Πόλο - Kick boxing

ΜΗΤΣΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΜΗΤΣΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Τελευταία ψάχνομαι ν ασχοληθώ με κάτι απ τα δύο. Με το kb εχω ασχοληθεί στο παρελθόν αλλά με ενδιαφέρει πολυ και θέλω να ξαναρχίσω αλλα όχι μέσα σε γυμναστήριο γενικό αλλά κάπου που να γινετα προπόνιση μόνο αυτό το άθλημα, το θέμα είναι ότι δε γνωρίζω πού. Τώρα το πόλο μου αρέσει πολύ αλλά μονο αγώνες έχω παρακολουθήσει και δεν ξερω αν θα μπορουσα να ξεκινήσω τωρα, ειμαι και 21 δεν ξερω αν υπάρχουν ερασιτεχνικες ομάδες που ν μπορω να μπω και να ξεκινήσω απο το μηδέν. Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αν ξές καλό κολύμπι όρμα στο πόλο.. Φυσικά και υπάρχουν ερασιτεχνικές ομάδες.. Αν είσαι σε μεγάλη πόλη θα βρείς πολύ γρήγορα... Έπαιζα 7 χρόνια και πραγματικά ήταν όλη μου η ζωή.. Δυστιχώς εδώ που σπουδάζω δεν υπάρχει καν κολυμβητήριο.. Θα δίνα τα πάντα να ξαναξεκιναγά..

Οι κανόνες είναι απίστευτα απλοί δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα προσαρμογής αρκεί όπως προείπα να ξές καλό κολύμπι και κυρίως να το αγαπάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΗΤΣΑΚΙ

Νεοφερμένος

Η ΜΗΤΣΑΚΙ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
δεν είμαι και δελφίνι αλλα μ αρέσει πολυ το κολύμπι και τα καταφέρω. Το θέμα ειναι οτι δεν ξέρω που να ρωτήσω σε κολυμβητήριο? Σε ομάδα ? αθήνα μενω αλλα ειμαι ψιλοάσχετη δεν έχω ασχοληθεί ποτέ και γι αυτο δεν ξερω που να κοιταξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
αν δεν έχεις ασχοληθεί ποτέ με κολύμβηση τότε καλύτερα να ξεκινήσεις απλά να πλατσουρίζεις σε κάποια ομάδα ώστε να μην βουλιάζεις στις προπονήσεις.
εφόσον δυναμώσουν τα πόδια και μάθεις να αναπνέεις τότε θα μπορείς να ξεκινήσεις πιο εύκολα πόλο και να επικεντρωθείς στο άθλημα εξ ολοκλήρου.

συνήθως οι σύλλογοι έχουν και πόλο και τμήματα κολύμβησης οπότε θα το συζητήσεις και μαζί τους.

κατά το πάσχα ήμουν και εγώ σε δίλημα αλλά επειδή δεν βολεύει το κολυμβητήριο εδώ θα ξεκινήσω από σεπτέμβρη τα κλωτσομπούνια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top