να μας σημβεί οτιδήποτε!!!
Είναι τόσο μακριά απο την πραγματικότητα να πάς διακοπές με το ταίρι σου και εκεί να γνωρίσεις κάποιον/α άλλον/η που να σε κάνει να σκέφτεσαι μόνο αυτον/ην? Ναι οκ θα δεχθώ οτι ίσως με αυτόν/ην που πήγες διακοπές ίσως τελικά αυτό που να είχατε να ήταν βρούβα αλλά γνώμη μου είναι οτι δεν είναι καθόλου απίθανο και γνώμες και περιστατικά μπορείτε να βρείτε σε 2 άλλα ποστς σχετικά με το άν εχετε απατήσει ποτέ και διακοπές και χωρισμός...

Εγω θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον Founes και μην κάνετε τα κορόιδα, και δεν απαντάτε, ντροπή σας!;) απλά πετάτε ένα αν ήμουν ελευθερος και καθαρίσατε. Founes άνοιξε ένα νέο θέμα με το ερώτημα που έβαλες παραπάνω είναι πολύ καλό topic! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Είναι τόσο μακριά απο την πραγματικότητα να πάς διακοπές με το ταίρι σου και εκεί να γνωρίσεις κάποιον/α άλλον/η που να σε κάνει να σκέφτεσαι μόνο αυτον/ην?

Ναι είναι μακριά από την πραγματικότητα ,πώς θα κερατώσεις το ταίρι σου αν τον έχεις μπάστακα δίπλα σου όλη μέρα;:hehe: :P

Σοβαρα τώρα.Δε μου έχει τύχει ποτέ και το απεύχομαι.Αλλα αν συμβεί δε ξέρω πώς θα αντιδρούσα.Τώρα γνωρίζοντας τον εαυτό μου λέω όχι αλλά αν δεν έρθεις ποτέ σ'αυτή τη θέση όλα είναι απλά θεωρίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Σοβαρα τώρα.Δε μου έχει τύχει ποτέ και το απεύχομαι.Αλλα αν συμβεί δε ξέρω πώς θα αντιδρούσα.Τώρα γνωρίζοντας τον εαυτό μου λέω όχι αλλά αν δεν έρθεις ποτέ σ'αυτή τη θέση όλα είναι απλά θεωρίες.

Απλά υποκλίνομαι! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
αμαν ηταν καλη ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Δεν είμαι χαρακτήρας που μπορεί να κάνει κάτι χωρίς συναίσθημα, οπότε δεν θα έκανα κάτι μόνο για το σεξ.


Αν πάλι έκανα μια σχέση με κάποιον ξένο αν και οι σουηδέζοι δεν μου αρέσουν διότι απεχθάνομαι το ξανθό αν ήθελε κι εκείνος μετά θα κρατούσαμε κάποια επαφή αλλά είμαι σχεδόν σίγουρη πως θα χανόμασταν τελείως μετά απο κάποιο διάστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Δεν είμαι χαρακτήρας που μπορεί να κάνει κάτι χωρίς συναίσθημα, οπότε δεν θα έκανα κάτι μόνο για το σεξ.
Ακριβώς αυτό από κει και πέρα τα λόγια είναι περιττα πιστευω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent_provocateur

Νεοφερμένος

Ο agent_provocateur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
τι συνεσθημα και κλαπατσίμπανα

ο φιλος σας ο αλφα τζι φυστικόνει ότι περπαταει και οτι κολυμπαει ειδικά αν είναι ξανθό γιαυτο κοριτσα τοιχο τοιχο :P:P:P:P

και δε μιλαω για καλοκαιρι μόνο

καμια φορα η γκομενα μου γκρινιαζει αλλα τηνεχω μαθει και τουμπεκιαζει μετα

το καλοκαιρι ημουνα παρο και κερασα μπακλαβα 2 ιταλιδες και 3 σουιδεζες 9η απ[ο νορβηγια) . οι ιταλιδεσ το φαγανε μαζι τριολε πολυ εφκολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αν είχα ερωτευτεί σφόδρα, τότε θα έκανα τα αδύνατα δυνατά για να διατηρήσω επαφή μαζί του. Αν και σε έναν και μοναδικό καλοκαιρινό μου έρωτα, θυμάμαι ότι δεν μπόρεσα να κρατήσω επαφή ενώ αυτός έμενε 20 λεπτά μακρυά από το σπίτι μου. Το εξωτερικό λοιπόν μου φαίνεται λίγο.... too much. Μάλλον δεν θα έμπλεκα εξ αρχής, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Μμμμ... Μια φορά είχα γνωρίσει κάποιον σε διακοπες, και επειδή είμαι λίγο της υπερανάλυσης, μέχρι να το καταλάβω ότι μου την έπεφτε, να το αναλύσω και να το σκεφτώ, όρμησε μια "φίλη" και τον ξεκοκαλλησε...:mad: Αν μου ξανατύχαινε κάτι ανάλογο, αν μου άρεσε πολύ θα το αποτολμούσα! Βέβαια, άλλο η θεωρία, άλλο η πράξη! Όταν μου ξανατύχει θα σας πω τι αποφάσισα να κάνω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mousitsa

Νεοφερμένος

Ο mousitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν πιστευω πως θα εκανα γιατι ειμαι αρκετα συναισθηματικη και θα σκεφτομουν οτι ειναι κατι που θα τελειωσει γρηγορα και μπορει να με στεναχωρεσει που θα εχει μικρη διαρκεια ... Βεβαια εξαρταται και απο την ψυχολογικη διαθεση στην οποια θα ημουν εκεινη την στιγμη ,..... μπορει και να εκανα κατι αλλα θα φροντιζα να ημουν πολυ συγκρατημενη για να μην πληγωθω λόγω της αποστασης που θα μας χωριζε μετα το τελος των διακοπων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το ξέρω, που το ξέθαψα αυτό το θέμα, αλλά μου φάνηκε πολύ ωραίο, είναι και του Αγίου Βαλεντίνου κι επηρεάστηκα κι εγώ.:redface:

Για μένα ο καλοκαιρινός έρωτας είναι το κερασάκι που θα κάνει την τούρτα των διακοπών ακόμα πιο εύγεστη!:P Δεν σημαίνει βέβαια πως άνευ έρωτα οι διακοπές δεν λένε, έχω περάσει πολλά ταξίδια με φίλους και υπέροχη διάθεση χωρίς να παίξει κάτι το γκομενικό. Αλλά αν κάτσει και κάτι τέτοιο η φάση είναι ακόμα καλύτερη!

Έχω κάνει τις καλοκαιρινές τρέλες μου, είτε με αλλοδαπό στις διακοπές μου στην πατρίδα, είτε με μένα ως τουρίστρια σε άλλη χώρα. Δεν έχω κρατήσει ποτέ επαφή. Από την αρχή ξέρεις ότι είναι δύσκολο και ότι κάνεις κάτι για την στιγμή. Αλλά είναι ωραίο.:loveangel Μια φορά μπήκα στην διαδικασία να θέλω να κρατήσω κάτι, φέτος το καλοκαίρι με έναν Γάλλο (αν και νομίζω ότι το έχω αναφέρει πολλάκις:whistle: ). Ήταν από τα καλύτερα πράγματα που μου έχουν συμβεί ever, και ήμουν σε σημείο να πήγαινα στην Γαλλία αν μου το έλεγε (φυσικά δεν το εξέφρασα, θα με έπαιρνε με τις ντομάτες). Και τώρα μπορείτε όλη να γελάσετε με την ανωριμότητα που κουβαλάνε μερικοί άνθρωποι.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
το σεξ με συναισθημα σαφώς κ είναι ότι καλύτερο. αλλά μέσα στην τρέλα των διακοπών κ τπτ φάλτσο να έρθει, χωρίς πολλές σκέψεις με απλή έλξη πάλι ωραίο είναι,όχι για χόρταση, αλλά σίγουρα για διασκέδαση...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έχω περάσει κι εγώ από αυτό το στάδιο για κάποια καλοκαίρια και έχω πολύ όμορφες αναμνήσεις. Τώρα έχω κατασταλάξει και περνάω υπέροχα στη σχέση μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top