• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Απορίες για τις πλαστικές επεμβάσεις

santibel

Νεοφερμένος

Η santibel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αχ Λια μου ηταν αργα για να φυγω ,οπως γραφω κ πιο πανω το κακο ειχε γινει:mad:....ισως (οταν τα μαθω καλα)να βαλω μια φωτο του πριν και του μετα :Pκαι μετα ολοι μαζι με τις ντοματες στο ιατρειο του:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τότε αν μη τι άλλο μπορείς να του κάνεις μια ωραίοτατη καταγγελία στη ΣΔΟΕ ;)
Έλεος δηλαδή, να φοροδιαφεύγει κάποιος που βγάζει λίγα το καταλαβαίνω, δεν είμαι και Ιαβέρης. Αλλά το να φοροδιαφεύγει ένας γνωστός πλαστικός χειρούργος που βγάζει τα κέρατα του είναι ανεπίτρεπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τότε αν μη τι άλλο μπορείς να του κάνεις μια ωραίοτατη καταγγελία στη ΣΔΟΕ ;)
Έλεος δηλαδή, να φοροδιαφεύγει κάποιος που βγάζει λίγα το καταλαβαίνω, δεν είμαι και Ιαβέρης. Αλλά το να φοροδιαφεύγει ένας γνωστός πλαστικός χειρούργος που βγάζει τα κέρατα του είναι ανεπίτρεπτο.

έλα βρε Λία, ανακαλύπτεις τον κόσμος δλδ εσύ τώρα με αυτό που λέει η santibel?

Στο διαταύτα του τόπικ δεν έχω κάτι να πω, προσωπικά δεν θα έκανα ποτέ γιατί τρέμω, εδώ τις εγχειρίσεις (δεν έχει χρειαστεί να κάνω ποτέ), εδώ και μία που θα πρέπει μάλλον να την κάνω για επαγγελματικούς λόγους και θα μου διευκολύνει και τη ζωή δλδ, και πάλι την αποφεύγω όσο περισσότερο μπορώ [παρόλο που θέλω να την κάνω] γιατί τρέμω την ιδέα του χειρουργείου...

θυμάμαι πριν 1.5 χρόνο που έσπασε ο μπαμπάς μου το πόδι του και μέχρι να βγει από το χειρουργείο είχα τρελαθεί από το φόβο μου...

για...αισθητικούς λόγους δεν θα έκανα ποτέ... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

santibel

Νεοφερμένος

Η santibel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ετσι ειναι οπως τα λες και μενα ο φιλος μου εκανε ενα σοβαρο χειρουργειο το καλοκαιρι που μας περασε και οι 2 ωρες μου φανηκαν αιωνας :/:αλλα...ξερεις κατι...εχεις διαφορετικη ψυχολογια αν προκειται για αισθητικη επεμβαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
έλα βρε Λία, ανακαλύπτεις τον κόσμος δλδ εσύ τώρα με αυτό που λέει η santibel?

Το ότι συμβαίνει συχνά δεν σημαίνει ούτε ότι είναι λιγότερο ανεπίτρεπτο, ούτε ότι πρέπει να το παίρνουμε ως δεδομένο και να μην κάνουμε τίποτα γι'αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Το ότι συμβαίνει συχνά δεν σημαίνει ούτε ότι είναι λιγότερο ανεπίτρεπτο, ούτε ότι πρέπει να το παίρνουμε ως δεδομένο και να μην κάνουμε τίποτα γι'αυτό.

σαφώς! Σαφέστατα!!!!

Απλά μου κάνει εντύπωση που κάνεις λες και δεν το έχεις ξαναδεί το έργο πολλάκις και σε όλες τις ειδικότητες :)

[και δεν συμβαίνει "συχνά"... συμβαίνει στην πλειονότητα των περιπτώσεων...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top