Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Κι εμένα πολύ μου αρέσουν ρε παιδιά, αλλά θεωρώ πως ακόμη περισσότερα για αυτά πρέπει να είσαι πολύ αδύνατη για να σου πηγαίνει... Τι στο καλό; :hmm:

δε νομίζω ότι ισχύει το πολύ αδύνατη. επειδή είναι σε φαρδιά γραμμή μπορεί να κρύψει κάποια ατέλεια στο πόδι. βέβαια σε κοπέλα με αρκετά παραπάνω κιλά όντως θα προσθέτει περισσότερο όγκο. Αλλά και πάλι θα το προτιμούσα από το skinny που θα πίεζε όλο το σώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Συζήτηση με άντρα για ρούχα:

11:07 ΕΣΥ: Τι να φορέσω αύριο; :/
11:15 .....................
11: 33 ...................
11:41 ...............
11:50 ................
12:32 ΑΥΤΟΣ: Τι σκέφτεσαι;
12:33 ΕΣΥ: ............


:tongue:


Εκείνο το κίτρινο φόρεμα με τις μπλε βούλες μαζί με εκείνη τη κόκκινη πλεκτή ζακέτα και τα πράσινα παπούτσια!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.




:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
olivia palermo :clapup:


κ αυτεσ τισ βαζω γιατι μ αρεσει ο φιλοσ τησ :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
olivia-palermo-style-outfit.jpg 255059_980.jpg Olivia-Palermo-Rain.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.



Κορίτσια ξέρετε ποιο μοντέλο είναι το πρώτο;;;
Είναι τέλεια :inlove: και τα θέλω αλλά δεν μπορώ να τα βρώ στο νετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


Κορίτσια ξέρετε ποιο μοντέλο είναι το πρώτο;;;
Είναι τέλεια :inlove: και τα θέλω αλλά δεν μπορώ να τα βρώ στο νετ

Έχω ένα πολύ παλιό μοντέλο που μου έχουν δώσει, της Byblos.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Παιδιά ερωτεύτηκα, έχω εθιστεί στα Vans πραγματικά δεν προτιμώ άλλη μάρκα παπουτσιών τόσο πολύ όσο τα Vans. Επίσης κάτι που με εκνεύρισε είναι πως πολλά άτομα στο σχολείο μου ανακάλυψαν και εκείνοι τα Vans, δηλαδή ντάξει! :confused:
Αυτά τα παπούτσια κάνουν 80€ λίγο ακριβά πιστεύω, θα περιμένω λίγο μπας και μειωθεί η τιμή, αλλιώς χαλάλι! :clapup:

10800214529125_4.jpg


(οι φωτογραφίες βγήκαν λίγο μεγάλες, δεν ξέρω πως να τις σμικρύνω :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Παιδιά ερωτεύτηκα, έχω εθιστεί στα Vans πραγματικά δεν προτιμώ άλλη μάρκα παπουτσιών τόσο πολύ όσο τα Vans. Επίσης κάτι που με εκνεύρισε είναι πως πολλά άτομα στο σχολείο μου ανακάλυψαν και εκείνοι τα Vans, δηλαδή ντάξει! :confused:
Αυτά τα παπούτσια κάνουν 80€ λίγο ακριβά πιστεύω, θα περιμένω λίγο μπας και μειωθεί η τιμή, αλλιώς χαλάλι! :clapup:






(οι φωτογραφίες βγήκαν λίγο μεγάλες, δεν ξέρω πως να τις σμικρύνω :redface:)

οντωσ πολυ ωραια βανσ παρτα α3ιζουν κ ασ εχουν 80 :redface: μωρη τσοκο :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
οντωσ πολυ ωραια βανσ παρτα α3ιζουν κ ασ εχουν 80 :redface: μωρη τσοκο :D:D

ρε συ ναι, είναι φοβερά im so in love with them μωρή λάιφ :inlove: :redface:
θα περιμένω μέχρι τον Δεκέμβρη ξέρω γω, δωράκι για τα Χριστούγεννα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κορίτσια,ξέρει καμία,κανένα σάιτ για αγορές online για τσάντες; Και λίγο φθηνό ε.:redface:
Thank you in advance.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Κορίτσια,ξέρει καμία,κανένα σάιτ για αγορές online για τσάντες; Και λίγο φθηνό ε.:redface:
Thank you in advance.:P

https://www.stradivarius.com/gr/el/αξεσουαρ/τσαντες-c1108019.html

https://www.accessories.gr/eshop

https://www.zara.com/gr/el/shoes---bags/γυναικεια/τσαντες-c665016.html (ειναι βασικα ακριβο χτυπαει κατι 100αρια αλλα εχει κ με ενα 30αρι:redface:)

https://www.bershka.com/gr/el/αξεσου...e:0,cat:0,price:7.99:29.99,special,size,color

https://shop.mango.com/GR/γυναικα/αξεσουαρ/τσαντες(οι τσαντεσ απο το mango δεν τελειωνουν ποτε οσο κατω κ να πασ :P)

https://www.hm.com/gr/subdepartment/LADIES?Nr=4294966450#Nr=4294926113

εμενα μ αρεσουν οι τσαντεσ απο ολα τα παραπανω:P εχω μπανισει σχεδον 2 τσαντεσ απο το κα8ε μαγαζι αλλα που λεφτα να παρω :D
μπορει να 3εχασα κ κανενα μαγαζι:redface: αλλα νομιζω σε καλυψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
ειδα φθηνες τσαντες στο koketa.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
βασικα λατρευω τισ κλασικεσ κα8ημερινεσ τσαντεσ
ειναι τοσο βολικεσ κ για τη σχολη κ για ενα καφε κ για μια απογευματινη βολτα :P
αν κ συχνα πα8αινω αυτο
αλλα ειναι all time classic:P τωρα ομωσ αρχιζουν κ μ αρεσουν κ οι τσαντεσ τυπου college
που παλια δεν μ αρεσαν με τιποτα τισ 8εωρουσα πολυ παλιακιεσ αλλα τωρα μ αρεσουν :redface: τι αποψη εχετε για αυτεσ??:redface: να παρω??κ αν ναι ειναι κ για πρωι η μονο για απογευμα-βραδυ??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οι τύπου college εγώ ως ταχυδρόμου τις ξέρω. Μια χαρά φοριούνται και πρωί.;)
Εγώ μόνο ταχυδρόμου και σακίδια έχω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Οι τύπου college εγώ ως ταχυδρόμου τις ξέρω. Μια χαρά φοριούνται και πρωί.;)
Εγώ μόνο ταχυδρόμου και σακίδια έχω.:redface:

+1 σε όλα!:P

Δεν μπορώ καθόλου τις τσάντες ώμου..Ούτε για πρωί, ούτε για απόγευμα, ούτε για βράδυ!:P
Έχω μόνο τσάντες χιαστή και για τα ΣΚ μπορεί να χρησιμοποιήσω και κάποια πλάτης! (Λόγω δουλειάς)
Γενικά τις θεωρώ πολύ βολικές και πρακτικές, ειδικά όταν χρησιμοποιείς συγκοινωνίες και τα σχετικά!
Τις τύπου college τις έχω δεί και μου αρέσουν πάρα πολύ! Τις βρίσκω πολύ stylish!:redface:
Eπίσης πολλές φορές, αν θέλω να δείχνω λίγο πιο κομψή, για να μην βάζω χιαστη την τσάντα μου αρέσει να την κρεμάω απο τον ώμο αλλά να είναι μακριά..Δεν ξέρω αν με πιάνεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
+1 σε όλα!:P

Δεν μπορώ καθόλου τις τσάντες ώμου..Ούτε για πρωί, ούτε για απόγευμα, ούτε για βράδυ!:P
Έχω μόνο τσάντες χιαστή και για τα ΣΚ μπορεί να χρησιμοποιήσω και κάποια πλάτης! (Λόγω δουλειάς)
Γενικά τις θεωρώ πολύ βολικές και πρακτικές, ειδικά όταν χρησιμοποιείς συγκοινωνίες και τα σχετικά!
Τις τύπου college τις έχω δεί και μου αρέσουν πάρα πολύ! Τις βρίσκω πολύ stylish!:redface:
Eπίσης πολλές φορές, αν θέλω να δείχνω λίγο πιο κομψή, για να μην βάζω χιαστη την τσάντα μου αρέσει να την κρεμάω απο τον ώμο αλλά να είναι μακριά..Δεν ξέρω αν με πιάνεται!:P

;);) εμενα οι τσαντεσ που εχω παρει εχουν κ λουρακι για ωμο κ για χιαστη :redface: κ οπωσ ειπεσ κ εσυ στισ συγκοινωνιεσ (που 8α χρησιμοποιω απο την αλλη βδομαδα κα8ε μερα)μονο χιαστη 8α φορω πια:P και ναι τελικα 8α παρω κ μια τυπου college γιατι μ αρεσει το ολο στυλακι τουσ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top