Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.


Ωραίο φορεματάκι αυτό. :sly:

Πήρα χθες πουκάμισο σε ίδιο κόψιμο αλλά με αντίθετους χρωματισμούς (άσπρο γιακά, μάυρο φόντο, άσπτρες βούλες) .
Nerd mode on ::spasiklas: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πήρα χθες πουκάμισο σε ίδιο κόψιμο αλλά με αντίθετους χρωματισμούς (άσπρο γιακά, μάυρο φόντο, άσπτρες βούλες) .
Nerd mode on ::spasiklas: :P

Και έτσι όπως το περιέγραψες δεν μπορώ να πω πως θα ναι άσχημο, μην σου πω πως παίζει να ναι και καλύτερο! Εγώ είχα πάρει ένα πουκάμισο άσπρο με μαύρες βούλες, αφόρετο είναι ακόμη. Αλλά ας υπάρχει, μου αρέσουν κάτι τέτοια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Και έτσι όπως το περιέγραψες δεν μπορώ να πω πως θα ναι άσχημο, μην σου πω πως παίζει να ναι και καλύτερο! Εγώ είχα πάρει ένα πουκάμισο άσπρο με μαύρες βούλες, αφόρετο είναι ακόμη. Αλλά ας υπάρχει, μου αρέσουν κάτι τέτοια. :happy:

Πωπω τρελαίνομαι κι εγώ! Ειδικά με μπορντώ φουστίτσα ή τζινάκι είναι τέλειο, βάλτο οπωσδήοτε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Όντως είναι τέλειο. Επίσης ωραία είναι και τα μακριά καρό πουκάμισα, φοράς ένα καλσόν, κολάν ή ένα τζην και είσαι μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
να προτεινει κανεις κανενα διπατο παπουτσακι?:Dετσι γενικα για ββολτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Κορίτσια θα μου δώσετε ιδέες με τι μπορώ να συνδυάσω μια τζιν φουστίτσα που έχω; :) Να ξέρω τι να κοιτάω στα μαγαζιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.



Με κατι τετοιο για καθημερινη


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Όντως είναι τέλειο. Επίσης ωραία είναι και τα μακριά καρό πουκάμισα, φοράς ένα καλσόν, κολάν ή ένα τζην και είσαι μια χαρά.

Οι τελευταίες μου προσθήκες στη γκαρνταρόμπα ήταν καρό πουκάμισα. ;)
Πράσινο και κόκκινο.
Κορίτσια θα μου δώσετε ιδέες με τι μπορώ να συνδυάσω μια τζιν φουστίτσα που έχω; :) Να ξέρω τι να κοιτάω στα μαγαζιά
Με κορμάκι και μποτάκια. :) Επίσης με πουκάμισο θα μου άρεσε πολύ.
Ίσως δεν ειναι το στυλ σου τετοιο και να μη σου κολαει για καθημερινο..κι εγω θα το ειχα για καλο..δε θα το φορουσα καθε μερα..αλλα ανετα φοριεται..δε θα σου πει κανενας τιποτα ;)
ειναι απο τα πανωφορια που μπορεις να τα εχεις ανετα και για καλα και για καθημερινα..και ξαναλεω εχει να κανει με το στυλ του καθενος :)

Είναι μπλε απλό. :)
Το φοράω συνήθως βράδυ, αλλά είναι αρκετά ζεστό και σκέφτομαι να το αξιοποιήσω τον χειμώνα.




Ωραίο φορεματάκι αυτό. :sly:

Αααα, τέλειο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
πήρα από τα αντρικά στα μπέρσκα αυτό


και αυτό



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
πολύ ωραίες επιλογές!
ισχύει ότι πολλές φορές τα ανδρικά είναι πιο ωραία απο τα γυναικεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Πάντως αυτό που τα 3/4 του μαγαζιού είναι γυναικεία και το 0,5/4 (γιατί υπάρχουν και τα παιδικά) είναι ανδρικά και τελικά ψωνίζουμε από τα ανδρικά μπορεί να με τρελάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τι ωραία που είναι αυτά που πήρες @aye! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Πάντως αυτό που τα 3/4 του μαγαζιού είναι γυναικεία και το 0,5/4 (γιατί υπάρχουν και τα παιδικά) είναι ανδρικά και τελικά ψωνίζουμε από τα ανδρικά μπορεί να με τρελάνει :P
οι ζακέτες στα γυναικεία μου ήρθαν κουτί, που θα πει ότι απορρίπτονται. τις ζακέτες τις θέλω φαρδιές, μ'αρέσουν καλύτερα.
επίσης τα ανδρικά t shirts είναι τρέλα :redface: τα γυναικεία δεν ξέρω, αυτή τη φορά δεν μου έκαναν ιδιαίτερη αίσθηση..too girly for me :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έχει ψωνίσει καμία από το asos.com; Επίσης,έχετε να μου προτείνετε σάιτ ελληνικά ή ακόμη καλύτερα ευρωπαϊκά με ρούχα/τσάντες με καθόλου ή ελάχιστα μεταφορικά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Γενικώς θεωρώ ότι τα σακάκια ταιριάζουν καλύτερα με τις pencil φούστες (για τον εαυτό μου μιλάω βέβαια, είναι λοιπόν υποκειμενικό το σχόλιο). Μια φούστα σε ανοιχτή γραμμή θα μου άρεσε να την αγοράσω το καλοκαίρι, που θα τη φοράω με μπλουζάκια και δεν θα χρειάζεται σακάκι. Δοκίμασα μια αρκετά φουντωτή φούστα με σακάκι και δεν μου άρεσε ο εαυτός μου, ενώ, όταν τη δοκίμασα μόνο με το μπλουζάκι, μου πήγαινε. Έτσι, δεν την πήρα. Θα αγοράσω λοιπόν μια φούστα σε ανοιχτή γραμμή το καλοκαίρι σε όποιο χρώμα είναι περισσότερο στη μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
οι ζακέτες στα γυναικεία μου ήρθαν κουτί, που θα πει ότι απορρίπτονται. τις ζακέτες τις θέλω φαρδιές, μ'αρέσουν καλύτερα.
επίσης τα ανδρικά t shirts είναι τρέλα :redface: τα γυναικεία δεν ξέρω, αυτή τη φορά δεν μου έκαναν ιδιαίτερη αίσθηση..too girly for me :P

Γυναικεία στα Bershka? Τώρα μου έδωσες την ιδέα να πάω να δω τη νέα κολεξιόν.:P
Έχει ψωνίσει καμία από το asos.com; Επίσης,έχετε να μου προτείνετε σάιτ ελληνικά ή ακόμη καλύτερα ευρωπαϊκά με ρούχα/τσάντες με καθόλου ή ελάχιστα μεταφορικά; :)

Έχω ψωνίσει εγώ απο ASOS.
Δες boohoo.

πήρα από τα αντρικά στα μπέρσκα αυτό


και αυτό



:clapup:

ωωω, τι ευτυχία, δε φοράω μόνο εγώ αντρικά ρούχα εδώ μέσα!
μεγειά, πολύ ωραίες οι επιλογές σου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.



:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Να ρωτήσω: θεωρούνται ντεμοντέ τα πουκάμισα με γιακά Μάο (εννοώ αυτά με τον όρθιο γιακά); Μου αρέσουν πάρα πολύ και φοράω κατεξοχήν τέτοια συνδυάζοντάς τα ή με εβαζέ παντελόνι ή με φούστες σε ίσα γραμμή και σακάκι. Άτομα όμως του περιβάλλοντός μου μου λένε ότι είναι ντεμοντέ αυτό το στυλ. Εγώ κλασικό θα το έλεγα, όχι ντεμοντέ. Αυτό το στυλ έχω συνηθίσει και μου είναι δύσκολο να πάω σε κάτι άλλο, αν και δεν θα έπρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ξερει κανεις μετι συνδυαζονται οι μακριες ζακετες σε κρεμ χρωματα; συνηθως το φοραω με τζιν πουκαμισο αλλα το βαρεθηκα τωρα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top