• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Σπιρουλίνα

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πράσινο φύκι χωρίς μεταξοτές κορδέλες.

Μου στο σύστησαν κάποια άτομο απο την δουλειά και απο ότι διάβασα στο ιντερνετ έχει απίστευτες ιδιότητες.
Ρίξτε μια ματία και αν κάποιος έχει ήδη πάρει ας μας πει εντυπώσεις.
Εγώ πάντος απο χθές παίρνο το ίδιο και η γυναίκα μου καθώς περιέχει και φολλυκο οξύ το οποίο είναι πολύ βασικό για το dna του παιδιού που θα κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
είναι πολύ βασικό για το dna του παιδιού που θα κάνουμε!
το βάλατε μπροστά??? να σου κάνω δώρο κι εσένα έναν αργιλέ άμα είναι:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Παίρνω λιγότερη δόση απ όσο συνιστάται απλά για συντήρηση.Δεν είδα διαφορά.Αυτά φαίνονται μακροχρόνια, πιστεύω.
είναι όντως πολύ καλό αλλά βρωμάει το άτιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
το βάλατε μπροστά??? να σου κάνω δώρο κι εσένα έναν αργιλέ άμα είναι:P:P:P

Σε μερικούς μήνες σκοπέυουμε τώρα κάνουμε την προετοιμασία (εξετάσεις κτλ)


@soydelsur Δεν περιμένω τις τρελές διαφορές να σου πω την αλήθεια απλα το να διασφαλήσω τις βιταμίνες και τα ιχνοστοιχεία.
Απο μυρωδιά άστα καλύτερα σαν πορδή από τσιπούρα άπλυτη μυρίζει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
αστα να πάνε! 1000 φορές καλύτερο το μουρουνέλαιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Σε μερικούς μήνες σκοπέυουμε τώρα κάνουμε την προετοιμασία (εξετάσεις κτλ)

...
Απο μυρωδιά άστα καλύτερα σαν πορδή από τσιπούρα άπλυτη μυρίζει.:D
άντε με το καλό! πάντως μη το πολυψάχνετε και αγχωθείτε..πιο εύκολα έερχεται εκεί που δε το περιμένεις!


γιατί καλό μου δε παίρνεις μια βιταμίνη, και τρως τέτοια?:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
άντε με το καλό! πάντως μη το πολυψάχνετε και αγχωθείτε..πιο εύκολα έερχεται εκεί που δε το περιμένεις!


γιατί καλό μου δε παίρνεις μια βιταμίνη, και τρως τέτοια?:P:P

Αυτό είναι φυτικό 100% ενώ κάποιες βιταμίνες είναι χημικές.
Απλά τις βασικές εξετάσεις θα κάνει η γυναίκα μου και ιδιαίτερα για στίγμα γιατί δυστηχώς έχω εγώ!:/:

@soydelsur Καλύπτει τα πάντα όπως και η σπιρουλίνα? Ειδικά αυτό για το δέρμα και το αίμα! :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάλι πρώτη φορά το ακούω. Αν δεν κάνω λάθος είναι κάτι σαν τον βασιλικό πολτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deathpale

Νεοφερμένος

Η deathpale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Έχω πάρει και εγώ spirulina πέρυσι λόγω εξετάσεων. Για να είμαι ειλικρινής δεν είδα και καμιά τρομερή διαφορά. Βέβαια ίσως έφταιγε και το γεγονός ότι ήμουν σε μια άσχημη ψυχολογική κατάσταση και δεν έδινα ιδιαίτερη προσοχή στα αποτελέσματα απο τη spirulina.:P Πάντως μια γνωστή μου που έπαιρνε μου είπε ότι ενίσχυσε την μνήμη της και ότι μόλις την έκοψε αμέσως είδε διαφορά. Τα συμπεράσματα δικά σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Έπαιρνα και εγώ για ένα χρόνο περίπου. Δυνάμωσαν τα μαλλιά μου και τα νύχια μου, με τόνωνε και επίσης με έκαναν να μη πεινάω. Για το τελευταίο δεν είμαι εντελώς σίγουρη αλλά την περίοδο πριν τις πανελλαδικές έχασα 7 κιλά :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top