Η επικαιρότητα εν συντομία

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Να βιντεοσκοπήσουν τις διαδηλώσεις στη ΔΕΘ αποφάσισαν οι αστυνομικοί της Θεσσαλονίκης

Έντονες αντιδράσεις έχει προκαλέσει η απόφαση της Ένωσης Αστυνομικων Υπαλλήλων Νομού Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με την οποία θα μαγνητοσκοπηθούν οι διαδηλώσεις που έχουν προγραμματισθεί να γίνουν μπροστά στο συνεδριακό κέντρο «Ι.Βελλίδης», στο περιθώριο της ΔΕΘ.Μεταξύ αυτών που αντιδρούν είναι και ο πρόεδρος της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Αστυνομικών Υπαλλήλων, Δημήτρης Κυριαζίδης, που χαρακτήρισε την ανακοίνωση «απαράδεκτη και απερίσκεπτη ενέργεια που εκθέτει τον ίδιο το συγγραφέα της».

Στο ίδιο μήκος κύματος και ο πρόεδρος της ΓΣΕΕ, Γιάννης Παναγόπουλος, δήλωσε στην ίδια συνέντευξη που πραγματοποιήθηκε για την επίσημη ανακοίνωση της συγκέντρωσης και πορείας του Σαββάτου, στην οποία θα πάρουν μέρος με δικό τους μπλοκ και συνδικαλιστές των σωμάτων ασφαλείας, «να μην τολμήσουν να κάνουν κάτι τέτοιο».
Ο πρόεδρος της Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νομού Θεσσαλονίκης -η οποία δεν συμμετέχει στην κινητοποίηση- Γιώργος Αναστασιάδης, υποστήριξε από την πλευρά του ότι η ίδια πρακτική ακολουθείται από το σωματείο σε ποδοσφαιρικούς αγώνες, ώστε -όπως είπε- το υλικό να χρησιμοποιηθεί ως αποδεικτικό στοιχείο σε περίπτωση που υπάρξουν δικαστικές εξελίξεις.

Πάντως, η μειοψηφία στο ΔΣ της Ένωσης ανακοίνωσε ότι ουδέποτε ελήφθη τέτοια απόφαση από το Διοικητικό Συμβούλιο.

in.gr
Απάντηση στις κάμερες των καναλιών?:hmm: Καιρός είναι να δούμε και ειδικότητα αστυνόμου κινηματογραφιστής.:P


Πέρα από την πλάκα ελπίζω να μην είναι προθάλαμος για την τοποθέτηση καμερών παρακολούθησης σε δημόσιους χώρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εμένα προσωπικά δεν θα με ενοχλούσε.
Αν είναι με τον τρόπο αυτό να αντιμετωπιστεί η δράση των κουκουλοφόρων, κάποιος που δεν έχει να φοβηθεί τίποτα γιατί να ενοχληθεί;
Αλλωστε το ίδιο κόλπο έχει δοκιμαστεί με επιτυχεία πάνω από τα ΑΤΜ των τραπεζών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Γιατί περπατάει αμέριμνος και μία κάμερα αποφασίζει να το βαφτίσει Τρούμαν.
Επίσης, οι κουκουλοφόροι είτε είναι πολύ γνωστοί και κανείς δε θέλει να πιαστούν είτε εντελώς άγνωστοι και καλά καλυμένοι με την κουκούλα τους :D

Τσάμπα Λεφτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είχε ανοίξει παλιότερα θέμα πάνω στις κάμερες παρακολούθησης και εκεί λέγονται πολλά πάνω σ αυτό το θέμα.

Απλά νομίζω πως είναι πολύ απλοϊκό το να λέμε δεν έχω να φοβηθώ τίποτα, ας μου βάλουν κάμερα. Τα ΑΤΜ είναι ένας χώρος που αν δεν θες να παρακολουθηθείς, δεν πας. Στον δρόμο τί θα κάνεις? Θα σταματήσεις να περπατάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν δεν έχεις κανένα λόγο να μη θέλεις να σε παρακολουθούν, δεν υπάρχει πρόβλημα.
Αν πάλι έχεις, είναι ύποπτο.
Κι αν περπατάω και με παρακολουθούν δηλαδή τι θα γίνει; Μάλλον θα βαρεθούν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεε καλα... δεν ετσι ακριβώς... βασικά οι καμερες στους δρόμους είναι απλά το πρώτο βήμα... στην συνέχεια θα έχουμε και κάμερες στις εισόδους των πολυκατοικιών, στο ασανσερ, ακόμα και μέσα στα σπίτια μας...

σε αυτές τις περιπτώσεις μην μου πεις οτι δεν σε ενοχλεί και εσένα \........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ναι και κυτταρίτιδα δεν έχω και το σεξ δεν είναι κακό, αλλά δε θέλω κάμερες όταν το κάνω.

ΚΑι το φαγητό είναι καλό αλλά δε θέλω να με μαγνητοσκοπεί κάποιος όταν τρώω κοκ

Ε και όταν περπατάω το μόνο που θέλω να με βλέπει είναι οι υπόλοιποι άνθρωποι (και περίπου 100000 δορυφόροι, λολ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μέσα στο σπίτι μου φυσικά και θα με ενοχλούσε, αλλά δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
To σπίτι μου είναι ο κόσμος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νομίζω (Αν κατάλαβα καλά, που παίζει να μην έχω καταλάβει :P) ότι δεν μιλάμε για γενική παρακολούθηση των δρόμων με κάμερες αλλά για την "προστασία" των αστυνομικών από "κακόβουλες" καταγγελίες ότι "χτύπησαν κάποιον άδικα"

ΠΧ στην αμερική όταν σε σταματάει το μπατσικό, από μέσα υπάρχει κάμερα που καταγράφει τα πάντα....
φαντάζομαι ότι μιλάνε για κάτι αντίστοιχο... μια ενσωματωμένη κάμερα στο κεφάλι τους ίσως ( :P ) ώστε να καταγράφει την μολότοφ την ώρα που του έρχεται στη μούρη, και άρα, τον δικαιολογεί όταν του ανοίγει το κεφάλι στα δύο με το γκλομπ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τα «αγκάθια» της αυτοδυναμίας
Τρία σενάρια μετεκλογικού θρίλερ απασχολούν τη Ρηγίλλης και τη Χ.Τρικούπη
Ανοικτά όλα τα ενδεχόμενα για το αποτέλεσμα των εκλογώνΑθήνα


Θολό παραμένει το εκλογικό τοπίο μία εβδομάδα πριν από τη 16η Σεπτεμβρίου. Τα εκλογικά επιτελεία των δύο μεγάλων κομμάτων προσαρμόζουν τη στρατηγική τους με στόχο πρώτον τη νίκη και δεύτερον την αυτοδυναμία. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ της εφημερίδας Τα Νέα, όλα δείχνουν ότι 140.000 ψηφοφόροι, δηλαδή, περίπου το 2% των ψήφων στην κάλπη, θα είναι αυτοί που θα καθορίσουν: α) το ποιο από τα δύο μεγάλα κόμματα θα κερδίσει τις εκλογές, και β) αν το κόμμα που θα κερδίσει τις εκλογές, θα έχει και αυτοδυναμία.
Τα σενάρια που επεξεργάζονται τα κόμματα εξουσίας για τη νίκη και την αυτοδυναμία εξαρτώνται άμεσα από το αν τελικά θα είναι πέντε τα κόμματα της νέας Βουλής που θα προκύψει από τις εκλογές της επόμενης Κυριακής και από το τι ποσοστά θα συγκεντρώσουν.
Τρία σενάρια-θρίλερ
Τα σενάρια που απασχολούν την κυβέρνηση την αξιωματική αντιπολίτευση, και προέρχονται από τις αναλύσεις των εκλογολόγων, είναι τα ακόλουθα:
1. Τα δύο κόμματα να συγκεντρώνουν άθροισμα 82,5%, με το πρώτο κόμμα να κερδίζει τις εκλογές με ποσοστό 41,5% και το δεύτερο να μένει στο 41%. Παρά την ισχνή διαφορά τού 0,5%, η οποία μπορεί να μεταφράζεται και με 35.000-40.000 ψήφους, το πρώτο κόμμα θα εκλέξει 151 βουλευτές και το δεύτερο μόλις 110.
2. Το άθροισμα των δύο μεγάλων κομμάτων να είναι 80% και η διαφορά μεταξύ τους στο 2% ήτοι 41% με 39%. Το σενάριο αυτό προβλέπει πλειοψηφία 151 εδρών για το πρώτο κόμμα και 106 έδρες για το δεύτερο.
3. Τα δύο κόμματα να συγκεντρώσουν συνολικά 81,1%, με ποσοστό 40,6% το πρώτο και 40,5% το δεύτερο, δηλαδή διαφορά 0,1% που σε ψήφους μπορεί να μεταφράζεται 7.000-8.000. Σ΄ αυτήν την περίπτωση το πρώτο κόμμα θα καταλάβει 149 έδρες και το δεύτερο 109.
Προϋπόθεση και για τα τρία σενάρια είναι να μπουν στη Βουλή και τα τρία μικρότερα κόμματα ΚΚΕ, ΣΥΝ και ΛΑΟΣ και υπό συγκεκριμένες προϋποθέσεις: το ΚΚΕ να πάρει πάνω από 7%, ο ΣΥΝ πάνω από 4% και το κόμμα του κ. Καρατζαφέρη να εισέλθει άνετα στη Βουλή. Δηλαδή και τα τρία κόμματα μαζί να κυμαίνονται μεταξύ 13,5% και 15%.
Ο εκλογικός νόμος
Όπως σημειώνει στην εφημερίδα ο αναλυτής Ηλίας Νικολακόπουλος, σύμφωνα με το νέο εκλογικό νόμο η απόκτηση αυτοδυναμίας (151 έδρες) δεν εξαρτάται πλέον ούτε από τη διαφορά από το δεύτερο κόμμα ούτε από τα αποτελέσματα σε επιμέρους εκλογικές περιφέρειες.
Οι μόνοι παράγοντες που καθορίζουν την αυτοδυναμία είναι το ποσοστό του πρώτου κόμματος και το αθροιστικό ποσοστό των κομμάτων που εκπροσωπούνται στη Βουλή (που ξεπερνούν το 3%).
Η σχέση μάλιστα μεταξύ των δύο αυτών παραγόντων είναι απολύτως γραμμική, δηλαδή το απαιτούμενο ποσοστό του πρώτου κόμματος για την αυτοδυναμία αυξάνεται στο μέτρο που αυξάνεται και το αθροιστικό ποσοστό των κομμάτων που ξεπερνούν το 3%.
Έτσι, το απόλυτο ποσοστό για την αυτοδυναμία είναι το 42,7%, ενώ ενδέχεται ακόμη και ένα ποσοστό της τάξεως του 40% να επαρκεί, αν τα κόμματα που δεν εκπροσωπηθούν στη Βουλή συγκεντρώσουν περίπου το 6% των ψήφων (όπως το 1996).

:(:(:(
Newsroom ΔΟΛ
https://www.in.gr/news/article.asp?lngEntityID=830058&lngDtrID=244
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
A, καλά.. κι εδώ όλο πρωτοσέλιδα είναι οι SVP, οι προπαγάνδες τους είναι κάτι το απίστευτο...

in

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που σε μια χώρα όπως η Ελβετία κυκλοφορούν και υποστηρίζονται τέτοιου είδους απόψεις..
Άκου πρώτο το εθνικιστικό κόμμα...
Γίδι, έχεις μήπως πληροφορίες για τις αντιρατσιστικές οργανώσεις στην Ελβετία και για τα κόμματα που είναι εναντίον των απόψεων των SVP;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
in

Μου κάνει τρομερή εντύπωση που σε μια χώρα όπως η Ελβετία κυκλοφορούν και υποστηρίζονται τέτοιου είδους απόψεις..
Άκου πρώτο το εθνικιστικό κόμμα...
Γίδι, έχεις μήπως πληροφορίες για τις αντιρατσιστικές οργανώσεις στην Ελβετία και για τα κόμματα που είναι εναντίον των απόψεων των SVP;

εγώ πάλι μετά τον προβληματισμό σου το σκέφτηκα λίγο και μου φάνηκε λογικό...
όταν τα έχεις όλα και περνάς υπέροχα... ζεις με ένα μόνιμο φόβο μην χάσεις αυτά που έχεις... μην στα πάρουν οι "ξένοι"
μην ξαφνικά γίνεις δευτεροκλασάτος εκεί που ήσουν πρώτη μούρη στο καβούρι...
φαντάζομαι ότι αυτό είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την εγωκεντρική φύση του ανθρώπου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
εγώ πάλι μετά τον προβληματισμό σου το σκέφτηκα λίγο και μου φάνηκε λογικό...
όταν τα έχεις όλα και περνάς υπέροχα... ζεις με ένα μόνιμο φόβο μην χάσεις αυτά που έχεις... μην στα πάρουν οι "ξένοι"
μην ξαφνικά γίνεις δευτεροκλασάτος εκεί που ήσουν πρώτη μούρη στο καβούρι...
φαντάζομαι ότι αυτό είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την εγωκεντρική φύση του ανθρώπου

Συμφωνώ απόλυτα.
Αν ήμουν κι εγώ Ελβετός, σίγουρα θα ήμουν ξενοφοβικός, ίσως και εθνικιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
εγώ πάλι μετά τον προβληματισμό σου το σκέφτηκα λίγο και μου φάνηκε λογικό...
όταν τα έχεις όλα και περνάς υπέροχα... ζεις με ένα μόνιμο φόβο μην χάσεις αυτά που έχεις... μην στα πάρουν οι "ξένοι"
μην ξαφνικά γίνεις δευτεροκλασάτος εκεί που ήσουν πρώτη μούρη στο καβούρι...
φαντάζομαι ότι αυτό είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την εγωκεντρική φύση του ανθρώπου

Μα, το θέμα είναι γιατί να τα χάσεις;; Εφ'όσον όλοι ζούμε σε μια κοινωνία (εδώ η Ελβετία) προσφέρουμε όλοι και συμβάλλουμε στην ανάπτυξη.. Γιατί δηλαδή εγώ να θέλω να χάσεις εσύ κάτι, αφού μετά θα χάσω κι εγώ την ομαλή ζωή μου;;(το β'πρόσωπο είναι γενικό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδιά, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα...

Κατ' αρχήν, το SVP είναι απλά ένα κόμμα... Δεν εκφράζει το σύνολο του ελβετικού λαού...

Απλά φαίνονται πολύ, ακούγονται και σχολιάζονται... αλλά, δημοκρατία έχομεν...

Από την άλλη, η Ελβετία είναι για πολλούς η χώρα των ευκαιριών... Το ουδέτερο πλούσιο πεδίο, στο οποίο καταφεύγουν πολλοί φτωχοί νοτιοαμερικάνοι, Πακιστανοί... Οι οποίοι άλλοτε απλά πάνε νόμιμα και σωστά, είτε επειδή βρίσκουν μία δουλειά και παίρνουν σα σερβιτότοι 18 ευρώ την ώρα το λιγότερο, είτε γιατί παντρεύονται (συχνά, κατά τα στερεότυπα, κάποια νεο-χίπισσα ελβετίδα και τη βγάζουν να δουλεύουν part-time, για να κάνουν κατά τ' άλλα kapoeira στα πάρκα), είτε όμως γιατί κρύβουν τα χαρτιά τους και δηλώνουν στο κράτος πολιτικοί πρόσφυγες, άσχετα αν δεν είναι, και καταλήγουν να παίρνουν επίδομα ανεργίας από το ελβετικό κράτος... συν άλλα προνόμια, δωρεάν ετήσια κάρτα για όλα τα ΜΜΜ της Ελβετίας, κάρτες σίτισης, επιδόματα για τα παιδιά τους... και τελικά κερδίζουν πιο πολλά από μένα...

Επίσης μεγάλο μέρος της εγκληματικότητας προέρχεται από παιδιά βαλκανικής καταγωγής, κι αυτό είναι απλά γεγονός...

Ωστόσο το SVP προκαλεί και χρησιμοποιεί συχνά άτιμα μέσα και χτυπήματα κάτω από τη ζώνη...

Ιδού η τελευταία καμπάνια, με το μαύρο πρόβατο (και κυριολεκτικά- η σελίδα διατίθεται και γαλλικά και ιταλικά), και μία παλιά αφίσα...


Και άλλα εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Και οι Εβραίοι κάποτε έβγαζαν περισσότερα χρήματα από τους Γερμανούς μέσα στη Γερμανία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μην το ισοπεδώνεις, Suspi, προσπαθώ να σας αναλύσω την άλλη πλευρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
είτε όμως γιατί κρύβουν τα χαρτιά τους και δηλώνουν στο κράτος πολιτικοί πρόσφυγες, άσχετα αν δεν είναι, και καταλήγουν να παίρνουν επίδομα ανεργίας από το ελβετικό κράτος... συν άλλα προνόμια, δωρεάν ετήσια κάρτα για όλα τα ΜΜΜ της Ελβετίας, κάρτες σίτισης, επιδόματα για τα παιδιά τους... και τελικά κερδίζουν πιο πολλά από μένα...


Πόσοι είναι αυτοί χοντρικά; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μπορώ να ψάξω αν θες... αλλά γίνεται γενικά, δεν είναι μικροποσοστό...
Εννοώ, ακόμα και τα άλλα κόμματα θέλουν να αναθεωρήσουν κάποιους νόμους, γιατί πάνε πολλά λεφτά εκεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top