Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πάει. Πάει.

Φοβάμαι μην είμαι σαν καναρίνι :P
Δεν με έχω συνηθίσει με έντονα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Βάλε χρώμα στην ζωή σου παιδί μου! Μην το φοβάσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πάει το μπλε με το κίτρινο?
Μπλε παντελόνι (σκούρο μπλε) - κίτρινη μπλούζα, ας πούμε?
Ένα θεμελιώδες ερώτημα :P
Πάει και ταιριάζουν και πολύ ωραία! :) ;)
Φοβάμαι μην είμαι σαν καναρίνι
Δεν με έχω συνηθίσει με έντονα χρώματα.
Nα συνηθίσεις..τα έντονα χρώματα είναι πολύ ωραία!! :D
Σαν καναρίνι; :(
Τι να πω και εγώ τότε που τα περισσότερα καλοκαιρινά μου είναι ροζ και πράσινο.. και στο κεφάλι μου φοράω (συνήθως όταν πηγαίνω για ποδήλατο, περπάτημα η τρέξιμο)
αυτό; :hmm:
:clapup: :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Θυμάστε εκείνα τα σουπερ ντουπερ φλιπ φλοπς για τα οποία μου την είχατε πέσει ; E,λοιπόν μόλις έφυγε η ονλαιν παραγγελία :P

Αν έχετε κάποια πρόταση για να τα συνοδεύσω με ένα καλό παντελονάκι θα ήμουν υπόχρεος .Α,και κάποιον αισθητικό που κάνει καλό πεντικιούρ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πάει και ταιριάζουν και πολύ ωραία! :) ;)

Nα συνηθίσεις..τα έντονα χρώματα είναι πολύ ωραία!! :D
Σαν καναρίνι; :(
Τι να πω και εγώ τότε που τα περισσότερα καλοκαιρινά μου είναι ροζ και πράσινο.. και στο κεφάλι μου φοράω (συνήθως όταν πηγαίνω για ποδήλατο, περπάτημα η τρέξιμο)
αυτό; :hmm:
:clapup: :P :redface:

Aχά αχά. Τα περισσότερα ρούχα μου είναι ροζ ή μωβ. :redface:
Χρώματα που δεν έχω καθόλου είναι πορτοκαλί-κίτρινο-πράσινο-καφέ. Ποτέ δεν είχα ρούχα σε τέτοια χρώματα.:hmm:
Δε μου αρέσουν και τόσο, σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Aχά αχά. Τα περισσότερα ρούχα μου είναι ροζ ή μωβ. :redface:
Χρώματα που δεν έχω καθόλου είναι πορτοκαλί-κίτρινο-πράσινο-καφέ. Ποτέ δεν είχα ρούχα σε τέτοια χρώματα.:hmm:
Δε μου αρέσουν και τόσο, σπάνια.
Και το ροζ και το μοβ είναι πολύ ωραία χρώματα πάνω στα ρούχα! πορτοκαλί δεν έχω αλλά δεν νομίζω να έπαιρνα κιόλας..πολύ φανταχτερό αλλα νομίζω για καλοκαίρι θα ταν ωραίο.. κίτρινο ούτε πάλι έχω αλλα για καλοκαίρι και αυτό καλό θα ήταν!
Πράσινο πάρε! Ανοιχτό όμως..όχι το σκούρο! Πάει με πολλά χρώματα! ;)
Καφε..γήινο χρώμα όπως και το πρασινο το σκούρο..χρώμα χειμωνιάτικο! Έχω και σε αυτό ένα παντελόνι..καλό.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
To λαχανί μου αρέσει. Οι πιο σκούρες αποχρώσεις του όχι και τόσο.
Το καφέ δε μου αρέσει καθόλου σαν χρώμα και νομίζω ότι δε μου πάει κιόλας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επενδυτής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ισχύει, ωραίο ήταν το κιτρινάκι :P
Το φοβόμουν λίγο επειδή ήταν έντονο αρκετά, αλλά εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πορτοκαλί φοράω ΠΟΛΥ άνετα, χειμώνα-καλοκαίρι, το ίδιο και φούξια και μώβ.
Καλοκαίρι φοράω πολύ άσπρα και γενικά ανοιχτόχρωμα, ενώ χειμώνα μαύρα και γκρι.
Σπάνια μπλε ή πράσινο και ποτέ καφέ, δεν μου πάει και δεν το πάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.






:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Juicy Couture Playfully Pretty Spring 2012 Collection



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.


:inlove: Τα θέλω και γω σε κόκκινα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
200 ευρώ για εσπραντίγιες;;;;!!! Μου κάνουν δώρο και μαύρο να μου κάνει αέρα για μία ώρα μίνιμουμ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όποια ενδιαφέρεται για εσπαντρίγιες ας το πει...έχω βρει και πολύ φθηνές και πιο προσιτές. :)







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Για πες για τις εσπαντρίγες, έψηνα ένα ζευγάρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Λοιπόν, βρήκα στο μοναστηράκι πανφθηνες εσπαντρίγες με 12 ευρώ σε διάφορα χρώματα. Και επίσης βρήκα τις toms με 45 ευρώ (ενώ κανονικά τις βρίσκεις με 55) επίσης στο ίδιο μαγαζί. (κλασσικά στο μοναστηράκι όπως βγεις από τον σταθμό)
Ακόμα δεν έχω αποφασίσει σε τι χρώμα να τα πάρω τα toms :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ιιιιιιιιι για toms ψήνομαι κι εγώ (οπτικά δηλαδή μ' αρέσουν, στο πόδι δε ξέρω αν θα με βολεύουν).:redface:
Στον στρατηγό τις βρήκες με 45; Τι 55 τι 45, θα μου πεις, 10 ευρώ είναι.


Τέτοια δε παίζει να υπάρχουν ελλάδα ε; όχι ότι έχω ψάξει δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
'Ασχετο, αλλά μια ζωή νόμιζα ότι εσπαντρίγες είναι μόνο αυτές με το πλατφορμοτάκουνο, που' ναι υφασμάτινες και κλειστές μπροστά και που δένουν γύρω γύρω από το πόδι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πριγκίπισσα εκεί τα βρήκα...Οικονομία παντού! Δεν το συζητώ! :P

Λοιπόν...σε'φτιαξα! Και μένα αυτές μου κινούν το ενδιαφέρον πιο πολύ (αλλά δεν θα τις πάρω γιατί συνδυάζονται δύσκολα) και...ΝΑΙ τις έχω βρει...αλλά όχι στο Μοναστηράκι. Μαρούσι μεριά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top