Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Μονιμως γλυκε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frod0

Νεοφερμένος

Ο frod0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :rolleyes:

ντιμον...προσεξε μη δαγκωσεις τη γλωσσα σου και ψοφισεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βρίζω όποιον δω μπροστά μου και βαράω πράγματα :P Καμιά φορά από τα νεύρα μου κλαίω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Titina Hunter

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Δεν το έχω σκεφτεί αυτό ποτέ!Για να δούμε...Σκίζω χαρτάκι,τσιρίζω από μέσα μου και συνήθως αντιδρώ τόσο παρορμιτικά που στο τέλος το μετανιώνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σιωπώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Σε βοηθά αυτό ή είναι η αυτόματη αντίδρασή σου; Το κάνεις δηλαδη συνειδητά; Κινείσαι παράλληλα;
Ρωτώ διότι κάπως έτσι λειτουργώ κι εγώ αλλά παραλλήλως φροντίζω να κινούμαι. Πριν αδιαθετήσω, παρατηρώ να έχω αρκετά νεύρα και μόλις το αντιληφθώ αρχίζω διάφορα όπως νοικοκυριό, δουλειά, περπάτημα, κίνηση γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε βοηθά αυτό ή είναι η αυτόματη αντίδρασή σου; Το κάνεις δηλαδη συνειδητά; Κινείσαι παράλληλα;
Ρωτώ διότι κάπως έτσι λειτουργώ κι εγώ αλλά παραλλήλως φροντίζω να κινούμαι. Πριν αδιαθετήσω, παρατηρώ να έχω αρκετά νεύρα και μόλις το αντιληφθώ αρχίζω διάφορα όπως νοικοκυριό, δουλειά, περπάτημα, κίνηση γενικά.

Δεν με βοηθάει καθόλου. Αντιθέτως συσσωρεύονται τα νεύρα.
Απλά αυτόματα αν κάποιος με νευριάσει σιωπώ.
Εκτός κι αν με νευριάσει τη μέρα που τα συσσωρευμένα αδειάζονται για να γίνει χώρος για τα επόμενα γιατί μια στο τόσο κι εγώ αποφορτίζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α επίσης τρώω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Φωνάζω σε άτομα που δε πρέπει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν με βοηθάει καθόλου. Αντιθέτως συσσωρεύονται τα νεύρα.
Απλά αυτόματα αν κάποιος με νευριάσει σιωπώ.
Εκτός κι αν με νευριάσει τη μέρα που τα συσσωρευμένα αδειάζονται για να γίνει χώρος για τα επόμενα γιατί μια στο τόσο κι εγώ αποφορτίζομαι.
Α επίσης τρώω.
Χμ, κατάλαβα. Ισως αφού δε σε βοηθά, να δοκίμαζες ν'αλλάξεις την τακτική. Συνήθως, όταν κι εμένα κάποια αντίδρασή μου δε με βοηθά και δε μου αρέσει, φροντίζω με λίγο ή περισσότερο κόπο να την διαφοροποιήσω. Πιστεύω καλό είναι για όλους μας αυτό, ο,τι δε μας ικανοποιεί σ'εμάς, να το αλλάζουμε :) Το μόνο που δεν μπορούμε ν'αλλάξουμε, είναι οι γύρω μας. ;) Aφού λένε, πώς εφόσον δεν μπορείς ν'αλλάξεις τον κόσμο, άλλαξε εσύ. Ωχ, παρασύρθηκα, είναι η ώρα της φιλοσοφίας, η μία σκέψη μου φέρνει την άλλη, μη δίνεις σημασία. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τελικά.. τίποτα. Τα αφήνω να μου περάσουν. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Μπραβο αυτοσυγκρατηση η gilda τα συγχαρητηρια μου:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
να ρε αξιοπρεπεια:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν είναι βρε καλό αυτό που κάνω για να χοροπηδάς.
Πρέπει κάπως να εξωτερικεύουμε αυτό που νιώθουμε, αλλιώς γεννιούνται απωθημένα και μετά πυροτεχνήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν έχω νεύρα βλέπω στο pc το

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
χμμμμμμ
ωραιο θεματακι
παντα υπαρχει ποικιλια επιλογων και παραλλαγων
αλλα α) φωναζω/πεταω βιβλια/βριζω/κλοτσαω τον τοιχο ελεγχοντας την ποιοτητα των κατασκευαστικων υλικων της πολυκατοικιας
ή β/ δε λεω τιποτα. και καπως ετσι μετα απο καιρο μεταφερομαστε στο α.

αααα ή κανω το αντιθετο απο αυτο μου λενε συγκεκριμενα ατομα οταν με νευριαζουν -σαν αρρωστια ειναι αυτο το τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top