Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν είναι σταθερό αυτό...

Εξαρτάται από την ημερομηνία, την ώρα και τας γεωγραφικάς συντεταγμένας, αλλά οι σωστοί Αστρολόγοι θα μελετήσουν τουλάχιστον τρεις με τέσσερις γενέθλιους χάρτες δια τον ίδιον άνθρωπον από την στιγμή της γέννησης των γονέων του και μέχρι την δική του γέννηση δια να καταλήξουν ποιός είναι ο πλέον ουσιώδης όλων και ποιό στοιχείο είναι το πλέον ισχυρόν και μοιραίον όλων δια να μην πελαγοδρομούν και μην φάσκουν και αντιφάσκουν. Επίσης άλλο γέννησις, άλλο ψυχή, άλλο Προσωπικότητα, άλλο Σκεπτομορφή, άλλο Ουσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeloydi ghino

Νεοφερμένος

Η aggeloydi ghino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Είναι παρθένος κι εγώ ζυγός, ( ξέρω και μέρες γέννησης). Με ενδιαφέρει αυτός ο άνθρωπος. Γνωριστήκαμε στο site γνωριμιών. Βγήκαμε για καφέ, μου μιλούσε πολύ για την δουλειά του και μου εξηγούσε πολλά πράγματα για αυτήν μιας και έχω πολλά κοινά με το επάγγελμα του. Περάσαμε ωραία γελάγαμε, με πείραζε. φαινόταν ότι πέρασε καλά.
Μετά από μια βδομάδα ξαναβγήκαμε μια βόλτα. Μου μιλούσε πάλι για την δουλειά του, είχαμε και αλλα θέματα να λέμε και να γελάμε με τις ατάκες μας. Μου βγάλε και εκατό ονόματα ( μια πολύ φιλική συμπεριφορά θα έλεγε) Φοβάμαι ότι είπα μια βλακεία αλλα ok, στη συζήτηση μας ξεφεύγουν κάποια πράγματα. μετά από δυο μέρες ξαναμπήκε στο site και μιλάγαμε λίγο από κει, ένιωσα μια δώση εκδίκησης απ την μεριά του :)( γιατί σαν να τον πρόσβαλα χωρίς να το θέλω, από βλακεία). Πειραζόμασταν. Είπε θα τα πούμε αύριο. Επομενη μέρα με χαιρέτησε αλλα δεν ήμουν on line. Σήμερα μετά από μια μέρα πάλι δεν τον ξανάκουσα, ενώ διάβασε την απάντηση μου στο καλημέρα του. Ερώτηση μου είναι. Σαν παρθένος η σαν άντρας 32 χρονων, η συχνότητα συνάντησης μας και η συμπεριφορά του, μαρτυρούν για ένα φιλικό ενδιαφέρον, που θέλει μια βόλτα για να ξεσκάσει, η τελικά ενδιαφέρεται για κάτι σοβαρό απλά το πάει πολύ σιγά και δεν φανερώνεται. Δεν είχαμε ερωτικό κοίταγμα ούτε φιλάκι στο μάγουλο, ούτε χειραψίες. Μονο νομίζω λόγω χαρακτήρα του που μιλάει πολύ, συνήθιζε να με αγγίζει στο χέρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πως φιλούν τα ζώδια;

Το φιλί αποκαλύπτει το χαρακτήρα του ανθρώπου, τα άγχη του, τις ικανότητες και τα ελαττώματα του.
Φιλάμε όπως είμαστε. Ερωτευμένοι, αδιάφοροι, γενναιόδωροι ή εγκρατείς, μεθοδικοί ή επιπόλαιοι, ευαίσθητοι ή σκληροί, φοβισμένοι ή παθιασμένοι... Με οδηγό τα άστρα, ο Κώστας Λεφάκης καταστρώνει την... κοινωνιολογία του φιλιού.

ΚΡΙΟΣ

Αυτό το ζώδιο της φωτιάς τα θέλει όλα και αμέσως, είναι δυνατόν να υστερεί στα φιλιά; Με ακόρεστο πόθο πάντα, δεν αφήνει το σύντροφο του να πάρει ανάσα. Ο Κριός χρησιμοποιεί πολύ τη γλώσσα στο φιλί και αρέσκεται να φιλά όλο το κεφάλι, από τα αυτιά μέχρι το λαιμό και από το μέτωπο μέχρι το σβέρκο. Ο Κριός όταν φιλά δεν παίζει, κόβει την ανάσα του άλλου.


Άνδρας Κριός:
Είναι ο τυχοδιώκτης του έρωτα και ο άνθρωπος εκείνος που ψάχνει συνεχώς να φιλήσει νέα χείλη.

Γυναίκα Κριός:
Θέλει πάντα να έχει το πάνω χέρι στα φιλιά. Είναι η γυναίκα που δεν ξεκολλά τα χείλη της από εκείνα του συντρόφου της.

ΤΑΥΡΟΣ

Είναι γεμάτος επιθυμίες και ποικίλες ερωτικές ορέξεις αλλά ξέρει να τις συγκρατεί. Δεν παρασύρεται από τον πόθο ούτε από το πάθος που θα του εμπνεύσει κάποιος. Τα φιλιά του έχουν τέμπο κι ένα σταθερό ρυθμό, χωρίς βία ή έξαψη. Σίγουρα χαρακτηρίζονται φιλήδονα τα χείλη του και πολλά επιδιώκουν τα φιλιά του. Άλλωστε, είναι χαρακτηριστικό το στόμα των Ταύρων αφού θεωρούνται και οι καλύτεροι τραγουδιστές.


Άνδρας Ταύρος:
Είναι επιρρεπής στα φιλιά, τα δίνει όλα ως το σημείο που κουράζει τη σύντροφο του.

Γυναίκα Ταύρος:
Είναι πιο δύσκολη, πιο εκλεκτική και πιο απόλυτη. Το φιλί της γυναίκας Ταύρου δίνει στον άνδρα-παραλήπτη μια βαθιά αίσθηση ανακούφισης ή ασφάλειας.

ΔΙΔΥΜΟΙ

Είναι γλυκείς και πειστικότατοι στο φιλί. Το πόσο καλό είναι το φιλί τους εξαρτάται από το άτομο που τους εμπνέει αισθητικά. Το φιλί των Διδύμων μεταφέρει τη σκέψη τους. Ελέγχουν το πάθος τους και μέσα από το φιλί τους αποκαλύπτουν την επιθυμία για ερωτική άνεση και γαλήνη. Το φιλί των Διδύμων παραπλανά τον παραλήπτη του.

Άνδρας Δίδυμος:
Φιλά απαλά και διακριτικά μέχρι να φέρει τα πράγματα εκεί που θέλει. Είναι ένα ικανοποιητικό φιλί που κρύβει όμως έναν άπιστο ερωτικά χαρακτήρα.

Γυναίκα Δίδυμος:
Της αρέσει να παίζει με τα φιλιά και, ίσως, υπόσχεται περισσότερα από αυτά που μπορεί να δώσει στο πεδίο του έρωτα.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ

Όσο κι αν ένας Καρκίνος δεν δίνει αλλά κι ούτε δέχεται εύκολα φιλιά, το φιλί παραμένει γι' αυτόν μέσο κατάκτησης. Ο Καρκίνος είναι εσωστρεφής στα ερωτικά του, περισσότερο περιμένει να πάρει ένα φιλί παρά να δώσει. Ένα φιλί δυνατό, διαρκείας, παθιασμένο και βαθύ ως το στέρνο, εκεί που υποθέτουν ότι φωλιάζει η ψυχή, είναι βέβαιο ότι θα τον κατακτήσει. Στην ανταπόδοση του είναι καλός μόνο αν έχει πειστεί για τα αισθήματα του άλλου.

Άνδρας Καρκίνος:
Είναι επιφυλακτικός και τον χαρακτηρίζουν οι εναλλαγές καλών με μέτρια φιλιά, ανάλογα με την ψυχική του διάθεση.

Γυναίκα Καρκίνος:
Δίνουν τόσο πολλά στιγμιαία φιλιά, ακόμα και στον αέρα, που θα μπορούσε η περίπτωση τους να γραφτεί σαν ρεκόρ στο βιβλίο Γκίνες.

ΛΕΩΝ

O Λέων, ως ζώδιο της φωτιάς, είναι από φύση ερωτικός, από χαρακτήρα κατακτητικός, άλλο τόσο επιδεικτικός και, φυσικά, παθιασμένος. Φιλά μ' ένα αίσθημα υπεροχής και με μια διάθεση γενναιοδωρίας. Το φιλί του δεν ξεχνιέται ποτέ. Όταν φιλήσεις ένα Λιοντάρι, θέλεις και ξανά θέλεις.


Άνδρας Λέων:
Φιλά περισσότερο επιφανειακά αλλά με χείλη και γλώσσα μαζί.

Γυναίκα Λέων:
Δίνει παραδεισένια φιλιά μ' όλη την καρδιά - αλλά και επιτακτικά συνάμα.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Τα φιλιά του Παρθένου δεν περιορίζονται μόνο στα χείλη, αφού έχουν αδυναμία και σ' άλλα μέρη του κορμιού και της σάρκας. Δεν δίνουν μόνο ευχαρίστηση αλλά εξάπτουν και την ηδονή. Ξεκινούν ήρεμα για να φτάσουν γρήγορα σ' ένα κρεσέντο κίνησης.


Άνδρας Παρθένος:
Φιλά γλυκά, τα φιλιά του γίνονται πιο αποφασιστικά όταν φτάνουν στα σημεία που λαχταρά να προσεγγίσει.

Γυναίκα Παρθένος:
Το φιλί της μπορεί να οδηγήσει σε ουράνια ευτυχία.

ΖΥΓΟΣ

0 Ζυγός ταλαντεύεται πάντα μεταξύ ρομαντικών και παθιασμένων φιλιών. Δεν αγαπά καθόλου τα γρήγορα φιλιά. Αν σκεφτούμε ότι το ζώδιο αυτό δίνει πολύ σημασία στα προκαταρκτικά του έρωτα, τότε μπορούμε να καταλάβουμε τι σημαίνει γι' αυτόν το φιλί.


Άνδρας Ζυγός:
Κατέχει πολύ καλά τη δεξιοτεχνία του φιλιού, που ρυθμίζεται από τα συναισθήματα και συχνά τη σκοπιμότητα της προσφοράς του. Ο τύπος αυτού του άνδρα είναι γενικά περίεργος για καθετί γύρω από τον έρωτα και πάντα αναζητεί χείλη που να μπορούν να τον ευχαριστήσουν βαθιά.

Γυναίκα Ζυγός:
Είναι επιρρεπής στα φιλιά και το θεωρεί βασική προϋπόθεση για ένα επιτυχημένο φλερτ.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ

Σ' αυτό το ζώδιο, το πάθος είναι ασταμάτητο και βρίσκεται μονίμως στα ύψη. 0 Σκορπιός δεν έχει όρια και αυτό το δείχνει όταν φιλά! Με το φιλί του ένας Σκορπιός κατακτά και πείθει τον άλλο άνθρωπο να τον ακολουθήσει εκεί που θα του υποδείξει.


Άνδρας Σκορπιός:
Δεν προσαρμόζεται εύκολα και ακολουθεί τον δικό του τρόπο ερωτικής ζωής. Βάζει πολύ πειθώ και σκοπιμότητα στο φιλί του για να οδηγήσει το ερωτικό του θήραμα εκεί που ξέρει και θέλει εκείνος.

Γυναίκα Σκορπιός:
Πρόκειται για το φιλί της γυναίκας Αράχνης. Αλίμονο στον παραλήπτη του, μεγάλη η ηδονή αλλά, ταυτόχρονα, του μένει αξέχαστο!

ΤΟΞΟΤΗΣ

Είναι ο τυχοδιώκτης του έρωτα και το ζώδιο της περιπέτειας με εμφανές το αίσθημα της ελευθερίας. Ο Τοξότης κρύβει πάντα τις σκέψεις του προς χάριν κάποιου ιδανικού. Αυτή η διάθεση του φαίνεται ακόμη και στο φιλί όπου ναι μεν κατακτά αλλά είναι λίγο ...κρύος.


Άνδρας Τοξότης:
Κάνει μεγάλο αγώνα για να πείσει με το φιλί που θα δώσει. Είναι ο τύπος του άνδρα που έχει αδυναμία στις ελκυστικές γυναίκες και στους δύσκολους στόχους.

Γυναίκα Τοξότης:
Φιλά καλύτερα. Κινείται με ενδιάμεσα διαλείμματα, προκαλώντας το σύντροφο της να δοκιμάσει και να ξαναδοκιμάσει το φιλί της.

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ

Μοχθούν για να σταθούν στη θέση τους και προσελκύονται τρομερά από τις δυσκολίες. Ωστόσο, πάνω στο φιλί ο Αιγόκερως συμπεριφέρεται με μεγάλη αυτοπεποίθηση (δεν την έχει, όμως). Έχει κουράγιο και δεν παρασύρεται από τα φιλιά που θα δεχθεί. Δεν επιτρέπει στον εαυτό του να χάσει μ' ένα φιλί που θα πάρει όλα όσα έχει αποκομίσει με πολύ κόπο.


Άνδρας Αιγόκερως:
Είναι πάντα επίμονος, πρόθυμος, φιλόδοξος και μαχητικός. Δεν παραιτείται εύκολα, δεν φιλά συχνά αλλά, όταν συμβεί, το φιλί του είναι βαθύ και αναμφίβολα κατακτητικό. Το φιλί τον κάνει επίδοξο εραστή.


Γυναίκα Αιγόκερως:
Είναι το σύμβολο της πίστης, της μονιμότητας και της ευθύνης. Το φιλί της είναι διαβεβαίωση του πόσο όμορφα, μαζί και σίγουρα, αισθάνεται. Έχει αδυναμία να φιλά έμπειρους και τυχοδιώκτες άνδρες! Και τους φιλά πολύ καλά.

ΥΔΡΟΧΟΟΣ

Είναι ένα ζώδιο του αέρα, εξωστρεφές, κι έχει για όπλα την πρωτοτυπία και τα δελεαστικά ανταλλάγματα. Του αρέσει να βρίσκεται με πολλά άτομα παρά να εξαρτάται από την παρέα ενός συντρόφου.


Άνδρας Υδροχόος:
Φιλά εύκολα, είναι ανοιχτός σε νέες γνωριμίες, πειραματίζεται χωρίς πολλή σκέψη στο σεξ και, γενικότερα, φλερτάρει εύκολα το άλλο φύλο. Γενικά, του αρέσουν τα λυγερόκορμα πλάσματα και τα δυνατά χείλη.

Γυναίκα Υδροχόος:
Είναι λίγο πιο συγκρατημένες στα ερωτικά φιλιά. Αντίθετα, είναι πολύ κοινωνικές και έχουν πιστούς φίλους. Οι επιδόσεις τους στον έρωτα μεγαλώνουν προοδευτικά, έχουν αδυναμία στο φιλί αλλά είναι -κατά κανόνα-εγκεφαλικές. Βασικά, είναι ανεξάρτητες και αψυχολόγητες ως προς τα γούστα.

ΙΧΘΕΙΣ

Όπως το ψάρι δεν ζει χωρίς νερό, έτσι και ο Ιχθύς δεν ζει χωρίς φιλιά. Συγκαταλέγονται στους πιο ηδυπαθείς ανθρώπους ως προς το φιλί. Βέβαια, είναι εσωστρεφείς και δεν ανοίγονται εύκολα... Εκείνους, όμως, στους οποίους θα αποφασίσουν να δοθούν έχουν τους τρόπους να τους μεταφέρουν σε παράδεισο.


Άνδρας Ιχθύς:
Είναι ενεργητικός και εξαιρετικά θαρραλέος στο φιλί. Του αρέσει, άλλωστε, να παίζει με τα γυναικεία χείλη και μπορεί να κολλήσει πάνω τους για ώρα. Τα φιλιά του είναι όμοια με μεγάλες υποσχέσεις - οι οποίες όμως, λίγο αργότερα, ενδέχεται να μην πραγματοποιηθούν ποτέ. Αυτό, ωστόσο, είναι μια άλλη ιστορία.

Γυναίκα Ιχθύς:
Μ' ένα της φιλί, η γυναίκα Ιχθύς μπορεί να μαγέψει, στην κυριολεξία, τον άνδρα που βάζει στόχο της. Τα χείλη της διαθέτουν μαγνήτη και νέκταρ μαζί. Και σ' αυτές τις περιπτώσεις, ο παράδεισος δεν μπορεί να περιμένει...

πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
εγω ειμαι δίδυμος με ωροσκοπο καρκινο...
αν και δε με συμφεριε καθολου λεγεται οτι οι διδυμοι ειναι τα χειροτερα ζωδια....ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΧΑΡ/ΚΑ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
που μπορουμε ν μαθουμε τον ωροσκοπο μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
ειμαι ιχ8υς με οροσκοπω ταυρο ξερει κανεις τπτ για αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εχω να πω οτι ειμαι το ιδιο. >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
μια χαρά ωροσκόπο έχετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
την ωρα που γεννιομουνα,σχολαγανε οι μοιρες


... την ωρα που οι πλανήτες μου βαράγαν Μα!
Μαρία με τα κίτρινα!

λα λα λα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
ειμαι ιχ8υς με οροσκοπω ταυρο ξερει κανεις τπτ για αυτο??
Αυτό είναι επικίνδυνο....
Οταν οι ταύροι μπαίνουν στο νερό, τα ψάρια την κάνουν με ελαφρά πηδηματάκια... ε συγνώμη, με φόρα ήθελα να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ωρε σκορπάκια έχετε κάνα θέμα εν τέλει με τον κρόνο;; Εγω ναι μεν τονε κατάλαβα που μπήκε, αλλά δε με χάλασε... Τσάμπα τρομοκρατία μου φαίνεται τα περί κρόνου... Μια χαρά πλανήτης είναι! Πείτε κι εσείς τι παρατηρείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δίδυμος με ωροσκόπο Δίδυμο. Ε, φαίνεται....8) Δεν χρειάζονται συστάσεις.
Ένα θετικό στοιχείο που έχω είναι η συγχωρητικότητα. Μπορώ να συγχωρώ τα πάντα. Αυτό το στοιχείο το έχουν οι πιο πολλοί εκπρόσωποι αυτού του ζωδίου.
Ένα αρνητικό στοιχείο είναι η αντιφατικότητα στο χαρακτήρα μου. Δυστυχώς το έχω σε μεγάλο βαθμό και διαρκώς παλεύω, προκειμένου να το περιορίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δίδυμος με ωροσκόπο Δίδυμο. Ε, φαίνεται....8) Δεν χρειάζονται συστάσεις.
Ένα θετικό στοιχείο που έχω είναι η συγχωρητικότητα. Μπορώ να συγχωρώ τα πάντα. Αυτό το στοιχείο το έχουν οι πιο πολλοί εκπρόσωποι αυτού του ζωδίου.
Ένα αρνητικό στοιχείο είναι η αντιφατικότητα στο χαρακτήρα μου. Δυστυχώς το έχω σε μεγάλο βαθμό και διαρκώς παλεύω, προκειμένου να το περιορίσω.


Μια χαρά είστε οι Δίδυμοι κι ας λένε ο,τι θέλουν για το ζωδιο. Εγω όσους έχω γνωρίσει, τους έχω συμπαθήσει και τους καταλαβαινω αμεσως. Κυκλοθυμικοι ειστε κι αυτο σας χαλάει. Κατα τα αλλα, μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Ωρε σκορπάκια έχετε κάνα θέμα εν τέλει με τον κρόνο;; Εγω ναι μεν τονε κατάλαβα που μπήκε, αλλά δε με χάλασε... Τσάμπα τρομοκρατία μου φαίνεται τα περί κρόνου... Μια χαρά πλανήτης είναι! Πείτε κι εσείς τι παρατηρείτε!

εγώ δεν κατάλαβα γρι ακόμα.
Μη μου ' ρθουν μαζεμένα και τρεχάτε ποδαράκια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εγώ δεν κατάλαβα γρι ακόμα.
Μη μου ' ρθουν μαζεμένα και τρεχάτε ποδαράκια μου.


Μάλλον μαζεμένα θα τα λάβεις:P Μην αγχώνεσαι! Είμαστε γεννημένες για τ'απρόσμενα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Επειδή έχω μια άποψη για το Κριό :whistle: πιστεύω ότι του ταιριάζει απόλυτα η φράση:
Γαβγίζω αλλά δε δαγκώνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πόσο δίκιο έχεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top