Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια,τις γνώμες σας(μιάς και τα αγοράκια δεν πατάνε στο θέμα:P)
Ποιο απο τα δύο να πάρω;;
Να σημειώσω πως είμαι αρκετά ψηλος(2,00εκ),αν βοηθάει και αρκετά λεπτος(γύρω στα 80κιλά)

Πρώτο


Δεύτερο

Και τα δύο είναι της Pull n Bear.

Και τα δύο μου αρέσουν πάρα πολύ! Δεν διαφέρουν στην γραμμή πολύ, πέρα από τις αποχρώσεις. Ανάλογα τι παπουτσια έχεις...Αν έχεις καφέ, πάρε το πρώτο...αν έχεις άσπρα, πάρε το δεύτερο! (ναι ναι μου άρεσαν οι συνδυασμοί για το καθένα) Αν τώρα έχεις λεφτά, πάρ'τα και τα δύο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Και εμένα το δεύτερο δεν μ αρεσει. Το πρώτο έχει κάποιο στυλ κάποια γραμμή, το δευτερό τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τα παρακάτω τα έχω βάλει στο μάτι για καλοκαίρι και οκ αν τα βάζω στο μάτι its a matter of time :P. Το τζηνάκι στο στυλάκι που φοράω/υποστηρίζω γενικά είναι DSQUARED στις £510 περίπου στα πλάγια έχει μια κόκκινη γραμμή που καραγουστάρω.Το Top είναι D&G στις £130 και τα flip flops Diesel στις £70 περίπου.Για το τζηνάκι I am in double mind πάντως (όχι ως προς το στυλάκι γιατί τέτοια φοράω αλλά ως προς το χρώμα,έλεγα μήπως κάτι σε πιο ανοιχτό ή washed λόγο καλοκαιριού).

Για να με φανταστήτε,είμαι αρκετά ψηλός στο 1.90 και περίπου 75kg


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    27.7 KB · Εμφανίσεις: 114
  • Capture 2.JPG
    Capture 2.JPG
    27.8 KB · Εμφανίσεις: 128
  • Capture 3.JPG
    Capture 3.JPG
    44 KB · Εμφανίσεις: 114
  • Capture 4.JPG
    Capture 4.JPG
    28.6 KB · Εμφανίσεις: 131

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

Πόσο μ αρέσουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εμένα μόνο η μπλούζα μου άρεσε.
Τα flip-flops τα απεχθάνομαι.
Και το τζινάκι,δεν μου κάθεται στο μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Κι εμένα δεν μ αρεσει η γραμμή του τζιν, είναι σωλήνας και δεν το προτιμώ σε άνδρα. Οσο για τα άλλα δεν τρελάθηκα κιόλας. Απλά και καθημερινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Εμένα μόνο η μπλούζα μου άρεσε.
Τα flip-flops τα απεχθάνομαι.
Και το τζινάκι,δεν μου κάθεται στο μάτι.

Ναι η αλήθεια είναι ότι είμαι σχετικά εκκεντρικός ως προς τις επιλογές μου στα ρούχα.Πάντως νομίζω τα υποστηρίζω σχετικά καλά,από ότι μου λένε οι γύρω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν μπορώ τους άντρες με σαγιονάρα! Είσαι και 2 μέτρα άντρας βρε Πάνο. Αστην τη σαγιονάρα, άστην! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αυτό έχει σημασία. Να ξέρεις να το υποστηρίζεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Δεν μπορώ τους άντρες με σαγιονάρα! Είσαι και 2 μέτρα άντρας βρε Πάνο. Αστην τη σαγιονάρα, άστην! :P

λολ!Καλά την αφήνω (νοτ) :P

Δείτε και τη κόκκινη γραμμή που έφαγα το φλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Capture5.JPG
    Capture5.JPG
    28.8 KB · Εμφανίσεις: 112

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αυτό που είπε η Noisette,αν μπορείς να υποστηρίξεις το ρούχο,ότι και να βάλεις θα δείχνεις ωραίος.
Δεν κάνουν τα ράσα τον παπά που λέει και ο σοφός λαός.
Αλλά για όνομα του Σούπερμαν ΜΗΝ βάλεις την σαγιονάρα.Μόνο για το κολυμβητήριο είναι,όχι για έξοδο.

Εκκεντρικότατο με την κόκκινη γραμμή πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εμένα πάλι η σαγιονάρα δεν με χαλάει (τόσο). Αρκεί να την φοράει και το κατάλληλο άτομο με το ανάλογο ντύσιμο.

λολ!Καλά την αφήνω (νοτ) :P

Δείτε και τη κόκκινη γραμμή που έφαγα το φλας

ΝΟΤ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Δείτε και τη κόκκινη γραμμή που έφαγα το φλας

Αν ήταν πιο διακριτική θα μ αρεσε περισσότερο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
η σαγιοναρα δε μ αρεσει ουτε εμενα.
αλλα η κοκκινη γραμμη πλακα εχει μ αρεσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αμαν με τη ''σαγιονάρα'' φαγωθήκατε!:P

Έχω 4 flip flops σε τέτοιο στυλάκι και όλο καλά πράγματα ακούω.Ακόμα και η μάνα μου δίνει τα εύσημα δλδ ffs!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Η ανοιξιάτικη καμπάνια του Valentino













 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν ήταν πιο διακριτική θα μ αρεσε περισσότερο...;)

Και μένα με χαλάει τόσο χοντρή.Στη δύσκολη με ένα ψαλίδι την κάνω μισή,κλαιν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μαρέσουν τα αντρικά τζιν σε στυλ σωλήνα και αυτό που μας έδειξες αν δεν είχε την κόκκινη γραμμή στα πλάγια που το κάνει κιτς απλά θα τα έσπαγε.
Βέβαια τα σωληνοειδή τζιν θέλουν και κ@λο που τα σπάει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top