Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Γίνατε ίδιοι δηλαδή; :P

χαχχαχαχαχα!!! οχι! εγω τωρα εχω πιο ανοιχτο μαλλι αλλα το ματι εμεινε σκουρο!! χαχαχα!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Στις γυναικες μου αρεσει το φλογερο κοκκινο χρωμα ....στους ανδρες το καστανο και το μελαχροινο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ελκυστικοί είναι οι άνθρωποι όχι το μαλλί τους.....και ειδικά το χρώμα τους...
Κι εγώ που είμαι φυσική καστανόξανθη, τα έχω βάψει το τελευταιο εξάμηνο κόκκινα και είναι και πολύ ωραία......:P
Προχτές ήμουν στο Θησείο και ξαφνικά περνάει μια νέα κοπέλα με μακρύ καστανο μαλλί αδιάφορου χρώματος....αλλα ήταν τόσο ωραία, το πως περπατούσε, το πως στεκόταν.....που έκανε εντύπωση από μακριά κι ας μην είχε ξανθό μαλλί....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δεν έχω συγκεκριμένη προτίμηση.. Δε δίνω βάση στο χρώμα των μαλλιών αλλά στον χαρακτήρα και στην εμφάνιση.. Ελκυστικοί είναι και οι ξανθοί και οι μελαχρινοί κατά τη γνώμη μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΦΑΓΑΝΟ ΖΟΥΛΑΠΙ!

Νεοφερμένος

Ο ΦΑΓΑΝΟ ΖΟΥΛΑΠΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μου κανει εντυπωση καπως το αποτελεσμα,παντα πιστευα πως στο φαντασιακο του/της Ελληνα/ιδας το ξανθο, ως πιο σπανιο στην Ελλαδα,ειναι κυριαρχο.Μαλλον επεφτα εξω κρινοντας εξ'ιδιων τα αλλοτρια!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καστανά.
Το ξανθό δε μου αρέσει, δε ξέρω γιατί.Το κόκκινο το βρίσκω λίγο σαχλό, είναι αρκετά έξω από τα γούστα μου.Για τα μαύρα δεν έχω άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Στις γυναίκες δεν έχω πρόβλημα!
Στους άντρες καστανό, μελαχρινό, στο ξανθό δεν είμαι ιδιαίτερα δεκτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
στις επιλογες μου δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση, αλλα μπορω να πω οτι το ξανθο χρωμα, σε αντρες και γυναικες, ικανοποιει καποια προσωπικα μου ''προτυπα'' ομορφιας.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrysoulitsa97

Νεοφερμένος

Η χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το μαυρο το καταμαυρο το βαμμενο δεεεν... ολιγον υπερβολικο.
παντως πιστευω πως εδω στην ελλαδα πιστευουμε πως οι ξανθοι/ες ειναι κατι ξεχωριστο και το θεωρουμε ομορφο...
στην σουηδια που εχουν πηξει στους ξανθους/ες παμε στοιχημα, θελουν μελαχρινους/ες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ότι να ναι...άμα ο άλλος έχει γλυκό προσωπάκι στις τρίχες θα κολλήσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
βασικά σίγουρα υπάρχουν πολλά περισσότερα και σημαντικότερα πράγματα να αξιολογήσεις πάνω σε κάποιον από το χρώμα των μαλλιών του ( προσωπικά όμως θα έριχνα μία ψήφο στους ξανθούς-καστανούς με καφέ μάτια!:D:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
μαύρα μαλλιά-μαύρα μάτια. ΕΡΩΤΑΣ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stoli meg

Νεοφερμένος

Η stoli meg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Το ξανθό γοητεύει, το κόκκινο εντυπωσιάζει το μελαχρινό όμως σου μένει αξέχαστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το μελαχρινό όμως σου μένει αξέχαστο!
ναι,,εχει βαθυ συναισθημα..
σε ρουφαει μεσααα...........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

catgirlbarbara

Δραστήριο μέλος

Η catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 428 μηνύματα.
πιστευω, πιο ελκυστικοι ειναι οι μελαχρινοι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κοκκινομάλλες. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.



δωλο για την Πλινσες...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
νομιζω δεν παιζει ρολο το χρωμα του δερματος,των μαλλιων ή των ματιων,αν ο αλλος μας κανει το κλικ,ειτε ειναι ξανθος ειτε μελαχρινος θα μας αρεσει.

Σε πολλες αρεσουν οι γαλανοματιδες επειδη μπορουν να ξεχωρισουν αν συστελεται ή διαστελλεται η κορη του ματιου του αρσενικου που κοιταζουν και ετσι βλεπουν αν τις ποθουν ή οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...μπορουν να ξεχωρισουν αν συστελεται ή διαστελλεται η κορη του ματιου του αρσενικου που κοιταζουν και ετσι βλεπουν αν τις ποθουν ή οχι.


:hmm:

για άκου κάτι πράγματα...
εγώ νόμιζα αρκεί να κοιτάξεις κάτω απ΄το τραπέζι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
οι μαυρομαλληδες κατ εμε ειναι πιο ελκυστικοι. για γυναικες μ αρεσει πολυ το ξανθο το γλυκο οχι η πλατινα και το πυροξανθο. γενικά οι κοκκινωπες αποχρωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top