Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πείτε μου ωραίες παραλίες και γενικά ταβέρνες και μέρη στην Ρόδο:D (και στην Κω αν ξέρετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ταβερνες στο ζεφυρο κ στεγνα εχει καλες..
παραλιες τσαμπικα,φαλιρακι λινδο οι αγαπημενες μου
αυτα απο ροδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πείτε μου ωραίες παραλίες και γενικά ταβέρνες και μέρη στην Ρόδο:D (και στην Κω αν ξέρετε)


η Κώς είναι σαν την Ρόδο σε μικρογραφεία, άλλα το δικό μας το νησί είναι φοβερό έχει υπέροχα ταβερνάκια και με μας τα Ροδιτάκια έλα και δεν θα χάσεις:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
η Κώς είναι σαν την Ρόδο σε μικρογραφεία, άλλα το δικό μας το νησί είναι φοβερό έχει υπέροχα ταβερνάκια και με μας τα Ροδιτάκια έλα και δεν θα χάσεις:clapup: :clapup:

εμενα δεν με θες ε;....καλααααααααα :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
εμενα δεν με θες ε;....καλααααααααα :mad: :mad: :mad:


και η Βίκη θα πάει για ένα σαβατοκύριακο στην Ρόδο, άσε βίκη κάνω εγώ το πόστ σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
με τον άγγελο μου και άλλους 9 συμφοιτητές θα πάμε σαντορίνη για 6 μέρες αρχές αυγούστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
και η Βίκη θα πάει για ένα σαβατοκύριακο στην Ρόδο, άσε βίκη κάνω εγώ το πόστ σου:P

το ειπα καλε οτι θα παω ροδο τον αυγουστο...:P :P :P :P
για δες πιο πανω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Συζητιέται για Κω...αλλά θα δείξει... όλα είναι ρευστά μέχρι στιγμής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα μικρό hint!




:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γιατι κουεδινι;:worry: λογω του ωριωνα;
μέτρα χιλιάρικα
4000 για το καινούργιο καλοριφέρ (για να έχουμε αυτόνομη για τον Ωρίωνα)
1000 για το βάψιμο του σπιτιού (για να υποδεχτούμε τον Ωρίωνα :P)
1500 για το δωμάτιο του Ωρίωνα και διάφορα άλλα είδη του
4000 ο τοκετός
500 οι εξετάσεις που έχω να κάνω ακόμα ώσπου να γεννήσω
______
11.000.... οι διακοπές δεν είναι ούτε στο όνειρο μας :P


θα σε πάρω μαζί εσένα;)


αρκεί να σου αρέσουν τα κλαρίνα. τον δεκαπενταύγουστο:P
:hmm: αυτό το κρατάμε :P


φέτος θα πάω στην ΚΕ να τη βοηθάω με το μωρουλάκι
και να τη φροντίζω
χιχιχι τι καλά που θα ήταν :(
δυστυχώς θα είμαι απλά πολύ φουσκωμένη το καλοκαίρι και δεν θα έχω ακόμα το μωρουλίνι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Πείτε μου ωραίες παραλίες και γενικά ταβέρνες και μέρη στην Ρόδο:D (και στην Κω αν ξέρετε)

κως:
τελειο νησι!! το λατρευω!!!
να πας για μπανιο οπωσδήποτε στο τιγκακι και στην κέφαλο (αν και η κεφαλος θελει αυτοκινητο γιατι ειναι πολυ μακρυα, στην αλλη μερια του νησιου).
αν θελεις φασαρια να μεινεις μεσα στην κω, αν θελεις λιγο φασαρια και πολλη θαλασσα να μεινεις στο τιγκακι, ειναι και κοντα στο κεντρο.
το βραδυ να πας οπωσδηποτε στη Ζια. Φαινεται ολο το νησι φωτισμενο.
να πας να δεις οπωσδηποτε τον πλατανο του Ιπποκρατη, φοβερο δεντρο, το κρατανε με υποστηλωματα.
αν θυμηθω κατι αλλο θα σου πω.. :)


α! εμεις φετος λεμε για λευκαδα και θα ηθελα ολες τις πληροφοριες που μπορειτε να μου δωσετε..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ φέτος μάλλον θα πάω Αμοργό και Κουφονήσια, αλλά παίζει και κανά εξωτερικό. Δεν είναι κάτι στάνταρ, έχω και πολλά που πρέπει να κάνω εδώ πριν κατέβω διακοπές. Αλλά γλυκάθηκα ρε γ@μωτο με την ζέστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
κως:
τελειο νησι!! το λατρευω!!!
να πας για μπανιο οπωσδήποτε στο τιγκακι και στην κέφαλο (αν και η κεφαλος θελει αυτοκινητο γιατι ειναι πολυ μακρυα, στην αλλη μερια του νησιου).
αν θελεις φασαρια να μεινεις μεσα στην κω, αν θελεις λιγο φασαρια και πολλη θαλασσα να μεινεις στο τιγκακι, ειναι και κοντα στο κεντρο.
το βραδυ να πας οπωσδηποτε στη Ζια. Φαινεται ολο το νησι φωτισμενο.
να πας να δεις οπωσδηποτε τον πλατανο του Ιπποκρατη, φοβερο δεντρο, το κρατανε με υποστηλωματα.
αν θυμηθω κατι αλλο θα σου πω.. :)


α! εμεις φετος λεμε για λευκαδα και θα ηθελα ολες τις πληροφοριες που μπορειτε να μου δωσετε..:D
Οτι πληροφορίες χρειαστείς για Λευκάδα, μπορώ να σε βοήθησω πηγαίνω σχεδόν κάθε μήνα τα Σαββατο-Κύριακα και τριήμερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
α! εμεις φετος λεμε για λευκαδα και θα ηθελα ολες τις πληροφοριες που μπορειτε να μου δωσετε..:D

ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ! Να πατε οπωσδηποτε Καθισμα, Εγκρεμνους και Πορτο Κατσικι! Επισης, για πληροφοριες, πες μου τι θες, η εδω η σε πμ!

Και Αγιο Νικητααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Thanks evouli!:)
Εγώ για Λευκάδα δεν ξέρω τίποτα, αν θέλει κανείς όμως για Σαντορίνη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Thanks evouli!:)
Εγώ για Λευκάδα δεν ξέρω τίποτα, αν θέλει κανείς όμως για Σαντορίνη:D
Αγιος Νικήτας είναι όλα τα ευρώ...
Ειδικά με τα παιδιά που έχουν τη "γωνιά" και το "Barbarosa", έχουμε περάσει απίθανα καλοκαίρια...:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αγιος Νικήτας είναι όλα τα ευρώ...
Ειδικά με τα παιδιά που έχουν τη "γωνιά" και το "Barbarosa", έχουμε περάσει απίθανα καλοκαίρια...:clapup::clapup::clapup::clapup:

Χαχα, να δεις που καποια στιγμη θα καναμε εμεις μπανακι διπλα διπλα στον Αγιο Νικητα και δεν το ξεραμε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πολύ πιθανό....
Αύριο πρωί πρωί, πάλι εκεί θα είμαι......:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ιθάκη σε λίγες μέρες σου έρχομαι...:alljumpy::panwkatw::bounce: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top