Προσβολή πατρότητας

KOSTAS68

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Για σας
έχω ένα πρόβλημα
είμαι παντρεμένος εδώ και 9 χρόνια και έχω μια κόρη 3 χρονών και 1 μηνός
η σύζυγος μου είναι από Ταϊλάνδη η κόρη μας έχει και της 2 υπηκοότητες και είναι τώρα εδώ Ελλάδα
επειδή δεν είναι και η πιο ιδανική σύζυγος και μητέρα
ξεκίνησα ασφαλιστικά μέτρα λόγο ακαταλληλότητας και τα πήρα
έγινε πριν κάνα μήνα και το δικαστήριο για την επιμέλεια και η απόφαση δεν βγήκε ακόμη αλλά θα είναι 100% θετική
( η έτσι λέει τουλάχιστον ο δικηγόρος μου αλλά και άλλοι που γνωρίζουν :clapup: )
Θέλω μετά να πάρω και την γονική μέριμνα και για να τελειώνω και να χωρίσω
Η σύζυγος μου ξαφνικά τώρα κάνει θέμα πατρότητας και ότι δεν είμαι εγώ ο πατέρας :(
εγώ εκεί ήμουν πάντως όταν ήταν έγκυος και είχαμε σχέσεις .
Ίσος κάνοντας ένα τεστ DNA να βγει θετικό αλλά τώρα σκέφτομαι το χειρότερο και θέλω να ετοιμαστώ .
Εγώ την αγαπάω την μικρή είτε είμαι ο βιολογικός πατέρας είτε όχι .
Μπορώ όντος να την χάσω εάν αποδειχτεί ότι δεν είμαι ο βιολογικός πατέρας ακόμη και εάν έχω την γονική μέριμνα & επιμέλεια ?
Είναι αποδεδειγμένα ακατάλληλη για μητέρα και η κόρη μου θα περάσει άσχημα μαζί της και
η κόρη μου με αγαπά πάρα πολλή και δεν αναζητά καθόλου την μητέρα της μια και την έχει παρατήσει 3 φορές έως σήμερα ,
μια φορά όταν ήταν 6 μηνών για 3 μήνες το τελευταίο καλοκαίρι ξανά για 3 μήνες και από τον Οκτώβριο συνεχόμενα μέχρι σήμερα ( ήρθε 10 μέρες για Πρωτοχρονιά μόνο και έφυγε ξανά ) .
Μια τέτοια δικαστική διαμάχη πόσο καιρό μπορεί να τραβήξει παίρνοντας αναβολές εφέσεις κτλ ?
η εάν δεν με βρίσκουν για να μου γίνει επίδοση της κλήσης με δικαστικό κλητήρα τι γίνεται ?
το αναφέρω αυτό διότι τώρα που ήταν να της γίνει επίδοση της κλήσης με δικαστικό κλητήρα και δεν την δέχτηκε
στο γραφείο του δικαστικού κλητήρα παραλίγο να ακυρωθεί το δικαστήριο και ευτυχώς ήρθε στο σπίτι αλλά και εκεί αρνήθηκε να υπογράψει και έγινε θυροκόλληση.
κάτι διάβασα για κάποια χρονικά περιθώρια ενός χρόνου αλλά και 5 χρόνων .
Αυτή είναι καλυμμένη με αυτά τα όρια ?
η Γυναίκα μου είναι τώρα Γερμανία και έμαθα ότι προσπαθεί να κάνει κάποιες ενέργειες από εκεί μέσο ενός οργανισμού ,
μπορεί να το κάνει αυτό πραγματικά χωρίς Ελληνικά δικαστήρια και δικηγόρους και χωρίς να κατοικεί και εδώ ?
έχει αυτή κάποιες ίσως ποινικές ευθύνες εάν αποδειχτεί ότι όλα τα έκανε με δόλο για να πληρώνω τα πάντα
αλλά και για λόγο βίζας - παραμονής ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
O δικηγόρος σου δεν μπορεί να σου τα απαντήσει αυτά; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS68

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν τον ρωτάω ακόμη
είναι απασχολημένος με την επιμέλεια και δεν ξέρω και εάν μου απαντήσει και ειλικρινά
μια και μπορεί και να με χάσει και από πελάτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι αυτά είναι πολύ λεπτά ζητήματα που μόνο ένας δικηγόρος ξέρει. Πάντως εφόσον έχει αποδειχτεί ότι είναι ακατάλληλη να μεγαλώσει παιδί δεν νομίζω να της αφήσουν να το κρατήσει αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εφόσον το παιδί γεννήθηκε ενώ είσασταν παντρεμένοι και εως 9 μήνες αφου χωρίσεις, αναγνωρίζεσαι εσυ ώς πατέρας.

προσβολή πατρότητας η γυναίκα μπορεί να κάνει έως 1 χρόνο αφού γεννήσει ή έως 5 χρόνια αν υπάρχουν σοβαρή λόγοι που την αποτρέπουν να το κάνει νωρίτερα.
επίσης για να κάνει προσβολή θα πρέπει η ίδια να αποδείξει οτι εκείνο το διάστημα δεν ήσουν ικανός να κανείς παιδί ή οτι ησουν μακρυά της(δηλαδή είναι δύσκολο) η με εξετάσεις dna σε αυτήν στο παιδί και στον εραστή.

ο εραστής είναι αδύνατον να κάνει προσβολή γιατί το όριο για αυτον είναι 2 χρόνια, αλλα και η γυναίκα σου αν το τραβήξει τόσο πολύ θα φάει ενα μεγάλο άκυρο γιατί το κάνει προφανώς για να παρει την επιμέλεια.

εννοείτε οτι αν τυχόν κάνει την προσβολή στα επόμενα 2 χρόνια πρέπει να γίνει μόνο σε ελληνικό δικαστήριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS68

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εφόσον το παιδί γεννήθηκε ενώ είσασταν παντρεμένοι και εως 9 μήνες αφου χωρίσεις, αναγνωρίζεσαι εσυ ώς πατέρας.

Ωραία

προσβολή πατρότητας η γυναίκα μπορεί να κάνει έως 1 χρόνο αφού γεννήσει ή έως 5 χρόνια αν υπάρχουν σοβαρή λόγοι που την αποτρέπουν να το κάνει νωρίτερα.
είναι σοβαρός λόγος ότι δεν είχε χρόνο να το κάνει επειδή ήταν απασχολούμενη πως να μου φάει τα λεφτά ?
η πως να βρει θύματα η ότι ήταν απασχολούμενη με πελάτες στον οίκο ανοχής που δουλεβε εν αγνοία μου στην Αυστραλία και τώρα στην Γερμανία
η ποιος θεωρείται σοβαρός λόγος ?
άρρωστη σε κάποιο νοσοκομείο δεν ήταν,φυλακή δεν ήταν
ένα δικαστήριο που έγινε στην Ταϊλάνδη πάλι για την επιμέλεια δεν είπε τίποτα σχετικά που ήταν και στην χώρα της .
Εκεί πήρα το 50% αλλά χωρίς να έχω δικαίωμα να την βγάλω εκτός χώρας.
Ευτυχώς την έφερε από μόνη της στην Ελλαδα
:clapup:
επίσης για να κάνει προσβολή θα πρέπει η ίδια να αποδείξει οτι εκείνο το διάστημα δεν ήσουν ικανός να κανείς παιδί ή οτι ησουν μακρυά της(δηλαδή είναι δύσκολο) η με εξετάσεις dna σε αυτήν στο παιδί και στον εραστή.

σιγά μην έρθει ο γκόμενος από Αυστραλία στην Ελλάδα για να κάνει DNA τεστ
Εαν το ξέρει και την θέλει και σαν κόρη του και εάν φυσικά είναι αλήθεια η ιστορία της γυναίκας μου,
Μου είχε πει ότι υποψιάζεται ότι δεν είναι δικιά μου κόρη επειδή μια φορά ήταν μεθυσμένη και δεν θυμάται εάν έκανε κάτι με κάποιον
αλλά εάν έγινε τότε ήταν αυτός ο Αυστραλός και ότι έγινε μόνο νια φορά.
Ενώ εμείς που ήμασταν μαζί τότε και είχαμε συχνά επαφές δεν είμαι ο πατέρας
:hmm:

ο εραστής είναι αδύνατον να κάνει προσβολή γιατί το όριο για αυτον είναι 2 χρόνια, αλλα και η γυναίκα σου αν το τραβήξει τόσο πολύ θα φάει ενα μεγάλο άκυρο γιατί το κάνει προφανώς για να παρει την επιμέλεια.
θέλει να την πάρει πίσω Ταϊλάνδη και να την κάνει μοντέλο για μωρά και πιθανώς να την προωθήσει σε παιδαρεστες .
Βρήκα κάτι φωτογραφίες μέσα στο τηλέφωνό της με την κόρη μου
όχι γυμνές αλλά πάρα πολλή άσεμνες ντυμένη σαν γυναίκα με φόρεμα και μακιγιαρισμένη,τσάντα,γόβες κτλ
ο δικηγόρος μου σοκαρίστηκε όταν της είδε
καμιά μητέρα δεν βγάζει τέτοιες φωτογραφίες με το παιδί της ούτε για πλάκα


εννοείτε οτι αν τυχόν κάνει την προσβολή στα επόμενα 2 χρόνια πρέπει να γίνει μόνο σε ελληνικό δικαστήριο
ωραία
έχω 3 αναφορές από ντετέκτιβ που την βρήκαν και την επισκέφτηκαν στην δουλεία της
έχω 2 website screenshots και ένα βίντεο με την ιστοσελίδα για ενηλίκους που διαφημίζει την <δουλειά>της
έχω καταγεγραμμένες συνομιλίες μέσω LINE που μου λέει τι κάνει.
ποτέ δεν παραδέχεται ότι είναι πόρνη αλλά χειρότερα λέει ότι προωθεί γυναίκες και τραβεστί σε διάφορους,
υπήρχε και μια έρευνα της Federal Police Austalia για το κύκλωμα και έχει γνώση και ένας της Αγγλος της Interpol στην Bangkok που προσπαθεί να με βοηθήσει ξανά πηγαίνοντας σήμερα στην Γερμανική πρεσβεία στην Bangkok και καταθέτει ότι στοιχεία έχει για αυτήν .
Διότι αυτή η γυναίκα πήγε την προηγούμενη εβδομάδα σε ένα Γερμανικό οργανισμό για θύματα του sex-traffiking και με κατηγορεί μάλλον ότι την προωθώ εγώ στην πορνεία και την εκβιάζω με την κόρη μας και ότι θέλω να την σκοτώσω κτλ.
Ελπίζω οι Γερμανοί να την καταλάβουν και να την διώξουν από την Ευρώπη αφου μπει και λιγάκι μέσα για ψευδή καταγγελία και κινητοποίηση αρχών.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Το μόνο το οποίο θα σε συμβουλέψω είναι να ζητήσεις διαγραφή του thread και να μην το συζητάς δημόσια. Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις είναι καλό να μην ανοίγεσαι έτσι απλά, και ότι λες να είναι μετά από συμβουλή του δικηγόρου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Και καλά θα κάνεις να είσαι με δικηγόρο εμπιστοσύνης. Τι πάει να πει "μπορεί να μην μου για να μην με χάσει από πελάτη";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Federal Police Australia ;;;;

Πωπω ρε φιλε που πηγες και εσυ και έμπλεξες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS68

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Federal Police Australia ;;;;

Πωπω ρε φιλε που πηγες και εσυ και έμπλεξες.

εγώ δεν έμπλεξα πουθενά
απλά με έμπλεξαν
ο αθώος δεν φοβάται τίποτα
και ιδικά ο αθώος με απόδειξής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Η απορια μου ηταν οτι παντρευτηκες μια γυναικα η οποια δεν ήξερες τι παρελθον έχει και τι χαρακτηρας ειναι ; δεν ειχες καταλαβει τιποτα απο ολα αυτα ; δεν ειχε φανει καθολου κατι ;

Επειδη έχω δει αρκετά ζευγάρια που έχουν καταληξει εγω πλέον την μπλοκάρω εξαρχης την κατασταση αμα ειναι προβληματικη οποτε οποια ειναι πονηρη ή δυνάστης και δεν σέβεται βασικά πραγματα δεν προκειται να την βρει μαζι μου. Ας παει να την βρει με κανεναν άλλον. Ακριβως για να μην έχουμε μετά τα τραβηγματα τα οποια δυστυχως έχεις εσύ τωρα. Οταν μπορεις να αποφυγεις κάτι το αποφευγεις. Αποφεύγεις τις κοντρες με το να μη μπλέκεις με άτομα που θα προσπαθησουν να σε καταστρέψουν.

Και πριν μπλέξεις βεβαια θα εχεις ξεκαθαρισει ορισμένα πραγματα. Αμα θελει τα δέχεται και προχωράτε αν οχι ... το διαλύετε. Ο γαμος και τα παιδια δεν ειναι αστεια υποθεση. Ουτε μια επιπολαιη αποφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOSTAS68

Νεοφερμένος

Ο KOSTAS68 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το μόνο το οποίο θα σε συμβουλέψω είναι να ζητήσεις διαγραφή του thread και να μην το συζητάς δημόσια. Γενικά σε τέτοιες περιπτώσεις είναι καλό να μην ανοίγεσαι έτσι απλά, και ότι λες να είναι μετά από συμβουλή του δικηγόρου σου.
Για πιο λόγο διαγραφή ?
δεν αναφέρω ούτε ονόματα ούτε τίποτα από προσωπικά στοιχεία
και δεν λέω ψέματα
απλά αναφέρω γεγονότα και ζητάω την γνώμη σας


Και καλά θα κάνεις να είσαι με δικηγόρο εμπιστοσύνης. Τι πάει να πει "μπορεί να μην μου για να μην με χάσει από πελάτη";
όταν έρθει η ώρα θα τα πούμε
εμπιστοσύνη του έχω απόλυτη


Η απορια μου ηταν οτι παντρευτηκες μια γυναικα η οποια δεν ήξερες τι παρελθον έχει και τι χαρακτηρας ειναι ; δεν ειχες καταλαβει τιποτα απο ολα αυτα ; δεν ειχε φανει καθολου κατι ;

όχι δεν είχα κάνει ερευνά από πριν
δεν το φαντάστηκα
δικαιώματα δεν έδωσε ποτέ όλα ήταν ρόδινα
μέχρι πέρυσι το καλοκαίρι που άρχισα να ψάχνω και να βρίσκω
αλλά και εκεί έκανα το κορόιδο για να φέρει την κόρη μου Ελλάδα όπως και έπραξε
και τώρα τρέχει και δεν φτάνει
Θεία δίκη

Επειδη έχω δει αρκετά ζευγάρια που έχουν καταληξει εγω πλέον την μπλοκάρω εξαρχης την κατασταση αμα ειναι προβληματικη οποτε οποια ειναι πονηρη ή δυνάστης και δεν σέβεται βασικά πραγματα δεν προκειται να την βρει μαζι μου. Ας παει να την βρει με κανεναν άλλον. Ακριβως για να μην έχουμε μετά τα τραβηγματα τα οποια δυστυχως έχεις εσύ τωρα. Οταν μπορεις να αποφυγεις κάτι το αποφευγεις. Αποφεύγεις τις κοντρες με το να μη μπλέκεις με άτομα που θα προσπαθησουν να σε καταστρέψουν.
τα ξέρω όλα αυτά αλλά όπως είπα πάντα ήταν γλυκιά σαν επαγγελματίας που ήταν
Και πριν μπλέξεις βεβαια θα εχεις ξεκαθαρισει ορισμένα πραγματα. Αμα θελει τα δέχεται και προχωράτε αν οχι ... το διαλύετε. Ο γαμος και τα παιδια δεν ειναι αστεια υποθεση. Ουτε μια επιπολαιη αποφαση.
στο καλό να πάει αλλά χωρίς την κόρη μου

ΥΓ: Βρήκα τον Αυστραλό γκόμενο και υποτιθέμενο πατέρα και τα είπαμε λιγάκι σαν άνδρα προς άντρα
πολλή δούλεμα και τους 2 μας έκανε
άνοιξαν τα μάτια του και με ευχαρίστησε πάρα πολλές φορές
μου έσωσες την ζωή μου λέει.
τα έπαιρνε και από τους δυο μας και κατηγορούσε τον έναν στον άλλον
δεν θέλει ούτε να την δει ξανά και χαίρεται που θα είναι στην Ελλάδα ασφαλές μαζί μου .
Της ετοιμάζει μεγάλη πλάκα όταν επιστέψει Ταϊλάνδη και την δει
και φυσικά δεν μιλήσαμε σαν σύζυγος προς εραστή αλλά σαν φίλος προς φίλο
στην συγκεκριμένη συνομιλία ήμουν ο max απο Ταϊλάνδη :)
όπου ΧΧΧ είναι η σύζυγος :

Ok...so let's lay our cards on the table please!
What name would you like me to call you by!
She wanted me to sponsor her to Melbourne....I refused!
I spent 3.5 million Baht in that bar in 7/1 also
She opened the office in November 2014
I supplied her with all the Australian skincare product.....free!
And the rent a number of times 40,000
Baht a month
90,000
Baht for security deposit
She had always hidden her relationship with Kosta from me
I know you are Thai right?
Your chat with me is 100% confidential.
I have no romantic interest in XXX
XXX is a scheming liar
I think she still has a thing for Kosta in her heart
True....
baby is better off in Greece
XXXX wants me to fly to BKK to speak to Thai lawyer
Yes, she wants to be here....but NO WAY am I going to do that
I have a good business here and I am not going to risk it over her!
I know that also. I cannot see how a Thai lawyer can assist with a custody issue in Greece
Everything XXX says cannot be believed.
I only wish that baby did not have such a nasty bitch of a mother.....
Feel sorry for Kosta .....She cheated on him
My heart has to have a bond .....otherwise, I am not interested
I am not interested in her
No thanks...
I only want to sink her face to face
She is smart enough not to tell me her flight
XXX will clean him out....unless!!
I would rather cut the past four years out of my life
Sure do.....I have always suspected her
She told me to get fucked the other night when I sent her this
Sure do.....I have always suspected her
I have not helped her for many months now
I always knew what "not" to do...
Just had to get to the truth as to why!
It only lasted a couple of months
She was drunk alright
She smashed two wine glasses on a table because i was chatting with two massage girls opposite the bar
I went into business with her....not relationship
That came later
When I first met her, she told me she was separated for six months from Greek Husband
I cant wait to see the look on her face!
I am flying to the Philippines after BKK....
So I think I will wait til the day I leave before giving her the good news
Yet she still wants me to go to BKK to see lawyer. Obviously does not want this new guy involved....
I can't do this over the phone.....it's just GOT TO BE in person
Of course...I will play dumb
I accused her of lieing a few days ago....now I can prove it
But not before I have some fun with her
Or should I say revenge!
But I am her last hope....and that has now gone
Never wanted XXX here....that would be a disaster
I will never get her here now!
Certainly saved my sanity!
I won the jackpot
She cost me heaps in wasted business trips there, stock, hotels, office etc
Yes, she hates being told.
Wants to do all the talking
Lazy shit....
Thankfully
I refused to sponsor her here
So glad you contacted me
Ahhh....You have made my night Max.....were whatever your real name is! I owe you one...or two
My god....what a fork tongued bitch she is!
Did she try to frame Kosta ?
Make him look like a sex trafficer
And I am happy Kosta has custody
Yes...I warned XXX of a term in court called "character assassination "
Told me Kosta stole baby from her in Istanbul Turkey....I never believed that
Told her why too
I don't think he stole her
I think XXX left baby with him in Greece
Now..he will not give her back....
And XXX is stuffed
No wonder he does not want to give her back....
She told him he was the father.....me also
Because baby looks like him

Well..I AM a good man and although I have no confidence in XXX, I supported her both in business and with baby since Feb 2013.
Scammer,Sneaky little
She told me a completely different story!
Blamed Kosta for it all
I would like to sit down over a drink with you I think
Compare notes and dates
She is due back in BKK when I go there.....
March 7th

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Τι να σου πω φιλε , καλη τυχη + καλα ξεμπερδέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
wtf i just read
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top