Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Σε φάση "πρέπει να βρω τον εαυτό μου και να σταθώ στα πόδια μου μετά από ένα κάρο απογοητεύσεις που φορτώθηκα".
Θα τα καταφέρω πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Εκεί που οι καταστάσεις σε διαμορφώνουν και δεν τις διαμορφώνεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση που δεν μπορώ ούτε καν να σκεφτώ καθαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
σε φάση εξεταστικής με ότι αυτό συνεπάγεται....... :console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σε φάση εξεταστικής με ότι αυτό συνεπάγεται....... :console:
Ψυχραιμία θα τελειώσει το βάσανο σε λίγο. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
σε κολοφαση γ' λυκειου! αντε να τελειωνουμε γιατι εχω αρχισει να κουραζομαι και να βαριεμαι αυτη την πιεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε φάση που διαβάζω συνέχεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

:look:
Νιωθω πως μαλακωνω και πλησιαζω ( χωρις να το καταλαβαινω) ατομα που μου κανουν κακο :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Απρόσμενων νέων ευχάριστων καταστάσεων.
κάποιες φορές εξαντλητικά καλά

(θα περάσει όμως, τα καλά λίγο κρατούν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
σε φάση που σκέφτομαι πολλά και διάφορα και δε βρίσκω άκρη σε κανένα :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Σε φάση βγαίνω από το bad mood που μου προκάλεσαν οι λάθος συναναστροφές....
And it's awesome being happy (even for a while).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε φάση που θα πάρω σβάρνα όλες τις ασκήσεις με τη στροφορμή. :look:

Μετά δεν ξέρω τι έχει σειρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε φάση κατάθλιψης αυτές τις μέρες. Νιώθω άχρηστη και ηλίθια και έχει πέσει ένα μαύρο σύννεφο πάνω μου, δε ξέρω τι θέλω, πώς το θέλω, αν το θέλω, αν είμαι ικανοποιημένη από τη ζωή μου, αν μπορώ να αλλάξω κάτι, αν πρέπει, αν,αν,αν, όλα μου πάνε στραβά, θέλω να βρω δουλειά, θέλω να κάνω κάτι που αποφέρει μισθό, θέλω μια νότα αισιοδοξίας, αλλά δε τη βρίσκω πουθενά, σκέφτομαι τι θα κάνω το καλοκαίρι, κι αν μπορώ να κάνω αυτό που θέλω, και μετά το καλοκαίρι πάλι δε ξέρω τι θα κάνω, κι όταν είσαι όλη την ώρα με ένα ερωτηματικό δεν είναι κι ό,τι καλύτερο.
Για τους περίεργους: όχι δεν είμαι χωρισμένη, οι προβληματισμοί μου είναι πιο πνευματικοί. O_o

Νομίζω είμαι στην ηλικία που απλά συνειδητοποιείς και γνωρίζεις καλύτερα τον εαυτό σου και πελαγώνεις μ' αυτό που ανακαλύπτεις, ίσως δεν έπρεπε να μεγαλώσω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Κι όσο μεγαλώνεις χειροτερεύει... :/: Σκατά.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση που δεν έχω το κουράγιο να κάνω πράγματα που μέχρι πριν λίγο καιρό με γέμιζαν... Θέλω να κάθομαι όλη την μέρα μπροστά από μια οθόνη και να ακούω μουσική μόνο αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εγω να γνωρισω μια κοπελα που να μαρεσει και να γνωριστουμε.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Σε φάση κατάθλιψης αυτές τις μέρες. Νιώθω άχρηστη και ηλίθια και έχει πέσει ένα μαύρο σύννεφο πάνω μου, δε ξέρω τι θέλω, πώς το θέλω, αν το θέλω, αν είμαι ικανοποιημένη από τη ζωή μου, αν μπορώ να αλλάξω κάτι, αν πρέπει, αν,αν,αν, όλα μου πάνε στραβά, θέλω να βρω δουλειά, θέλω να κάνω κάτι που αποφέρει μισθό, θέλω μια νότα αισιοδοξίας, αλλά δε τη βρίσκω πουθενά, σκέφτομαι τι θα κάνω το καλοκαίρι, κι αν μπορώ να κάνω αυτό που θέλω, και μετά το καλοκαίρι πάλι δε ξέρω τι θα κάνω, κι όταν είσαι όλη την ώρα με ένα ερωτηματικό δεν είναι κι ό,τι καλύτερο.
Για τους περίεργους: όχι δεν είμαι χωρισμένη, οι προβληματισμοί μου είναι πιο πνευματικοί. O_o

Νομίζω είμαι στην ηλικία που απλά συνειδητοποιείς και γνωρίζεις καλύτερα τον εαυτό σου και πελαγώνεις μ' αυτό που ανακαλύπτεις, ίσως δεν έπρεπε να μεγαλώσω ποτέ.

Hi ,
είμαι καινούργια στο παρεάκι αλλά τα παραπάνω λόγια μου θυμίζουν αρκετά την κατάστασή μου . Τεσπα αυτό που θέλω να πω είναι
κουράγιο .... θα περάσει και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε φάση που ανυπομονώ να αρχίσουν οι πανελλήνιες(!),θέλω να περάσω ένα πολύ όμορφο καλοκαίρι και να γνωρίσω κάποιον που θα κάνει την διαφορά απ'τους προηγούμενους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top