Shopping Therapy

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εγώ κατέβηκα το Σάββατο στην ερμού με ένα παλικάρι που όλοι αγαπάτε και σας έχει λείψει :P :D και αγόρασα για δώρο ένα άσπρο κασκόλ και άσπρα γαντάκια :)

Ήσασταν Ερμού με τον Παλτούλη??????? :inlove: :inlove: :inlove:
Και γω ήμουν Ερμού το Σάββατο (χμ... για πολύ λίγο όμως αφού την περισσότερη ώρα την πέρασα στο Attica) όπου και αγόρασα για τον καλό μου ένα jean Energie.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα με την αδερφή μου δώρο στον πατέρα μου ένα λεύκωμα και ένα ημερολόγιο τοίχου, σε μια φίλη μου ένα κηροπήγιο και για πάρτη μου ένα βιβλίο και μια ωραία κοντή φουστίτσα Benetton.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ήσασταν Ερμού με τον Παλτούλη??????? :inlove: :inlove: :inlove:
Και γω ήμουν Ερμού το Σάββατο (χμ... για πολύ λίγο όμως αφού την περισσότερη ώρα την πέρασα στο Attica) όπου και αγόρασα για τον καλό μου ένα jean Energie.
Νι :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλα... έχω ξεκατινιαστεί στα ψώνια :redface:
αυτη τη φορα ψωνισα για μένα κυριως αλλά και δωρα για την φίλη μου που είχε σήμερα και τα γεννεθλιάκια της :)
Λοιπόν.... για την φίλη μου....
ενα μαυρο σαλβάρι κι ένα λευκο πουλοβερ :)
Για μένα... το ίδιο πουλοβερ σε ροζακι :P ειναι πολυυυυυυυυυ απαλο και με μεγαλο γιακα ;)
Μια μαύρη μακρια φουστα με ραφες σαν μπαλουν αλλά δεν ειναι μπαλουν :P
ενα μαυρο βελουτε παντελονι
ενα μαυρο - γκρι μπλουζακι
κι ένα μαυρο μπλουζακι :P

επισης.... ενα τεραστιο σακο για να χωρεσουν όλα αυτα που θα θελω να παρω μαζι μου στις διακοπες :lol: (προβλεψα παντως και ειναι με ροδακια γιατι θα ειναι ασηκωτος :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Λοιπόν,έχουμε και λέμε...

Μια σαλοπέτα από attrativo
Ένα άσπρο πουλόβερ από Gap
Ένα τυραντάκι ροζ + 1 μαύρο :P


Αυτάααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηρα χθες ενα τεεεεεεεεεεεελειο πουλοβερακι για το μωρό μου :inlove: :inlove: :inlove: :baby: :baby: :baby:
και ένα κασκολ για τη μαμα μου επισης πολύ ομορφο...

και σημερα θα ξαναπαω να δω ενα μπλουζακι σατεν για εμενα και κανα αξεσουαρ γιατι τα ειχε 50% όλα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χθες πήρα για τη γιαγιά μου ένα παιχνιδάκι με ένα μαϊμουδάκι...
για μία φίλη έναν κουμπαρά-αγελάδα...
για το μπαμπά μου ένα κουρδιστό μεταλλικό (αλά 50ς) αρκουδάκι...
για το θείο μου μία μεταξωτή γραβάτα...
και ένιωσα τέεελεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Γιδάκι και evouli μεγειά :)

Εγώ πήγα σήμερα στο mall και πήρα:
Ένα πολύ ωραίο στυλό για το μπαμπά!
Ένα παραμύθι για την αδελφή μου (πολύ γλυκό παραμυθάκι!!)
Ένα μπρελοκάκι για τη μαμά
Αυτάαα!! Ε,δεν έκανα και τρελλά ψώνια :redface: αλλά είχε πλάκα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Με γεια μας!!

Εγώ πήρα για μένα ένα σετάκι με αντισηπτικά υγρά χεριών (αρώματα μπανάνα, φράουλα και σοκολάτα!!), χαλάουα και σουτιέν strapless και καλσόν για απόψε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Βαρεθηκα να παιρνω δωρα! Πουυυυφφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το σαββατο κύριακο πήρα.... κατι μπρελόκ με τον πύργο του αιφελ....
καρτούλες από το παρίσι...κάτι τυράκια για δώρο... μία φούστα...και πολλά άλλα που δεν θυμάμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σήμερα πήρα μία μάσκα μαλλιών, κάτι είδη καθημερινής υγιεινής... αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
3 βιβλία, 1 cd και έφτιαξα ένα T-Shirt.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα Mall και αγόρασα body-lotion, ένα βιβλίο και μία τζιν φούστα που χρειαζόμουν. Στο στυλάκι που μου αρέσουν τα φουστοειδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Θέλω μια ηλεκτρική σκούπα χειρός, δλδ όπως ένα σκουπάκι αλλά από την πρίζα με πολλά βάττ και σχετικά λίγα λεφτά που να ρουφάει τα άπαντα.

Είχε βρει ένας φίλος αλλά είχε τελείωσει στο Media Market μια Taurus Spider 800Βάττ. Ξέρει κανείς καμιά άλλη αντίστοιχη δοκιμασμένη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια izzy απο το praktiker(ή απο lidl? xm..) εχω δει σε δραση κι ηταν μια χαρα.. νομιζω οτι ηταν και αρκετα φθηνη αλλα δεν θυμαμαι τωρα σιγουρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
να σου πω κάτι... καλύτερα να αγοράσεις μια με πολλά βατ...για να σου κρατήσει..
προπερσι αγοράσαμε ένα φτηνιάρικο σκουπάκι και εδώ και 9 μήνες δεν ρουφάει καθόλου...

ότι πληρώνεις ...παίρνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Με ενδοιαφέρει η ισχύς του μοτέρ. ότι και να κάνεις οι μπαταρίες έχουν όριο.
Εγώ θέλω να ρουφάει χωρίς να χρειάζεται να περάσει ακριβώς το στόμιο από κάθε σημείο.

Θα με βόλευε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
DEMELENE τι να σου πω... το δικό μας είναι 4,8 βατ και μαρκα ¨black and decker"
του αλλάξαμε μάλιστα πρόσφατα μπαταρία ...αλλά δεν ρουφάει και πάλι πολύ...


αν θες πάρε περισσότερα βατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
DEMELENE τι να σου πω... το δικό μας είναι 4,8 βατ και μαρκα ¨black and decker"
του αλλάξαμε μάλιστα πρόσφατα μπαταρία ...αλλά δεν ρουφάει και πάλι πολύ...


αν θες πάρε περισσότερα βατ
Μάλλον συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα. 220Βόλτ ΔΕΗ 800Watt ισχύ και 9 Βόλτ Μπαταρία 4,8Watt ισχύ.

Δεν θέλω φορητό επαναφορτιζόμενο. Θέλω πρίζας αλλά από αυτές που κρατάς στο χέρι. 800Βάττ πρέπει να ρουφάει τα πάντα όσο χάλια σκούπα και να είναι. Δεν είναι αστείο ποσό για κινητήρα.

θα τσεκάρω αυτή
Μια izzy απο το praktiker(ή απο lidl? xm..) εχω δει σε δραση κι ηταν μια χαρα.. νομιζω οτι ηταν και αρκετα φθηνη αλλα δεν θυμαμαι τωρα σιγουρα..
αλλά Κατερίνα μπορείς να μου πεις από ποιο από τα δύο μαγαζιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top