Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλημέρα!!!

Λοιπόν....
Ψάχνω ένα ζευγάρι μποτάκια σαν και αυτό της φωτογραφίας! .. Εχετε να προτείνετε μαγαζιά???
Ενώ το έχω ψιλοψάξει, δεν το έχω βρει σε μαγαζιά...

View attachment 50762
Δες εδώ: https://www.facebook.com/tamis.place.5?fref=ts
Είναι το προφίλ από όπου μπορείς να αγοράσεις τα συγκεκριμένα παπούτσια, αν ψάξεις στις φώτο που έχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Οχι! Δεν είναι η κοκκινοσκουφίτσα:P, αλλά το κόκκινο φόρεμα είναι πάντα υπέροχο!:redface:;)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Φέτος λέω να αλλάξω και να πάρω το καλοκαιράκι κανένα φορεματάκι....Ας αρχίσω να ψάχνω όμως από τώρα :P
αν έχετε να μου προτείνετε κάποιο ωραίο φορεματάκι σας ευχαριστώ :*:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το ωραίο δεν δίνει και πολλές πληροφορίες για το τι ακριβώς ψάχνεις. Πες λίγο περισσότερα πράγματα για το πώς το θες: μήκος, χρώματα, γραμμή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Το ωραίο δεν δίνει και πολλές πληροφορίες για το τι ακριβώς ψάχνεις. Πες λίγο περισσότερα πράγματα για το πώς το θες: μήκος, χρώματα, γραμμή. :)

ότι κατά την γνώμη σας είναι ωραίο δεν με ενδιαφέρει κάτι συγκεκριμένο απλά να είναι καλοκαιρινό δεν θέλω να δω κάτι συγκεκριμένο ;) θέλω να μου δείξετε διάφορα αν μπορείτε για να έχω πολλές διαφορετικές επιλογές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ας φτιάξουμε ένα κοκτέιλ με καλοκαιρινά φορέματα λοιπόν να υπάρχει... :P

34308080qp_14_e.jpg34311202qj_14_e.jpg34321407lb_14_e.jpg34318347qw_14_e.jpg34315915fd_14_e.jpg
34326508gk_14_f.jpg34326634pj_14_f.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ας φτιάξουμε ένα κοκτέιλ με καλοκαιρινά φορέματα λοιπόν να υπάρχει... :P

View attachment 50963View attachment 50964View attachment 50965View attachment 50966View attachment 50967
View attachment 50968View attachment 50969

το πρώτο το δεύτερο και το πρώτο στην τελευταία σειρά είναι τέλεια αν βρεις και άλλα δείξε μου :redface: ευχαριστώ πολύ :clapup:και το 2ο στην 2η σειρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
num_228-011673___cav.jpg twi_373127____02_3.jpg twi_373729___.jpglac_37-24srw3348024.jpg

τα θέλω...!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Με εξαίρεση τα μποτάκια, μου αρέσουν όλα πάρα πολύ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εμένα πάλι μόνο τα μποτάκια μου αρέσουν. Δεν με τρελαίνουν οι αγκράφες, αλλά φαίνονται πολύ άνετα και με μαλακό-ελαστικό πάτο ο,τι πρέπει για κάθε μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν μου φαίνονται πολύ θηλυκά, δεν ξέρω :)
Δεν είναι και χάλια.
Η φουστίτσα είναι τέλεια, και το φόρεμα το πρώτο θεικό, και το μπλουζάκι έχει το στυλ του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Γεια σας κοριτσια!

Θελω να αγορασω παπουτσια (ημιαθλητικα) που να μπορω να τα φοραω κυριως βολτες,σχολειο,φροντιστηριο.
Δεν θελω να ειναι καλα,αλλα καθημερινα.
Σκεφτηκα λοιπον Vans.
Εχετε να μου προτεινεται καποιο site κυριως για αγορες μεσω internet ή και παλι να μου προτεινεται καποιο αλλο σχεδιο.
Για να σας προλαβω εχω μποτακια και μποτες:P

Ευχαριστω πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Derhy




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Γεια σας κοριτσια!

Θελω να αγορασω παπουτσια (ημιαθλητικα) που να μπορω να τα φοραω κυριως βολτες,σχολειο,φροντιστηριο.
Δεν θελω να ειναι καλα,αλλα καθημερινα.
Σκεφτηκα λοιπον Vans.
Εχετε να μου προτεινεται καποιο site κυριως για αγορες μεσω internet ή και παλι να μου προτεινεται καποιο αλλο σχεδιο.
Για να σας προλαβω εχω μποτακια και μποτες:P

Ευχαριστω πολυ!!
Δες εδώ!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Κατερίνα, το πρώτο φόρεμα που έβαλες πόσο γαμάτο. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κατερίνα, το πρώτο φόρεμα που έβαλες πόσο γαμάτο. *.*
Ναι κι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ!
Ειναι πολύ αέρινο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και δένουν ωραία και τα χρώματα μεταξύ τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αυτό για βάπτιση τι σας λέει; :hmm:


έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό για βάπτιση τι σας λέει; :hmm:


έχετε να προτείνετε τίποτα άλλο; :/:

Μου φαίνεται λίγο υπερβολικό και μεγαλίστικο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top